Παρασκευή, 06/03/2020
13:00LIVE
Ιταλία – Νότια Κορέα
Σπορ – Τένις
OTE Sport 6 HD
15:00LIVE
Πλατανιάς – Καραϊσκάκης
Ποδόσφαιρο – Super League 2
ΕΡΤ SPORTS HD
15:30LIVE
Ιταλία – Νότια Κορέα
Σπορ – Τένις
OTE Sport 6 HD
17:00LIVE
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
Βόλεϊ – Volley League
ΕΡΤ SPORTS HD
18:00LIVE
Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο
Σπορ – Τσεχία
Eurosport 1
19:00LIVE
Χίμκι – Φενέρμπαχτσε
Μπάσκετ – EuroLeague
Novasports 2 HD
19:30LIVE
Αναντολού Εφές – Ολυμπιακός
Μπάσκετ – EuroLeague
Novasports 1 HD
19:30LIVE
Νυρεμβέργη – Ανόβερο
Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2
OTE Sport 8 HD
20:00LIVE
Ερυθρός Αστέρας – Μακάμπι Τελ Αβίβ
Μπάσκετ – EuroLeague
Novasports 3 HD
20:25LIVE
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
Σπορ – Νορβηγία
Eurosport 1
21:00LIVE
Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός
Πόλο – Α1 Πόλο Ανδρών
ΕΡΤ SPORTS HD
21:00LIVE
Πάντερμπορν – Κολονία
Ποδόσφαιρο – Bundesliga
OTE Sport 3 HD
21:45LIVE
Νότιγχαμ Φόρεστ – Μίλγουολ
Ποδόσφαιρο – Championship
Novasports 5 HD
22:00LIVE
Μαρσέιγ – Αμιάν
Ποδόσφαιρο – Ligue 1
Novasports 2 HD
22:00LIVE
Μπαρτσελόνα – Μπάγερν Μονάχου
Μπάσκετ – EuroLeague
Novasports 3 HD
22:00LIVE
Μπασκόνια – Άλμπα Βερολίνου
Μπάσκετ – EuroLeague
Novasports 4 HD
22:00LIVE
Αλαβές – Βαλένθια
Ποδόσφαιρο – La Liga Santader
OTE Sport 2 HD
13:00LIVE
Ιταλία – Νότια Κορέα
Σπορ – Τένις
OTE Sport 6 HD
15:00LIVE
Πλατανιάς – Καραϊσκάκης
Ποδόσφαιρο – Super League 2
ΕΡΤ SPORTS HD
15:30LIVE
Ιταλία – Νότια Κορέα
Σπορ – Τένις
OTE Sport 6 HD
17:00LIVE
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
Βόλεϊ – Volley League
ΕΡΤ SPORTS HD
18:00LIVE
Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο
Σπορ – Τσεχία
Eurosport 1
19:00LIVE
Χίμκι – Φενέρμπαχτσε
Μπάσκετ – EuroLeague
Novasports 2 HD
19:30LIVE
Αναντολού Εφές – Ολυμπιακός
Μπάσκετ – EuroLeague
Novasports 1 HD
19:30LIVE
Νυρεμβέργη – Ανόβερο
Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2
OTE Sport 8 HD
20:00LIVE
Ερυθρός Αστέρας – Μακάμπι Τελ Αβίβ
Μπάσκετ – EuroLeague
Novasports 3 HD
20:25LIVE
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
Σπορ – Νορβηγία
Eurosport 1
21:00LIVE
Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός
Πόλο – Α1 Πόλο Ανδρών
ΕΡΤ SPORTS HD
21:00LIVE
Πάντερμπορν – Κολονία
Ποδόσφαιρο – Bundesliga
OTE Sport 3 HD
21:45LIVE
Νότιγχαμ Φόρεστ – Μίλγουολ
Ποδόσφαιρο – Championship
Novasports 5 HD
22:00LIVE
Μαρσέιγ – Αμιάν
Ποδόσφαιρο – Ligue 1
Novasports 2 HD
22:00LIVE
Μπαρτσελόνα – Μπάγερν Μονάχου
Μπάσκετ – EuroLeague
Novasports 3 HD
22:00LIVE
Μπασκόνια – Άλμπα Βερολίνου
Μπάσκετ – EuroLeague
Novasports 4 HD
22:00LIVE
Αλαβές – Βαλένθια
Ποδόσφαιρο – La Liga Santader
OTE Sport 2 HD