cayman cak7 caid 1884 polska

Status
Not open for further replies.

sandy55

Registered
Messages
75
punkt 7 jest specjalnie skierowany do ciebie
ten slowak porozdawal wszystkie wasze adresy i innych osob z polski i czy ja mialem wglad do nich czy tez nie mnie czyjes dane nie interesuja tylko podkreslilem zebyscie sie zastanowili co robicie utrzymujac kontakt z tym chorym umyslowo bydlakiem - zgadza sie? wiec jezeli sie zgadza to zeby to bylo jasne
a on juz dostal odemnie i to dosyc konkretnie wiec nie widze sensu wywlekania wciaz tematu jego osoby
jezeli bedzie dalej podskakiwal to ja mam jeszcze jednego asa w rekawie i go uzyje jesli zajdzie taka potrzeba
on wyslal na upa adres jakiejs osoby z polski i bedzie mial za to powazne problemy ale to juz inne osoby sie nim zajmuja w tej chwili
 

sandy55

Registered
Messages
75
ja twoj irlandzki adres "paciuk" znam na pamiec i ci moge tutaj wgrac jak chcesz wiec ty nie zaczynaj ze mna i sie opanuj
bo to ty oraz pozostale osoby ktore wysylaly paczki temu debilowi sami jestescie sobie winni a nie ja!
natomiast jezeli chodzi o moja osobe to kilka istotnych faktow przedewszystkim

ad1 ja jestem osoba anonimowa od lat i na publicznych forach nigdy nie podaje zadnych istotnych informacji i siedzac tam gdzies w podziemiu to wy wywolaliscie wilka z lasu a nie ja a glownie to ta chora umyslowo osoba ze slowacji
bo to sie wszystko od tego ubeka zaczelo , on mnie poprosil o pomoc i ja jemu pomoglem (ty tez miales interes do mnie ale tobie na szczescie nie zdazylem pomoc) bo mnie ktos poinformowal ze ty moje konwersacje z jabbera przekazujesz na zamknietym forum tym oferma
i to ta slowacka pizda zaczela robic szum wokol mojej osoby jak jej nie chcialem dac slim core commands !!!
on mi narobil takiego szumu ze hej i gdyby nie on ten uposledzony debil to byscie w zyciu wiecej o mnie nie uslyszeli pamietaj o tym ze ja jestem nieszkodliwy tylko ty ten typ ze slowacji i pare innych osob
ty ponoc tez podawales moj jakis adres ip na tym waszym zamknietym forum i pomimo ze ja nie utrzymuje kontaktow w polsce (jest kilka osob ktore pozostaly sprzed wielu lat) to jest informowany na biezaco o wszystkim a o mojej liscie kontaktow i co ja takiego robie nie wie nikt i nie drazcie dalej tematu zwiazanego ze mna bo sie sami nadziejcie na dzide w pewnym momencie , przedewszystkim to nie mieszajcie mnie w jakies urojone historie z jakimis caymanami itd. bo to nie ja i ja nie mam z tym nic wspolnego i cokolwiek ja mam zrobione poza jakims cayman to nic nie wyjdzie poza moj prywatny krag! wiec nawet nikt o tym nie bedzie wiedzial a jak ja bede cos potrzebowal to sobie uruchomie i mi podziala duzo dluzej niz wam jakis cayman
a na caymana byc moze przyjdzie czas jak oferta 4K pozostanie tylko na dekoderach ultrabox to wtedy sobie zrobie i bede sie z was smial :) wtedy bowiem bedzie sens zeby to robic jezeli nie bedzie druciarstwa

te zdjecia z prywatnych konwersjaci ze slowakiem wykonalem celowo bo on mi zrobil to samo gdybym ja wiedzial ze on taki chory jest to bym go w zyciu do listy kontaktow nie dodal

a ten specjalista z torunia tez cos odemnie dostal
co takiego dostal i ze dostal to ja nie mam zamiaru wypominac nikomu natomiast prosilem go ze to co dostal odemnie ma pozostawic dla siebie pomimo to on porozdawal to jakims innym osoba min. jakiemus analfabecie JFK z sat-4all i rowniez przekazal moje konwersacje i nie tylko te ale inne wiec zachowal sie jak przyslowiowy dzieciak
a skad ja to wiem ze on przekazal heh min. stad ze pozniej jakis hellboy (to chyba gumis254) jest wypisywal mi ze ja korzystam z tora otoz to bo ja tylko temu z torunia gdzies tam o tym pisalem

JFK to tez jakies krecisko jest , uwazam te osobe za kreta poniewaz dostala od kogos moj kod i zaczela mnie wyzywac na publicznym forum + straszyla ze ten kod upubliczni!
sadzac po jego stylu pisma ta osoba pochodzi z angli lub irlandii gdzies te rejony i ja tej osobie rowniez odpuscilem do czasu az mnie ponownie nie zdenerwuje
wiec zastanowcie sie wogole czy warto dalej ze mna wojowac
 
Last edited:

sandy55

Registered
Messages
75
ta slowacka pizda bedzie sie wciaz wcinac w polskie platformy karty itd. dlatego ze to jest pay-server i on ma u siebie uruchomione karty nie tylko z polski i ze slowacji ale z pozostalych krajow europy
dlatego on wciaz drazy ten temat i wyszukuje ludzi spoza jego kraju zeby uzyskac dostep do abonamentow z tych miejsc
w polsce jest masa ofert prepaid wiec sprzet moze dostac latwo ale umowy juz na siebie nie zrobi - to wy (poszczegolne osoby z polski) jemu te umowy robicie czy robiliscie! a skad ja wiem o was bo on mi wypisywal na was i smial sie z was taki to bydlak zlamany jest
w konwersacjach ktore upublicznilem tego nie ma bo te publikacje nie mialy na celu wylistowania czyis adresow (jego ofiar) tylko uswiadomienie wszystkim jakie to bydle jest
wasze adresy polecialy w kosmos w momencie zamkniecia okna z szyfrowana konwersacja
ja nie zbieram zadnych konwersacji ani ich nie zapisuje bo nie ma takiej potrzeby

ogolem to moim zdaniem na wszystkich forach satelitarnych powinien wisiec profil tej osoby i ostrzezenie wystosowane do wszystkich przyszlych jego ofiar bo inaczej to te bydle bedzie wciaz zmieniac nicki i wyszukiwac kolejne swoje ofiary
 
Last edited:

sandy55

Registered
Messages
75
jeszcze dodam ze
ty paciuk wogole nie myslisz :)
pomijajac juz sama polske bo o tym ze paczke da rade nadac i odberac anonimowo w tym kraju wiedza chyba wszyscy
natomiast ty nie wiesz ze da rade rowniez z pozostalych krajow europy i do rowniez jezeli leci przez urzad celny spoza europy
ale juz masz po fakcie bo ten psychol zna twoj adres
i nie wiadomo co z nim zrobil to jest najgorsze
 

charlie13

Registered
Messages
1
Sandy55 Witaj.Ale do tej pory nic nie dałeś puplic.Jakieś domniemania i oszczerstwa nic więcej.To aż po oczach bije mitomanem.Wszystko potrafisz tylko czasu nie masz?
 

sandy55

Registered
Messages
75
to juz moj ostatni post na publicznych forach

niektore osoby zdazyly odczytac ten post przed edycja

po wypisaniu tego postu moje skrzynki PM zostana zablokowane i zadna z osob ktorym udzielilem pomocy juz sie wiecej ze mna nie skontaktuje

to juz wszystko z mojej strony
 
Last edited:

sandy55

Registered
Messages
75
jezeli jeszcze ktos ma jakies watpliwosci odnosnie zlodziei z aliexpress

_https://www.yeahhub.com/exploitation-opendreambox-remote-code-execution/

_https://github.com/TryCatchHCF/DumpsterFire/blob/master/FireModules/Malware/mirai_botnet_activity.py

_https://jhalderm.com/pub/papers/mirai-sec17.pdf

zlodzieje z aliexpress uzywaja te lub podobne narzedzia do wlaman na dekodery klienckie , dosylu uprawnien do wynajetych VPS i podzialu przez cache nastepnie sprzedazy

to robia botnety podobne do takich ktore sie wlamuja na routery mikrotik przejmuja kontrole nastepnie wykorzystywane sa jako koparki do bitcoinow czy tez do przeprowadzania zmasowanych atako dos ddos

zaledwie 2 tygodnie po tym jak druciarz z torunia wprowadzil swoj piracki produkt na rynek (oscam) oferta 4K z nc+ zaczela sie pojawiac w ofertach z aliexpress , ten kanal leci z zainfekowanych dekoderow (z dekoderow jego klientow lub klientow tych klientow ktorzy kupili oscam u tego debila) tutaj mamy rowniez dowod na to ze to nie czyjes VPSy sa infekowane tylko dekodery na linuxie bowiem rozprowadzana wersja to glownie oscam pod vu+ 4k ARM , wersja pod x86 nie byla jeszcze dostepna !!!

takich dekoderow z domyslnym haslem czy image opendreambox w sieci jest masa a to wystarczy zeby dosylac uprawnienia z cache nawet jak 30% zainfekowanych dekoderow poleci offline

, podejrzewam ze chinczycy posiadaja nawet takiego botneta dla ktorego haslo dostepu nie stanowi zadnego problemu wystarcza otwarty port , ponizej przyklad z exploita przygotowanego pod aplikacje winbox dzialajacych na routerach mikrotik

_https://avlab.pl/exploit-chimay-red-podatne-urzadzenia-mikrotik-i-ubiquiti-tworza-gigantyczny-botnet

_https://thehackernews.com/2018/09/mikrotik-router-hacking.html

jezeli im kilka tysiecy zainfekowanych routerow wystarcza do kopania kryptowalut to tymbardziej z dosylem uprawnien z cache-ex nie beda mieli problemu

jak z tym walczyc ?

przedewszystkim wprowadzic kontrole nad sprowadzanymi dekoderami z chin "zgemma" bowiem tam prawd. w domyslnym image jest jakis syf doinstalowany

mozna tez wystawic dekodery atrapy do sieci i obserwowac czy nic podejrzanego sie nie dzieje , jezeli sie stanie to mozna sprobowac przechwycic kod i przeanalizowac jak to dziala

mozna rowniez zaczac przeprowadzac ataki dos na VPSy z ktorych dosylaja skradzione uprawnienia majac na uwadze fakt ze te VPSy rowniez moga byc przechwycone przez zlodziei z chin

tutaj adresy ip poszczegolnych VPSow ktore biora udzial w tym procederze

137.74.4.138
137.74.4.102
51.77.116.22
137.74.4.140
137.74.4.102
91.236.254.91

edit

ten typ z torunia to jak sie okazuje nie jedyna ofiara losu jest , jest jeszcze drugi mozg ktory rozprowadza karty caid 186c z polsatu po gieldach takze caid 186c rowniez dolaczyc do oferty z chin niebawem

ten biedny operator nie zdazyl jeszcze starego systemu wylaczyc gratuluje debilizmu !!! na pocieszenie dodam tylko ze to wszystko dziala na kluczach ze starych dekoderow a pod nowsze na szczescie jeszcze nikt nie porozdawal polecen i miejmy nadzieje ze na tym poprzestanie
mam nadzieje ze to sie jeszcze utrzyma w tajemnicy przed tymi osobami ktore doprowadzaja do krachu na rynku pay-tv w polsce
 
Last edited:

cezar07

Registered
Messages
159
- czyli uważasz ze szukają otwartych dekoderow i ciagna uprawnienia nich ? normalnie wpinając się do takiego dekodera ?
ale to jest widoczne jak ktoś doda linijke do oscama czy jakos inaczej to działa ?
- te vpsy zbierają dane i sla chinczykom rozumiem ?
- a kto się tym 186c teraz bawi ?
 

sandy55

Registered
Messages
75
- czyli uważasz ze szukają otwartych dekoderow i ciagna uprawnienia nich ? normalnie wpinając się do takiego dekodera ?
ale to jest widoczne jak ktoś doda linijke do oscama czy jakos inaczej to działa ?
- te vpsy zbierają dane i sla chinczykom rozumiem ?
- a kto się tym 186c teraz bawi ?

uwazam ze posiadaja taki botnet ktory nawet nie potrzebuje dekodera z domyslnym loginem i haslem czy bez hasla wystarczy port otwarty z oscamem
tutaj przyklad z exploita pod mikrotiki ktory ostatnio sie pojawil

_https://forum.mikrotik.com/viewtopic.php?t=133533

ten botnet przygotowany pod mikrotiki dziala tak ze w logach pokazuje tylko raz zle wpisane haslo nastepnie te gowno instaluje sie przejmuje pelna kontrole nad routerem i robi sobie z niego koparke do kryptowalut lub maszyne do przeprowadzania atakow dos i ddos takich routerow przejetych jest tysiace

te vpsy to moga byc "zombie" przejete przez chinczykow a same dekodery klienckie moga brac dodatkowo nieswiadomie udzial w wymianie cache-ex
nie sadze zeby te patalachy z chin oplacaly najem vps raczej je kradna

ale to jest widoczne jak ktoś doda linijke do oscama czy jakos inaczej to działa ?

jezeli to jest botnet to w logach nie bedziesz widzial nic prawd. podpina sie pod jakies dzialajace procesy w dekoderze i najprawd. ten botnet jest skierowany w dreamboxy oraz vu+ bo te dekodery sa najbardziej popularne na swiecie a nie jakies nboxy
trudno tutaj cokolwiek stwierdzic , turki i cyganie jak sie wlamuja to jest amatorszczyzna i ich latwo mozna wykryc a z chinczykami to mamy do czynienia ze zorganizowana masowka wiec napewno uzywaja jakies gotowe narzedzie do tego celu



mozesz wystawic dekoder z oscamem do sieci i obserwowac ruch moze w ktoryms momencie sie na nich nadziejesz i bedziesz w stanie cos stwierdzic

bedziesz widzial polaczenie z podejrzanym adresem ip na dekoderze od tego trzeba zaczac , jezeli tak bedziesz mial to mozesz wykonac pelny backup image i podeslac komus do wgladu chociaz botnet moze dzialac wylacznie w pamieci ram :(

- a kto się tym 186c teraz bawi ?

nie interesuje mnie kto , problem w tym ze ten handel doprowadzi do rezygnacji z systemu nagravision na rzecz irdeto
ci gieldziarze im tylko zalezy na kasie reszta ich wogole nie interesuje czy to bedzie dzialac na aliexpress czy tez ile to podziala itd. itp.
i jezeli do tego dojdzie to pozostanie nam tylko streaming z portu hdmi dekodera operatorow sa to gigantyczne koszty i w tym momencie 90% osob odpadnie bedziemy musieli placic fabrykom za telewizje i sie ukrywac
jedyny punkt zaczepienia to taki ze oni posiadaja klucze ze starego slima ;)
 
Last edited:

cezar07

Registered
Messages
159
- takie nie zabezpieczone boxy to dawny były tylko ze się nikt nie interesował tym co tam jest i gdzie.
- ja tak sobie mysle ze moze to jest jeszcze inaczej może ci chinczycy to tak naprawdę eurpejczycy . Jak wiadomo nie moga się oglaszac w Pl ze maja serverki wiec poszli tam i chulaj dusza. Ludzie mysla ze to chinczyki i maja spokoj.
- pomysl o czyms innym; zaloz ze ktoś [ arab/turek/… ] ma karte C+FR w nagrze i zapoda gdzies info ze się wymieni to sami się będą zglaszac do niego z wymianami i wymienia się za wszystko co maja ] wtedy i vody czy uhd będą mieli oraz inne zadkie karty.
- moim zdaniem problem jest cena abo Polsacie czy nc+ naprawdę jest zbyt duże na zarobki ludzie tym bardziej ze nie ogladasz 24h itd.
- jeśli chodzi o 186c to nie widziałem by komus dzialo może ktoś ma pewno podziemie niezle.

PM nie mogę wyslac do ciebie …….
 

sandy55

Registered
Messages
75
- takie nie zabezpieczone boxy to dawny były tylko ze się nikt nie interesował tym co tam jest i gdzie.
- ja tak sobie mysle ze moze to jest jeszcze inaczej może ci chinczycy to tak naprawdę eurpejczycy . Jak wiadomo nie moga się oglaszac w Pl ze maja serverki wiec poszli tam i chulaj dusza. Ludzie mysla ze to chinczyki i maja spokoj.
- pomysl o czyms innym; zaloz ze ktoś [ arab/turek/… ] ma karte C+FR w nagrze i zapoda gdzies info ze się wymieni to sami się będą zglaszac do niego z wymianami i wymienia się za wszystko co maja ] wtedy i vody czy uhd będą mieli oraz inne zadkie karty.
- moim zdaniem problem jest cena abo Polsacie czy nc+ naprawdę jest zbyt duże na zarobki ludzie tym bardziej ze nie ogladasz 24h itd.
- jeśli chodzi o 186c to nie widziałem by komus dzialo może ktoś ma pewno podziemie niezle.

PM nie mogę wyslac do ciebie …….
mozesz myslec co chcesz ja ci podalem informacje na przykladzie przejmowania kontroli nad routerami mikrotik , kilka tysiecy przejetych mikrotikow w zupelnosci wystarcza do kopania kryptowalut + do przeprowadzania atakow ddos
wiec do wymiany oraz pozyskania cache-ex z dekoderow klienckich rowniez taki scenariusz nie stanowi problemu , nie ma czegos takiego ze ktos sobie wyczarowal cache-ex zrodlem tego cache moga byc zainfekowane dekodery klienckie i na 99% tak jest..
teraz te lajzy widze juz maja w ofertach nawet iptv ktore tez pewnie kradna w podobny sposob

moje skrzynki PM zostaly zablokowane glownie to przez "scammerow" ktorzy prosza o pomoc a pozniej sie wycieraja moja osoba
 

cezar07

Registered
Messages
159
mozesz myslec co chcesz ja ci podalem informacje na przykladzie przejmowania kontroli nad routerami mikrotik , kilka tysiecy przejetych mikrotikow w zupelnosci wystarcza do kopania kryptowalut + do przeprowadzania atakow ddos
wiec do wymiany oraz pozyskania cache-ex z dekoderow klienckich rowniez taki scenariusz nie stanowi problemu , nie ma czegos takiego ze ktos sobie wyczarowal cache-ex zrodlem tego cache moga byc zainfekowane dekodery klienckie i na 99% tak jest..
teraz te lajzy widze juz maja w ofertach nawet iptv ktore tez pewnie kradna w podobny sposob

moje skrzynki PM zostaly zablokowane glownie to przez "scammerow" ktorzy prosza o pomoc a pozniej sie wycieraja moja osoba

- wiesz ja nie mówię ze tak jest ze stosują to co pisales ; ale czytałem o tym cache to jeśli ktoś oglada 1 kanal generuje 1 cache. wiec by mieć polskie platformy to trzeb by mieć 200-250 razy x2 takich zainfekowanych boxow jeśli chodzi o kanal 4k to masz racje bo to jeden kanal jest ale ogolnie by to wszystko dzialo a cache to trzeba by to wszystko zwielokrotnić kilkakrotnie.

- no jakby ktoś dodał linijek do takie otwartego boxa to masz racje wtedy by mogl ciągnąc więcej kanalow na raz ale to można zauważyć tak samo jak ciągniecie iptv [ bo widać migajaca ikonke nagrywania lub w menu widać ip z jakiego się ktoś laczy no i jedna z glowic jest zajeta na strem. Dlatego pomyślałem ze oni się mogą normlanie wymieniać lub nie być chinczykami.

- a tak w ogole myślisz ze os Polsat/NC+ zrobi wrescie cos z tym wsztkim powysylali update na akrty ale nic nie wlaczaja tak jaby im nie zalezalo.
 

headhache

Registered
Messages
99
w zwiazku z tym ze posty na streamboard zostaly wykasowane przez moderatora @gorgone przydupas/komercyjny partner ubeka ze slowacji przekazuje wiadomosc tutaj ta wiadomosc zawiera dodatkowo edycje ktora dodalem przedchwila:

to vladmir blasko well known sattelite sociopat maniac psycho-defendant... read this post carefully copy+paste from digitalwordz this is my last warning to you !!!

i tutaj ci jeszcze napisze po polsku ty skorumpowany debilu niech inni sobie poczytaja co ty wogole reprezentujesz
twoja choroba psychiczna polega na przypisywaniu/wmawianiu innym osoba niecnych czynow z wikipedia czytaj ofermo to twoja choroba psychiczna jest Projekcja (od Bac. proiacere, wyrzuca przed siebie) – mechanizm obronny polegajcy na przypisywaniu innym wBasnych niepo|danych uczu[1], pogldów, zachowaD lub cech najcz[ciej negatywnych.

min. na streamboard to co ty wypisywales nt. security explorations pana Adama Gowdiaka itd. ze rzekomo nam cos dal
zacznijmy od tego niedorobiona ofermo ze gdyby nie security explorations to zaden z ubekow ani ty ani reszta baranow z europy w zyciu by zadnych kluczy cwpk nie zdekodowala ani by sie o tym nie dowiedziala wiec to nie oni nam dali czy tez nie celowo nam itd. itp. tylko wszystkim wlacznie z toba pajacu jeden !
a dali dlatego ze im firma STI nie zaplacila za note odnosnie wykrytych bledow ktore opisali i to jest dzialanie legalne
wiec to jest twoje kolejne przypisywanie/wmawianie to fobia psychiczna jest tys jest chory jak sam skurwysyn od przeszlo 9 lat i do tej pory stosownego leczenia nie podjales , zalisz sie innym i placzesz przed monitorem min. ze micha wgral na streamboard twoje prywatne zdjecie z serwisu itd. za darmo ci tego nie zrobil smile smile smile smile smile smile trzeba bylo nie podskakiwac maniaku/psycholu do innych

wszystko masz na wlasne zyczenie... a pech chcial ze natrafiles przy okazji na mnie bo ja jak sam widzisz tak latwo nie odpuszczam jak inni ale tobie to itak nie pomoze... po okolo roku czasu walk ty wciaz wracasz niczym zesrane scierwo i wyzywasz sie na pozostalych w publicznym internecie i powiedz mi co ja jeszcze musialbym zrobic zeby cie konkretnie dobic tak bys przymknal wreszcie swoja slowacka jadaczke i odp. sie od tych wszystkich ludzi wlacznie ze mna ? uda mi sie to wkoncu czy nie heh?! leki na glowe wciaz nie pomagaja ? moze trza dawke zwiekszyc , ataki na forach pomagaja ale nie wiele zastanow sie psycholu po co komu te nerwy ? i kto na tym traci czy tez korzysta ? tracisz tylko ty !!!
Last edited: 10 minutes ago
Quote Reply Report Edit
headhache
New Member ++
JoinedApr 12, 2019
Messages9
7 minutes ago
Add bookmark
#104
ja sie juz lata temu pozabezpieczalem przed takimi psycholami jak ty wiec ze mna nie wygrasz a co ty mozesz conajwyzej miec czy wyciagnac od kogos to moj nieaktualny adres a ja to ci moge tak dopierdolic ze sie nie podniesiesz (juz to zrobilem) ale ty wciaz wracasz widac wciaz nie masz dosc... smile smile smile smile smile smile smile ja ciebie rozumiem ze ty jestes/mozesz byc zazdrosny ze gdzies jakis kod na streamboard ktos podal/chce dodac za darmo dla wszystkich itd. ale chlopie wojna i podskakiwaniem na publicznych forach to ty nic nie wskorasz... conajwyzej to sobie tylko pogorszysz
ktos dal czy chce dac to masz pecha i tyle tracisz bussiness $ i czesc
ja tez robie interesy ale z firmami a ten kod (podobny do tego kodu od musk) to ja mialem w pelni funkcjonalny przeszlo 6 lat temu na wlasne potrzeby i nikomu zadnej wojny nie robie o to ze on to podal public ani nic nie mam przeciwko temu w przeciwienstwie do ciebie ty komercyjna pizdo !!! i jak powiedzialem jesli bedziesz sie nadal panoszyl po forach min. (wywyzszal) nad innymi ze ty masz jakis oscam pod cak7 itd. przeszkadzal w publiczniej pracy nad oscamem pod cak7 wpierdalal sie tam gdzie nie trzeba
to ci tego oscama wgram na publiczny upload takze opanuj sie tam bo to nie jest nikomu na reke a zrobie to glownie dlatego ze ty debilu nie masz kompletnie zadnego doswiadczenia 99,999% tego co masz to dzieki wyludzaniu/afiszowaniu sie itd. i sie jeszcze ofermo pokrecona wywyzszasz nad innymi i przypisujesz innym patrz post wyzej swoje urojone bzdury!

edit

zanim w polsce wprowadza jakies modyfikacje to sharing zdechnie smiercia naturalna na rzecz iptv operatorzy w polsce podjeli swoje dzialania za pozno mogli je wdrozyc pare lat temu wiec twoje seplenienie nt. ze w polsce cos zmienia jak twoj przydupas doda kod do svn z oscama sa zbedne i bledne to sa twoje urojenia

wracajac jeszcze do security explorations firma upublicznila informacje odnosnie wykrytych bledow w procesorach sti itd.
z dokumentacji ktora upublicznili wynika ze posiadaja w swoim laboratorium dekodery z procesorami serii broadcom

jednakze takiej samej powtorki z rozrywki jak z STI to z broadcomem nie bedzie i nie macie na co liczyc bo:

ad1 broadcom to konkretna firma jest i za kazde ewentualne odnotowane/odkryte bledy bedzie w stanie zaplacic zeby nic nie wyszlo (maja za duzo do stracenia tymbardziej ze maja jawny przyklad tego co stalo sie z firma STI po publikacjach) firma STI musiala sie wycofac z rynku DVB i na 100% otrzymala wysokie kary od producentow dekoderow czy tez dystrybutorow systemow kodowania

ad2 pod broadcoma nie istnieje wogole cos takiego jak polecenia do dekodowania kluczy cwpk dla tzw. user-space poniewaz komponent ktory nosi nazwe broadcom security processor nie posiada fizycznego polaczenia z obszarami mips/arm itd. wiec mozna ten modul potraktowac jak wyizolowana karte kodowa

taka koncepcja zostala opisana min. w dokumentach security explorations w nawiazaniu do STI co jak i dlaczego odnosnie dostepu do kluczy cwpk
niechce mi sie do tego wracac i szukac/czytac ale pamietam ze to byla istotna wskazowka dla firmy STI byc moze za duzo to kosztuje zeby gorsza firma mogla to wdrozyc

a wiec jezeli nie ma fizycznego polaczenia pomiedzy 2 modulami/obszarami modulem a obszarem to nie ma fizycznej mozliwosci odczytania/zdekodowania zadnego z kluczy na procesorach broadcom a jest taka mozliwosc na procesorach STI wlacznie z ostatnia seria H2xx - H4xx
wiec zeby nikt tutaj nie mial zludzen ze jakikolwiek hack na broadcoma gdzies istnieje to nie opiera sie on o zlamanie zabezpieczen a conajwyzej o dostep do prywatnych narzedzi producenta jawny przyklad min. ze sky de i modulow alphacam i procesorow SMIT i kluczy cwpk z tych procesorow itd. itp.
no to chyba tyle co chcialem dodac :thum:
 

headhache

Registered
Messages
99
przepraszam wkradl sie blad dopiero teraz doczytalem:

cytat

taka koncepcja zostala opisana min. w dokumentach security explorations w nawiazaniu do STI co jak i dlaczego odnosnie dostepu do kluczy cwpk
niechce mi sie do tego wracac i szukac/czytac ale pamietam ze to byla istotna wskazowka dla firmy STI byc moze za duzo to kosztuje zeby gorsza firma mogla to wdrozyc

a wiec jezeli nie ma fizycznego polaczenia pomiedzy 2 modulami/obszarami modulem a obszarem to nie ma fizycznej mozliwosci odczytania/zdekodowania zadnego z kluczy na procesorach broadcom a jest taka mozliwosc na procesorach STI wlacznie z ostatnia seria H2xx - H4xx

cytat

zdekodowac klucze sie da poniewaz sterowniki od obslugi kart musza taka funkcje posiadac zeby wywolac funkcje dekodujaca CW poprzez 3des_ecb\ tj. wpierw dekodowany jest klucz cwpk a nastepnie ECW ktore zostalo odebrane z karty ale wyniku zdekodowanego klucza sie odczytac juz nie da
kazdy kto wie jak to wszystko dziala wie doskonale o tym ze caly ten hack bez znaczenia na chipset itd. polega na pchnieciu klucza plain cwpk do obszaru z ktorego mozna ten klucz pozniej odczytac cala filozofia problem polega na tym ze w broadcomie nie da sie pchnac klucza w zadne miejsce pod ktorym dziala kod z user-space czyli oprogramowanie itd. czy tez slot w ktorym przechowywany jest klucz jest nie do odczytu bo tez tak jest.. a wynik dekodowania takiego klucza potrzebny jest np. do oscama zeby ten mogl zdekodowac sobie ECW
a wiec jak ktos wam chrzani i wmawia (ze posiada jakies magiczne CMD pod broadcoma do dekodowania kluczy cwpk ) bo juz wiele takich historii slyszalem to albo nie wie co wogole ma albo sciemnia ;)
 
Last edited:

headhache

Registered
Messages
99
post ze streamboard ktory zapewne za chwile zostanie wykasowany przez @gorgone

hey slovakian dickhead... cant quote you coz you are on my ignorelist...
anyways
street Pradzynskiego 28 > bad luck LOOL 1st it has not been 28 bulding number in past but different 2st the adress has been changed 2 times after 3st i think you have missed also door number lol knuddel

point 3

the people should contact with me for whats ?! verwirrt do i dealing with some conax or ? how much you would need to be impaired to imagine much more fake stories about me stupid commerciall idiott ?!
for yours informations people knows me as hardware security engineer and thats all... this is my knowledge i dont exchange any files and i dont asks about any files stupid commercial liar !
so you can stop these bullshits about me because nobody else would believe you about them...
the reasons about why you putting yours ass to the public SVN threads is simply you are commerciall retard who stole private files and who use someones else private work to makes profits !!! thats not just my opinion everybody who had in contact with you saying this

and btw. the [email protected] is yours personal jabber account and i have proof about this just ive missed somwhere private msg. from sandy55 account PMs but not today or tomorrow but soon when i find it i will publish this to show everybody about you are big liar and retard !!! and ah so @mjorge so so new multiple-account has been discovered by others !!! greeeeat lets warn then every other people about keeping contacts with @mjorge from sat-universe because thats again SLOVAK SCAM cool
btw. btw. some news comming... i been created coallition against you with few other people we are working on you , one person from poland to whom you persecutes in public internet for past six years has been opened case in court (luxemburg court order) against you! the person which you assigned his private home adress to fake pirate app and bein writed it to public sattelite upload i think you missed him alot.... Zunge raus
 

headhache

Registered
Messages
99
everyone who has been damaged/attacked/utilized by well known slovak scammer should reads this post
the most important posts about this scam has been deleted from streamboard by his commerciall partner moderator called @gorgone

this man is completly impaired rude arrogant racist/communist as well
in last year he makes big show in poland

at first he comming to private sattelite forum and offers his shit CAK7 solution (which has not be even done in earliest times) he fishing for conax slovak telecom solution both access on the box + slim core commands to key decrypt by exchange to CAK7 oscam with global algo only (coz he dont have in these times oscam with unique pairing yet)
nobody wants that crap from him...

later he asked me for contact via streamboard i agreed
this man trying press me his stolen oscam by exchange to conax solution box acess + cwpk slim commands
i said... i dont interessting in cak7 because in poland all the channels working from conax smartcards (while this pathetic idiott doesnt even knows this facts) but anyways like i said later i can do something key decrypt whatever just for fun

after that this pathetic idiott began shitting me and blaming about me in public internet about i wants "something" from him especially oscam for cak7 with unique algo (while in these times this retard doesnt have even it working) http://www.sat-universe.com/showpost.php?p=2036876398&postcount=49
http://www.sat-universe.com/showpost.php?p=2036876514&postcount=51

after after... he going more crazy he said to me if i dont give him conax tools he will printscreen all of my private jabber chat and reveall it to the public internet and he did that after...

1. i strongly recommend to every people to stay away from this slovak R4T he is still on this forum his past alias listed below

pepazdepa vlado fogo vladimir blasko conaxguru [email protected] mjorge (warning the last one account is still active there!) dont give the fuck and dont allow this beast to press you

2. this man is big liar (not any tools and oscams is his own) complete nothing !!! all whats he have for cak7 he stole from spain and bulgaria moreover that crap swindled from certain polish people the st slim core commands for nagra cpu and uboot for nc+ pace 7241 with so called crypto pause functionality (some private way to run unsigned code from flash for beetwen 5 minutes) so it has been enough to decipher cwpk keys

3. dont believe completly to any of his lies about polish people wants magic oscam for cak7 from him etc. or especially help with something because this is big lie is only that crap fishing for help in poland and HE DOESNT!!! have any knowledge with basically nothing...

1st we have complete working oscam for cak7 both nc+/polsat just it isnt published to avoid providers reactions so we never ask especially that slovakian crap
2st the fucker swindled from poland many private tools not only for cak7 and cwpk but also for conax

4. mr. Hassan Syed has been also utilized by this slovak scam
while Hassan stopped giving private solutions to that crap he deleted him from contact list and published many private conversations about him !!!

5. does i stop finally never ending battle with this slovak scum he he he good question this man VIOLATE MY PRIVACY RULES which nobody else (for my past 12 years activity in sattelite) did that...
i think he have only one way to STOP me just he should change again nickname and gone from public forums he would also stop utilize the other people but i really doubt about this choice ;)
 
Last edited:

tomek.wysoka

Super VIP
Messages
629
Czego nie zrozumiałeś słowacka dziwko ? :D
Komu teraz dupy dajesz ? :D
To jest Polska sekcja więc używaj POLSKIEGO języka !
A dlaczego Ty nie płaczesz na słowackich forach ?? bo wszędzie zostałeś zbanowany :) To jest chyba jedyne forum na którym byłeś zbanowany kilka razy i wciąż wracasz, jak bomerang albo inaczej, jak częste rozwolnienie :D:D:D

What do you dont understand Slovakian girl ?
To who you sell now ?
This is Polish section so use Polish language !
Why you dont cry on slovakian board's ? the answer is simply, you are banned on all slovakian boards, all polish, and many others, also here you was banned few times but you always back here, like a bomerang .


:D:thum:please banned
 
Last edited:

headhache

Registered
Messages
99
hey dawno nic tutaj nie pisalem ale czas najwyzszy sprostowac kilka dezinformacji , zacznijmy wiec od pana z torunia

cytat:

Ten mem jest jedynym sensownym komentarzem do wyzwisk, które na kilku forach wypisuje o mnie mój były kolega Łukasz z Gorzowa, a na forach piszący pod nickami sandy55 i ath-8... Znaliśmy się ~10 lat i jak się okazało, ludziom trudno jest ufać.
Obraża nie tylko mnie, a to co piszę świadczy o nim, a nie o osobach, o których się wypowiada...
Lutuje druciki, zworki, "pająki", więc przeżyję nazwanie mnie "druciarzem", ale kłamliwe oszczerstwa to zbyt wiele, do tego robi mi reklamę, której nie potrzebuję, ale też przeżyję.

odpowiadam:

ja w przeciwienstwie do tego pana pisze prawde (a nie wymyslone brednie) :)

jacek prosil mnie o pomoc w sprawie **** odpowiedzialem ze mnie nie interesuja jakies interesy zwiazane tj. moge pomoc ale prosze nie przekazywac moich wiadomosci prywatnych innym

1. ten pan porozdawal moje prywatne wiadomosci osoba postronnym min. idiocie ktory sie nazywa gumis z kuligowa wystepujacy pod nickiem hell-boy na forum sat4-all

2. ten pan zaraz po tym jak rozpoczal handel zaczal wypisywac na moj temat przerozne brednie min. "a co kluczyk SCK sie nie sprzedaje?" to przez sandy55 program pod cak7 nie moze byc public bo powyludzal pliki

3. to ten pan przekazal algorytmy ktore otrzymal odemnie ubekowi wystepujacemu pod nickiem @JFK i pewnie wielu innym kretom
ten kret pozniej do mnie pyskowal i mnie straszyl ze je upubliczni najlepsze w tym wszystkim jest to ze ja wogole w tym zadnego interesu nie mialem i ponadto prosilem zeby algorytm zatrzymac dla siebie !!!

panie @JFK tak jak namierzylem gumisia (ukrywajacego sie pod nickiem hell-boy) tak znajde i ciebie i predzej czy pozniej musisz liczyc sie z tym ze zostaniesz zprofilowany w publicznym internecie zasrany krecie :)

odpowiadam

moje przekazanie jego wiadomosci bylo rewanzem za to co on zrobil (bedzie mial teraz nauczke ze sie tak nie robi) ja nie jestem dzieckiem i nie rozmawiam z "debilami"

kluczyk SCK jeszcze nie byl odczytany w tych czasach , zostal odczytany niedawno i nie na zadnym pace tylko na innym dekoderze/procesorze celem wstepnego testu

ja nie wyludzilem zadnych programow czy tez oscamow (ich oscamy linki do FTP tego pana programy kraza po ludziach od samego poczatku i kazdy kto potrzebowal sprawdzil sobie co jak dziala itd.) piszac w skrocie ich oscam jest zlamany i wspolne NUID z kluczem CWPK sa rowniez znane

ten oscam zostal rozpracowany przez inne osoby jest rowniez gotowy program do deszyfrowania/szyfrowania pliku ktory z tym oscamem wspolpracuje , to nie moja praca i nawet nie mam zamiaru podawac co i jak dziala

ja jestem nieszkodliwy ale moim zdaniem to tylko kwestia czasu kiedy krecisko ze slowacji sie do tego dorwie i przesle te dane do nagry lub wgra do publicznego internetu bo to kret i konfident jest (on tez wie jak dziala szyfrowanie na pliku ktos mu przekazal te informacje)

3. kwestia kto to jest "druciarz" jezeli ten pan nie rozumie dlaczego go tak nazwalem
jest to osoba ktora odp. druciarstwo pali ceny na rynku doprowadza do jednego wielkiego balaganu i to jest to co ten pan robi... bo on musi zarobic

kiedys znajomy zrobil oscama pod N i tez cena byla w miare kazdy mogl na tym zarobic itd. do momentu w ktorym ten pan z torunia nie dorwal sie do wersji z bledem w CW i zaczal rozprowadzac pod swoim imieniem (p... matka teresa sie znalazla)

teraz sprawy sie maja niemal identycznie byl dostepny plugin za $ na % kazdy mogl zarobic i operator nie wiedzial o niczym , w tej chwili jest jeden wielki burdel i nikt na sharingu 4k nie moze zarobic bo min. na aliexpress oferta 4K jest dostepna po 1,80pln przez tego oszoloma (zarobil tylko druciarz) a konsekwencje tego sa jakie sa

odradzam jakiejkolwiek wspolpracy z tym panem bo on szuka jelenii i wsp. z nim prowadzi do totalnego burdelu defektu jaki mamy w tej chwili
i przedewszystkim ja nie mam nic wspolnego z ta banda idiotow :)

4. teraz poruszymy sprawe PACE z sat4-all

potwierdzam ze swojej strony to co zostalo sprawdzone na dniach ze:

na 7105 z pace da rade uruchomic nie-podpisany kod
pozostala ostatnia czesc programu (przygotowanie uboota ktory zadziala z tym procesorem (ten ktory jest public dziala tylko na wylutach z chin) ew. spatchowanie aplikacji OS21 (dodanie wejscia TX z terminala ew. odblokowanie) itd.

byly pewne plany zeby dac public pewne narzedzia pod pace dla wszystkich za darmo ale sie zmienily bo:

ad1) wymagany jest programator , upublicznienie czegokolwiek doprowadzi do jeszcze wiekszego druciarstwa (skorzystaja na tym tylko janusze z gield z programatorami) pozostali wciaz beda musieli placic za ich uslugi itd. a wiec nie ma sensu

ad2) wyzywanie mnie od kretow i ubekow przypisywacza prywatnych plikow itd. doprowadzilo do wycofania sie z jakiejkolwiek dyskusji na publicznych forach

odpowiadam

ja w polsce utrzymuje kontakt tylko z 2 - 3 osobami od wielu lat i z jedna osoba spoza polski od ponad 12 (moja lista prywatnych kontaktow jest bardzo ograniczona)
wiec niemozliwe ejst abym ja od kogos cos dostal czy tez prosil o pomoc itd.

5. 2013 rok (wszystkie bcmy stki smity smardtvy) wyprodukowane do tego roku zostaly przezemnie sprawdzone pod katem
-pominiecia weryfikacji sygnatury
-zdekodowania kluczy
-odczytu ramu (zczytywarka)
-zostaly odnotowane mozliwe scenariusze przeprowadzenia atakow na dane urzadzenia/procesory wystepujace w tych urzadzeniach
ktore moga zostac wykorzystane w przyszlosci (niewiele do tej pory zostalo fizycznie zrobione bo wszystko co mialo dzialac dzialalo i dziala do tej pory ale plan zostal opracowany)



hey...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top