Digi Cablu Chat

pittishgunner

Registered
Messages
2
Ola,
Omini buni, dupa cativa ani de stat pe pc tunere analoage mi-am luat si eu un digital tt budget c-1501. Am facut tot ce mi-a stat in putinta dar am impresia ca aceste keys sunt ascunse foarte bine prin strafundurile internetului. Am de gand sa cumpar si dvbviewer ca sa fie totul ok dar din testele mele nu am reusit sa vad nimic criptat. Poate ma indreptati voi catre "calea cea buna", am pus dvbviewer si vplug plus zeci de softcam.key-uri gasite pe ici si pe colo si nimic.
 

liviu650

Donating Member
Messages
105
salut tuturor!
ma bucur sa vad ca exista si aici o mana de romanasi binevoitori.
dintre cei mai experimetati exista cineva care ma poate ajuta cu niste indicati despre cum as putea sa introduc un biss key in vplug sau in alt plugin care merge cu dvb viewer?
 

allexx1968

Registered
Messages
2
Din pacate "spaniolul" a plecat de pe forumurile din Romania.Nu sunt extrem de activ pe nici un forum,dar a fost de mare ajutor peste tot pe unde a postat.M-a ajutat si pe mine personal prin postarile sale.Se pare ca trebuie sa-i multumesc pe un forum strain.
Spor tuturor
Alex
 

ubbyy

Registered
Messages
6
salutare

salutare sunt nou pe aici ma ajuta cineva si pe mine cu key pentru nenea jiji cablu
 

alex09

Registered
Messages
62
adica tot legat la net cu linie?ca la satelit?sa pun chei nu merge?lamuritima va rog,va multumesc
 

ubbyy

Registered
Messages
6
salut

salutare nu folosesc receptor ci tvheadend am facut un mic server
spaniolu te rog ma poti ajuta .. folosesc server cccam
 
Top