Go Back   Sat Universe > International Section > International Forums > Albania

Note: Visitors from certain countries might see in-text advertising(underlind words in posts) or pop-under ads.
It is only shown to unregistered visitors or members that haven't made any posts. So you can easily get rid of it.

World-Of-Satellite

Sulm i Digitalb ndaj IPTV ?

Albania

Reply
  #1  
Old 07-12-2017, 18:25 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
niku2017 niku2017 is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2017
Posts: 9
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Country: Country Flag
Question Sulm i Digitalb ndaj IPTV ?

Ka ca kohe qe ne kanalet e Digitalb po shfaqet nje reklame kunder IPTV.
Me kujtohet koha kur doli CCCam dhe atehere pati nje reklame shume te forte kunder Dreambox .
Tashme lufta mesa duket eshte kunder IPTV sepse sic shihet ne reklame dalin shume adresa faqesh qe ofrojne IPTV.

Por realisht , sa eshte e mundur te ndalohet IPTV ?
Reply With Quote
  #2  
Old 21-06-2018, 16:46 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
luligj luligj is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2018
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Country: Country Flag
Default

mund te kapen ata qe e shesin ilegalisht por te ndalet iptv pak si veshtire
Reply With Quote
  #3  
Old 04-10-2019, 21:42 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
totila totila is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 3
Thanks: 12
Thanked 0 Times in 0 Posts
Country: Country Flag
Thumbs up dga albania

Eshte nje compani hajdute ashtu si qeveria e tyre komuniste .sepse ky shtet legen i mori ne mbrojtje kete kompani hajdute qe po behet si polic per te gjith mediat ne Europe, nuk shikon si po i ikin nga paket esaj .shum kanale duke filluar se fundmi TV KLAN nje nga mediat me gjigande ne rajon dhe mbar bote per ne shqiptaret,Por na hiqen si me te ndershmit..
Kane gjetur ket popull fukare qe ska ku te drejtohet sepse kjo compani ka privatizuar dhe AMA.
PRANDAJ SATE JETE KOMUNIKIMI ONLINE MOS PIRDHNI PER KTO LEGENA ,BLINI DHE SHIKONI CFAR TJU DETE QEF..KJO ESHTE DEMOKRACIA QE NJERIU TE ZGHEDHI TE SHIKOJ DHE SI TE DOJ...KLM.
Reply With Quote
Reply


Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2006-2019 - Sat Universe