key digi

giku

Senior Member
Messages
1,761
Spaniolule nu stiam de aceasta,treaba cu key n2,pentru
ca nu sunt abonat cablu rcs-rds.
Si nu ma interesat,oricum multumesc frumos pentru raspuns.
 

mariuss

Registered
Messages
291
Pentru cei ce vor si...au cablu de la RCS....digi cablu merge cu ultimile key Na2 pe DM 500-500HD,800HD,8000HD, merge de rupe!,,,dar...trebuie instalat tuner de cablu pe receptor!

era de asteptat ca doar cardurile care le-am avut noi de pe satelit au ajuns in receiverele de cablu de la rcs,nu-i mare mirare daca nu iasa si un emu pt ele
daca nu a si iesit deja?
 

Alex99

Registered
Messages
661
era de asteptat ca doar cardurile care le-am avut noi de pe satelit au ajuns in receiverele de cablu de la rcs,nu-i mare mirare daca nu iasa si un emu pt ele
daca nu a si iesit deja?


Emu pentru cine? pe cablu exista emu, pe satelit exista emu doar ca nu citeste key, deci? despre ce EMU vorbesti?
 

mariuss

Registered
Messages
291
Emulator pe cablu de ala vorbeam,fostele carduri digi n2 au ajuns in rec de cablu din reteaua rcs...
Am inteles ca nu exista emu pt ele mersi.
 

Alex99

Registered
Messages
661
Pai fara EMU cum vrei sa mearga? cine citeste keyle? normal ca exista si EMU pentru cablu,merge brici CCcam 211
 

licos

Registered
Messages
6
Buna tuturor, as avea si eu o intrebare daca se poate am si eu un triple tuner Sunray si am inceput sa ma intorc inapoi in timpuri la key .Ce nu am reusit nicidecum sa fac lumina pe D..i cablu cu CCcam 2.1.3 doar cu Mgcamd 1.38 . ( cu key active )
Mentionezi nu vreau sa folosesc CCcam2.1.1 cum scriati pe aici si as avea nevoie de o idee unde este buba..
Ori formatul de softcamkey nu e ok ori imi scapa ceva ..
Astept o idee sau un PM..
Va multumesc..
 

marin.p

Registered
Messages
4
La receptorul de cablu OPTICUM XC80 se poate pune soft sa meargă pe digi-cablu si ce soft?
Mulțumesc!
 

milo1956

Registered
Messages
1
Buna seara,
sunt nou pe aici si nu reusesc deloc sa gasesc key ptr diablo cam light , pana acum mi le trimetea un amic ,dar trebuie sa ma descurc si singur. Va multumesc daca ma puteti ajuta , ca le schimba astia la 2 zile si chiar si de 2 ori pe zi .
 
Top