D smart oscam cccam

Celal Gul

Registered
Görüntü çok KÜÇÜK olmuþ biraz daha büyüyðünü çekerseniz daha makbule geçer.! Evet aynen bu þekilde devam edin artýk cümle alem bu paylaþýmýn ardýndan ilgili kanallarýn açýldýðýna kesin olarak inanýr.!!!!!!

? ? ?

pamuk611

Registered
açılan birşey yok zaten smart devamlı kompa ve donma var, yayın devamlı kesik, olduğu için açik demek yanlış olur, çünkü izlenmiyor

Celal Gul

Registered
açýlan birþey yok zaten smart devamlý kompa ve donma var, yayýn devamlý kesik, olduðu için açik demek yanlýþ olur, çünkü izlenmiyor

Maalesef öyle hocam sinyal kalitesi 100% ama ne hikmetse yayýn sürekli donuyor muhtemelen üyeliði iptal edilmiþ bir kart kullanýyorlar ya da tam olarak n-d-s þifreleme sistemini kýramadýlar üyeliði iptal edilmiþ kart kullandýklarýný kendim bizzat yaþadýðým için söylüyorum çünkü þu an evde atýl durumda eski dsmart kartý var hatta üzerinde dsmart hd+ yazýsý var inanmayacaksýnýz ama o kartý çöp tenekesinin yanýna býrakýlmýþ dsmart uydu alýcýsýnýn içinden çýkardým uydu alýcýsýný bulunca baya bir sevinmiþtim ama cihazý çalýþtýramadým sonra ön tarafýnda ki kapaðý fark ettim kapaðý açtým içinde kart olduðunu gördüm ve kartý içinden çýkardým ama yinede cihazý bir türlü çalýþtýramadým sanýrým elektrik devrelerinde sorun vardý velhasýlý bende kullanmakta olduðum vu+ duo uydu alýcýsýna kartý taktým ve dsmartýn hd kanallarýný açmayý denedim kanallar açýldý ama þu an izlediðimiz þekilde yani sürekli takýlýyor ve donuyordu uyducuya sordum uyducu kartýn aboneliði iptal edilmiþtir dedi bende o zaman kanallar nasýl açýlýyor diye sordum onu bilmiyorum demiþti uyducu yani n-d-s þifreleme sistemini tam olarak kýramamamýþlar varsayýmýna da buradan yola çýkara varýyorum eðer ellerinde eski kullanýlmýþ ve aboneliði iptal edilmiþ dsmart kartý var ise kartýn içine girip algoritma üzerinde çalýþmýþlardýr ya da o kartý kopyalayýp birden fazla sunucuya takmýþlardýr. Umarým bütün dijital tv yayýn þifreleme sistemlerini bir gün paramparça ederler ve internete gerekmeden týpký biss þifre girer gibi bir sefer þifreyi girip sonsuza dek bütün þifreli kanallarý izleriz :D

Last edited:

bobom

Registered
video gecikme olamdına cihazlada kırılmalı gösterir orco server 1 yıla yakındır sıkıntısız dsmart izlenmekte

pamuk611

Registered
Smart tv ait uydu üzerinde 2 frekans *** ve irdeto kullanıyor, bir frekans sadece *** kullanıyor, bu frekanslardan hangisinde kırılma ve donma var ona bakmak lazım bir arkadaşımı kesinlikle katılıyorum, üyeliği iptal edilmiş bir kart olduğu ve kart sisteminde kaynaklı olduğunu söylemek daha doğru olur, şuan orca ve oscamda durum nedir bilmiyorum

catapata

Registered
selam karti yakmadan log yapabilirmiyim bilgisi olan varmi
eskiden yanma durumu vardi kartin ayni sky.de gibi aciliyor kart bilginize

Celal Gul

Registered
selam karti yakmadan log yapabilirmiyim bilgisi olan varmi
eskiden yanma durumu vardi kartin ayni sky.de gibi aciliyor kart bilginize

Gerçekten bunu bende çok merak ediyorum kartýn içine girip oradan tanýmlý kullanýcý bilgilerini silebilirsek eðer sadece þifre eþleþmeler kalýr caid ecm emm pid sid vs vs gibi yayýný açmaya yarayan bilgiler. Benim tahminim kullanýcý bilgileri engelliyor yani bir zamanlar aboneliði ve tanýmlý paketi olan abonelerin karta iþlenmiþ bilgileri tanýmlý paket bilgisi kiþinin kiþisel bilgileri adres bilgileri vs vs tamamen farazi olarak yazýyorum bunlarý. temelinde hiçbir bilgiye sahip deðilim yani sadece basit düz mantýk iþletiyorum. Þayet bu tür kartlarý yani n-d-s þifreli kartlarý bilgisayarda düzenleyebilmemiz için gereken aparat ve programlarýn ne olduðunu bilen varsa yazabilirse ben elimde bulunan kart üzerinde denemeler yapmaya hazýrým :D

MrGhost

Registered
Amma salladiniz mk yok uyeli bitmis kart donarak aciyomus yok nd s kirilmamis yok devreler yanmis. 1. Uyeligi bitmis karta emm gelse bile chidlerin tarihi gecmistir yani bos sallamayin. 45 gunde emm chidlere yazilmali yoksa ds zaten calidmaz. Merak etmeyin kartiniz yanmaz bi loglamayla 16 kart full basiyom bi bok olmuyorda sizin fakir 1 kartinizmi yanacak sallamayin. Actirmak istiyenlere 750 euro ya acarim kart basi

MrGhost

Registered
No free

No free oku

Amma salladiniz mk yok uyeli bitmis kart donarak aciyomus yok nd s kirilmamis yok devreler yanmis. 1. Uyeligi bitmis karta emm gelse bile chidlerin tarihi gecmistir yani bos sallamayin. 45 gunde emm chidlere yazilmali yoksa ds zaten calidmaz. Merak etmeyin kartiniz yanmaz bi loglamayla 16 kart full basiyom bi bok olmuyorda sizin fakir 1 kartinizmi yanacak sallamayin. Actirmak istiyenlere 750 euro ya acarim kart basi

Celal Gul

Registered

Keþke bütün yazdýklarýmý tam ve dikkatli bir þekilde okusaydýnýz. Zira direk olarak bok atmak yerine asýl amacýnýz olan ticari amaçlý kart açma iþinizi insanlara daha kolay satabilirdiniz. Ancak þu anda satabildiðiniz yalnýzca karakteriniz lakin o da beþ para etmezmiþ. Lütfen aþaðýda yeniden alýntýladýðým mesajýmý dikkatli bir þekilde anlayana kadar okuyun. Ýlk okuduðunuzda anlayamadýnýz mý o halde tekrar en baþtan okuyun. Umarým okuduðunuzu anladýðýnýzda artýk bundan sonra insanlara bok atmak yerine karakterinize biraz deðer katmak için çabalarsýnýz...

Gerçekten bunu bende çok merak ediyorum kartýn içine girip oradan tanýmlý kullanýcý bilgilerini silebilirsek eðer sadece þifre eþleþmeler kalýr caid ecm emm pid sid vs vs gibi yayýný açmaya yarayan bilgiler. Benim tahminim kullanýcý bilgileri engelliyor yani bir zamanlar aboneliði ve tanýmlý paketi olan abonelerin karta iþlenmiþ bilgileri tanýmlý paket bilgisi kiþinin kiþisel bilgileri adres bilgileri vs vs tamamen farazi olarak yazýyorum bunlarý. temelinde hiçbir bilgiye sahip deðilim yani sadece basit düz mantýk iþletiyorum. Þayet bu tür kartlarý yani n-d-s þifreli kartlarý bilgisayarda düzenleyebilmemiz için gereken aparat ve programlarýn ne olduðunu bilen varsa yazabilirse ben elimde bulunan kart üzerinde denemeler yapmaya hazýrým :D

MrGhost

Registered
Keþke bütün yazdýklarýmý tam ve dikkatli bir þekilde okusaydýnýz. Zira direk olarak bok atmak yerine asýl amacýnýz olan ticari amaçlý kart açma iþinizi insanlara daha kolay satabilirdiniz. Ancak þu anda satabildiðiniz yalnýzca karakteriniz lakin o da beþ para etmezmiþ. Lütfen aþaðýda yeniden alýntýladýðým mesajýmý dikkatli bir þekilde anlayana kadar okuyun. Ýlk okuduðunuzda anlayamadýnýz mý o halde tekrar en baþtan okuyun. Umarým okuduðunuzu anladýðýnýzda artýk bundan sonra insanlara bok atmak yerine karakterinize biraz deðer katmak için çabalarsýnýz...

bos yapma bobomun dedigi digjturk avrupaya satanda bendim dsmarti acanda benim.

Is bilmeden atip tutma paran varda kartlarini acarim yoksa burds cozum arwrsin bok bulursun

Celal Gul

Registered
bos yapma bobomun dedigi digjturk avrupaya satanda bendim dsmarti acanda benim.

Is bilmeden atip tutma paran varda kartlarini acarim yoksa burds cozum arwrsin bok bulursun

Muhtemelen yaþlý bir bunaksýn eðer öyleysen sorun olmaz. Ama yok genç birisiysen bir doktora görün de log atsýnlar beynine.

SavasBayrak

Registered
para ile satın aldığımız C satırları nede N satırları düzgün çalışıyor donmadan başka bir şey değil insanları kandırmaya bire birler hiç kimseye inanmayın yarı yolda kalırsınız

Celal Gul

Registered
para ile satýn aldýðýmýz C satýrlarý nede N satýrlarý düzgün çalýþýyor donmadan baþka bir þey deðil insanlarý kandýrmaya bire birler hiç kimseye inanmayýn yarý yolda kalýrsýnýz

Ustam evet paralý ya da parasýz sunucu üzerinden þifreli kanallarý açmak için aldýðýmýz o hatlarý maksimum bir baðlantý üzerinden paylaþtýklarý için yayýnlarda donmalar ve kýrýlmalar meydana geliyor ben hem paralý hat hemde 48 saatlik bedava hat ile denedim ikisinde de yayýnlar donuyor ve kýrýlýyor. Bu cccam dediðimiz zýmbýrtýlar aslýnda içlerinde cý slot bulunan bir çeþit uydu alýcýsý gibi bir alet. Tek fark bu alet internet üzerinden o cý slotlarda takýlý olan kartlarý internet aracýlýðý ile o aletin sahip olduðu konfigürasyona sahip olan kiþilere paylaþtýrmak mesela s1.abcd.com 12000 asd dss gibi bir konfigürasyona sahip bir alet olsun bu alette n-d-s karttan tutunda v-i-a-c-c-e-s-s bazý i-r-d-e-t-o versiyonlarý c-o-n-a-x ve n-a-g-r-a gibi þifreleme sistemini çözmeye yarayan kartlar var iþte bu kartlarý o yukarýda ki konfigürasyona sahip alet aracýlýðý ile paylaþtýrýyorlar ve böylece bizde þifreli yayýnlarý izliyebiliyoruz. Ben o aletleri gözlerimle gördüm hatta eðer bugün gidebilirsem ve onlarda beni içeri alýrlarsa o aletlerin fotoðraflarýný çekip burada paylaþýrým. Velhasýlý o kartlardan birisine sahip olsak hiç donma ve kýrýlma olmadan kendi uydu alýcýmýzda sorunsuz izliyebiliriz yayýnlarý. Çünkü direk olarak hiçbir konfigürasyona gerek olmadan kendi uydu alýcýmýzýn marifetiyle izlemiþ oluruz.