برنامه مسابقات يورو ۲۰۰۸
EURO 2008 Play Plan
برنامه مسابقات يورو ۲۰۰۸
مرحله گروهى
شنبه ۱۸ خرداد
گروه A
۱- سوييس - جمهورى چك، ۲۰:30، بازل - استاديوم ياكوب پارك
۲- پرتغال - تركيه، ۲۳:15، ژنو - استاددوژنو
يكشنبه ۱۹ خرداد
گروه B
۳- اتريش - كرواسى، ۲۰:30، وين - ارنست هاپل
۴- آلمان - لهستان، ۲۳:15، كلاگن فورت - ورترسى
دوشنبه ۲۰ خرداد
گروه C
۵- رومانى - فرانسه، ۲۰:30، زوريخ - لتزى گراند
۶- هلند - ايتاليا، ۲۳:15، برن - استاددوسوييس
سه شنبه ۲۱ خرداد
گروه D
۷- اسپانيا - روسيه، ۲۰:30، اينسبروك - تيوولى نيو
۸- يونان - سوئد، ۲۳:15، سالزبورگ - والس سيزنهايم
چهارشنبه ۲۲ خرداد
گروه A
۹- جمهورى چك - پرتغال، ۲۰:30، ژنو - استاددوژنو
۱۰- سوييس - تركيه، ۲۳:15، بازل - استاديوم ياكوب پارك
پنج شنبه ۲۳ خرداد
گروه B
۱۱- كرواسى - آلمان، ۲۰:30، كلاگنفورت- ورترسى
۱۲- اتريش - لهستان۲۳،:15، وين - ارنست هاپل
جمعه ۲۴ خرداد
گروه C
۱۳- ايتاليا - رومانى، ۲۰:30، زوريخ - لتزى گراند
۱۴- هلند - فرانسه، ۲۳:15، برن - استاددوسوييس
شنبه ۲۵ خرداد
گروه D
۱۵- سوئد - اسپانيا، ۲۰:30، اينسبروك - تيوولى نيو
۱۶- يونان - روسيه، ۲۳:15، سالزبورگ - والس سيزنهايم
يكشنبه ۲۶ خرداد
گروه A
۱۷- سوييس - پرتغال، ۲۳:15، بازل - ياكوب پارك
۱۸- تركيه - جمهورى چك، ۲۳:15، ژنو - استاددوژنو
دوشنبه ۲۷ خرداد
گروه B
۱۹- لهستان - كرواسى، ۲۳:15، كلاگنفورت - ورترسى
۲۰- اتريش - آلمان، ۲۳:15، وين - ارنست هاپل
سه شنبه ۲۸ خرداد
گروه C
۲۱- هلند - رومانى، ۲۳:15، برن - استاددوسوييس
۲۲- فرانسه - ايتاليا، ۲۳:15، زوريخ - لتزى گراند
چهارشنبه ۲۹ خرداد
گروه D
۲۳- يونان - اسپانيا، ۲۳:15، سالزبورگ - والس سيزنهايم
۲۴- روسيه - سوئد، ۲۳:15، اينسبروك - تيوولى نيو
مرحله يك چهارم نهايى
پنج شنبه ۳۰ خرداد
۲۵- تيم اول گروه A - تيم دوم گروه B، ۲۳:15، بازل - ياكوب پارك
جمعه ۳۱ خرداد
۲۶- تيم اول گروه B - تيم دوم گروه A، ۲۳:15، وين - ارنست هاپل
شنبه اول تير
۲۷- تيم اول گروه C- تيم دوم گروه D، ۲۳:15، بازل - ياكوب پارك
يكشنبه ۲ تير
۲۸- تيم اول گروه D - تيم دوم گروه C، ۲۳:15، وين - ارنست هاپل
مرحله نيمه نهايى
چهارشنبه ۵ تير
۲۹- برنده بازى ۲۵ - برنده بازى ،۲۶ ۲۳:15، بازل - ياكوب پارك
پنج شنبه ۶ تير
۳۰- برنده بازى ۲۷ - برنده بازى ،۲۸ ۲۳:15، وين - ارنست هاپل
فينال
يكشنبه ۹ تير
۳۱- برنده بازى ۲۹ - برنده بازى ،۳۰ ۲۳:15، وين - ارنست هاپل
برنامه مسابقات يورو ۲۰۰۸
مرحله گروهى
شنبه ۱۸ خرداد
گروه A
۱- سوييس - جمهورى چك، ۲۰:30، بازل - استاديوم ياكوب پارك
۲- پرتغال - تركيه، ۲۳:15، ژنو - استاددوژنو
يكشنبه ۱۹ خرداد
گروه B
۳- اتريش - كرواسى، ۲۰:30، وين - ارنست هاپل
۴- آلمان - لهستان، ۲۳:15، كلاگن فورت - ورترسى
دوشنبه ۲۰ خرداد
گروه C
۵- رومانى - فرانسه، ۲۰:30، زوريخ - لتزى گراند
۶- هلند - ايتاليا، ۲۳:15، برن - استاددوسوييس
سه شنبه ۲۱ خرداد
گروه D
۷- اسپانيا - روسيه، ۲۰:30، اينسبروك - تيوولى نيو
۸- يونان - سوئد، ۲۳:15، سالزبورگ - والس سيزنهايم
چهارشنبه ۲۲ خرداد
گروه A
۹- جمهورى چك - پرتغال، ۲۰:30، ژنو - استاددوژنو
۱۰- سوييس - تركيه، ۲۳:15، بازل - استاديوم ياكوب پارك
پنج شنبه ۲۳ خرداد
گروه B
۱۱- كرواسى - آلمان، ۲۰:30، كلاگنفورت- ورترسى
۱۲- اتريش - لهستان۲۳،:15، وين - ارنست هاپل
جمعه ۲۴ خرداد
گروه C
۱۳- ايتاليا - رومانى، ۲۰:30، زوريخ - لتزى گراند
۱۴- هلند - فرانسه، ۲۳:15، برن - استاددوسوييس
شنبه ۲۵ خرداد
گروه D
۱۵- سوئد - اسپانيا، ۲۰:30، اينسبروك - تيوولى نيو
۱۶- يونان - روسيه، ۲۳:15، سالزبورگ - والس سيزنهايم
يكشنبه ۲۶ خرداد
گروه A
۱۷- سوييس - پرتغال، ۲۳:15، بازل - ياكوب پارك
۱۸- تركيه - جمهورى چك، ۲۳:15، ژنو - استاددوژنو
دوشنبه ۲۷ خرداد
گروه B
۱۹- لهستان - كرواسى، ۲۳:15، كلاگنفورت - ورترسى
۲۰- اتريش - آلمان، ۲۳:15، وين - ارنست هاپل
سه شنبه ۲۸ خرداد
گروه C
۲۱- هلند - رومانى، ۲۳:15، برن - استاددوسوييس
۲۲- فرانسه - ايتاليا، ۲۳:15، زوريخ - لتزى گراند
چهارشنبه ۲۹ خرداد
گروه D
۲۳- يونان - اسپانيا، ۲۳:15، سالزبورگ - والس سيزنهايم
۲۴- روسيه - سوئد، ۲۳:15، اينسبروك - تيوولى نيو
مرحله يك چهارم نهايى
پنج شنبه ۳۰ خرداد
۲۵- تيم اول گروه A - تيم دوم گروه B، ۲۳:15، بازل - ياكوب پارك
جمعه ۳۱ خرداد
۲۶- تيم اول گروه B - تيم دوم گروه A، ۲۳:15، وين - ارنست هاپل
شنبه اول تير
۲۷- تيم اول گروه C- تيم دوم گروه D، ۲۳:15، بازل - ياكوب پارك
يكشنبه ۲ تير
۲۸- تيم اول گروه D - تيم دوم گروه C، ۲۳:15، وين - ارنست هاپل
مرحله نيمه نهايى
چهارشنبه ۵ تير
۲۹- برنده بازى ۲۵ - برنده بازى ،۲۶ ۲۳:15، بازل - ياكوب پارك
پنج شنبه ۶ تير
۳۰- برنده بازى ۲۷ - برنده بازى ،۲۸ ۲۳:15، وين - ارنست هاپل
فينال
يكشنبه ۹ تير
۳۱- برنده بازى ۲۹ - برنده بازى ،۳۰ ۲۳:15، وين - ارنست هاپل