Note: Visitors from certain countries might see in-text advertising(underlind words in posts) or pop-under ads.
It is only shown to unregistered visitors or members that haven't made any posts. So you can easily get rid of it.

World-Of-Satellite

4K OFF!

Poland

Reply
Old 26-12-2020, 20:08  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
cezar07 cezar07 is online now
Senior Member

Country: Country Flag

Nie myslales sie zając bardziej egzotycznymi kartami/boxami taki viasatem 0940 [ teraz sie robi jedna platforma alienete na 1w maja spor kanalow bo maja swoja satke ] a pewno sie nie zabezpieczaj zbytanio bo kto chce miec cslub iptc w takiej norwegi.

Pisza tez ze dziala totoltv z 0911 a to jest v14 .

Napisles " ale wrocmy do odpowiedzi na kolejne durne pytanie - sky de 4k dziala w CS z kart V13 porejestrowanych na kontraktach z 4K !!! "
Ale raczej to musza mapowac caid wydaje mi sie .
Reply With Quote
Old 26-12-2020, 21:24  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
dexlab dexlab is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by cezar07 View Post
Nie myslales sie zając bardziej egzotycznymi kartami/boxami taki viasatem 0940 [ teraz sie robi jedna platforma alienete na 1w maja spor kanalow bo maja swoja satke ] a pewno sie nie zabezpieczaj zbytanio bo kto chce miec cslub iptc w takiej norwegi.

Napisles " ale wrocmy do odpowiedzi na kolejne durne pytanie - sky de 4k dziala w CS z kart V13 porejestrowanych na kontraktach z 4K !!! "
ja sie nie sugeruje nigdy ze komus cos tam dziala i nt. w jaki sposob dziala

tylko tym co wiem i co umiem

z reguly wiem ze nawet jesli jakies tego typu informacje sa prawdziwe i to ze komus udalo sie na cos wpasc co zrobic to innym sie to nie uda w taki sam sposob takze nie ma sie co tym sugerowac

viasat jest do zrobienia o ile profesor klaus zadziala ale w tej chwili zaczalem zabawe ze s*y czekam na sprzety
Reply With Quote
Old 26-12-2020, 22:48  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
dexlab dexlab is offline
Senior Member

Quote:

wejdz na kanal uhd ze sky_de i sprawdz czy dostepny jest stary caid od v13 > jesli jest mozesz byc pewny ze sky 4k lata z kart v13 w serwerach iks forever , natomiast jesli nie ma to moja teorie mozna wykluczyc (nie mam sygnalu z 19,2e wiec nie sprawdze)

Quote:
Ale raczej to musza mapowac caid
zadnego caid nie musza mapowac > komu mieliby ten caid mapowac jezeli odbiorcami sa ich indywidualne dekodery z ich oprogramowaniem to co za problem zeby cam odebral uprawnienia ze starszej karty a sam skin wyswietlil informacje ze dekoduje z nowszego caid ? pomysl troche rusz glowa ci kolesie z tych firm to sa bajeranci i juz w przeszlosci mielismy jawny przyklad co i z czego im tak naprawde dziala , oni nawet nie wiedza jak dziala icam (gdzie icam dziala juz od 8 miesiecy w innych grupach) wiec o czym my tutaj rozmawiamy ?!
Reply With Quote
Old 26-12-2020, 23:24  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
Senior Member

Caid dla karteczek v13 nie ma wyloczyli; jest tylko dla v14/15 na tym kanale.

Viasat to tez ten sam system ale karteczki sa napewno v15 .
Reply With Quote
Old 27-12-2020, 10:15  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
dexlab dexlab is offline
Senior Member

Quote:
Caid dla karteczek v13 nie ma wyloczyli; jest tylko dla v14/15 na tym kanale.

Viasat to tez ten sam system ale karteczki sa napewno v15 .
a wiec tym razem ja sie pomylilem
Reply With Quote
Old 21-01-2021, 23:36  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
Senior Member

Jakies nowosci ?
Cos nic nie piszesz ostatnio .
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules