HRT kontrola kartica

Svirac

Super VIP
Messages
1,466
HRT je započeo sa kontrolom svojih kartica tj. imaju određene ljude koji obilaze adrese pretplatnika i traže da se pokaže kartica. Ovo se počelo dešavat, jer pojedini ljudi su kupili kartice na svoje ime i kartice dali svojim obiteljima, prijateljima ili nekom trečem u inozemstvu. Znači sad tko karticu nema doma, a kartica glasi na adresu koju oni provjeravaju neka je donese što prije. Kazna za ne posjedovanje kartice prilikom kontrole je 10 000 kuna pa tko voli neka izvoli.
 

dxdy

VIP
Messages
669
meni su 3 puta bili u zadnjih 5 godina... nista novo... kod nekog nikad nisu bili kod nekih i 2x godisnje... sve je to na srecu ;)
 

milan58

Super VIP
Messages
1,646
Karticu imam 6-7 godina do sada nisu bili ni jednom.
Valjda vide da ih negledam :rolleyes: te nemaju šta da kontrolišu.:D
 

vampire

Registered
Messages
6
Ma sve zavisi gdje zivis. Ako si u gradu mozda ti dodu, a ako si negdje u selu i to bogu iza nogu tu ti sigurno nece doci. :D
 
Last edited:

zeljkomostar

Registered
Messages
1
hehe

najjednostavnije je prijaviti neku adresu gdje je u hr signal vrlo loš.znam da tada ne provjeravaju ako je adresa bogu iza nogu
 

k@lkov

Super VIP
Messages
10,003
Itekako ima.
Pa ako nisi graganin HR,
onda bi mogao uzet karticu ko da si,
preko nekog ko zivi u HR.
 

k@lkov

Super VIP
Messages
10,003
Naravno da neide, posto je druga cena za karticu ako
si izvan Hrvatske, i to dosta skuplja.
 

FELIX

Registered
Messages
21
10 puta je sukuplje ako živiš van hrvatske


Nakraju ti zapravo ispadne ista cijena jer mi u Hrvatskoj plačamo mjesečnu pretplatu, znači plačamo 73 kune mjesečno + ako uzmeš karticu 175 kuna najam kartice, eto pa ti sad izračunaj;):).

oni koji uzimaju karticu za van plačaju 1000 kuna godišnje.
 

jezekilj

Registered
Messages
200
Nakraju ti zapravo ispadne ista cijena jer mi u Hrvatskoj plačamo mjesečnu pretplatu, znači plačamo 73 kune mjesečno + ako uzmeš karticu 175 kuna najam kartice, eto pa ti sad izračunaj;):).

oni koji uzimaju karticu za van plačaju 1000 kuna godišnje.

Ho ho ho

pa gde to ima za 1000 kuna da odma kupim

nema sanse ja trazm tu karticu al kosta 2-3000 puta vise!

mozda nemema informacije al 1000 kuna je 137 EUR

gde god prodaju kartice trazi se preko 350 EVRA za godinu dana minimum

Aj dajte neku infromaciju ako ima zaista za 1000 kuna
 

jezekilj

Registered
Messages
200
stvarno na sajtu kaze 1000 kuna?

Pa onda su ovi sto prodaju kartice stvarno bezobrazni

koji su uslovi da se kupi ta kartica kako da je dobijem?

1000 kuna i vredi
 

jezekilj

Registered
Messages
200
Ne moze da se izabere UAE a i izgleda da je prodaja ogranicena na gradjane Hrvatske

JEr se trazi JMBG
st ako neko iz UK hoce da kupi tu karticu ?Oninemaju JMBG...
 

Doda37

Registered
Messages
15
Ne znam nikoga ko je platio kaznu, a da su dolazili provjeravati znam dosta, uvijek mozes reci da ti je u vikendici ili slicno...ako ti par puta dođu i ne pokazes kartu slijedi iskljucenje
 
Top