Digitürk Server

• Thread starter Deleted member 425270
  • Start date

Dixifil

Registered
Her cihazda ki IKS ile olmuyor. Öyle olsa CCCam'a düþer herkes kullanýr.

36. mesajda yazýyor.

Valla bilemiyorum ben. Kimileri yerli bi marka ile acildigini bile soylemis. İks Forever dedikleri Gshare 4'mus ama o cihazlarda 3 kusurlu versiyon bulunuyor.
Gshare kullanicilari bi denesin belki de Forever'a gerek bile yoktur.

tolgakcoban

Registered
bu cihazdan getirsek yurt dýþýndan 1200 civarý paraya geliyor 1 yýllýk serveri var zaten yasal digitürk kartý alsak cihazýyla beraber yýllýk 1300 istiyorlar.. mantýðýma yatmadý.. foreverin g share 4 ile sistemi ayný diyorlar türkiyede bu cihazlarýn satýþý var acýyorsa 7a yý onlardan almak daha mantýklý 200 300 civarý cihazlar.. g share 4 serveri olupda deneyen varsa yazsýn ona göre alalým

osnakli

Registered
bu cihazdan getirsek yurt dýþýndan 1200 civarý paraya geliyor 1 yýllýk serveri var zaten yasal digitürk kartý alsak cihazýyla beraber yýllýk 1300 istiyorlar.. mantýðýma yatmadý.. foreverin g share 4 ile sistemi ayný diyorlar türkiyede bu cihazlarýn satýþý var acýyorsa 7a yý onlardan almak daha mantýklý 200 300 civarý cihazlar.. g share 4 serveri olupda deneyen varsa yazsýn ona göre alalým
150 x 5.5 kaç para yaparsa cihazda o fiyat. Bı hafta içi sipraiş almaya başlıyoruz

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dixifil

Registered

GShare 4 zaten IKS Forever dedikleri sistem,
Önemli olan GSHARE 3 ün açması, benim elimde GSHARE 3'lü cihaz var ama aboneliği yok, bi tane Arap ile görüştüm 1 günlük test vereyim dedi ama Digiturk yok bildiğim kadarıyla dedi, uğraşmadım ben de.
Ama başka bir yerde birisi marka model vererek açıyormuş dedi, burada insanları yanlış yönlendirmemek için vermiyorum bu bilgiyi ama, önce bi gshare 3'lü cihazı olanlar denesin.

sandy55

Registered
DIGITURK HACKED BY GSHARE & IKS FOREVER WITH FOLLOWING STI CHIPSETS:

DCR DT-5102HD > STI7111 OLD CUT
ALTECH MULTIMEDIA > STI7105 NEW CUT

REGARDS!

osnakli

Registered
Acik olan kanallar yesil renklidir.
0c3c528a4d6eadc784f55943ead8a39f.jpg

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serkanguzel

Registered
Selam,yunan nova ve bulsat nasıl çözüldü?

Onların şifreciye ödeyebilecek paraları yok. Yani şifreleme sistemlerini bir üst sürüme yükseltmedikleri için, şifreci firma bazı altyapı bilgilerini internet ortamına sızdırdı. O iki platformun hala da tam izlenebildiğinden bahsedemeyiz.

Bizim yerli platform şifreciye parasını ödüyor. İleride ödeme sıkıntısı yaşarsa, bizimki de izlenir hale gelir.

Herşey tüketicilerin elinde... Bi 6 ay - 1 sene civarı insanlar üye olmasa yada mevcut aboneliklerini yenilemese, platform otomatikman ödeme sıkıntısına düşer.

İşte nova ve bulsat'ın durumu bu şekildedir. Yani hala yeterince abonesi yoktur.

Bizim tüketici maç deyince deli oluyor. Bu nedenle bizde emu'ya düşmez.