Fox Networks & D-Smart

Status
Not open for further replies.

SysuB

Registered
Boþuna demiyorum abi bizim düþmanýmýzý dýþarýda aramamýza gerek yok Onlar zaten bizimle ayný dili konuþuyor..

1 Liraya tivibu alarak izleyebileceğiniz kanallar asıl emektarlar nexx45 ve azimli abilerdir sayelerinde çok maç izledim ve keyif aldım.

viewerx

Registered
1 Liraya tivibu alarak izleyebileceðiniz kanallar asýl emektarlar nexx45 ve azimli abilerdir sayelerinde çok maç izledim ve keyif aldým.

Benim derdim maç deðil ben maçtan nefret ediyorum benim tek istediðim nat geo, nat geo wild ve 24 kitchen kanalý þifrelerin nasýl çözüldüðünü bilseydim kendim çözerdim ama lanet olsun bilmiyorum paragöz platformlara da para baymak istemiyorum lanet nat geo iran'a bile þifresiz yayýn veriyor ama biz parayla izlemek zorundayýz aq. ben böyle sistemin !

nexx45

Registered
arkadaşlar yazıyorum okuyun bizim feed olayında derdimiz sadece bir kaç gördüğünüz olay değil feed olayı ayrıdır mesela ben bir festivali bulduk izledik sizlerin bilmediği bir olay daha var ben maç izlemiyorum bunu yakın arkadaşlarım bilir feed olayında sizlerin tahmin edemediği kadar geliştirmek amacımız sadece bir kaç uydudaki bir kaç olay değil feed sitesi hiç buldunuz veya gördünüzmü ileriye dönük bir sitede en aşağı 120 derece açı ile gelen 40 uydudan sinyal alınır bizim amacımız bunu gerçekleştirmek mesela bazı sitelerdeki gibi 10 kişi ile değil olay en aşağı 1000 kişi bu sistemde varsanız buyrun işin aslı özü bu yoksa 10 kişi ile 5 yıl sonra avuçlarımızı yalarız hiç bir şey başaramayız orada öylecene sayarız feed konusunda fta kanallarda olacak bunlarda var bizim istediğimiz budur şunuda yazayım adam açmış izlemiş her hangi bir paketi dışarı vermemiş içinde yaramaz adam arıyor bu kafada insanlar bizlerde devre dışı kalacaktır şuan karşısındakinleri onlara inanmış gibi görselerde işin aslı umrumuzda değil açık yazacam tv kartlarında bir seviyelere geldik büyük başarıdır fakat enigma olarak 10 yıl gerisindeyiz geliştirme gelişim yoktur mesela başka sitelerdeki gibi feed üzerindeki kişi şahıs alımlarında öyle saçma sapan yazılar yazılmadı onu alın bunu alın bu elinizde olacak falan filan o siteler kendi içlerinde bitirdiler ve kendileri bitti bu sistemin içinde yok oldular şuan içinde gördünüz geliştirme yapmayan kişiler şahıslar yerlerinde saydılar en son istediğimiz site içinde feed bölümünü kapattık mecburen adam kendi bulmuş gibi alıp gidiyordu bunu bitirdik ve bunları bazı sitelerin özel bölümlerinde kapalı yerlerinde verdiler gerçek budur saygılarımla

Last edited:

mayk25

Registered
O çinden cihaz getirip de açamayan lar inat keyler paylaştım zaten bir kaç güne kapanir benim için sorun yok keyler bilgisayar cikarma 30 dk alir bundan sonra daha paylasimicam keyler bir kaç kişiye inat paylaştım

gastroy

Registered
O çinden cihaz getirip de açamayan lar inat keyler paylaþtým zaten bir kaç güne kapanir benim için sorun yok keyler bilgisayar cikarma 30 dk alir bundan sonra daha paylasimicam keyler bir kaç kiþiye inat paylaþtým

usta yeni keyleri özel mesajla paylaþman mümkün müdür.

D

Deleted member 425270

D smart hala kart paylaşımı ile açık mı arkadaşalar.Eğer açıksa hangi kanallar açık isimlerini yazar mısınz?Fox networks keyleri için emeği olan herkse teşekkürler...

digiulama

Registered
No adverts read Forum Rulez

burdan satın al açılıyor dsmart ve fox paketi ama 6 kanal açılmıyor premiumlar bir açılıyor bir açılmıyor

test alınca neo wild;crime;fx;fox sport; 24 kit;dizimax bunlar açılıyor

Status
Not open for further replies.