cayman cak7 caid 1884 polska

Status
Not open for further replies.

headhache

Registered
Messages
99
teraz poruszymy kwestie dvhk (dlaczego dvhk nie dziaua)

powiem tak... od ponad 12 lat to juz zdazylem sie nauczyc analizowac pewne fakty zebym uwierzyl w to ze jakis jedyny admin ktory mial dostep do panelu z forum kojtnal (tam conajmniej ze 3 osoby mialy dostep do panelu administracyjnego)

te forum jakiekolwiek awarie mialo to byly bardzo szybko naprawiane
zbyt duzo osob prowadzi tam interes zeby mogli sobie pozwolic na dluzsze przerwy itd. (te forum mialo z ponad 15 lat)

co ja o tym wszystkim mysle:

1. te forum bylo nielegalne i funkcjonowalo przez wiele lat
2. w sieci mozna bylo ukryc hostingi i serwery w miare bezpiecznie do 2018 roku (od 2018r. hamerykanie przejeli nad tym pelna kontrole)
teraz juz nie ma kwestii ze jakis cloudflare stoi gdzies tam i wladze nie maja do niego dostepu

piszac w skrocie te forum moim zdaniem ma problemy zwiazane z dzialalnoscia piracka , poprostu ktos gdzies wparowal i tyle to jakas grubsza sprawa jest

nie wiem co wy robicie i z czego wy sie logujecie (za duzo czasami chrzanicie po forach) ja cokolwiek nie napisalem (pisac to ja sobie moge co chce tj. moga to byc herezje) ale nikt nie zna mojej aktualnej lokalizacji niektore osoby posiadaja stare dane nie posiadaja rowniez zdjec , cokolwiek ja nie robie uzywam do tego celu tor lub vpn wiec mnie egal ale z tego co wiem nawet jesli dana wiadomosc PM zostala wykasowana moze zostac odtworzona w panelu administracyjnym tak te zjebane skrypty policyjne dzialaja teraz je ulepszyli uzytkownik swiezo zarejestrowany musi napisac 5 konstruktywnych postow zeby mogl pobierac pliki i nie moze edtyowac wiadomosci po 5 minutach lub musi pisac uwzgledniajac polskie znaki diaktryczne inaczej nic nie napisze lub musi czekac az administrator czy moderator zatwierdzi jego post inaczej nie napisze
www.zal.pl niechce mi sie nawet tego komentowac dla mnie fora nie istnieja od wielu lat to tylko przez ciote ze slowacji dowiedzieliscie sie o mnie (ja nic na tym nie stracilem) ale ten gnojek stracil bardzo wiele :)
 

headhache

Registered
Messages
99
cytat:

W tym roku ponownie byliśmy z córką w Kostrzynie na festiwalu.
Muzyka, zwłaszcza rock i punk, w swoich tekstach niosą więcej treści niż nie jeden duży artykuł w gazecie, którego mało komu chce się przeczytać, do tego są krótkie, konkretne (mimo że często operują metaforą). Mówią co ludzi naprawdę boli i testy z przed 30 lat ciągle aktualne, bo niby ustrój się zmienił, rządziły po drodze kolejne ekipy, a jakoś problemy zostają takie same.
Dwa tygodnie temu w Toruniu było Song

drogi Jacku jestem na Woodstock co roku (daleko nie mam) moze lepiej wypadaloby sobie wytlumaczyc pewne kwestie w 4 litery ktoregos razu zamiast chrzanic brednie po forach ? :)
 

headhache

Registered
Messages
99
wracajac jeszcze do dvhk
z tego co ja wiem to dostep do panelu posiadaly/posiadaja 3 osoby laki kartacz oraz dvs
i co tam sie moglo stac juz pisalem ale teraz objasnie dokladniej

ostatnio po wprowadzeniu debilnych przepisow przez wladze europejskie zniknal dzial sharing na tym forum , wczesniej byl byli i trole ze stowarzyszenia sygnal.pl ktorzy naganiali (poprostu podpuszczali dawcow sharingu) kupywali od nich linijki a pozniej ich ganiali (klawisz sam nie moze przeprowadzic takiej prowokacji ale osly ze stowarzyszenia sygnal.pl juz tak) no i to nikomu nie przeszkadzalo do momentu w ktorym parlament europejsko/hamerykanski nie zaostrzyl pewnych przepisow (w skr. forum dvhk bylo bezpieczne do momentu wprowadzenia tych przepisow)

nie mozna tutaj wykluczyc tego ze:

przez to ze niektore osoby za bardzo szalaly (upublicznialy programy do dekodowania kluczy cak6/cak7) nc+ przeprowadzila jakas akcje
(bo mogli to zrobic maja od tego pewne przepisy i sa na prawie) pisac to sobie mozna o dupie marynie ale jezeli w gre wchodza jakies programy do dekodowania kluczy czy inne pliki (ktos je upublicznia) wtedy moga byc problemy

przykladem tego bedzie punkt 2.

akcje mogl rowniez przeprowadzic wies-sat tak jak zrobil to kiedys punkt 2.

a wies-sat ma teraz dodatkowe wsparcie od najwiekszych trolli na rynku pay-tv (nie bede tutaj wymienial nazwy firmy) ale ta firma jest znana z:
a) nieudacznictwa w tworzeniu systemow kodowania
b) wtykach w niemal calej europie hameryce itd.
c) ludzie pisza po forach ze ponoc ktos umarl na ich zlecenie kiedys !

ujmujac w skrocie teraz to dopiero was beda za tego operatora ganiac...

2. kiedys jeden admin bylego kreciarskiego forum SET (punkt3) mial problemy zwiazane z wies-satem za glupote (glupota polegala na wgraniu programu do liczenia kluczy z nagravision 2) na publiczny UP

panowie z tej firmy zrobili jeden wielki szum i wpadli mu do mieszkania (jeden wielki szum doslownie o nic) nic zwiazanego z ta afera nie znalezli ale itak mu dojebali za pirackie oprogramowanie itd.

3. kreciarskie forum SET (forum na ktorym nie dalem paru plikow kilku osoba i ktore to osoby po dzis dzien obrabiaja mi tylek) na tym forum wpuszczane byly wszelakiej masci krety bez wiedzy i doswiadczenia po znajomosci ktore wynosily prywatne pliki i prace , jednego kreta pamietam ktory powynosil hasla serwisowe do nboxow (Arty-sat) sie nazywal

to ta banda kretow (poszczegolne osoby z tej grupy) trzymaja z jacusiem i cala reszta tej komercyjnej bandy (to jest jedna wielka banda wazeliniarzy bez najmniejszego doswiadczenia) ktorzy dostaja zabawki za darmo od takich ludzi jak jacek czy guru z reichu taaaaaaa to sa wazeliniarze bo oni nic nie umieja tylko dostaja jednym z nich jest typ ukrywajacy sie pod nickiem @JFK

lecimy dalej...
jak powstal piracki produkt (oscam pod cayman) nie zrobil go zaden jacus czy tez nimloth (przypuszczam ze ten nimloth tez g. wie czy potrafi) ale zrobil go guru z reichu
wszystko to czyli:

1. dodanie brakujacego algorytmu dt05 20 wraz z expanderem do prywatnego kodu oscam z francji
2. zabezpieczenie nuid i cwpk w kodzie tego oscama
3. polecenia do dekodowania kluczy cwpk w pace/dsi87
4. program do obslugi kart cayman wlacznie z cardserverem

ZROBIL GURU Z REICHU SAM.... (doslownie szok taki to team ze tylko nieudacznikow tam maja jedna osoba robi za wszystkich) przypuszczam ze robila bo juz chyba zerwala z ta banda kontakt

pana jacka z torunia znam osobiscie od dawna (ta osoba zna jakies podstawy assemblera pare programow tez napisala itd.) takze cos ten pan potrafi niemniej jednak linijki w C juz nie napisze
nimloth przypuszczam ze typowa wazelina jak pozostali...
z tego co wiem to jacus ze swojej strony uruchomil uboota w pace (wraz z pominieciem weryfikacji sygnatury) takze cos zrobil

guru z reichu ktory mnie od zarania dziejow krytykuje po forach
jest to osoba ktora do komunikacji uzywa telefon komorkowy czy email zamiast komunikatorow (osoba ktora wywyzsza sie na publicznych forach satelitarnych i krytykuje innych)

panie guru z reichu ja nie dysktutuje na forach publicznych odnosnie kodowania itd. czy tez nie podaje zadnych szczegolow (doslownie lata mnie jakas opinia publiczna i co ludzie na moj temat mysla) mam bardzo ograniczona liste prywatnych kontaktow i wiecej naprawde nie potrzebuje
wszystkie wszelakiej masci trolle i wyjadacze bez doswiadczenia zostaly pokasowane lata temu wiec mnie ponownie egal
, natomiast typa od was z paczki ktory wycieral sie mna w publicznym internecie zidentyfikuje i zrobie z nim to samo co z ta slowacka pizda
slowak juz odpadl z gry (to chory psychicznie czlowiek ten typ tak ma) no ale odpadl uspokoil sie wiec ja wiecej tej szmaty ruszal nie bede
 
Last edited:

headhache

Registered
Messages
99
teraz omowimy sprawe $towarzyszenia $ygnal i mojego anonimowego profilu
jezeli kogos to interesuje wogole:

$towarzyszenie te reklamuje sie jako organizacja zwalaczajaca piractwo itd. publikuja materialy ze szkolen klawiszy pod tym katem w swoich szeregach itd.
czym ta organizacja sie tak naprawde zajmuje w polskim jezyku to sie nazywa PSIARSKA PROWOKACJA

dzialaja od lat anonimowo na dvhk sa tez banowani przez administratorow i moderatorow jak ktorys dostanie cynk ze ktorys typ to z tej organizacji

podpuszczaja ludzi oglaszajacych sie w dziale sharing wymiana pakietow celem podlaczenia sie za $ przewaznie to jest tak ze pisze koles cytat "hej szukam dawcy sharingu potrzebuje ze 20 kont bo mam duzo dekoderow itd.mam tez duza rodzine" takie cos to jest psiarska prowokacja (czego pies oficjalnie nie moze zrobic bo zlamie paragraf to robi za niego troll z tej organizacji a on tylko notatki klepie przy calej akcji)

na dvhk usunieto temat sharing wymiana pakietow glownie to wlasnie z tego powodu zeby sie tych trolli pozbyc a co tam sie dalej stalo ostatnio tego nie wie obecnie nikt
jeden z moich znajomych zostal w ten sposob podpuszczony na forum dvhk i zatrzymany (bez znaczenia kto co gdzie i jak)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

teraz odnosnie herezji zwiazanych z moja osoba itd. oraz druciarz team

w swiecie tv-sat funkcjonuje pewna banda przychlastow ktora od ponad 12 lat wyciera sie moim imieniem (to jest odgrywanie sie na mnie za prywatne pliki ktorych nie raczylem dac na zamknietym forum o nazwie SET) juz bez znaczenia pozostalych obelg ci ludzie twierdza ze ja wykorzystuje czyjes prace czy tez przypisuje sobie je i ze ja nic nie umiem

jezeli tak jest prosze wskazac co dokladnie co gdzie i jak itd. a jak nie to przymknac jadaczke (przestac klamac bo to sa wierutne klamstwa i oszczerstwa pod moim adresem) bynajmniej nie wplywa to jakos na mnie bo ja w polsce mam bardzo ograniczona liste kontaktow

a kwestia tego czy ja cos umiem czy nie umiem moge napisac w skrocie

ogolem to ja sie nie wyrozniam od innych (od was) dzialam w ten sposob ze (nazwijmy to tak ze ja nic w pelni nie umiem i sie niczego w calosci nie ucze) poprostu jak cos rzeczywiscie potrzebuje zaszyc jakis kluczyk w oscamie to dla mnie nie ma problemu zeby to zrobic samemu w C (ale itak calego C nie znam)

jezeli potrzebuje uruchomic jakis kod w dekoderze i cos namieszac to sobie bez problemu z assemblerem poradze z weryfikacja dzialania niewielkiego kodu (robie jesli musze i jesli mam na to czas) glownie to MIPS czy ARM bo pod to jest masa tutoriali w internecie duzo gorzej u mnie z SH4

wiec ani C w pelni nie umiem ani assemblera tez (umiem tylko to co potrzebuje na szybko zrobic) takie prace pochlaniaja bardzo duzo czasu ktorego ja juz nie mam

posiadam bardzo rozbudowana wiedze nt. elektroniki oraz dzialania peryferii i zabezpieczen sprzetowych stosowanych w dzisiejszych set-top-box i nie tylko (i bardzo duzo drogich zabawek uzywanych do tego celu)
byl pewien okres czasu w moim zyciu ze zachorowalem i mialem czasu az nadto w tym czasie analizowalem pewne prace naukowe i opracowywalem schemat dzialania wynikiem czego po dojsciu do zdrowia udalo sie pozyskac klucz ktory bedzie w przyszlosci potrzebny nazywa sie SCK

ponoc wg. security explorations ten klucz da sie odczytac jakimis poleceniami (no to teraz sobie poczekamy az znany team w PL odczyta ten kluczyk tymi poleceniami) :)

wracajac do sprawy jacka z torunia moim zdaniem czas najwyzszy zakonczyc te klotnie tj. glownym prowokatorem w tym wszystkim byl kret i konfident ze slowacji ktory sie nazywa Vladimir Blasko

to ten typ narobil wokol mojej osoby (rowniez twojej i innych) jeden wielki szum i burdel w publicznym internecie , gdyby nie ten gnojek to byscie wogole o mnie nie uslyszeli i ja rowniez nie udzielalbym sie publicznie w sprawie jacka oscama itd.
glownie chodzilo mi o to ze twoje poczynania doprowadzily do zalamania na rynku w PL i rozsiewu ofert na aliexpress (bo to przez ciebie)
ty masz swoj profil w publicznym internecie i nie jestes anonimowy (masz bardzo duzo do stracenia w przeciwienstwie do mnie) bo nawet jak ten smiec narobil szum to itak nikt nie wie jak wygladam ani nie posiada mojego aktualnego adresu zamieszkania , rowniez w internecie mozna sobie pisac brednie i piszac nawet prawde owinac to w brednie

z mojej strony to juz koniec tych wypracowan niemniej jednak w planie mam uruchomienie swojego bloga czy tez strony w przyszlosci

na stronie/blogu tej beda umieszczane rozne ciekawe informacje zwiazane z elektronika czy zabezpieczeniami ktore uznam ze moge podac publicznie
i inne ciekawe informacje ale twarzy to ja swojej nie pokaze czy tez adresu tam nie podam :)
 

headhache

Registered
Messages
99
wracajac do "typ ze slowacji narobil szum wokol mej i wielu innych osob"

powiem tak w rzeczywistosci to on nic przez to nie osiagnal (ja nic na tym nie stracilem bo wciaz pozostaje anonimowy) wrecz przeciwnie to ten ubek sam na tym stracil i sobie moze teraz tego powodu w morde pluc bo:

ad1 adres jego firmy powiazany jest z jego nickami itd. wszyscy o tym wiedza

ad2 wszyscy dowiedzieli sie o tym ze jest chory i niezrownowazony psychicznie i ze jest konfitura (rozsyla emaile do nagry zeby sie odegrac na pozostalych)

ad3 wszyscy dowiedzieli sie ze jest komercyjna pizda (a wyzywa innych i szkaluje nt.)

ad4 klucz z unikatowego kontraktu z dekoderem slovak telecom polecial public (pamietam jak pisal mi o tym jak ciezko bylo mu ten set top box na kontrakcie uruchomic) teraz ma zablokowana karte bo upublicznilem jego klucz za podskakiwanie do mnie :)

ad5 wszystkie multikonta zostaly powiazane z tym oszolomem

mnie to pal licho bo na mnie to on nie ma nic i nigdy nie bedzie mial jedyne co to tylko moje imie zna ale on stracil na tym bardzo wiele bo ten typ potrzebuje swieze kontakty zeby wyludzac pliki itd. w przeciwienstwie do mnie gdzie ja nie potrzebuje zadnych , no to teraz kazdy wszyscy wiedza zeby tego typa mijac z daleka

ja juz nie bede sie z nim klocil w publicznym internecie jak ten typ bedzie dalej brednie na moj temat wypisywal to ja sie poprostu wybiore do niego do firmy osobiscie...
 

headhache

Registered
Messages
99
aha zapomnialem dodac co chyba najisotniejsze tutaj

ten blog ktory uruchomie czy strone (raczej strone bo nad blogiem nie bede mial kontroli zeby go dobrze zabezpieczyc)

ta strona bedzie odpowiednio zabezpieczona i przygotowana pod katem prywatnosci na stronie tej mysle ze juz nie bedziemy pisac nt. jakis osob itd. tylko podawac informacje techniczne w wolnym czasie , bedzie to moj odpoczynek od for zamiast pisac na forach bede pisal tam

kiedy to bedzie tego nie wiem... jak bede mial wolny czas to sie uruchomi

tymczasem tyle w temacie PA
 

headhache

Registered
Messages
99
BARDZO WAZNA INFORMACJA ja wiem ze ciezko sie czyta to co ja pisze ale moim zdaniem warto przeczytac chociaz ten bo mozna z niego niezle wnioski wyciagnac

a wiec zaczynamy zabawe i dolewamy oliwy do ognia

kim jest tak naprawde jacek torun i w jaki sposob popalil sobie mosty w polsce przez pazernosc na pieniadze rowniez jak ja przez tego pana jego kolegow i calej reszty wyjadaczy zostalem w to wszystko wmieszany

kiedys jacek torun wraz z kowalem zarabiali niezle na kluczykach z cak6 (kowal mnie nie interesuje nie znam nie wypowiadam sie wogole)

czy ktos im wchodzil w interes ? - NIE! dopiero po dluzszym czasie ktos rozpracowal mechanizm szyfrujacy bloki 016C i pojawila sie im konkurencja ale ceny byly wciaz takie same wiec nic na tym nie stracili - ZGADZA SIE CZY NIE ?!

no to teraz wyobrazcie sobie ze pan jacek torun odgrywa w polsce role zasranej matki teresy rujnuje innym interesy i tlumaczy sobie to (tym ze no tak drogo u konkurencji to trzeba ceny pozanizac itd. itp.)

wyobrazcie sobie ze pewna osoba okolo 1,5 roku temu zaplacila za kod z oscam cayman + cwpk kwote okolo 60 000 euro osoba ta wprowadzila na rynek plugin po tym jak pojawilo sie zapotrzebowanie na 4K... i teraz wyobrazcie sobie ze ten czlowiek nie odzyskal nawet polowy kwoty ktora zainwestowal w te przedsiewziecie przez druciarza (jacka z torunia) !!!

komercyjny debilizm tego pana i pazernosc na pieniadze doprowadzila do najwiekszego burdelu w sys. kodowania w polsce do momentu w ktorym funkcjonowal plugin i debil nie rzadzil na rynku wszyscy byli zadowoleni bo mozna bylo i zarobic na 4K itd. w tej chwili juz nie ma jak... to ten pan jacus przyczynil sie do rozsiewu ofert 4K na aliexpress itd. ale o tym juz pisalem nieraz

takze w przeszlosci jak pewien mechanik zrobil oscam pod N to pan z torunia wp. sie jemu w interes pozanizal ceny rozprowadzajac jego oscam z bledem w CW pod swoim imieniem !!!

raz jeszcze potworze - zrob cos i sprzedaj za 1 zamachem do firmy za wieksza kwote w ten sposob nie popalisz sobie mostow (nikt tobie nie zazdrosci niczego bynajmniej ja) dlatego nieraz tlumaczylem o co mi chodzi (mam duzo wiecej niz wy razem wzieci od lat i rynek w polsce mnie praktycznie nie interesuje)

teraz wrocmy jeszcze do historii zwiazanej z powstaniem platnego oscama i ponownie pazernosci pana z torunia i mnie

ten oscam zrobil koles z niemiec i z tego co wiem to:

-on pisal jackowi o tym (zaznaczyl jemu) ze zrobi ten oscam i niech przez jakis czas sobie na tym zarabia ale po jakims czasie oscam ma zostac upubliczniony bo jemu nie zalezy na komercji!

teraz JA :) sprawa zwiazana ze mna jak sie okazuje pan z torunia uzyl mnie jako ofiary/ofermy i poprzez wmieszanie mnie w swoje brednie wymusil na panu z niemiec zeby tego oscama nie dawac za darmo

poprostu... zaczal chrzanic herezje zwalac wine na mnie ze ja im jakies programy i oscamy powyludzalem itd. i dlatego nie ma sensu dawac public - ZGADZA SIE CZY NIE ?!!! w ten sposob pan z torunia podtrzymal swoj interes przez dluzszy czas ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo czytaj dalej:

z tego co mi wiadomo to @njf# poklocil sie z tym panem i zerwal kontakt min. przez to a wiec jacus jest w tej chwili goly i wesoly i wystarczy ze cos nowego wprowadza i juz na rynku wiecej takiego balaganu nie bedziemy mieli!

teraz zapraszam pana jacka z torunia do dyskusji na forum ze mna... jezeli on ma jakies obiekcje ze mna zwiazane bo ja jemu nie bede wypisywal tych wypracowan na fejsszicie (niech sie tutaj zaloguje jako anonimowa osoba i nam odpisze lub przekaze przez kogos)
czekamy na ciebie jacku wytlumacz tutaj nam wszystkim dlaczego cala wine za swoja nieudolnosc zwalasz na mnie dlaczego wyzywales mnie od ubekow i kretow a pozniej prosiles o pomoc i dlaczego palisz interesy innym osoba ? czekamy na ciebie jacku wytlumacz to nam

wytlumacz nam dlaczego jest az tak pazerny na kase a robin-hooda zgrywasz przed innymi (wytlumacz nam rowniez co wg ciebie i tej bandy kretow oznacza slowo "on nic nie umie") ale my jestesmy guru bo sie reklamujemy na forach
kwestia umienia czegos zwiazanego z tv-sat jest wszechstronna i niepojeta nie ma osob ktore umieja wszystko itd.

wyzywaliscie mnie od kretow ubekow (nie znajacego sie niczym) przypisywacza plikow itd. a w rzeczywistosci po tej calej komedii zwiazanej z sys. cak7 w polsce wyszlo kto tak naprawde zachowuje sie jak kret (przekazales moje algorytmy i prywatne wiadomosci PM innym kretom) okazalo sie rowniez kto potrzebuje pomocy od kogo kto prosi o pomoc i zbiera pliki (to ty mnie prosiles o pomoc a nie ja ciebie) ja nikogo nie prosze bo z nikim kontaktow nie utrzymuje (tylko te osoby od wielu lat ze mna trzymaja) jak cos potrzebuje to robie sobie sam

kolejny text tego pana pod moim adresem "z tego co wiem to lepiej jemu nic nie mowic kiedys z nim rozmawialem to nawet nie wiedzial co to DCW"
i kto komu mial powiedziec cos ty mnie czy ja tobie ? :)

wszystkie te obelgi na moj temat obrocily sie przeciwko wam... i wszyscy sie przekonali komu mozna tak naprawde zaufac a komu jednak nie

wiec ten MEM napisany na twoim fejsszicie odnosnie mnie jest hejtem

mam dla ciebie bardzo zla informacje panie jacku z torunia (nie moge niczego upubliczniac zeby ci zrobic psikusa) a wiec wlacze sie do gry i spale tobie interes zanizajac ceny za klucze cwpk niebawem... (niech no ja tylko tego boota na pace uruchomie) bedziesz mial za swoja pazernosc jak ty zenisz indywidualny klucz cwpk po 500pln to u mnie bedzie za 250 tak ja ciebie wykoncze jak ty wykonczyles kolege z irlandii !!! , niech pozostali druciarze sie tez dolacza wtedy ten pan bedzie mial nauczke raz na zawsze...
 
Last edited:

headhache

Registered
Messages
99
chwilowy nadmiar wolnego czasu nie daje spokoju

w swiecie tv-sat funkcjonuje jedna firma w ktorej zatrudniaja debili i nieudacznikow (ktora nie inwestuje w bezpieczenstwo w produktow znacznie) ale znacznie bardziej liczy na profity z zatrzyman piratow

mottem tej firmy jest zabawny text w stylu "wszedzie tam gdzie sa pieniadze(interes) jest piractwo" :rolleyes:

glowny problem polega na tym ze to my "hakiery" zaslugujemy tutaj na pochwale a nie wy , gdyby nie my to wy nie moglibyscie istniec traktujecie nas jak pasozyty i bakterie ktore traktuje sie domestosem

macie te przewage nad nami ze nawet jak cos spierdolicie to itak odzyskacie straty ze scigania nas bo jestescie na prawie a my nie

ja mam was kompletnie w 4 literach , bo ja w swojej dziedzinie moge dzialac nielegalnie jak i legalnie

ja nie musze sprzedawac patchy czy solucji do extrakcji kluczy piratom telewizyjnym wystarczy ze sprzedam je firmie ktorej procesor zlamie
STI nie ma zamiaru placic za nic ale ta firma to przeszlosc jest , broadcom z mila checia zaplaci jak sie dowie co mozna zrobic z ich produktem sprzetem za ponizej 30k (bez tego 30k tez sie da ale trzeba troche wiecej czasu poswiecic)
 

headhache

Registered
Messages
99
jeszcze do jacka wracajac do ciebie
ty poprostu popaliles sobie mosty tym caymanem i brednie na moj temat wypisywales (ja napisalem o tobie prawde) to ty sam zachowales sie jak kret w stosunku do mnie , mnie od kretow wyzywa pewna banda idiotow ktora z toba trzyma ale nie moga tego w zaden sposob udowodnic bo to jest klamstwo oni tez kiedys jak ty przekazywali moje prywatne rozmowy itd. wkoncu sie wk. i zrobilem to samo tobie , wystarczajaco dlugo dawalem sobie popalic

jezeli chcesz moge ci podac namiary do firmy placa za uslugi bitem ktory mozesz wybrac anonimowo (w sensie ze slad tego bitcoina bedzie zatarty) ale itak bedziesz musial swiecic geba przy bitomacie (to nie problem bo kase mozesz dzielic na ile czesci chcesz bitomatow masz pelno mozesz tez wyslac corke czy zone po niektore czesci pieniedzy) nikt cie nie bedzie szukal ani powiazywal z niczym , mozesz tez wsiasc w samolot i poleciec po $

zrob cos sprzedaj tej firmie za grubszy $ i nikt nie bedzie mial pretensji do ciebie o nic , no chyba ze dla ciebie prywatnosc nie stanowi znaczenia tobie sie wciaz wydaje ze to jest legalne ? zapomniales jak skonczyl pewien kolega z polski kiedys ? a moze tobie poprostu zalezy na rozglosie itd. ?
 

headhache

Registered
Messages
99
w dzisiejszym odcinku poruszymy jeszcze sprawe cardsplittera wlacznie panem jacek torun w roli glownej (problemy zwiazane z kartami cameleon)

powiem tak... trzeba bylo mnie sluchac pare lat temu (co ja wam na temat systemow kodowania tlumaczylem czyli to co zostalo wam przekazane przez inne osoby bo ja mam ograniczone kontakty - zamiast sluchac debili z bylego forum SET ktorzy mnie wyzywaja od kretow itd. !!!)

tlumaczylem wam wyraznie ze:

1. byl pewien okres czasu ze bylo ryzyko z wprowadzeniem zmian przez polsat itd. (to byly plany ale to sie wciaz wlecze po dzis dzien) wy zamiast mnie sluchac i ruszyc glowa placiliscie cardsplitterowi (doplacaliscie po 300pln za zalatwianie magicznych zestawow ROM142+HD5000) ktore rzekomo mialy was uratowac przed atakiem no bo stary rom i stary dekoder to wiadomo - bzdura to jest kompletna !!!

ile ja razy tlumaczylem ze ROM142 (CAID 1803) moze otrzymac aktualizacje do chipset pairing oraz HD5000 aktualizacje do CAK7 lacznie z niezbednymi kluczami CWPK (co sie wlasnie stalo) poszczegolne karty i dekodery otrzymaly niedawno takie aktualizacje

ile ja razy tlumaczylem rowniez ze polsat nic nie musi aktualizowac tylko musi wylaczyc CAK6 (a wy sluchaliscie gumisiowe fantazje nt.) do gumisia jeszcze za chwile wrocimy

jezeli ktos posiada zestawy hd5000+r142 oraz karty same karty cameleon to sa zestawy brane od cardsplittera (glownie)

takie zestawy beda na pierwszym miejscu wymieniane na inne (duzo lepiej pozabezpieczane) final tego wszystkiego bedzie taki ze tym ktorzy posiadaja inne karty i inne dekodery z caid 1861 (to jeszcze sie jakos uda przezyc) natomiast ci ktorzy posiadaja 1803 poleca w kosmos...

ale lukasz to kret i idiota nie sluchajcie jego bo my pazerne handlarzyny wiemy najlepiej jak dogodzic klijentom

2. cardsplitter skonczy tak jak jacek torun a moze i lepiej (to jacus skonczy jak on) jego pazernosc na pieniadze go zje

cardspliter w tej chwili ma powazne problemy glownie przez pazernosc (przez ataki sfrustrowanych klientow ktorym wciskal swoje cameleony) jeden go podkablowal drugi narobil dymu w firmie trzeci jeszcze cos itd. itp.

cardsplitter mial potezny interes na tych kartach bo one byly dobierane od zestawow z multiroom (dlatego wciskal je gdzie sie tylko da) klijent zagraniczny nie mial nawet nic do gadania otrzymywal cameleona i juz

a ja mowilem i tlumaczylem zeby te karty omijac z daleka bo moga aktywowac liczniki czy wylaczyc caid 0100 i wiele innych (zeby brac karty conax)

do czego to wszystko doprowadzilo (ze teraz na klientach z cameleonami jacus zarobi kolejne pieniadze na kluczykach cwpk)

napisze ci tak (o czym juz zreszta pisalem) jak sie wkurwie to zrobie jeszcze lepiej zamiast zanizac ceny za cwpk (podekoduje kilka par kluczy i porozdaje za darmo tym ludzia na PM tym ktorzy posiadaja cameleony) , twoja pazernosc na $ doprowadzila do najwiekszego burdelu w historii w polsce na tym interesie zyskales tylko ty (a nie klienci) oni nie maja jak zarabiac na 4K bo u chinoli jest przez ciebie dostepne za 1,80pln/msc

przez ciebie operatorzy beda musieli wdrozyc lepsze zabezpieczenia w przyszlosci (NC+ tego niechce ale inne firmy ja do tego niebawem zmusza) i co ty wtedy zrobisz ? posprzatasz ten caly balagan ktory narobiles jak ci wp... broadcoma czy inne gwozdzie NIE !!! bo u ciebie sie tylko kasa liczy a nie klient zgrywanie matki teresy tutaj nie ma nic do znaczenia

ty wciskasz tymczasowe klucze swoim klienta ktore moga w kazdej chwili zmienic (o dekoderach z enigma pod pace i oscamem nie ma nawet mowy jak zaczna zmieniac klucze bo ty klientowi nie sprzedasz narzedzia do dekodowania kluczy bo stracisz interes) narzedziem do dekodowania kluczy mialby byc dekoder pace ze specjalnym oscamem klucza SCK tez nie odczytasz bo nie wiesz jak :) ten informatyk z niemiec tez nie wie jak :)

ci klienci ktorzy ci zaplacili za oscama ze spalonym nuid mogli brac karty z sys. conax i spac spokojnie (ale o tym nie wiedzieli bo przeciez jacek torun to wielki guru on wszystko wie najlepiej po co sluchac jakiegos lukasza przeciez to kret i on nic nie wie)

teraz po paru latach tych obelg odnosnie mnie wszystko wychodzi na jaw

3. sprawa gumisia , gumis mnie czasami wyzywa na PM itd. (dopiero niedawno dowiedzialem sie ze on to hell-boy jest) , powiem tak
ten czlowiek mial ciezki wypadek samochodowy i jest kaleka poruszajacym sie na wozku inwalidzkim - nie bede ja jego ruszal popierdoli popierdoli na dvhk sie zaloguje zdekoduje jakis kluczyk za $ ale on jest nieszkodliwy
natomiast typa wystepujacego pod nickiem @JFK namierze i zprofiluje jak ostatnia szmate w publicznym internecie (gumisie mnie nie interesuja)

4. aha o czym ja zapomnialem na forum streamboard wystepuje typ pod roznymi moimi nickami atehery hegemony itd. ze zdjeciem jakiejs osoby w profilu (ten typ to wasz przyjaciel ze slowacji jest a zdjecie jest jacka torun) - jacek to nie ja... ja nie jestem dzieckiem czy emerytem ze spranym mozgiem od tabletek zebym takie numery odp. on sie juz w tej chwili uspokoil wiec nie ma sensu tego gnoja ruszac ale masz nauczke ze w sprawach ktorymi sie zajmujemy nalezy zachowac anonimowosc bo z debilami ma sie do czynienia (on tam podaje twoj numer telefonu adresy itd.) mnie tez frajer probowal sprofilowac ale sie jemu nie udalo (bo ja przed takimi typami pozabezpieczalem sie juz pare lat temu)

5. jeszcze wracajac do sprawy dvhk (wiem kim jest DVS) teoretycznie mozliwy jest taki sceniariusz ze ten administrator sie wkurwil i wylaczyl forum po tym wszystkim jak wieszaliscie na nich psy
najpierw byl dym o upload ze pliki kasuja no to go wylaczyl pozniej dym o temat sharing wymiana (moderatorzy otrzymywali mase wiadomosci od poszkodowanych osob na ktore firma $ygnal zastawiala pulapki) to tez usuneli ten temat , takze moze rzeczywiscie zrezygnowali z tego forum ale ok co my bedziemy gdybac kiedys prawda itak wyjdzie na jaw

6. kwestia broadcoma po paru latach experymentow i doswiadczen powiem tak , zalozmy ze jestem w stanie przechwycic/wyczarowac klucz CWPK ale musze uzyskac wpierw dostep do tablicy z DCW (cala reszta bajek mnie nie interesuje bo to sa brednie) to o czym ja pisze poki co to jest teoria bo na BCM tego nie testowalem (nie dowiecie sie co ja mam takiego na mysli w zadnym internecie) bo ja sam na to wpadlem

dostep do tej tablicy mozna uzyskac poprzez wygenerowanie 2 kluczy route key (czasami mozna znalesc odpowiednie polecenia w dumpach a czasami w jakims SDK) nie sprawdzalem tego osobiscie bo zawsze mi czegos brakowalo (albo SDK bylo przygotowane pod inny chipset do ktorego nie mialem dostepu) albo SDK bylo niepelne (nie dalo sie skompilowac poprawnie) albo bylo narzedzie ale brakowalo w nim biblioteki ktora nazywa sie libkltool ;)

takze jesli ktos moze uruchomic dostep do tej tablicy dla testu (to ja moge testowo sprobowac pozyskac ten klucz) i to tyle w tym temacie poki co jezeli chodzi o broadcoma (zycze panu jacusiowi zeby jemu sie z BCM powiodlo wkoncu bedzie musial po sobie posprzatac balagan na rynku w przyszlosci)
 
Last edited:

cezar07

Registered
Messages
159
- wiesz wszystko ładnie pięknie tylko ze idąc twym tropem myślenia zwykly gość chce oglądać 4k nigdy by nie miał takiej możliwości bo by sobie karty nie uruchomił. Nawet jak by te firmy mialy co piszesz to bez sensu kupować boxa badziewia strasznego jak daj w tym foreveriks lepiej mieć to w cs na swoim douo4k. Dlatego zwykle user zawsze bedzie chcial zaplacil mało i mieć klucze pod 1884/1813/etc.

- ja się dziwie ze ty majac taka wiedze nie zrobisz cos podobnego z Totaltv/Maxtv/MEO/A1 Bulgari/Croatia [ te sa w conax z cwpk ] nie mowic już o 1811

-
 

headhache

Registered
Messages
99
- wiesz wszystko ładnie pięknie tylko ze idąc twym tropem myślenia zwykly gość chce oglądać 4k nigdy by nie miał takiej możliwości bo by sobie karty nie uruchomił. Nawet jak by te firmy mialy co piszesz to bez sensu kupować boxa badziewia strasznego jak daj w tym foreveriks lepiej mieć to w cs na swoim douo4k. Dlatego zwykle user zawsze bedzie chcial zaplacil mało i mieć klucze pod 1884/1813/etc.

- ja się dziwie ze ty majac taka wiedze nie zrobisz cos podobnego z Totaltv/Maxtv/MEO/A1 Bulgari/Croatia [ te sa w conax z cwpk ] nie mowic już o 1811

-

ja nie mam zadnej wiedzy tzn. moja wiedza ogranicza sie do grzebania w procesorach (lamania zabezpieczen w nich) przy kodowaniu to ja odpadam
tz. znam podstawy algorytmow itd. ale jakbym cos wytargac z pamieci dekodera i odtworzyc kod w C to tego nie zrobie bo nie mam na to czasu
 

headhache

Registered
Messages
99
nie wiem gdzie sa te notatki nie moge ich juz znalesc w sieci tez pokasowane

ale prosze bardzo by @jacek torun @njf$ @bloto20

vlado fogo przeprowadza wywiad na moj temat na zamknietym forum pana z torunia:

odpowiada jacus:

1. aaaa lukasz z gorzowa z tego co wiem to lepiej mu nic nie podpowiadac kiedys sie z nim rozmawialem to nawet nie wiedzial co to DCW (tak naprawde brzmiec mialo kiedys poprzez skype probowalem od niego cos wydebic ale mi nie dal i mnie zaraz po tym zablokowal :) )

NJF# informatyk z niemiec tzw. (GURU Z REICHU):

2. vlado nie dawaj jemu nic to ciul on nic nie umie i w dodatku jeszcze kret

bloto20 (chyba)

3. nie pamietam co tu bylo - moze ktos przypomni ? :)

z tego wszystkiego wyszlo ze to jacus i krecisko ze slowacji mieli do mnie interes kazdy chyba juz widzial posty PM

tam u nich na forum oprocz mega-mozgow posiadaja dostep wszelakiej masci krety nieudaczniki wazeliniarze (po znajomosci)

to sa ludzie ktorzy od lat sie mna wycieraja tj. ja kiedys z nimi utrzymywalem kontakt do momentu w ktorym nie zaczeli sie mna wycierac bo czegos tam nie chcialem dac niewazne

pozniej tylko pozostal jeden kontakt do mnie (poprzez te bande pajacy) byl taki jeden alkoholik bodajze z bielsko bialej KRET! ten typ wszystkie moje prywatne wiadomosci im przekazywal (oni nie mieli juz ze mna kontaktu ale wykorzystywali jego do tego celu) nawet jak mieli wczesniej to robili dokladnie to samo wszystkie moje prywatne wiadomosci lataly po wszystkich

ja po tym wszystkim pozrywalem kontakty teoretycznie po dzis dzien pozostaly tylko 3 anonimowe osoby z polski i jeden kontakt zza granicy (od ponad 12 lat) wiecej ja nikogo w mojej liscie kontaktow nie mam od lat... wiec to sa wierutne brednie odnosnie mnie (to nie ja potrzebuje pomocy tylko oni sami , ja nikogo tutaj nie prosze o nic itd. lata temu pokasowalem wszystkich natretow ubekow z gield i kretow!)

to nie ja potrzebuje pomocy tylko oni sami > dokladnie tak oni potrzebuje chyba jakiegos dobrego lekarza :) (za duzo im sie udzielilo nt. mojej osoby przez te wszystkie lata)

jakis czas temu byl kontakt w polsce z jedna znana osoba ale o tym za chwile rowniez pan jacek torun zaczepil mnie na dvhk bo potrzebowal pomocy (ale kontaktu bezposredniego nie bylo)

ten kontakt w polsce , tak byla taka jedna osoba ktora sie nazywala @moneybox
(ten od enigmy) ;)
to byl moj jedyny kontakt z ktorym byla jakas wieksza wspolpraca
on dostal odemnie troche narzedzi (glownie to prywatne SDK pod STI i inne) a ja od niego dostalem kod pod chip i jakies jego tam prace zwiazane z STI slim core itd (o tym dokladniej w punkcie 2)

co z tego wszystkiego wyszlo (z tej calej wspolpracy) okazalo sie on ma jakiegos swojego pryncypala dla ktorego robi (min. wykorzystujac te SDK itd.) wiec ja tej osobe podziekowalem

2. to co ja mialem od niego te jego wypracowania ST slim core itd. (to na co ja nie mialem czasu wczesniej odtworzylem z dysku po paru latach jak cos potrzebowalem zrobic z tym zwiazanego)

powiem tak... g.. to bylo , masa bledow wszystko musialem poprawiac jego polecenia do slim core byly kompletnie schrzanione
tymi poleceniami dalo rade dekodowac klucze tylko w STI7111-CUC (conax) one nie dzialaly na innych procesorach (nagra STI7111-SUC) itd. bo byly poprostu spierdolone , z tego co pamietam on probowal nimi zdekodowac kluczyki nagry nie wychodzilo i wg. niego no cos tam musialo byc inaczej w tej nagrze itd. - BZDURA KOMPLETNA !!!

to dopiero pozniej jak to wszystko poprawilem wyszlo ze poprawne polecenia musza dzialac na kazdym procesorze tak samo (wyjatek stanowia tylko adresy od initu slim core ktore tak naprawde nie byly potrzebne) , i to te polecenia zostaly przezemnie upublicznione (nie jego tylko moje !!!)

ponadto sprawdzajac jego pliki itd. po 3 latach doszedlem do jednego wniosku wiekszosc co on zrobil bylo tak skomplikowane (musialbym zachorowac na glowe zeby w taki sposob to zrobic) wszystko mozna bylo zrobic duzo prosciej i szybciej no ale ok to on jest guru a nie ja wiec on wiedzial co robi :)

ponadto to dopiero po paru latach wyszlo co sie dowiedzialem ze on handluje moimi patentami (byly pewne zalozenia plany do realizacji) powiedzmy tak opracowalem pewien plan i mialem pomysl jak obejsc zabezpieczenia weryfikujace sygnature w procesorach BCM i STI H237 podzielilem sie tymi informacjami z nim (zaznaczylem ze to jest moj pomysl zeby tego nikomu nie przekazywal zachowal dla siebie) - offcourse lukasz to jest twoj patent a wiec ja z nim nic nie bede robil
pozniej dopiero wyszlo ze on to komus zrobil i sprzedal nazywalo sie SIGBOOT GLITCH VDDCORE

ta osoba to byl moj ostatni kontakt w polsce czy ogolem za granica (te 3 osoby ktore sa to sa zwykli znajomi nie majacy pojecia o niczym) i 1 osoba zaawansowana ale to nie z polski z nim trzymam od ponad 12 lat

podsumowujac to wszystko powiem tak do czego ja doszedlem ze 1. nie ma najmniejszego sensu wspolpracy z nikim bo kazdy tylko szuka jelenia i patrzy jak wykorzystac 2. nie mozna absolutnie nikomu wierzyc jak mowi (hej ja to robie tylko dla zabawy a nie dla pieniedzy)
3. nie robic czegos dla kogos (tak jak robi to banda jacusia z torunia)
4. trzymac tylko i wylacznie ze soba mozna zrobic cos ale to wylacznie znajomym i za darmo !!!

takze te brednie torunia i tego hakiera z niemiec i bandy wazeliniarzy z bylego forum SET sa sprzeczne z jakakolwiek rzeczywistoscia... :)
to oni sami potrzebuja pomocy i sie doszukuja plikow jakis po ludziach ja mam w 4 literach jakies bezposrednie kontakty powiem tak (to co ja rzeczywiscie potrzebuje to ja sobie zrobie sam..) bede wracal do tego po robocie lub w weekendy i po trochu robil ale to zrobie.. (wy tez mozecie tylko ze wam sie niechce tego robic)

teraz wracajac jeszcze do tych kart "cayman" i waszego NUID z prywatnego oscama
nc+ jakis czas temu przeprowadzila pare aktualizacji REV i nic od tego czasu zlego sie nie stalo co nie znaczy ze sie nie stanie w przyszlosci

te aktualizacje wprowadzaja nowe mozliwosci (wieksza kontrole nad kartami operatora itd. moga rowniez wprowadzac dodatkowe nanocommands ustawiane przez ECM) my tego nie widzimy bo ECMy sa zaszyfrowane ale.. NC+ moze w kazdej chwili po tych aktualizacjach zmienic sposob parowania (pisalem o tym gdzies klucz ECWPK moze byc generowany bardzo szybko poprzez dane obliczone z dt05 20) wtedy wszystko wam przestanie dzialac , to ze oni tego nie zrobili jeszcze (nie aktywowali dodatkowych nanocomand w ECM) to pewnie glownie dlatego ze sie nie spieszy oni musza wpierw posprzatac cameleony i rozwiazac problem z conaxem ale w przyszlosci napewno z tego skorzystaja

wasze NUID jest znane (ja je znam mam do tego gotowy program od kolegi) dokladniej do deszyfrowania/szyfrowania pliku z kluczami
z tego co mi wiadomo ten program polecial ze zrodla do wielu osob i tez ten gnojek ze slowacji chwalil sie ze go ma (czy wie jak zdeszyfrowac plik itd.) moze sciemniac ale istnieje ryzyko ze jak on odczyta NUID z CWPK to wam wszystkim karty poblokuja on te informacje poprostu przesle do nagry bo to jest kawal gnoja

ostatnio dowiedzialem sie ze to przez niego DIGITV nie dziala tj. ze ten smiec rozeslal nuid z kluczami maxtv do operatora digitv jakis czas temu po tym poblokowali te dane !!!
 

headhache

Registered
Messages
99
teraz wylistujemy kilku kretow (wiekszosc ich zna posiada kontakt z nimi ale nie wiedza z kim maja do czynienia) no to teraz sie dowiedza :thum:

-inkub ten pajac wlasciwie alkoholik napisal program do komunikacji z nboxem i uwaza sie za wielkie guru (jest to osoba ktora uzyskuje dostep na zamkniete fora czy tez jakies pliki) bo on napisal program to jest guru :rolleyes:

w rzeczywistosci ten typ (wg. mnie to jest wogole jakis cygan) to jest kret !!! ten typ po tym jak czegos nie chcialem im dac (im czyli jemu adminowi i calej reszcie paczki) zaczal sie razem ze wszystkimi pajacami wlacznie wycierac mna , wszystkie moje prywatne czaty oraz wiadomosci lataly po ludziach

-coll55 TZK czyli totall zero knowledge (administrator prywatnego forum) ja nie jestem jedyna osoba ktora ten czlowiek sie wyciera ejst ich wiecej np. zegarmistrz swiatla aka zegarek

i tez zegarek byl spoko kolega wszystko bylo super do momentu w ktorym im czegos nie dal (wlasciwie to collowi55 nie dal...) poczym ten pan zaczal sie nim wycierac wyzywac od przyglupow pajacy nieudacznikow oszustow i kretow wszystkim tez nakazywal u siebie na zamknietym forum zeby zerwali z zegarkiem kontakt... bo zegarek jest zly ;)

tez min. ten admin wieszal psy na gumisiu wszyscy z tej paczki wyzywali gumisia od idioty partacza itd. tzw. partacz od unlooperow , pozniej jak gumis wylozyl pare pesos na sprzet (sprzety do experymentow) to wtedy nagle wielki kolega gumis jest super i wogole dali mu dostep do zamknietego forum

ten admin i reszta pajacy dzialala w ten sposob ze oni udostepniali prywatne czaty czyjes zdjecia itd. (zegarka) na zamknietym forum i sie nasmiewali

na tym forum dostep mial min. hacker @njf# (rowniez nieoficjalnie jacus z torunia mial tam dostep) + masa wszelakiej masci kretow uzyskiwala dostep po znajomosci od admina

ja z tymi delikwentami zerwalem kontakt wiele lat temu (mialem juz ich dosyc) od momentu w ktorym kontakt sie urwal nastal wreszcie spokoj , zadna z osob z ktora ja kontakt posiadam do dzis nie przekazala zadnych informacji odnosnie mnie czy tez prywatnych czatow (nie lubie takiego kurestwa!)

kret to jest osoba ktora odpierdala wlasnie takie numery (liste takich wlasnie kretow macie u gory)

tych osob bylo duzo wiecej tylko ja niepamietam juz nickow (jak sobie przypomne to dodam do listy) te osoby wiekszosc z nich to sa jelopy ktore poszukuja frajerow (na ktorych pracy moga sie dorobic)
to wlasnie oni potrzebuja kontaktow bo sami nic zrobic nie potrafia !!!

zadna osoba do dzis nie przekazala prywatnych danych i informacji odnosnie mnie (do dnia w ktorym mnie jacus z torunia nie zaczepil na dvhk)

jacek z torunia przekazal moje prywatne wiadomosci wlacznie z kodem ktory jemu podeslalem na prywatnym forum nimloth po czym ktorys baran/kret powynosil stamtad te informacje nick @JFK , rowniez gumis o tym wiedzial a gumis utrzymuje wciaz kontakty z poszczegolnymi kretami z mojej listy

drogi panie jacku (ja wiem ze ty nie chciales nie jestes winny) ale ja sobie dluzej nie bede pozwalal w morde pluc... dlatego tez twoje prywatne wiadomosci z DVHK przekazalem jednej osobie ktora zajela sie nimi odpowiednio (jest to jedna z 3 osob z ktorymi ja utrzymuje kontakt od wielu lat) te osoby nie maja wiekszego doswiadczenia ale maja wtyki na rynku PAY-TV i niezly wywiad stad tez ja wiem min. co wy robicie co sie dzieje na rynku itd.

bynajmniej prywatne wiadomosci przekazane przezemnie nie zostaly wgrane do publicznego internetu przez kolege (wgral je tobie gnojek ze slowacji kolejny kret) skad on je mial ? przypuszczam ze dostal od paciuka kolejnego zreszta kreta

@jacek torun sprawdz sobie liste uzytkownikow na zamknietym forum (kogo ty tam masz) bo to sa ktores osoby z mojej czarnej listy krety/kreciska nieudaczniki bez doswiadczenia te osoby potrzebuja wciaz nowe znajomosci i wp. sie tam gdzie maja interes dostaja zaproszenia na zamkniete fora po znajomosci pliki patenty itd. rowniez...

@JFK jestes ostatnia osoba na mojej czarnej liscie (po tym co wydarzylo sie w przeciagu ostatnieg roku czasu jedna wielka zadyma wycieranie sie mna w publicznym internecie itd.)
powiem tak pare lat temu pozabezpieczalem sie przed wszelakiej masci kurestwem ale widac jeszcze za slabo :):):):):) chociaz itak nic wielkiego sie nie stalo ale ok , poprawie sie i zabezpiecze jeszcze lepiej

mam ja tylko do ciebie pytanie panie @JFK nie jestes zadna z tych osob (starych kontaktow) bo ja ciebie nie znam jestes analfabeta wiec poznalbym ciebie po charakterze pisma jakbys gdzies na zamknietym forum cos pisal itd. a wiec z jakiej racji wypowiadasz sie na moj temat (min. wycierasz sie mna jezeli mnie nie znasz ?) boli ciebie cos ? ze ja cos mam a ty tego nie masz czy tez sam nie potrafisz sobie zrobic ?
ty bedziesz jedna z placzacych osob jak wam nc+ posle prezenty z nieba (i kluczyk SCK bedzie wam potrzebny) a tego klucza sie odczytac nie da tj. (da sie go jedynie wypompowac drogim sprzetem) , czy ktorys z was bedzie w stanie wyrzygac tyle pieniedzy na sprzet ile ja ? watpie... bedziecie znow potrzebowali pomocy
 
Last edited:

headhache

Registered
Messages
99
z tego co mi wiadomo oprocz prywatnego forum jacka z torunia w polsce funkcjonuje jeszcze jedno takie forum (o podobnej tematyce)

nie posiadam dostepu do tego forum (dostalem zaproszenie ale olalem)
posiadam dostep do 2 takich for ale zagranicznych (o tym za chwile) schemat dzialania takich for w polsce jest prosty

poprostu admin (debil bez doswiadczenia) wyszukuje jelenii do wspolpracy
ten da to tamten da tamto a jak nie da to go kasujemy i mu w morde plujemy :)
dla mnie to jest dziecinada

te zagraniczne fora funkcjonuja troche w inny sposob (nie ma co tutaj sie rozpisywac wiele poprostu zaden kret sie tam nie dostanie bo weryfikowane sa i umiejetnosci rowniez dana osoba musi byc polecana przez kogos) przez sprawdzona osobe
ja itak do tych for podchodze z wielkim dystansem
 
Last edited:

headhache

Registered
Messages
99
ktos pytal na PM odnosnie dvhk wiec jak pisalem juz tutaj to odpisze tez tu

zamkniecie czy tez znikniecie dvhk bedzie mialo jakis zwiazek z problemami cardsplittera (nikt nic nie wie) no bo wlasnie przy takich sprawach w ktorych jest prowadzone sledztwo nikt nic nie wie (wszyscy dowiaduja sie o tym po wizycie smutnych panow)

cardsplitter to bardzo wplywowy czlowiek jest (lub byl) i jezeli on ma w tej chwili problemy to masa innych osob tez bedzie przez niego miala :(

niestety ale tak to wyglada wy sie nie umiecie odpowiednio zabezpieczyc czy tez nie chcecie bo wam sie wydaje ze to tylko zabawa jest

zrodlo cardsplittera prowadzi rowniez do powiazan z niektorymi osobami ktore tutaj wymienilem (niekoniecznie krety czy stare kontakty ;) ) bowiem w polsce jest taka gielda bazar no i tam ten slad prowadzi

najpierw polecial on pozniej polecialo dvhk i lada moment beda lecieli te wasze guru pozniej przyjda tez do was
 
Last edited:

headhache

Registered
Messages
99
a tak pozatym przeciez ta pizda ze slowacji tez ma jakies problemy w tej chwili (ponoc znikl) ale zanim znikl pozostawil jakies informacje bliskim znajomym
na publicznym forum nie ma co w szczegoly sie wdawac wiec niewazne co i jak ale ten typ logowal sie ze swojego adresu IP na forum nimloth
(musial ze swojego a nie przez VPN czy TOR bo nimloth wprowadzil weryfikacje po adresie IP ) to itak nie wiele daje bo ktos moze w mieszkaniu tunel zestawic i udostepniac w ten sposob bezposredni dostep do takiego forum innym

wtedy osoba laczaca sie po tunelu z osoba autoryzowana na forum uzyskuje pelny dostep

jacek ja tez bylem u was na forum ale tylko na chwile ;) poprostu chcialem popatrzec jak mnie obgadujecie :) , reszta waszej filozofii mnie nie interesowala...
 
Last edited:

headhache

Registered
Messages
99
informacja z internetu:

Z tego co wiadomo serwer na, którym między innymi stało forum dvhk zostało przejęte przez tamtejszą policję. Backupy również się tam znajdowały. Takie są skutki jak się nie inwestuje w "rozproszenie" :) No chyba, że gdzieś jeszcze mają "ukryte kopie".


a no wlasnie.. te forum funkcjonowalo z jakies 15 lat awarie byly szybko naprawiane poprostu tam sie niezly interes krecil i ciezko uwierzyc jest w to ze tylko jakis 1 admin mial dostep tam musialo miec dostep wiecej osob wrazie wu , poprostu trwaja przesluchania i przeszukania najpierw admin wylaczyl upload bo pewnie na upie psy weszyly czy tez czepiali sie w przesluchaniach o up wiec zeby sie odpierdolili to wylaczyl pozniej juz nie mial wyjscia i forum wylaczyl (lub psy je wylaczyly sobie same)

w te sprawe na 100% jest zamieszany min. cardsplitter podejrzewam rowniez ze wy ci ktorzy szaleli tam udostepnili program do dekodowania kluczykow bloki 016C itd. rowniez mozecie miec problemy
posprzatajcie sobie w mieszkaniach na wszelki wypadek i na przyszlosc sie nauczcie (enceplus to nie wiessat) oni sa cierpliwi ale tylko do pewnego momentu

pozatym dym mogl zrobic rowniez wiessat (a raczej firma ktora z nimi wspolpracuje i nazywa sie 1RD3T0) na tych panow trzeba uwazac :)
z doswiadczenia wiem ze obojetnie gdzie by forum dvhk nie byloby ukryte (oprocz tora) oni ich wszedzie znajda (zaplaca za nich)
 
Last edited:

headhache

Registered
Messages
99
czasami wystarczy ruszyc glowa i mozna przewidziec pewna sytuacje co i jak

pisalem juz o tym ze na dvhk od wielu lat dzialaly natrety ze $towarzyszenia $sygnal
ostatnio sie to wszystko nasililo ludzie zglaszali do administracji na tych trolli wkoncu admin zlikwidowal temat sharing wymiana , ta firma musi zarabiac jednym slowem (musza miec jakies statystyki) a przez to stracili wiekszosc roboty
no to pewnie zaczeli sie doszukiwac adresow IP na upie zeby ktoremus dojebac za pirackie narzedzia itd. dlatego zaden wam tam nie odpisal dlaczego upload nie dziala
teraz juz cale forum nie dziala wiec reszte mozecie sobie sami dopisac

wy przedewszystkim niepotrzebnie robicie tez szum , wchodze na forum i czytam pisze z pamieci:

hej na dniach zglaszam sprawe cardxxxxx na milicje bo mi karta cameleon przestala dzialac w pierwszej kolejnosc poleca jego slupy itd.
 

Lukasz Filip

Banned
Messages
11
druciarzik a co jest nowego w Polsce ? płacz jeszcze.. jak ty chciałeś być wielkim hakerem, owce, chciałeś karmić na swoich komercyjnych serwerach i nikt ci niczego nie dał ponieważ jesteś oszust :p:p
 
Status
Not open for further replies.
Top