Go Back   Sat Universe > International Section > International Forums > Ex-Yu

Note: Visitors from certain countries might see in-text advertising(underlind words in posts) or pop-under ads.
It is only shown to unregistered visitors or members that haven't made any posts. So you can easily get rid of it.

World-Of-Satellite

Ubacivanje cccam linije u DM

Ex-Yu

Reply
Old 24-08-2017, 19:41  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
batica's Avatar
batica batica is offline
Junior Member

Country: Country Flag
Default Ubacivanje cccam linije u DM

Pozdrav imam par pitanja za upucene . Posedujem dreambox 800 hd pvr sa opentv 4.0 ubacenim cccam 2.3.0 novom listom kanala .Sada moje pitanje je kod dobijanja linije za cccam dali treba da sam na internetu stalno ili samo dok se povuku kljucevi . Dali treba da sam na internetu kada gledam tv kanale ( nije to iptv )Totalni sam pocetnik pa moyda nekome ova pitanja iygledaju glupo. Unapred hvala
Reply With Quote
Old 27-08-2017, 00:26  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
sonson sonson is offline
Senior Member

moras biti stalno povezan na internetu .....
Reply With Quote
Old 27-08-2017, 04:22  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
shishmish shishmish is offline
Banned

Quote:
Originally Posted by batica View Post
Pozdrav imam par pitanja za upucene . Posedujem dreambox 800 hd pvr sa opentv 4.0 ubacenim cccam 2.3.0 novom listom kanala .Sada moje pitanje je kod dobijanja linije za cccam dali treba da sam na internetu stalno ili samo dok se povuku kljucevi . Dali treba da sam na internetu kada gledam tv kanale ( nije to iptv )Totalni sam pocetnik pa moyda nekome ova pitanja iygledaju glupo. Unapred hvala
Nisi dao dovoljno podataka za kompletan odgovor. Na tvoje konkretno pitanje, dobio si ispravan odgovor. Kada tvoj DM koristiš kao klijent (samo za gledanje enkript. kanala) sa nekom c-linijom, moraš biti konektovan na internet, ali ima još varijanta da koristiš neki od emu card-servera (npr. oscam-emu) koji koristi softcam.key za gledanje kodiranih kanala kao što su Arene Sport na 39E i Engl.Premier Liga na 7E & 10E (Tandberg enkr.) ili Discovery kanale na 4.8E & 0.8W, AFN kanale na 9E, itd (PowerVu enkr), SRF Swiss na 13E (Viaccess) i mnoge kanale u BISS enkripciji za koje ti nije potreban internet. Ukoliko želiš imati svoj cardsharing server (ne samo u lokalnoj mreži već i za razmenjivanje kartica), pored interneta potrebna ti je i DNS IP adresa ali to je već duža priča a i zabranjena na ovom forumu - jer gledanje kodiranih kanala bez originalne kartice je nelegalno i kažnjivo delo ... Moj savet, instaliraj oscam-emu a on radi i sa c-linijom, n-linijom itd a možeš ga koristiti kao sopstveni emulator (Tandberg, PowerVu, Irdeto, Viaccess, ...) za gledanje kodiranih kanala u tim sistemima. Imaš mnogo toga na ovom forumu, samo treba čitati . Počni u subforumu o dreamboxu, ima mnogo toga napisanog na tu temu, prvo o software-ima a zatim i o emulatorima i card serverima ... a pored toga, ono što nebudeš razumeo imaš chat zonu u svakom subforumu gde možeš postavljati pitanja i sigurno ćeš dobiti potrebnu pomoć ... Srećno
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to shishmish For This Useful Post:
batica (27-08-2017), mickeyz72 (26-09-2017)
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules