Νέες Συχνότητες Για Digea

Argonauts

Registered
Messages
1,142
Επειδη το αρχικο μηνυμα διαγραφηκε απο το μεγαλο αφεντικο νεο λινκ με το κλειδι..Οποιο φιλοι δεν γνωριζουν να το κανουν ωστε να παιζει με cccam η Mgcamd ας στειλη πμ να του στειλο ετοιμο αρχειο να το περασει μεσα στο Var/keys Usr/keys

http://www.sat-universe.com/showpost.php?p=1150116&postcount=14
PLEASE NOT DELETE
Bitte nicht löschen
Παρακαλω μην διαγραφεται :thum:
 
Last edited:

georgeflu

Registered
Messages
485
για οσους το ειχαν και δουλευε,αρκει να αλλαξουν μονο τα νουμερα,χωρις να πειραξουν τιποτα απο τα πιο μπροστα (μονο το ΑΡΤ θα χρειαστει να προστεθει).
για οποιον το κατεβασει απο τις ενοτητες softcam για dream,ας διαγραψει πρωτα τα παλια απο μεσα (και οσα αλλα εχουν τους ιδιους provider) γιατι μπερδευουν το συστημα.
 

Argonauts

Registered
Messages
1,142
καλησπέρα. και η ΝΕΡΙΤ έχει κωδικοποίηση?

Ναι από τη συχνότητα 12733 16751 καθώς και το νεριτ hd ,από αυτή τη συχνότητα ελεύθερο χωρίς κλειδί είναι το νεριτ σπορτ,
Στην συχνότητα 12715 18910 θα βρεις και την νεριτ ελεύθερη
 

dimi100

Registered
Messages
6
Kalispera file Asreikos
mporis na mou stilis se parakalo to etoimo arxio gia cccam gia to mpaketo tis Digea; den mporo na sou stilo PM

filika
Dimitris
 

agriogiannis

Registered
Messages
2
γεια σας.. εχω ενα golden media spark reloaded πως θα περασω κλειδια για το digea?
 

Argonauts

Registered
Messages
1,142
Kalispera file Asreikos
mporis na mou stilis se parakalo to etoimo arxio gia cccam gia to mpaketo tis Digea; den mporo na sou stilo PM

filika
Dimitris

Τη μηχάνημα έχεις ενιγμα 2 να υποθεσω ?
 

Argonauts

Registered
Messages
1,142
γεια σας.. εχω ενα golden media spark reloaded πως θα περασω κλειδια για το digea?

Δεν το ξέρω το μηχάνημα φίλε μου αλλά λογικά τα κλειδιά πανε usr/keys
Με ένα FTP program πχ FileZilla or dcc
 

agriogiannis

Registered
Messages
2
και που θα τα βρω τα κλειδια?.. ειχα ασχοληθει παλιοτερα αλλα ξεχασα διαδικασια...
 

Argonauts

Registered
Messages
1,142
Kalispera file Asreikos
mporis na mou stilis se parakalo to etoimo arxio gia cccam gia to mpaketo tis Digea; den mporo na sou stilo PM

filika
Dimitris

Ελα φιλε δημητρη κατεβασε απο εδω
Το αρχειο αυτο θα το βαλεις στην θεση USR/KEUS
http://www.filedropper.com/constant
Ysterografo
Αναλογα απο ποιες συχνοτητες θελεις να βλεπεις την digea πρεπεινα κανεις edit το constant.cw που σε εδωσα δεν μπορει να διαβαζει και τα 2 ταυτοχρονα μπερδευεται οποτε βαζεις καγκελο# απο μπροστα αναλογα απο που θες να βλεπεις παλιες η νεες συχνοτητες
 
Last edited:

Argonauts

Registered
Messages
1,142
και που θα τα βρω τα κλειδια?.. ειχα ασχοληθει παλιοτερα αλλα ξεχασα διαδικασια...

Κατεβασε απο εδω φιλε
http://www.filedropper.com/constant
και απο εδω
http://www.filedropper.com/softcam
και τα βαζεις στην θεση usr/keys κανεις ρεσταρτ και εισαι οκ
νεριτ hd μονο με mgcamd με cccam δεν παιζει προς το παρον
Ysterografo
Αναλογα απο ποιες συχνοτητες θελεις να βλεπεις την digea πρεπεινα κανεις edit το constant.cw που σε εδωσα δεν μπορει να διαβαζει και τα 2 ταυτοχρονα μπερδευεται οποτε βαζεις καγκελο# απο μπροστα αναλογα απο που θες να βλεπεις παλιες η νεες συχνοτητες
 
Last edited:

Argonauts

Registered
Messages
1,142
Eπεξεργασια το constant.cw μπορειτε να κανετε με το notepad το οποιο μπορειτε να βρειτε εδω
 
Last edited:

must

Registered
Messages
1
tnx!!
Επειδη το αρχικο μηνυμα διαγραφηκε απο το μεγαλο αφεντικο νεο λινκ με το κλειδι..Οποιο φιλοι δεν γνωριζουν να το κανουν ωστε να παιζει με cccam η Mgcamd ας στειλη πμ να του στειλο ετοιμο αρχειο να το περασει μεσα στο Var/keys Usr/keys

http://www.sat-universe.com/showpost.php?p=1150116&postcount=14
PLEASE NOT DELETE
Bitte nicht löschen
Παρακαλω μην διαγραφεται :thum:
 

lpetrides

Registered
Messages
3
Kalispera file

Mporis na mou stilis se parakalo to etoimo arxio gia cccam gia to mpaketo tis Digea;

Exo PLI image kai ola mou ta ellinika kanalia doulevoun me cccam, ektos apo ta N1, N1 HD, N Sports, kai Alter

Pistevo an mou steileis to diko sou constant.cw na mporeso na to doulepso...
 

georgeflu

Registered
Messages
485
Kalispera file

Mporis na mou stilis se parakalo to etoimo arxio gia cccam gia to mpaketo tis Digea;

Exo PLI image kai ola mou ta ellinika kanalia doulevoun me cccam, ektos apo ta N1, N1 HD, N Sports, kai Alter

Pistevo an mou steileis to diko sou constant.cw na mporeso na to doulepso...

εχει αναφερθει δεκαδες φορες,οτι τα συγκεκριμενα καναλια,για τεχνικο λογο δεν δουλευουν με cccam,αλλα μονο με mgcamd (και νομιζω και με oscamymod).
 

alfa1

Registered
Messages
38
καλησπερα σε ολους, ξερει κανεις αν γινετε τιποτα με τους ariva(εγω εχω τον 52a) ? δεν παιζουν τα κρατικα επειδη δεν εχουν την σημανση κωδικοποιημενο αν και ειναι περασμενα τα κλειδια αφου εχω φως στα υπολοιπα
 

Argonauts

Registered
Messages
1,142
Kalispera file

Mporis na mou stilis se parakalo to etoimo arxio gia cccam gia to mpaketo tis Digea;

Exo PLI image kai ola mou ta ellinika kanalia doulevoun me cccam, ektos apo ta N1, N1 HD, N Sports, kai Alter

Pistevo an mou steileis to diko sou constant.cw na mporeso na to doulepso...

Σου τα εχω στειλη αλλα οπως αναφερει και ο φιλος πιο πανω για να παιξουν ολα μονο με Mgcamd
 
Top