TURKSAT 42 FOX TANDBERG

Status
Not open for further replies.

osnakli

Registered
ben üç harflilerin baþýyým evet sizlere defalarca yazdýk gulyabani fiminden de örnek verenler oldu,elinizde telefon olmasý o adama güvendiðinizi ifadesi deðildir, zamaný gelir satar sizi, sizlerde kesin konuþmayýn, uyanýn eyyy keyleri buldum diyen uyanýklar,

poc 1.6_mod

raw EMM mode

[Emu] got EMM nano tag E0 (EMM_TAG_RECEIVER_ALLOCATION_DESCRIPTOR) for the first time

[Emu] got EMM nano tag E4 (EMM_TAG_SECURITY_TABLE_DESCRIPTOR) for the first time

[Emu] nano 0xE4, mode 1

[Emu] GetEMMKey: key_index(6E), keySet: 2

emmKey:

DC E6 20 BA 97 6D 64 F7

[Emu] Keys found in EMM: new nano E4 ram keys 0 to F

[Emu] nano 0xE4, mode 1

emmKey:

DC E6 20 BA 97 6D 64 F7

[Emu] Keys found in EMM: new nano E4 ram keys 10 to 1F

[Emu] nano 0xE4, mode 1

emmKey:

DC E6 20 BA 97 6D 64 F7

[Emu] nano 0xE4, mode 1

emmKey:

DC E6 20 BA 97 6D 64 F7

[Emu] nano 0xE4, mode 1

emmKey:

DC E6 20 BA 97 6D 64 F7

[Emu] nano 0xE4, mode 1

emmKey:

DC E6 20 BA 97 6D 64 F7

[Emu] nano 0xE4, mode 1

:D
Zamanı gelir satarsa onuda satarlar merak etme sen. Keyleri bulduğumuz doğrudur ama uyanıklık ne onu anlamadım. Bazıları gibi ticarete döküp kimseye key satmadık para kazanmadık. Kendi çevremizde izliyoruz. Sıkıntı var mı. Varsa fox networke şikayet edebilirsiniz. Bu arada digiturke de şikayet edebilirsiniz mqçları da izliyoruz

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osnakli

Registered
@osnaklý turkey forumdan atýlma sebebin key sattýðýn deðilmi.

''DÝJÝTAL PLATFORMLARI yasal olmayan yollardan izlemek için paylaþýmlar yaptýðýn
için Süresiz ban edildin.

whatsApp gurubu kurarak forum üzerinden üyelere pazarlamaya çalýþtýðýn yerli
platfotmlarý illaðal izlemeye yönelik çalýþmalarýnla alakalý yazýþmalar mevcut,
talep edilmesi halinde bu bilgiler de yetkili makamlara teslim edilecegini
bilmenizi isteriz.. ^^
Kime satmışsam çıksın desin. Boş iddiaları bırakın abi. Soloman abş sen böyle bi adam değildin ne oldu sana anlam veremiyorum. Neden değiştin bu kadar abi.

nexx45

Registered
Ben istanbulda iken keyleri turkeyforum kendin verdin ve informed özgür 71 o yazıyı sildimi ben istanbul Çanakkale yolundayken kendin verdin ayrıca facebook ta paylaşan da sizlerdiniz doğrusu bu allahın bir kulu nun bana keylerin 3 yerden geldiğinin bilgisi yoktu azimlinin dahil sonra ben söyledim kimler den geldiğini senin hiç bir şeyden haberin dahil yoktu uyuyor dün ayakta kim sana söyledi bana aynı keylerin 3 ayrı kişiden geldiğini madem çok bilgin var hadi bul kaç adet uydu cihazı satın aldınız çinden milletin hepsinde eklisiniz skaypi watsap üzerinden bilgi bizler sizlere vermedik azimli de bilir sizlere baktık sadece hazirci diniz bunu anladık ve sizlere bilgi verilmedi sizler sadece dakka başı bir güzel masraf ettiniz özgür veya informed ben onun yerinde olsam seni çoktan heryerde silerim en son sana azimli soru sordu skaypi de ben sordum ne yazdın cevap veremedim bizler sizin gibi hiç kimseye ne key sözü verdik nede bir adet key verdik sizler gibi hiç kimseye sizler gibi değiliz azimli den benden bir bilgi alamazsınız hepinizi de skaypi den watsap tan sildim sizler ile bizim işimiz olmaz sizler kalın sağlıcakla

osnakli

Registered
Ben istanbulda iken keyleri turkeyforum kendin verdin ve informed özgür 71 o yazıyı sildimi ben istanbul Çanakkale yolundayken kendin verdin ayrıca facebook ta paylaşan da sizlerdiniz doğrusu bu allahın bir kulu nun bana keylerin 3 yerden geldiğinin bilgisi yoktu azimlinin dahil sonra ben söyledim kimler den geldiğini senin hiç bir şeyden haberin dahil yoktu uyuyor dün ayakta kim sana söyledi bana aynı keylerin 3 ayrı kişiden geldiğini madem çok bilgin var hadi bul kaç adet uydu cihazı satın aldınız çinden milletin hepsinde eklisiniz skaypi watsap üzerinden bilgi bizler sizlere vermedik azimli de bilir sizlere baktık sadece hazirci diniz bunu anladık ve sizlere bilgi verilmedi sizler sadece dakka başı bir güzel masraf ettiniz özgür veya informed ben onun yerinde olsam seni çoktan heryerde silerim en son sana azimli soru sordu skaypi de ben sordum ne yazdın cevap veremedim bizler sizin gibi hiç kimseye ne key sözü verdik nede bir adet key verdik sizler gibi hiç kimseye sizler gibi değiliz azimli den benden bir bilgi alamazsınız hepinizi de skaypi den watsap tan sildim sizler ile bizim işimiz olmaz sizler kalın sağlıcakla
Bilmukabele abi. Sizsiz de oluyır bizsiz de. Bizim ekibimiz güçlendi güçlü kaldık. Güzel dostlar edindik. En azından sizin gibi egolarımız tavan yapmadı. Ben hepinizden küçüktüm. Hata yaptımsa da beni uyarabilirdiniz. Hiç birinize saygı da kusur etmedim. Keyleri senin adamın dağıttı. Özgür beni niye silsin wp grubumuzda o da var. Herkesin işi belli yaptıkları belli. Ha silerse de kimseye niye beni sildin demeyiz. Sen beni sildin ya sana sorduk mu niye sildin diye. Gönül koymadık. Ayrıca çinden çihaz getirdipimiz doğrudur sizden para mı istedik abi cihazlar için. Ayıp oluyor. Etik kalın biraz

azimli

Registered
sevgili arkadaþlar eski defterleri kapatýn tanberg key bulma konusuna yönelin. Bu yazýlarý yazana kadar çözüm için yazý yazsaydýnýz daha iyi olurdu.

osnakli

Registered
@nexx45 sevdiðimiz bir abimizdir. onu bilen bilir her þeyi gerçekdir.
her ne kadar türkçeyi doðru kullanamadýðý, imla hatalarý ile dolu yazýlarý olduðu
iddia edilsede o bizim canýmýzdýr. Onu kimseye ezdirmeyiz. Kimse kusura bakmasýn. 1-2 serseri çýkýpda kafa tutacak, izin verilmez
sizler kendinize bakýn hangi forumda ileri düzeydesiniz, her yerden banlanmýþsýnýz, sülük gibi geziyorsunuz
nerde bilgisi olan varsa yapýþýp kan emmeye çalýþýyorsunuz @sazdrazam gibi tek derdi tanberg key olan 3-5 seseriyi etrafýnýza toplayý hava atmaya
kalmayýn havanýzý alýrým. sizin. bu sizlere son yazýmdýr kendinize gelin eyyyyyy serseriler. saygýlarýmla.
Konuşmalsrınıza bakın birde yaşınıza. Çok ayıp gerçekten. Ayrıca da kime sülük gibi yapıştık. Abi sen iyi değilsin. Kimsenin ercan abiyi yediği falan yok. Ercan abiye laf ederim ama ettirmem. O hala benim büyüğümdğr. Herkes yerini bilsin.

osnakli

Registered
zjzLdR.png

@ serkangüzel, osnakli, @thawtes,@ýnformed, @mr dallama,@sevmek46_ ooo sogucu@sezgin2.........
bu arkadaþlar süt kardeþidir. halen bebekdirler ve birbirlerinin sütlerini çalmaktadýrlar.
defalarca ikaz edilmesine raðmen bu iþden vageçmediler-vazgeçiremedik.
hepsnizi Allah ýslak etsin,saðlýcakla kalýn saygýlarýmla.

Eskiler meydanlardan çekilince yeni kiþiler meydanlarda çýrýt atmaya baþlamýþ
Serkan güzeli tanımam etmem. Süt kardeşim değildir ayrıca o herife uyuzum. Ne kardeşim olacak. Benim egosu tavan yapmış kişilerle işim yok. Serkan güzelle hiç işim olmaz. Bahsettiğin kişiler arasında bi sezgini tanırım.

nexx45

Registered
Osnakli sana son kez yazıyorum bu son yazım keyleri sizler facebook ta paylastiniz oradan aldılar sonra dağıldı gittin tam Dağı sin diye kendin yazdın bunu ve keyleri kendin dağıtın ben Çanakkale istanbul yolundayken yaptın bunu informed özgür 71 de gitti o keyleri sildi manisada kimlerin üzerine yalan atma aldıkları yer facebook ve senin turkeyforum daki informed özgür 71 sildiği yazi dir daha hala benim hiç bir arkadaşıma gidip te yalan atma hiç bir arkadaşım 2.3.4 nik ile sitelere girişleri yoktur 1 nik ile siteye girer informed özgür 71 yerinde olsam çok kişiyi silerim ekip Mekip bırakmam eyerki bilgim varsa ben yaklaşık 200 kişiyi sildim watsap skaypi telefon facebook her yerden hiç birinin bana faydası yok hepsi hazirci dir saygilarimla

osnakli

Registered
Osnakli sana son kez yazıyorum bu son yazım keyleri sizler facebook ta paylastiniz oradan aldılar sonra dağıldı gittin tam Dağı sin diye kendin yazdın bunu ve keyleri kendin dağıtın ben Çanakkale istanbul yolundayken yaptın bunu informed özgür 71 de gitti o keyleri sildi manisada kimlerin üzerine yalan atma aldıkları yer facebook ve senin turkeyforum daki informed özgür 71 sildiği yazi dir daha hala benim hiç bir arkadaşıma gidip te yalan atma hiç bir arkadaşım 2.3.4 nik ile sitelere girişleri yoktur 1 nik ile siteye girer informed özgür 71 yerinde olsam çok kişiyi silerim ekip Mekip bırakmam eyerki bilgim varsa ben yaklaşık 200 kişiyi sildim watsap skaypi telefon facebook her yerden hiç birinin bana faydası yok hepsi hazirci dir saygilarimla
Abi hazırcıdır derken sen kime ne bilgisi verdin allah aşkına güldürme beni:)

team25

Registered
arkadaşlar şu üç günlük dünyada birbirinizi kırmaya gerek yok keyleri bulan izlesin keyfini çıkarsın eğer keyleri bulma yöntemi varsa eleştirileri bırakıp konuya yönelelim daha iyi olur.

FaDeL®

Staff member
Super Moderator
Temporarily closed
Because of the exchange of accusations and false words

Ferret

Marching On Together !
Staff member
Administrator
KubilayOGUZ just got banned let that be a warning to the rest of you if this continues youll be banned also.

Status
Not open for further replies.