Rastava CI-Modula i MaxTv karte

funiy

Registered
Messages
7
Imam set sa CI-Modulom i karticom od MaxTv-a koji jos nije aktiviran. Tražim nekog tko zna kako se karta od modula može "rastaviti" a da mi iskreno i hoce pri tome pomoci. Cilj je znaci mogucnost koristenja S**DE i MaxTV u jednom reciveru ili jednom tv uredjaju pomocu OSCam-a ili slicno. Znaci trazim nekog tko zna i hoce da mi izcita bk- i rsakey i neznam sta je jos sve potrebno da bi ostvatio svoj cilj. Hvala svima unaprijed i lijep pozdrav.
 

funiy

Registered
Messages
7
Problem je jos uvijek tu i pomoc bi mi dobro dosla. Ako je itko ima? Molim detalje na PM. HVALA
 

funiy

Registered
Messages
7
Pozz drustvo,
ima li kakvog pomaka? Je li sto procurilo, ili se payserveri jos drze i nedaju nista vani? Hoce li im ikad biti dosta para?
 

sonson

Registered
Messages
91
Njima nikad nije dosta para i jos se takmice ko ce vise zaraditi a serveri jako optereceni i slika se naravno ledi ...
 

bono.tadic1

Registered
Messages
24
Mogu se nać dobre linije, samo se treba potruditi. Evo ja recimo imam linije koje otvaraju doslovno cijeli MAXtv paket i slika se uopće ne ledi ;)
 

jan55

Member
Messages
4,269
Molim vas, o tim stvarima je zabranjeno pisati na ovom forumu - možete biti ban-ovani (Rules)
 
Top