StarSatkey

Paniz

Registered
Latest StarSatkey by Lord348_8

StarSatkey

7.5.2008

Polsat
Nagravision1,2 updated
Biss keys ( included IRIB3 )
Seca 1,2 updated
... All keys Updated

StarSatkey-Lord348_8-120 130 150 200CI-Hivision-Condor-Starcom
=============================
StarSatKey-Lord348_8-4000 4200 - WorldInBox-CTech 1200-Condor 5500CX
===============================
StarSatkey-Lord348_8-1500 1600 1900 SuperMKII
StarSatkey-Lord348_8-550 650 3100 3200 3500
================================
StarSatkey-Lord348_8-AG-6000CU_AG-5500d

for using links,remove " http://www.anonym.to/? " from links then use it

Special Thanks to Lord348_8:thum:

Last edited:

bozomustafa_68

Well Known Member
tasarım;189209 said:
English:
No publicite mate!! Please checking again.
Turkish:
Reklam falan yok sadece upload sitesine yönlendirme var. Tekrar kontrol et çamur atmadan önce.

ben camur atmıyorum softcamın icine bak sen kendi sitende yaptırırmısın gerci orda hertaraf kapalıdır.:D

bozomustafa_68

Well Known Member
tasarım;189209 said:
English:
No publicite mate!! Please checking again.
Turkish:
Reklam falan yok sadece upload sitesine yönlendirme var. Tekrar kontrol et çamur atmadan önce.

; Created By Lord348_8
;
; www.SatMXXX.com/Forum
;
;======================= (keys count - 144) =============================================
;
;
;======================== V i a c c e s s ==============================================
; (keys count - 11)
;=======================================================================================
V 007C00 01 5DAD21A6A526390055F58011251D6C3A
V 007C00 01 35100C25241554730F2FECEB452D7419
V 007C00 01 86E62A5D46684FAE468417987E33FB5D
V 007C00 01 D41AF011871BA887811130E9EF4DF91E
V 007C00 01 953D0A2A67CD60DCF33A0FADBD4D2489

bozomustafa_68

Well Known Member
tasarım;189214 said:
Evet çünkü senin gibi emek hırsızlarına yer yoktur orada.

ne yapıyorum ben kendi ismimi mi yazıyorum. sende key alıyon
o zaman nasıl oluyor. ya helaldir ya haram ortası yok.

herkes herkesi kendi gibi bilir.;)

tasarım

Senior Member
ne yapıyorum ben kendi ismimi mi yazıyorum. sende key alıyon
o zaman nasıl oluyor. ya helaldir ya haram ortası yok.

herkes herkesi kendi gibi bilir.;)

Ben senin gibi başkalarının büyük emek vererek ürettiği dosyaları forum forum gezdirmiyorum. Kendi hazırladığım dosyaları dağıtıyorum.

Neyse daha fazla sana yazıpta, kendimi senin seviyene düşürmek istemem. Git işine bak. Bu arada unutmadan bu tür ispiyonculukları da bırak.

xxxAxxx

Super VIP
slm...ne zaman su atismalari durduracaksiniz...

@tasarim hocam vermis oldugunuz dosyanin icinde link varmi yokmu???

lucite

Senior Member
tasarım hocamın verdıgı dosyaları herkes bılır ve ısteyen sorarakta kullanılır..yanlız bozo once bır dusun keymaker ın sana yazdıgı yazıları ondan sonra mıllete camur at...

bozomustafa_68

Well Known Member
tasarım hocamın verdıgı dosyaları herkes bılır ve ısteyen sorarakta kullanılır..yanlız bozo once bır dusun keymaker ın sana yazdıgı yazıları ondan sonra mıllete camur at...

ya arakadaşım sana ne yaptık anlamadım. keymakerde herkesin dosyası var. benim paylaşım yapmaktan başka bir işim yok.
ben hic bir dosyaya kendi ismimi yazmam. ama dosyanın başında tps
okey diyor onu degiştirmek zorundayım cünkü softcamla tps acmaz.
bunun haksızlık neresinde .
lütfen herkes kendi işine baksın.

ben hic bir zaman cagrılmadıgım forma gitmem.

xxxAxxx

Super VIP
koskoca forum dar geliyor size ....uyariyorum eger baska forumlarin linki veriliyorsa bu forum kurallarina aykiridir..bunu herkez biliyor sanirim...bu herkez icin gecerlidir....

buradaki kulanicilar sizlerin tarsismalarini okumak icin gelmiyor ....ya arkadasca ve kardesce paylasim yapin ya.... bu kadar zormu....sorununuz varsa birbiriniz hakinda pm le anlasin veya turk modlarina bildirin...eger hala inat ederseniz bize baska bir olasilik birakmiyorsunuz huzursuzluk cikaranlar buradan cikarilacaktir....

cool_eagle

Well Known Member
herseyden önce bozomustafa arkdasla en fazla tartısanlardan biri benm çünkü milletin dosyasını alıp forum forum dolastırıp yetkili oluyor.sorun buda deil önemli olan emege saygısı olmaması.keymaker olayındada keymakersitesinde karalistede kendisi ekurel arkdas bunu anlatmak istemiş.ama herkesin paylasım anlayısı farklı bu yuzden fazla söylenecek bişey yok

ForceMajeur

Senior Member
Sayýn arkadaþlarým, lütfen sakin olalým, öncelikle burada Türkçe konuþmayalým, herhangi bir forum kuralýný ihlal etmemek için, ben forum yetkililerinden konunun Türk bölümüne kaydýrýlmasýný rica ediyorum.

tasarım

Senior Member
ya arakadaşım sana ne yaptık anlamadım. keymakerde herkesin dosyası var. benim paylaşım yapmaktan başka bir işim yok.
ben hic bir dosyaya kendi ismimi yazmam. ama dosyanın başında tps
okey diyor onu degiştirmek zorundayım cünkü softcamla tps acmaz.
bunun haksızlık neresinde .
lütfen herkes kendi işine baksın.

ben hic bir zaman cagrılmadıgım forma gitmem.

Ben, kendi hazırladığım dosyaları kimseye dağıttırmam. Dağıtanlarda bende izin almıştır öyle dağıtır. Ama senin gibi hırsızlık yaparak, başkasının hazırladığı dosyayı da dağıtanı görmedim ben bugüne kadar. Dikkatini çekerim "dosya" diyorum şimdi bunu sen yine kendi anladığın biçime çevirirsin ya. Keyler zaten ayrı konu aynı keyler tüm forumlarda veriliyor ben bunu karıştırmıyorum.

-"Paylaşım yapmaktan başka işim yok" diyorsun senin bu yaptığına paylaşım denmez düpedüz "hırsızlık" denir.
-"ben hic bir dosyaya kendi ismimi yazmam" yazamazsın ki! zaten sen hazırlamıyorsun. Başkası hazırlıyor sende hamal gibi taşıyorsun. Dosyalara adını yazabilmen için kendine güvenmen gerek. O dosyanın ne işe yarayacağını bilmen gerek. Ayrıca dosyanın çalıştığını kendi gözünle görmen gerek. Bu tür meziyetler sende olmadığına göre ismini yazmaya da hakkın yok elbette.
-"ben hic bir zaman cagrılmadıgım forma gitmem" Sen kimsin de seni davet edecekler ki! senin ne tür meziyetlere sahip bir insan olduğunu bilseler forumun kapısından bile sokmazlar ama ne bilsinler.