Note: Visitors from certain countries might see in-text advertising(underlind words in posts) or pop-under ads.
It is only shown to unregistered visitors or members that haven't made any posts. So you can easily get rid of it.

World-Of-Satellite

Terhiqem nga Forumi

Albania

Reply
  #1  
Old 21-06-2012, 11:50 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
diablo-22 diablo-22 is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 60
Thanks: 6
Thanked 3 Times in 3 Posts
Country: Country Flag
Default Terhiqem nga Forumi

Me keqardhje mbreme pashe ne imellin tim nje mesazh derguar nga administratori i Forumit se paskam bere gabim per dergimin e nje emaili derguar njerit prej administratoreve te ketij forumi ku une i kerkoja te me thoshte po qe e mundur per cccam te nje imazhi, me te cilin une sisha marre kurre me kete imazh, i kerkoja gjithashtu po te ishte e mundur edhe instalimin e kamit, me dergoi nje pergj-gjigje se ku ta gjeja kamin dhe deri ketu ok, ndersa shoh ne imell mesazhin e derguar ku me terhiqej vemendja e te mos e perserisja me kete veprim, pra duke i derguar email ketyre shokeve, sinqerisht mu duk e pa vend nje mesazh i tille dhe pa dashur te fyej askend terhiqem nga aktivizimi im ne kete forum, falenderoj te gjithe koleget e ketij forumi per ndimen e dhene dhe ju pershendes me shume respekt.
Reply With Quote
  #2  
Old 21-06-2012, 13:31 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
balili balili is offline
Senior Member
 
Join Date: Mar 2011
Location: Land of Eagles
Posts: 240
Thanks: 3
Thanked 65 Times in 49 Posts
Country: Country Flag
Default

Te lutem boxgott,une i kam kerkuar ndihme nje moderatori te me ndimoje me proceduren si un mund te postoj nje soft ne forum,por meqe nuk ka mare pergjigjen ,NQS ka mundesi a mund te ma japesh ti kete pergjigje,faleminderit
Reply With Quote
  #3  
Old 21-06-2012, 13:31 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
PREDATOR70's Avatar
PREDATOR70 PREDATOR70 is offline
Member
 
Join Date: Jul 2010
Location: TIRANA ,ALBANIA
Posts: 23
Thanks: 1
Thanked 4 Times in 3 Posts
Country: Country Flag
Default

Po shoh me trishtim lajmin tuaj diablo-22, ju keshilloj ta shihni edhe nje here vendimin tuaj, prania juaj ne kete forum sidomos keta muajt e fundit ka qene shume aktive, ju pershendes dhe ju uroj gjithe te mirat ish koleg.
Reply With Quote
  #4  
Old 21-06-2012, 15:00 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
tani1's Avatar
tani1 tani1 is offline
 
Join Date: Oct 2007
Location: The Land of Eagles
Posts: 16,357
Thanks: 21,558
Thanked 153,741 Times in 16,480 Posts
Country: Country Flag
Default

diablo-22, eshte e drejta jote per cdo vendim qe mund te maresh ne lidhje me veprimtarin jote ne kete forum, por shpresoj qe ta rishikosh edhe njeher vendimin qe ke mare sepse ndihma jote ka qene shume e vyer per antaret e ketij komuniteti.
Besoj se qellimi i imellit qe ke mare nga administratori ka qen thjesht qe ti ti permbahesh regullores dhe asgje me shume.
Shpersoj qe me gjakfohtesi ta rimendoni edhe nje here vendimin tuaj.
__________________
No Card sharing discussion allowed on this forum.
No Support via PM sistem with questions that can be answered in open forum.
Note: Viewing Pay TV without a valid subscription is illegal.
All the files available here are kept for experimental and educational purpose only.
Reply With Quote
  #5  
Old 21-06-2012, 16:59 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
PREDATOR70's Avatar
PREDATOR70 PREDATOR70 is offline
Member
 
Join Date: Jul 2010
Location: TIRANA ,ALBANIA
Posts: 23
Thanks: 1
Thanked 4 Times in 3 Posts
Country: Country Flag
Default

Nuk e kuptoj dhe sme vjen mire qe tjeter eshte te terhiqesh dhe tjeter te nderhysh e te japesh pergjigje per nje teme qe si perket fare terheqjes se diablo-22 nga forumi, ju kerkoj kolegeve te jene me serioze ne kerkesat dhe pergjigjet qe ato te jene ne vendin e duhur.
Reply With Quote
  #6  
Old 22-06-2012, 23:26 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
periklis6 periklis6 is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 89
Thanks: 177
Thanked 7 Times in 5 Posts
Country: Country Flag
Default

Mirembrema djema.
Edhe une jam dakort me shoket e mesiperm mendoje edhe nje
here.Njerez si ty na duhen ne forumin e sat-universit,pa ofenduar asnje nga te tjaret.Perpiqu te kthjellohesh.Jemi nje ekip dhe na nevojiten te gjithe lojtaret.Naten.
Reply With Quote
  #7  
Old 24-06-2012, 09:06 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
balaku balaku is offline
Senior Member
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 125
Thanks: 126
Thanked 16 Times in 9 Posts
Country: Country Flag
Default

BOXGOTT rishikoje edhe njehere vendimin qe ke marre, ndihma jote ka qene shume e vyer
Reply With Quote
Reply


Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2006-2019 - Sat Universe