You are using an out of date browser. It may not display this or other websites correctly.
You should upgrade or use an
alternative browser.
Football TV Guide for all UK Channels
Wednesday 28th October 2020
Vancouver Whitecaps v Seattle Sounders
MLS
02:00
FreeSports
Wisla Krakow v Lechia Gdansk
Ekstraklasa
17:00
Premier Sports 1
FC Krasnodar v Chelsea
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport 3
Istanbul Basaksehir v PSG
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport 1
Albacete v Las Palmas
La Liga 2
18:00
LaLiga SmartBank YouTube
Castellon v Almeria
La Liga 2
18:00
LaLiga SmartBank YouTube
Espanyol v Ponferradina
La Liga 2
18:00
LaLiga SmartBank YouTube
Shamrock Rovers v Derry City
SSE Airtricity League
18:00
WATCHLOI
Preston North End v Millwall
Championship
19:00
Sky Sports Red Button
AFC Bournemouth v Bristol City
Championship
19:45
Sky Sports Red Button
Birmingham City v Huddersfield Town
Championship
19:45
Sky Sports Red Button
Derby County v Cardiff City
Championship
19:45
Sky Sports Red Button
Luton Town v Nottingham Forest
Championship
19:45
Sky Sports Main Event / Sky Sports Football / Sky Sports Ultra HD
Rotherham United v Sheffield Wednesday
Championship
19:45
Sky Sports Red Button
Finn Harps v St Patrick's Athletic
SSE Airtricity League
19:45
WATCHLOI
Borussia Dortmund v Zenit St Petersburg
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport ESPN
Club Brugge v Lazio
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 2
Ferencvaros v Dynamo Kiev
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 4
Juventus v Barcelona
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 3
Man Utd v RB Leipzig
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 2 / BT Sport Ultimate
Sevilla v Rennes
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 3
Real Oviedo v Logrones
La Liga 2
20:30
LaLiga SmartBank YouTube
Sporting CP v Gil Vicente
Primeira Liga
21:45
LiveScore App
New York Red Bulls v New England Revolution
MLS
23:00
Sky Sports Football
Thursday 29th October 2020
DC United v Columbus Crew
MLS
00:00
FreeSports
Los Angeles FC v Houston Dynamo
MLS
02:30
FreeSports
Alcorcon v Sporting Gijon
La Liga 2
15:30
LaLiga SmartBank YouTube
AC Milan v Sparta Prague
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Digital Exclusive
AEK Athens v Leicester City
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport 1
Antwerp v Tottenham Hotspur
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport 2
CSKA Moscow v Dinamo Zagreb
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Digital Exclusive
Crvena Zvezda v Slovan Liberec
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Digital Exclusive
FC Zorya Luhansk v SC Braga
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Digital Exclusive
FK Qarabag v Villarreal
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Digital Exclusive
Feyenoord v Wolfsberger AC
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Digital Exclusive
Gent v Hoffenheim
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Digital Exclusive
LASK v Ludogorets
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Digital Exclusive
Lille v Celtic
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport 3
Sivasspor v Maccabi Tel-Aviv
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Digital Exclusive
Mirandes v Real Zaragoza
La Liga 2
18:00
LaLiga SmartBank YouTube
Real Mallorca v Malaga
La Liga 2
18:00
LaLiga SmartBank YouTube
Tenerife v Lugo
La Liga 2
18:00
LaLiga SmartBank YouTube
AC Omonia v PSV Eindhoven
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport Digital Exclusive
AZ Alkmaar v Rijeka
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport Digital Exclusive
Arsenal v Dundalk
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport 2 / BT Sport Ultimate
Benfica v Standard Liege
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport Digital Exclusive
CFR Cluj v Young Boys
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport Digital Exclusive
Granada v PAOK
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport Digital Exclusive
Molde v Rapid Vienna
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport Digital Exclusive
Nice v Hapoel Be'er Sheva
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport Digital Exclusive
Rangers v Lech Poznan
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport 3
Real Sociedad v Napoli
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport ESPN
Roma v CSKA Sofia
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport Digital Exclusive
Slavia Prague v Bayer Leverkusen
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport Digital Exclusive
Rayo Vallecano v Fuenlabrada
La Liga 2
20:30
LaLiga SmartBank YouTube
Sabadell v Leganes
La Liga 2
20:30
LaLiga SmartBank YouTube
Friday 30th October 2020
Blackburn Rovers U18 v Man City U18
FA Youth Cup Semi-Final
17:00
BT Sport 1
Hamburg v St Pauli
Bundesliga 2
17:30
BT Sport 2
Chelsea U23 v Leicester City U23
Premier League 2
19:00
5th Stand App / Chelseafc.com
Schalke 04 v VfB Stuttgart
Bundesliga
19:30
BT Sport 2
Coventry City v Reading
Championship
19:45
Sky Sports Main Event / Sky Sports Football / Sky Sports Ultra HD
Chelsea U18 v Man Utd U18
FA Youth Cup Semi-Final
19:45
BT Sport 1
Linfield v Crusaders
Northern Irish Premiership
19:45
BBC Sport Website / BBC iPlayer
Eibar v Cádiz
La Liga
20:00
LaLigaTV
Marseille v RC Lens
Ligue 1
20:00
BT Sport ESPN
Wolves v Crystal Palace
Premier League
20:00
BT Sport Box Office
Pacos Ferreira v FC Porto
Primeira Liga
20:30
LiveScore App
Saturday 31st October 2020
Kashima Antlers v Grampus Eight
J League
08:00
FreeSports
Gamba Osaka v Hokkaido Consadole Sapporo
J League
10:00
FreeSports
Rubin Kazan v Arsenal Tula
Russian Premier League
11:00
Russian Premier Liga YouTube
Bristol City v Norwich City
Championship
12:30
Sky Sports Main Event / Sky Sports Football
Sheffield United v Man City
Premier League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate
1860 Munich v MSV Duisburg
3. Liga
13:00
German Football YouTube
Real Madrid v Huesca
La Liga
13:00
LaLigaTV
Liverpool U18 v Newcastle United U18
U18 Premier League
13:00
LFCTV
Akhmat Grozny v FC Krasnodar
Russian Premier League
13:30
Russian Premier Liga YouTube
Spartak Moscow v FC Rostov
Russian Premier League
13:30
Russian Premier Liga YouTube
Crotone v Atalanta
Serie A
14:00
Premier Sports 2 / LiveScore App
FC Cologne v Bayern Munich
Bundesliga
14:30
BT Sport 2
Athlone Town v Shelbourne
FAI Cup Quarter-Final
15:00
WATCHLOI
FC Cartagena v Albacete
La Liga 2
15:00
LaLiga SmartBank YouTube
Burnley v Chelsea
Premier League
15:00
BT Sport Box Office
Dundee United v Ross County
Scottish Premiership
15:00
DUTV
Livingston v Motherwell
Scottish Premiership
15:00
LFC Live
Athletic Bilbao v Sevilla
La Liga
15:15
LaLigaTV
Rennes v Brest
Ligue 1
16:00
BT Sport Extra 2
PFC Sochi v Lokomotiv Moscow
Russian Premier League
16:00
Russian Premier Liga YouTube
Hearts v Hibernian
Scottish FA Cup Semi-Final
17:00
BBC Scotland / Premier Sports 2 / BBC iPlayer / BBC Sport Website
Inter Milan v Parma
Serie A
17:00
Premier Sports 1 / LiveScore App
Las Palmas v Real Oviedo
La Liga 2
17:15
LaLiga SmartBank YouTube
Haverfordwest County v Bala Town
Welsh Premier League
17:15
S4C
Hartlepool United v Torquay United
National League
17:20
BT Sport 1
Borussia Mönchengladbach v RB Leipzig
Bundesliga
17:30
BT Sport 2 / BT Sport Ultimate
Osasuna v Atlético Madrid
La Liga
17:30
LaLigaTV
Liverpool v West Ham
Premier League
17:30
Sky Sports Main Event / Sky Sports Premier League / Sky Sports Ultra HD
Ajax v Fortuna Sittard
Eredivisie
19:00
Premier Sports 1 / LiveScore App
Bologna v Cagliari
Serie A
19:45
Premier Sports 2 / LiveScore App
Alavés v Barcelona
La Liga
20:00
LaLigaTV
Nantes v PSG
Ligue 1
20:00
BT Sport 2
Sunday 1st November 2020
Nashville v Chicago Fire
MLS
00:30
FreeSports
FC Ufa v FC Ural
Russian Premier League
09:00
Russian Premier Liga YouTube
FC Khimki v Zenit St Petersburg
Russian Premier League
11:00
Russian Premier Liga YouTube
Hearts Women v Celtic Women
Scottish Women's Premier League
11:00
BBC Sport Website
Udinese v AC Milan
Serie A
11:30
Premier Sports 1 / LiveScore App
PSG Women v Fleury 91
Division 1 Féminine
11:45
BT Sport 1
Lewes Women v Liverpool Women
FA Women's Championship
12:00
The FA Player
St Etienne v Montpellier
Ligue 1
12:00
BT Sport 3
Aston Villa v Southampton
Premier League
12:00
Sky Sports Box Office
Kilmarnock v Rangers
Scottish Premiership
12:00
Sky Sports Main Event / Sky Sports Football
Real Betis v Elche
La Liga
13:00
LaLigaTV
Leganes v Mirandés
La Liga 2
13:00
LaLiga SmartBank YouTube
FC Emmen v Feyenoord
Eredivisie
13:30
LiveScore App
Rotor Volgograd v CSKA Moscow
Russian Premier League
13:30
Russian Premier Liga YouTube
Angers v Nice
Ligue 1
14:00
BT Sport 3
Newcastle United v Everton
Premier League
14:00
Sky Sports Main Event / Sky Sports Premier League / Sky Sports Ultra HD
Spezia v Juventus
Serie A
14:00
FreeSports / LiveScore App
SC Freiburg v Bayer Leverkusen
Bundesliga
14:30
BT Sport 2
Celtic v Aberdeen
Scottish FA Cup Semi-Final
14:30
Premier Sports 1
Everton Women v Man City Women
Women's FA Cup Final
14:30
BBC One / BT Sport 1 / BBC iPlayer / The FA Player
Celta Vigo v Real Sociedad
La Liga
15:00
LaLigaTV
Real Zaragoza v Real Mallorca
La Liga 2
15:00
LaLiga SmartBank YouTube
PSV Eindhoven v Den Haag
Eredivisie
15:45
Premier Sports 2 / LiveScore App
Monaco v Bordeaux
Ligue 1
16:00
BT Sport 3
FC Tambov v Dynamo Moscow
Russian Premier League
16:00
Russian Premier Liga YouTube
Man Utd v Arsenal
Premier League
16:30
Sky Sports Main Event / Sky Sports Premier League / Sky Sports Ultra HD
Hertha Berlin v Wolfsburg
Bundesliga
17:00
BT Sport 2
Napoli v Sassuolo
Serie A
17:00
Premier Sports 1
Roma v Fiorentina
Serie A
17:00
FreeSports / LiveScore App
Fuenlabrada v Tenerife
La Liga 2
17:15
LaLiga SmartBank YouTube
Ponferradina v Sabadell
La Liga 2
17:15
LaLiga SmartBank YouTube
Granada v Levante
La Liga
17:30
LaLigaTV
St Patrick's Athletic v Dundalk
SSE Airtricity League
17:45
WATCHLOI
Boston College Eagles v Virginia Tech Hokies
NCAA Women's Soccer College Cup
18:30
BT Sport ESPN
AZ Alkmaar v RKC Waalwijk
Eredivisie
19:00
LiveScore App
Tottenham Hotspur v Brighton & Hove Albion
Premier League
19:15
Sky Sports Box Office
Lugo v Rayo Vallecano
La Liga 2
19:30
LaLiga SmartBank YouTube
Finn Harps v Shamrock Rovers
SSE Airtricity League
19:45
WATCHLOI
Sampdoria v Genoa
Serie A
19:45
LiveScore App
Valencia v Getafe
La Liga
20:00
LaLigaTV
Almeria v Girona
La Liga 2
20:00
LaLiga SmartBank YouTube
Lille v Lyon
Ligue 1
20:00
BT Sport 1
Sporting CP v Tondela
Primeira Liga
20:00
LiveScore App
Boavista v Benfica
Primeira Liga
21:00
LiveScore App
North Carolina Tar Heels v Notre Dame Fighting Irish
NCAA Women's Soccer College Cup
22:30
BT Sport ESPN
Monday 2nd November 2020
New York City FC v New York Red Bulls
MLS
00:00
FreeSports
Colorado Rapids v Seattle Sounders
MLS
02:00
FreeSports
Guangzhou Evergrande v Beijing Guoan
Chinese Super League
11:35
FreeSports
Logroñés v Alcorcón
La Liga 2
15:00
LaLiga SmartBank YouTube
Warta Poznań v Legia Warsaw
Ekstraklasa
17:00
FreeSports
Sporting Gijón v Castellón
La Liga 2
17:15
LaLiga SmartBank YouTube
Fulham v West Brom
Premier League
17:30
Sky Sports Box Office
Hoffenheim v Union Berlin
Bundesliga
19:30
BT Sport 2
Man City U18 v Chelsea U18
FA Youth Cup Final
19:30
BT Sport 1
Villarreal v Real Valladolid
La Liga
20:00
LaLigaTV
Málaga v Espanyol
La Liga 2
20:00
LaLiga SmartBank YouTube
Leeds United v Leicester City
Premier League
20:00
Sky Sports Main Event / Sky Sports Premier League / Sky Sports Ultra HD
Tuesday 3rd November 2020
Yokohama FM v Kashima Antlers
J League
04:00
FreeSports
Lokomotiv Moscow v Atlético Madrid
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport 1
Shakhtar Donetsk v Borussia Mönchengladbach
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport ESPN
Chelsea Women v Tottenham Hotspur Women
FA WSL Continental Cup Group Stage
19:00
5th Stand App / Chelseafc.com
Blackburn Rovers v Middlesbrough
Championship
19:45
Sky Sports Main Event / Sky Sports Football / Sky Sports Ultra HD
Cardiff City v Barnsley
Championship
19:45
Sky Sports Arena
Atalanta v Liverpool
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 2
FC Midtjylland v Ajax
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 4
FC Porto v Marseille
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 3
Man City v Olympiakos
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 3 / BT Sport Ultimate
Real Madrid v Inter Milan
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport ESPN
Red Bull Salzburg v Bayern Munich
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 2
Wednesday 4th November 2020
Liverpool Women v Man City Women
FA WSL Continental Cup Group Stage
14:00
LFCTV
Genoa v Torino
Serie A
16:00
Premier Sports 1
Istanbul Basaksehir v Man Utd
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport 3
Zenit St Petersburg v Lazio
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport 1
Real Zaragoza v Girona
La Liga 2
18:00
LaLiga SmartBank YouTube
Glasgow City v Peamount United
UEFA Women's Champions League First Qualifying Round
19:00
BBC ALBA
Derby County v QPR
Championship
19:45
Sky Sports Main Event / Sky Sports Football / Sky Sports Ultra HD
Shamrock Rovers v St Patrick's Athletic
SSE Airtricity League
19:45
WATCHLOI
Barcelona v Dynamo Kiev
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 3 / BT Sport Extra 3
Chelsea v Rennes
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 2 / BT Sport Ultimate
Club Brugge v Borussia Dortmund
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 4
Ferencvaros v Juventus
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 2
RB Leipzig v PSG
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport ESPN
Sevilla v FC Krasnodar
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 5
Wednesday 4th November 2020
Liverpool Women v Man City Women
FA WSL Continental Cup Group Stage
14:00
LFCTV
Genoa v Torino
Serie A
16:00
Premier Sports 1
Istanbul Basaksehir v Man Utd
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport 3
Zenit St Petersburg v Lazio
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport 1
Real Zaragoza v Girona
La Liga 2
18:00
LaLiga SmartBank YouTube
Glasgow City v Peamount United
UEFA Women's Champions League First Qualifying Round
19:00
BBC ALBA
Derby County v QPR
Championship
19:45
Sky Sports Main Event / Sky Sports Football / Sky Sports Ultra HD
Shamrock Rovers v St Patrick's Athletic
SSE Airtricity League
19:45
WATCHLOI
Barcelona v Dynamo Kiev
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 3 / BT Sport Extra 3
Chelsea v Rennes
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 2 / BT Sport Ultimate
Club Brugge v Borussia Dortmund
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 4
Ferencvaros v Juventus
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 2
RB Leipzig v PSG
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport ESPN
Sevilla v FC Krasnodar
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 5
Thursday 5th November 2020
Orlando City v Columbus Crew
MLS
00:30
FreeSports
Portland Timbers v Colorado Rapids
MLS
03:00
FreeSports
AC Omonia v Granada
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Digital Exclusive
Benfica v Rangers
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport 3
Hapoel Be'er Sheva v Bayer Leverkusen
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Digital Exclusive
Lech Poznan v Standard Liege
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Digital Exclusive
Ludogorets v Tottenham Hotspur
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport 2
PAOK v PSV Eindhoven
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Digital Exclusive
Rapid Vienna v Dundalk
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport ESPN
Real Sociedad v AZ Alkmaar
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Digital Exclusive
Rijeka v Napoli
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Digital Exclusive
Roma v CFR Cluj
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Digital Exclusive
Sivasspor v FK Qarabag
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Digital Exclusive
Slavia Prague v Nice
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Digital Exclusive
Alcorcón v Ponferradina
La Liga 2
18:00
LaLiga SmartBank YouTube
Sabadell v Almeria
La Liga 2
18:00
LaLiga SmartBank YouTube
AC Milan v Lille
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport ESPN
Antwerp v LASK
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport Digital Exclusive
Arsenal v Molde
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport 2 / BT Sport Ultimate
Celtic v Sparta Prague
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport 3
Crvena Zvezda v Gent
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport Digital Exclusive
Dinamo Zagreb v Wolfsberger AC
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport Digital Exclusive
FC Zorya Luhansk v AEK Athens
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport Digital Exclusive
Feyenoord v CSKA Moscow
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport Digital Exclusive
Hoffenheim v Slovan Liberec
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport Digital Exclusive
Leicester City v SC Braga
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport 1
Villarreal v Maccabi Tel-Aviv
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport Digital Exclusive
Young Boys v CSKA Sofia
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport Digital Exclusive
Friday 6th November 2020
Brighton & Hove Albion U23 v Man Utd U23
Premier League 2
15:00
MUTV
PFC Sochi v FC Ufa
Russian Premier League
16:00
Russian Premier Liga YouTube
Brighton & Hove Albion v Burnley
Premier League
17:30
Sky Sports Box Office
Cardiff City v Bristol City
Championship
18:00
Sky Sports Main Event / Sky Sports Football
Werder Bremen v FC Cologne
Bundesliga
19:15
BT Sport 2
Harrogate Town v Skelmersdale United
FA Cup First Round
19:45
BT Sport 1
Alloa Athletic v Dundee
Scottish Championship
19:45
BBC Scotland
Aberdeen v Hibernian
Scottish Premiership
19:45
RedTV
Ross County v Livingston
Scottish Premiership
19:45
RCFCTV
St Johnstone v Kilmarnock
Scottish Premiership
19:45
Saints TV
St Mirren v Dundee United
Scottish Premiership
19:45
St Mirren TV
Sassuolo v Udinese
Serie A
19:45
Premier Sports 1 / LiveScore App
Elche v Celta Vigo
La Liga
20:00
LaLigaTV / FreeSports
Albacete v Leganes
La Liga 2
20:00
LaLiga SmartBank YouTube
Strasbourg v Marseille
Ligue 1
20:00
BT Sport 3
Southampton v Newcastle United
Premier League
20:00
Sky Sports Main Event / Sky Sports Premier League / Sky Sports Ultra HD
Pittsburgh v Syracuse
NCAA Championship Men's College Cup
23:00
BT Sport 2
Saturday 7th November 2020
North Carolina v Duke
NCAA Championship Men's College Cup
01:00
BT Sport 2
FC Ural v Spartak Moscow
Russian Premier League
11:00
Russian Premier Liga YouTube
Wolves U18 v Liverpool U18
U18 Premier League
11:30
LFCTV GO
Reading v Stoke City
Championship
12:30
Sky Sports Main Event / Sky Sports Football / Sky Sports Ultra HD
Tonbridge Angels v Bradford City
FA Cup First Round
12:30
BBC iPlayer / BT Sport Extra 2 / BBC Sport Website
Everton v Man Utd
Premier League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate
FC Magdeburg v Bayern Munich II
3. Liga
13:00
German Football YouTube
Huesca v Eibar
La Liga
13:00
LaLigaTV
Arsenal Tula v Rotor Volgograd
Russian Premier League
13:30
Russian Premier Liga YouTube
Tottenham Hotspur Women v Reading Women
FA Women's Super League
14:00
The FA Player
Cagliari v Sampdoria
Serie A
14:00
Premier Sports 2 / LiveScore App
RB Leipzig v SC Freiburg
Bundesliga
14:30
BT Sport 3
Banbury United v Canvey Island
FA Cup First Round
15:00
BBC iPlayer / BBC Sport Website
Colchester United v Marine
FA Cup First Round
15:00
BBC iPlayer / BBC Sport Website
Ipswich Town v Portsmouth
FA Cup First Round
15:00
BBC iPlayer / BT Sport Extra 1 / BBC Sport Website
Man City Women v Bristol City Women
FA Women's Super League
15:00
The FA Player
FC Cartagena v Logroñés
La Liga 2
15:00
LaLiga SmartBank YouTube
Crystal Palace v Leeds United
Premier League
15:00
BT Sport Box Office
Barcelona v Real Betis
La Liga
15:15
LaLigaTV
Bordeaux v Montpellier
Ligue 1
16:00
BT Sport 2
FC Tambov v Akhmat Grozny
Russian Premier League
16:00
Russian Premier Liga YouTube
Cracovia Krakow v Jagiellonia Bialystok
Ekstraklasa
16:30
FreeSports
Benevento v Spezia
Serie A
17:00
Premier Sports 2 / LiveScore App
Mirandés v Sporting Gijón
La Liga 2
17:15
LaLiga SmartBank YouTube
Bala Town v The New Saints
Welsh Premier League
17:15
S4C
Borussia Dortmund v Bayern Munich
Bundesliga
17:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate
FC United of Manchester v Doncaster Rovers
FA Cup First Round
17:30
BBC Two
Sevilla v Osasuna
La Liga
17:30
LaLigaTV
Chelsea v Sheffield United
Premier League
17:30
Sky Sports Main Event / Sky Sports Premier League / Sky Sports Ultra HD
Parma v Fiorentina
Serie A
19:45
Premier Sports 1 / LiveScore App
Atlético Madrid v Cádiz
La Liga
20:00
LaLigaTV
Espanyol v Lugo
La Liga 2
20:00
LaLiga SmartBank YouTube
PSG v Rennes
Ligue 1
20:00
BT Sport 1
West Ham v Fulham
Premier League
20:00
BT Sport Box Office
Vitoria v Sporting CP
Primeira Liga
20:30
FreeSports / LiveScore App
Sunday 8th November 2020
FC Khimki v Rubin Kazan
Russian Premier League
11:00
Russian Premier Liga YouTube
FC Utrecht v Ajax
Eredivisie
11:15
Premier Sports 2 / LiveScore App
Lazio v Juventus
Serie A
11:30
Premier Sports 1 / LiveScore App
Jiangsu Suning v Guangzhou Evergrande
Chinese Super League Final 1st Leg
11:35
FreeSports
Chelsea Women v Everton Women
FA Women's Super League
12:00
BBC Red Button / BBC iPlayer / The FA Player
Brest v Lille
Ligue 1
12:00
BT Sport 3
West Brom v Tottenham Hotspur
Premier League
12:00
Sky Sports Box Office
Motherwell v Celtic
Scottish Premiership
12:00
Sky Sports Main Event
Barnet v Burton Albion
FA Cup First Round
12:45
BBC iPlayer / BBC Sport Website
Eastleigh v MK Dons
FA Cup First Round
12:45
BBC iPlayer / BBC Sport Website
Hampton & Richmond Borough v Oldham Athletic
FA Cup First Round
12:45
BBC iPlayer / BT Sport Extra 2 / BBC Sport Website
Havant & Waterlooville v Cray Valley Paper Mills
FA Cup First Round
12:45
BBC iPlayer / BBC Sport Website
Hayes & Yeading v Carlisle United
FA Cup First Round
12:45
BBC iPlayer / BBC Sport Website
Maldon & Tiptree v Morecambe
FA Cup First Round
12:45
BBC iPlayer / BT Sport Extra 1 / BBC Sport Website
Torquay United v Crawley Town
FA Cup First Round
12:45
BBC iPlayer / BBC Sport Website
Wigan Athletic v Chorley
FA Cup First Round
12:45
BBC iPlayer / BBC Sport Website
Getafe v Villarreal
La Liga
13:00
LaLigaTV
Sabadell v Málaga
La Liga 2
13:00
LaLiga SmartBank YouTube
Everton U23 v Chelsea U23
Premier League 2
13:00
5th Stand App / Chelseafc.com
Feyenoord v FC Groningen
Eredivisie
13:30
LiveScore App
Vitesse Arnhem v FC Emmen
Eredivisie
13:30
LiveScore App
CSKA Moscow v FC Rostov
Russian Premier League
13:30
Russian Premier Liga YouTube
Liverpool Women v Sheffield United Women
FA Women's Championship
14:00
The FA Player
Birmingham City Women v West Ham Women
FA Women's Super League
14:00
The FA Player
Brighton & Hove Albion Women v Aston Villa Women
FA Women's Super League
14:00
The FA Player
RC Lens v Reims
Ligue 1
14:00
BT Sport 3
Leicester City v Wolves
Premier League
14:00
Sky Sports Main Event / Sky Sports Premier League / Sky Sports Ultra HD
Celtic Women v Spartans
Scottish Women's Premier League
14:00
BBC Sport Website
Atalanta v Inter Milan
Serie A
14:00
Premier Sports 2 / LiveScore App
Genoa v Roma
Serie A
14:00
FreeSports
Torino v Crotone
Serie A
14:00
LiveScore App
Wolfsburg v Hoffenheim
Bundesliga
14:30
BT Sport ESPN
Eastbourne Borough v Blackpool
FA Cup First Round
14:30
BT Sport 1
Man Utd Women v Arsenal Women
FA Women's Super League
14:30
MUTV / The FA Player
Alcorcón v Fuenlabrada
La Liga 2
15:00
LaLiga SmartBank YouTube
Rayo Vallecano v Almeria
La Liga 2
15:00
LaLiga SmartBank YouTube
Rangers v Hamilton Academical
Scottish Premiership
15:00
RangersTV
Real Sociedad v Granada
La Liga
15:15
LaLigaTV
Nice v Monaco
Ligue 1
16:00
BT Sport 3
Dynamo Moscow v Lokomotiv Moscow
Russian Premier League
16:00
Russian Premier Liga YouTube
Zenit St Petersburg v FC Krasnodar
Russian Premier League
16:00
Russian Premier Liga YouTube
Hibernian Women v Rangers Women
Scottish Women's Premier League
16:10
BBC ALBA
Man City v Liverpool
Premier League
16:30
Sky Sports Main Event / Sky Sports Premier League / Sky Sports Ultra HD
Bayer Leverkusen v Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
17:00
BT Sport 2
Bologna v Napoli
Serie A
17:00
Premier Sports 2 / LiveScore App
Real Mallorca v Ponferradina
La Liga 2
17:15
LaLiga SmartBank YouTube
Real Oviedo v Castellón
La Liga 2
17:15
LaLiga SmartBank YouTube
Levante v Alavés
La Liga
17:30
LaLigaTV TBC
Real Valladolid v Athletic Bilbao
La Liga
17:30
LaLigaTV
FC Porto v Portimonense
Primeira Liga
17:30
FreeSports / LiveScore App
PSV Eindhoven v Willem II
Eredivisie
19:00
LiveScore App
Arsenal v Aston Villa
Premier League
19:15
Sky Sports Box Office
Tenerife v Real Zaragoza
La Liga 2
19:30
LaLiga SmartBank YouTube
Cork City v Derry City
SSE Airtricity League
19:30
WATCHLOI
Dundalk v Sligo Rovers
SSE Airtricity League
19:30
WATCHLOI
Finn Harps v Waterford
SSE Airtricity League
19:30
WATCHLOI
Shelbourne v Shamrock Rovers
SSE Airtricity League
19:30
WATCHLOI
St Patrick's Athletic v Bohemians
SSE Airtricity League
19:30
WATCHLOI
AC Milan v Verona
Serie A
19:45
FreeSports
Valencia v Real Madrid
La Liga
20:00
LaLigaTV
Girona v Las Palmas
La Liga 2
20:00
LaLiga SmartBank YouTube
Lyon v St Etienne
Ligue 1
20:00
BT Sport 1
Benfica v SC Braga
Primeira Liga
20:00
LiveScore App
Philadelphia Union v New England Revolution
MLS
20:30
Sky Sports Football
Missouri Tigers v Florida Gators
NCAA Women's Soccer College Cup
23:00
BT Sport ESPN
Los Angeles FC v Portland Timbers
MLS
23:30
Sky Sports Football
Real Salt Lake v Sporting Kansas City
MLS
23:30
FreeSports
Monday 9th November 2020
Holstein Kiel v Hamburg
Bundesliga 2
19:30
BT Sport 2
Oxford City v Northampton Town
FA Cup First Round
19:45
BT Sport 1
Tuesday 10th November 2020
Florida State v Notre Dame
NCAA Women's Soccer College Cup Quarter-Final
17:30
BT Sport 3
Crusaders v Coleraine
Northern Irish Premiership
19:45
Sky Sports Football
St Johnstone v Dundee United
Scottish League Cup Group Stage
19:45
Premier Sports 1
Clemson v Duke
NCAA Women's Soccer College Cup Quarter-Final
20:00
BT Sport 3
North Carolina v Virginia Tech Hokies
NCAA Women's Soccer College Cup Quarter-Final
22:30
BT Sport 3
Wednesday 11th November 2020
Virginia v Louisville
NCAA Women's Soccer College Cup Quarter-Final
01:00
BT Sport 3
FC Tokyo v Hokkaido Consadole Sapporo
J League
10:00
FreeSports
Greece v Cyprus
International Friendly
14:45
Sky Sports Football
Albania v Kosovo
International Friendly
15:00
Sky Sports Red Button
Bulgaria v Gibraltar
International Friendly
17:00
Sky Sports Red Button
Lithuania v Faroe Islands
International Friendly
17:00
Sky Sports Football
Malta v Liechtenstein
International Friendly
17:00
Sky Sports Red Button
Montenegro v Kazakhstan
International Friendly
17:00
Sky Sports Red Button
Norway v Israel
International Friendly
17:00
Sky Sports Red Button
Romania v Belarus
International Friendly
17:00
Sky Sports Red Button
Turkey v Croatia
International Friendly
17:45
Sky Sports Red Button
Denmark v Sweden
International Friendly
18:30
Sky Sports Red Button
Luxembourg v Austria
International Friendly
19:30
Sky Sports Red Button
Belgium v Switzerland
International Friendly
19:45
Sky Sports Red Button
Germany v Czech Republic
International Friendly
19:45
Sky Sports Red Button
Italy v Estonia
International Friendly
19:45
Sky Sports Red Button
Netherlands v Spain
International Friendly
19:45
Sky Sports Football
Poland v Ukraine
International Friendly
19:45
Sky Sports Red Button
Portugal v Andorra
International Friendly
19:45
Sky Sports Red Button
Slovenia v Azerbaijan
International Friendly
19:45
Sky Sports Red Button
Notts County v Stockport County
National League
19:45
BT Sport 1
St Mirren v Morton
Scottish League Cup Group Stage
19:45
Premier Sports 1
France v Finland
International Friendly
20:10
Sky Sports Red Button
Thursday 12th November 2020
Guangzhou Evergrande v Jiangsu Suning
Chinese Super League Final 2nd Leg
11:35
FreeSports
Bosnia-Herzegovina v Iran
International Friendly
17:00
Sky Sports Red Button
Moldova v Russia
International Friendly
17:00
Sky Sports Red Button
Georgia v North Macedonia
UEFA EURO 2020 Play-Off Final
17:00
Sky Sports Football
Wales v USA
International Friendly
19:45
S4C / Sky Sports Mix
Hungary v Iceland
UEFA EURO 2020 Play-Off Final
19:45
Sky Sports Red Button
Northern Ireland v Slovakia
UEFA EURO 2020 Play-Off Final
19:45
Sky Sports Premier League / Challenge
Serbia v Scotland
UEFA EURO 2020 Play-Off Final
19:45
Sky Sports Football / Sky One / Pick
England v Republic of Ireland
International Friendly
20:00
ITV
Friday 13th November 2020
Lyon Women v Soyaux Women
Division 1 Féminine
17:30
BT Sport 3
England U21 v Andorra U21
UEFA Under-21 Championship Qualifier
19:30
BT Sport 2 / BT Sport Ultimate
Bolton Wanderers v Salford City
League Two
19:45
Sky Sports Football / Sky Sports Ultra HD
Real Zaragoza v Real Oviedo
La Liga 2
20:00
LaLiga SmartBank YouTube
Florida State v Duke
NCAA Women's Soccer College Cup Semi-Final
22:30
BT Sport ESPN
Saturday 14th November 2020
North Carolina v Virginia
NCAA Women's Soccer College Cup Semi-Final
01:00
BT Sport ESPN
Yokohama FM v Urawa Reds
J League
07:00
FreeSports
Man Utd Women v Man City Women
FA Women's Super League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport YouTube
Fuenlabrada v Espanyol
La Liga 2
13:00
LaLiga SmartBank YouTube
Malta v Andorra
UEFA Nations League Group Stage
14:00
Sky Sports Red Button
San Marino v Gibraltar
UEFA Nations League Group Stage
14:00
Sky Sports Football
Aston Villa Women v Birmingham City Women
FA Women's Super League
14:30
The FA Player
Almeria v Mirandés
La Liga 2
15:15
LaLiga SmartBank YouTube
Everton Women v Reading Women
FA Women's Super League
16:30
BBC Red Button / BBC iPlayer / The FA Player
Azerbaijan v Montenegro
UEFA Nations League Group Stage
17:00
Sky Sports Red Button
Cyprus v Luxembourg
UEFA Nations League Group Stage
17:00
Sky Sports Football
Latvia v Faroe Islands
UEFA Nations League Group Stage
17:00
Sky Sports Red Button
The New Saints v Barry Town United
Welsh Premier League
17:15
S4C
Eastleigh v Hartlepool United
National League
17:20
BT Sport 1
Girona v Real Mallorca
La Liga 2
17:30
LaLiga SmartBank YouTube
Lugo v Albacete
La Liga 2
17:30
LaLiga SmartBank YouTube
Bristol City Women v Tottenham Hotspur Women
FA Women's Super League
18:30
The FA Player
Germany v Ukraine
UEFA Nations League Group Stage
19:45
Sky Sports Red Button
Portugal v France
UEFA Nations League Group Stage
19:45
Sky Sports Football
Sweden v Croatia
UEFA Nations League Group Stage
19:45
Sky Sports Red Button
Switzerland v Spain
UEFA Nations League Group Stage
19:45
Sky Sports Red Button
Sunday 15th November 2020
Grampus Eight v FC Tokyo
J League
10:00
FreeSports
West Ham United Women v Brighton & Hove Albion Women
FA Women's Super League
12:30
The FA Player
Dynamo Dresden v 1860 Munich
3. Liga
13:00
German Football YouTube
Leganes v Alcorcón
La Liga 2
13:00
LaLiga SmartBank YouTube
Blackburn Rovers Ladies v Liverpool Women
FA Women's Championship
14:00
LFCTV / The FA Player
Charlton Athletic Women v London City Lionesses
FA Women's Championship
14:00
The FA Player
Coventry United Ladies v Leicester City Women
FA Women's Championship
14:00
The FA Player
London Bees v Lewes Women
FA Women's Championship
14:00
The FA Player
Sheffield United Women v Durham Women
FA Women's Championship
14:00
The FA Player
North Macedonia v Estonia
UEFA Nations League Group Stage
14:00
Sky Sports Premier League
Slovakia v Scotland
UEFA Nations League Group Stage
14:00
Sky Sports Football
Arsenal Women v Chelsea Women
FA Women's Super League
14:30
BT Sport 1
Shelbourne v Longford Town
SSE Airtricity League Play-Off Final
14:30
WATCHLOI
Ponferradina v Málaga
La Liga 2
15:15
LaLiga SmartBank YouTube
Hibernian v Dundee
Scottish League Cup Group Stage
16:30
Premier Sports 1
Virginia Tech v Clemson
NCAA Championship Men's College Cup
17:00
BT Sport ESPN
Glasgow City v Hibernian Women
Scottish Women's Premier League
17:00
BBC Sport Website
Albania v Kazakhstan
UEFA Nations League Group Stage
17:00
Sky Sports Red Button
Belarus v Lithuania
UEFA Nations League Group Stage
17:00
Sky Sports Red Button
Bulgaria v Finland
UEFA Nations League Group Stage
17:00
Sky Sports Red Button
Georgia v Armenia
UEFA Nations League Group Stage
17:00
Sky Sports Red Button
Netherlands v Bosnia-Herzegovina
UEFA Nations League Group Stage
17:00
Sky Sports Premier League
Turkey v Russia
UEFA Nations League Group Stage
17:00
Sky Sports Red Button
Wales v Republic of Ireland
UEFA Nations League Group Stage
17:00
S4C / Sky Sports Football / Sky Sports Ultra HD
Castellón v FC Cartagena
La Liga 2
17:30
LaLiga SmartBank YouTube
Logroñés v Sabadell
La Liga 2
17:30
LaLiga SmartBank YouTube
North Carolina v Notre Dame
NCAA Championship Men's College Cup
19:00
BT Sport ESPN
Austria v Northern Ireland
UEFA Nations League Group Stage
19:45
Sky Sports Football
Belgium v England
UEFA Nations League Group Stage
19:45
Sky Sports Main Event / Sky Sports Premier League
Czech Republic v Israel
UEFA Nations League Group Stage
19:45
Sky Sports Red Button
Denmark v Iceland
UEFA Nations League Group Stage
19:45
Sky Sports Red Button
Hungary v Serbia
UEFA Nations League Group Stage
19:45
Sky Sports Red Button
Italy v Poland
UEFA Nations League Group Stage
19:45
Sky Sports Red Button
Moldova v Greece
UEFA Nations League Group Stage
19:45
Sky Sports Red Button
Romania v Norway
UEFA Nations League Group Stage
19:45
Sky Sports Red Button
Slovenia v Kosovo
UEFA Nations League Group Stage
19:45
Sky Sports Red Button
Las Palmas v Tenerife
La Liga 2
21:00
LaLiga SmartBank YouTube
Wake Forest v Virginia
NCAA Championship Men's College Cup
21:00
BT Sport ESPN
Pittsburgh v Duke
NCAA Championship Men's College Cup
23:00
BT Sport ESPN