Bulsatcom a DM 8000

GONZALES

Registered
Messages
218
bulsatcom świeci już w emu na mgcamd 1.35a patcz wystarcz w var/bin podmienić mgcamd 1.35a na mgcamd z bulsat emu nadać atrybut 755 w softcam key wpisać aktualne keys na bulsat restart cama i śmiga
 

Axel75

Registered
Messages
9
Masz rację działa tylko w moim przypadku po podmiance i resecie siadają czytniki i nici z odczytem karty :). Więcej zamiast Mgcamd wyświetla CCam :D i tylko emu świeci. Może ktoś zna sposób na poprawę tej wady?
Pozdrawiam
 

Axel75

Registered
Messages
9
@anderus wiem że tak powinno być, ale nie wiem dlaczego w moim przypadku chodzi tak? Nie znasz jakiegoś linku do backup do dm tak aby działały czytniki i po zmienie na mgcamd bulsatcom? Byłbym bardzo wdzieczny :)
 

Axel75

Registered
Messages
9
Jeśli można chciałbym odgrzebać ten temaciki zapytać się: czy ktoś posiada sofcik z działajacym soften pod bulsatcom i czytnikami DM 8000? Kurcze szukam szukam i nie mogę takiego znaleść
 

Axel75

Registered
Messages
9
Dzięki Tekind@r za linka, ale już z niego korzystałem wcześniej.Problem polega na tym że za każdym razem jak przełaczam na bulsatcom robi reset tunka nawet po zamianie H: { 07 } setting in mg_cfg? Mam sofcik z dzialajacym bulsatcom ale wtedy nie mogę korzystać z czytnikow i w tym tkwi problem. Ale dzięki za pomoc :) Ps bym zapomnial mam GP3 we flashu , wiec nie wiem czy w tym jest problem . Pozdr
 
Top