Note: Visitors from certain countries might see in-text advertising(underlind words in posts) or pop-under ads.
It is only shown to unregistered visitors or members that haven't made any posts. So you can easily get rid of it.

World-Of-Satellite

Ja edhe Spiderboxi

Albania

Reply
  #51  
Old 18-03-2011, 09:35 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
genti 76 genti 76 is offline
Senior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 48
Thanks: 5
Thanked 2 Times in 2 Posts
Country: Country Flag
Default

Gogol dua te di a arrin ti shohesh Sky UK ne spiderbox sd se para nje jave mora nje ne UK me shkoi rreth 80 paund por nuk arrij te aktivizoj SKY UK kurse tek te tjerat shkon normal.
Nuk e dija se Dga do kaloje ne mpeg-4 para se ta bleja kete aparat, ka ndonje mundesi qe ta nderroj duke marre ne hd natyrisht duke paguar diferencn e cmimit.
Reply With Quote
  #52  
Old 18-03-2011, 21:37 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
bledi07 bledi07 is offline
Member
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 28
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 5 Posts
Country: Country Flag
Default

Quote:
Originally Posted by genti 76 View Post
Gogol dua te di a arrin ti shohesh Sky UK ne spiderbox sd se para nje jave mora nje ne UK me shkoi rreth 80 paund por nuk arrij te aktivizoj SKY UK kurse tek te tjerat shkon normal.
Nuk e dija se Dga do kaloje ne mpeg-4 para se ta bleja kete aparat, ka ndonje mundesi qe ta nderroj duke marre ne hd natyrisht duke paguar diferencn e cmimit.
UN JAM NE SHQIPERI DHE ARRIJ TI SHIKOJ KANALET ANGLEZE SI ATO SD PO ASHTU DHE HD. PER TE PARE SKY UK TE DUHET NJE LINJE CCCAM OSE TA BLESH OSE KERKOJA NDONJE SHOKU.
SA PER APARATIN KAM PERSHTYPJEN QE TA NDERROJNE.
PO TI NUH HUMBET ASGJE NESE SHKON TEK SHOPI KU E KE BLERE DHE KERKO TA NDERROSH. APARATEVE SD PO U IKEN KOHA...

Last edited by bledi07; 18-03-2011 at 21:42..
Reply With Quote
  #53  
Old 18-03-2011, 21:52 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
bledi07 bledi07 is offline
Member
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 28
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 5 Posts
Country: Country Flag
Default

Quote:
Originally Posted by gogoli View Post
Sbesoj se po te hapesh Kanalet e Digitalbit Paring ka te beje me suportin e STB ! ( sepse ska asnje stb qe hap kanalet e DGA me support Publik !)

Megjithate vetem per ty do te jap nje pergjigje Directe PO.

Se si i hap do ta tregoj vetem diten Kur Digitalbi e ti te medoni se na e keni futur te gjitheve.

Cdo gje ka kohen e duhur e momentin e duhur..Ti o e di me cilin por flet e po provokon ose se ke idene se cfare po flet.


Te lumte gogol se ja paske mbyll gojen me kete foto. Ne shqiptaret me shume besojme tek te huajt dhe nuk duam qe nje shqiptar te perparoje.
Po nesje jena msu me keto gjera. Rendesi ka qe Spiderboxi po hap kanale me shumice e un nuk po di ku te shoh tv me perpara.
Reply With Quote
  #54  
Old 19-03-2011, 02:07 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
gogoli gogoli is offline
Banned
Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 62
Thanks: 3
Thanked 15 Times in 10 Posts
Country: Country Flag
Default

Quote:
Originally Posted by genti 76 View Post
Gogol dua te di a arrin ti shohesh Sky UK ne spiderbox sd se para nje jave mora nje ne UK me shkoi rreth 80 paund por nuk arrij te aktivizoj SKY UK kurse tek te tjerat shkon normal.
Nuk e dija se Dga do kaloje ne mpeg-4 para se ta bleja kete aparat, ka ndonje mundesi qe ta nderroj duke marre ne hd natyrisht duke paguar diferencn e cmimit.

Sky UK te duhet ndonje te te jap nje Line me Cccam ose Newcamd..

nqs e ke blere ne A L S A T norml mund ta kthesh edhe te marresh nje tjeter ...per kete ajo firme njihet shume se ka 12 vjet support ndaj klinteve 100%
Reply With Quote
  #55  
Old 19-03-2011, 10:52 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
genti 76 genti 76 is offline
Senior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 48
Thanks: 5
Thanked 2 Times in 2 Posts
Country: Country Flag
Default

Ok faleminderit per pergjigjen
Reply With Quote
Reply


Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2006-2019 - Sat Universe