TNT sat CCcam/Oscam

paldo

Registered
Messages
7
Pozdrav Svima.
Ja sam čitao na Francuskom forumu da radi i CS sa oscam bez cccam-a ali do toga još nisam stigao, nisam još uspio da mi proradi kartica sa 500s.
Bio sam dobio 800HD SE kažu da sa njime ide bolje ali morao sam ga vratiti jer je imao problema sa ventilatorom.
 

arminicos

Registered
Messages
5
Problem je drug kod mene sljedeci..fino podesim CCcam 2.3.0 / Oscam 1.10 i sve radi u lokalnoj mrezi sa IP 127.0.0.1 ali karticu ne vidim u lokalu..dam mu IP adresu tipa 192.168.1.45 karticu vidi u lokalu ali ne idu kljucevi niti imam sliku izbacuje mi crveno..to je sve preko L: linije..neki govore radi sve super preko C: linije pokusao radi i tako ali ne kontam kako C: prikazati kao local..treba mi konkretno nesto..radi tako i tako podesi u Oscam tako u CCcam 2.3.0 i kraj price..
 

arminicos

Registered
Messages
5
ako tko mogne neka mi posalje AES za TNT SAT..izgubio sam ga :( i da mi pomogne da pustim u share TNT SAT..Hvala
 

vatro

Registered
Messages
2
U pitanju je DM800 SE,i ICVS image,nemogu nikako pokrenuti ovu karticu ,koju sam dobio prije par dana.
Ona je aktivirana.
Pokušao sam ubaciti hypercam,ona tri fajla u usr/bin i pokrenuo komandu telnetom,a nepojavljuje mi se novi emulator tj. hypercam.
Jel može netko postaviti emulator koji p r o v j e r e n o radi?
 

arminicos

Registered
Messages
5
radi na Oscamu treba ti samo AES kljucevi ali ne znam kako sredit da se prikaze kao lokal ? to jos niko da nam pomognem i da napise
 

paldo

Registered
Messages
7
Pozdrav Svima.
Mučio sam se mijesec dana sa 500S da mi proradi TNT V5 kartica i nisam uspio, sada sam dobio 800HD SE i mučim se več dva dana ali karta ne radi.Mislim da šips kartice ide na dole.
 

skorc2000

Registered
Messages
4
Aktivacija TNT v5

Ajde ljudi treba mi pomoc. Ide li sa hypercam v3, ili sa oscam.
Ko ima aes kljuceve zamolio bi ga ako mi posalje PM

Pozdrav :thum:
 

jan55

Member
Messages
4,269
Ajde ljudi treba mi pomoc. Ide li sa hypercam v3, ili sa oscam.
Ko ima aes kljuceve zamolio bi ga ako mi posalje PM

Pozdrav :thum:
mogao si i sam naći pod "viaccess"
Code:
http://www.sat-universe.com/showpost.php?p=748386&postcount=15
 
Top