Rai Afrika?????

adri-001

Registered
Messages
60
rai afrika sot paradite ishte ok,dhe tani e kane mbyllur,sic duket jane tu bo eksperimente per kodifikimin e ri
 
G

GERIS

rai afrika now is in mediaguard !! in 1 january it open !!
thankx!!

by geris ----go.go.go albanian boys!!
 
G

GERIS

rai afrika!!

ckemi cunat e tirones !!rai afrika punon tani!!

me kodet oc--od---oe service key !!!


ket service key do ta gjeni ne forum!!


rai afrika hapet per momentin!:thum::thum::thum:
provoje!!:thum::thum::thum:
 

TOGREF

Registered
Messages
199
ckemi cunat e tirones !!rai afrika punon tani!!

me kodet oc--od---oe service key !!!


ket service key do ta gjeni ne forum!!


rai afrika hapet per momentin!:thum::thum::thum:
provoje!!:thum::thum::thum:

O shoku ti ke te drejte po problemi me rai afrka eshte ai servis key 0e dhe ti ne qofte se ke ndonje info me te plote na e thuaj.Une deri tani di tju them qe rai afrika ka kaluar ne seca1 me provider0030 po problemi eshte tek service key 0E,une po te marr vesh gje do tju a them:thum:
 

fushkrujs

VIP
Messages
1,123
mirmroma cuna mir se ju gjeta un dua ta hapi keti rai ka mundesi me ma shpjeguar pak sesi kom nje resiv Humax PR-HD 1000 dhe perdo Diablo 2,3.
 

TOGREF

Registered
Messages
199
Eh mer lal te gjithe dum ta hapim ate te bekume rai afrika po spo i japim dot dum mo.:mecry::mecry::mecry:
 

xhimi

Registered
Messages
23
Pershendetje cuna,ajo pakete e RAI-t ka nderruar sistem codimi,ka kaluar ne "seca 2",un gjeta codet,hapen R1,R2,R3,R4 kurse Rai Africa+Rai int nuk hapen. Gjeta dhe nje kod tjter te sistmeit "Biss" por nuk di si ta instaloj te aparati im "TM5300D+usb". Kurajo,do gjejm dicka s'u permbys bota. Mund tme thot dikush nqse di si mund te fus kodet e "canalsatfrance" ? Tung..
 
Top