Jaki tuner HD linuks ?

Enjama

Registered
Messages
6
Witam

Zamierzam kupić jakiś tuner na linuksie do 1400 zl znalazłem 3 modele do tej ceny
AB IPBOX 910HD
Azbox Premium HD
Coolstream HD-1

Azbox ma najwięcej bajerów np odtwarza mkv,x264 czy wifi ... ale dużo opinii że tuner do wszystkiego to tuner do niczego ;]
Czy najnowsze oprogramowania do niego są już takie jak ma być i ten tuner da się spokojnie uzytkować ?

O dwóch pozostałych wiem najmniej
Prawdopodobnie nie odtwarzają mkv,x264 no ale najważniejsza jest stabilność sprzętu i dużo róznego rodzaju pluginow ,wtyczek...

Co byście mi polecili ?
Tuner będzie pod sharik ale chcialem jeszcze włożyć kartę TNK
 

avi__2002

Registered
Messages
4
Witam

Zamierzam kupić jakiś tuner na linuksie do 1400 zl znalazłem 3 modele do tej ceny
AB IPBOX 910HD
Azbox Premium HD
Coolstream HD-1

Azbox ma najwięcej bajerów np odtwarza mkv,x264 czy wifi ... ale dużo opinii że tuner do wszystkiego to tuner do niczego ;]
Czy najnowsze oprogramowania do niego są już takie jak ma być i ten tuner da się spokojnie uzytkować ?

O dwóch pozostałych wiem najmniej
Prawdopodobnie nie odtwarzają mkv,x264 no ale najważniejsza jest stabilność sprzętu i dużo róznego rodzaju pluginow ,wtyczek...

Co byście mi polecili ?
Tuner będzie pod sharik ale chcialem jeszcze włożyć kartę TNK

Witam dołóz kolego 300 zl i kup dm 800 polecam
 

camiloo

Registered
Messages
1
Zdecydowanie polecam Coolstream HD1 - rewelacyjny tuner, superstabilny dopracowany soft, odtwarza .mkv, obsługuje karte TNK (przepuszcza uprawnienia), obsluguje szarik i ma klienta cccam :thum:
 

pryk

Registered
Messages
1
Kathrein 910

W tej cenie powinieneś się zmieścić z Kathrein 910, plus moduł DIABLO 2.
 

JAKITAKI

Super VIP
Messages
9,214
Kolego daj żyć..................

Każdy chwali ,to co uważa :)
Ale moim skromnym zdaniem trzeba patrzeć też na dostępność
oprogramowania i ich aktualizacje .
I tu niewątpliwie prym wiedzie Dreambox .
Ale jak zawsze ,to zależy od kupującego i zasobności jego portfela. ;)
 

rentboy71

Registered
Messages
2
Miałem krótko AZbox HD i szybko wymieniłem na VU+ Duo. Support coraz lepszy (PLi, Dream Elite). Chodzi wszystko co trzeba, odtwarza mkv, kanały przełącza poniżej sekundy. Gorąco polecam!
 

Hollo

Registered
Messages
2
NO właśnie ja kupiłem IPBOX 910 HD i dla mnie porażka, obraz owszem super, nawet na SD lepszy niż na Dreamboxach, ale ogólnie wsparcie - kiszka, slot karty nie działa, chyba że na nbl, chyba trzeba zbierać na Dreamboxa 8000 HD, a ciekawe ile ta nowość Dreambox 7020HD będzie kosztował ???
 

jabe

Registered
Messages
9
Witam. Jest już sporo tunerow z linuxem ale jednak każdy jest tyle wart ile support do niego. A tu prym zdecydowanie wiedzie Dreambox. Można zauważyć, że coraz więcej ludzi po testowaniu innych boxow wypowiada się, że nie ma to jednak jak Dreamboxy. No i jak widzę w przypadku innych firm jest to takie równanie do Dream Multimedia.
 

Teps

Registered
Messages
59
NO właśnie ja kupiłem IPBOX 910 HD i dla mnie porażka, obraz owszem super, nawet na SD lepszy niż na Dreamboxach, ale ogólnie wsparcie - kiszka, slot karty nie działa, chyba że na nbl, chyba trzeba zbierać na Dreamboxa 8000 HD, a ciekawe ile ta nowość Dreambox 7020HD będzie kosztował ???

Slot karty działa na każdym sofcie ;) , trzeba tylko dograć to co trzeba i śmiga aż milo. Ostatnie softy ( PGI / mody DGS-a 11694 i powyzej) to bardzo stabilne platformy. Najnowszy jaki jeszcze nie wyszedł (12005) będzie już z obsługa YT oraz innymi wodotryskami znanymi z DM wbudowanymi w soft, wiec dużo miejsca w var :thum:
 

Balon

Registered
Messages
2
Polecam DM500HD jest szybki ma dobry soft i jest nie zawodny. Mialem inne wynalazki z linuk i dawaly w kosc a z dm problemy znikly.
 

anderus

Registered
Messages
21
Polecam DM500HD jest szybki ma dobry soft i jest nie zawodny. Mialem inne wynalazki z linuk i dawaly w kosc a z dm problemy znikly.

albo poczekaj do pazdziernika ma sie pojawic d
DM 800 Se hd nastepca dm 800 hd
 

matrix.m5

Registered
Messages
1
Polecam vu doo lub dm800, sam miałem Ipboxa 9000hd i soft porażka zwiechy co jakiś czas systematycznie choć soft często uaktualniany , soft ten sam w słabszych modelach, kolega kupił vu doo i jest super zadowolony(wcześniej też miał ipboxa) , ja przesiadłem się na dm , i to jest inna bajka zero problemów wszystko chodzi żadnych zacięć jak wcześniej, aż chce się oglądać teraz.
 

przemolk

Registered
Messages
2
A ja mam IPBox-a 9000HD i softy już poszły tak do przodu że nie mam z nim żadnych problemów, zwieszki o tym już zapomniałem, a sprzęt w stylu DM8000 ale cena ponad połowę niższa, więc sam sobie odpowiedz...
 

Laura72

Registered
Messages
137
Tylko i wyłącznie DREAM, nie słuchaj reszyty co ci doradzają, nie znają się na żeczy...........
Dream jest najlepszym tunerem od paru paru lat (wiem bo miałam innej marki różne modele i wylądowali na Ebayu lub Allegro)
A zostałam przy DM obojętnie jaki model :clapping:

A ja mam IPBox-a 9000HD i softy już poszły tak do przodu że nie mam z nim żadnych problemów, zwieszki o tym już zapomniałem, a sprzęt w stylu DM8000 ale cena ponad połowę niższa, więc sam sobie odpowiedz...

Pogadamy za parę (max rok dwa) lat...........
 
Last edited:
Top