Ερωτήσεις - Απαντήσεις

gkiora

Registered
Messages
3
Αναζήτηση για εγκατάσταση πιάτου

Αναζητώ τεχνικό στην θεσσαλονίκη για να μου κάνει εγκατάσταση πιάτου με band c
 

doll

Registered
Messages
5
καλησπέρα.

Εχω φορτώσει το pure2 και θέλω picons για τα ελληνικά κανάλια (η λήψη είναι επίγεια ψηφιακή) σε HD 220Χ132.

Επίσης όποια άλλη βοήθεια θα ήταν ευπρόσδεκτη.
 

Nikos248

Registered
Messages
59
Καλησπερα σας παιδια!
Μπορει καποιος που γνωριζει να μου πει επακριβως τι hardware χρειαζομαι για να πιανω δορυφορικη ληψη και να γραφω ποδοσφαιρκους αγωνες? Ζω στην Ελλαδα.
 

madi9

Registered
Messages
46
Καλησπερα σας παιδια!
Μπορει καποιος που γνωριζει να μου πει επακριβως τι hardware χρειαζομαι για να πιανω δορυφορικη ληψη και να γραφω ποδοσφαιρκους αγωνες? Ζω στην Ελλαδα.
Καλησπέρα.
μένεις Αθήνα? Αναλόγως το που μένεις και που μπορεις να βαλεις την κεραια υπαρχουν διαφορετικα πιάτα για την κάθε περιπτωση
 

Nikos248

Registered
Messages
59
Ευχαριστω πολυ για την αμεση ανταποκριση αδερφε μου!
Μενω αλεξανδρουπολη
 

madi9

Registered
Messages
46
Μια χαρα,
αναλογα το μπατζετ που διαθετεις εγω θα σου προτεινα να παρεις 2,2 2,5 πιατο
 

Nikos248

Registered
Messages
59
ετοιμαζομουν για 1.8...τοσο πολυ αποκεντρα μενω ως προς σημειο δυνατου σηματος??
θελω να γραφω ποδοσφαιρικους αγωνες που θελουν biss keys
 

Nikos248

Registered
Messages
59
θες να μου εξηγησεις τι εννοεις φτιαγμενο? τι lnb θελω και πως το φτιαχνω?
 

Nikos248

Registered
Messages
59
Χαχα για στοιχημα? συγγνωμη αλλα αν οχι ολες αλλα η πλειονοτητα των στοιχηματικων εχει online streaming
 

zikas1306

Registered
Messages
19
για αλλο στοιχημα εννοω αλλα οκ. δεν χρειαζεσαι απο οτι καταλαβαινω με ενα καλο 1,80μ εισαι καλημενος
 

Nikos248

Registered
Messages
59
Ααα οκ οκ, αρχισα να πιανω αυτο που λες. Δηλαδη το 2,2 με 2,5 παρεπεμπε για χρηση στοιχηματος?
 

Nikos248

Registered
Messages
59
Για να γινω πιο ακριβης...θελω να γραφω αγωνες π.χ. της Ναπολι, της Ρεαλ Μαδριτης, της Ντορτμουντ, της Μπρτσελονα, των Ελληνικων ομαδων. Και αν τυχει να παζουν 2-3 αγωνες την ιδια ωρα να τους γραφω ταυτοχρονα.
 
Top