D smart oscam cccam

birkan6770

Registered
Arkadaşlar D-Smart için cccam veya oscamla açılma gibi bir durum olabilirmi
Yani sağlam bir server ile

osnakli

Registered
Arkadaşlar D-Smart için cccam veya oscamla açılma gibi bir durum olabilirmi

Yani sağlam bir server ile
Çok zamandır açık izleniyor günaydın hatta dt tivibu bile açık onları bile izledim.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

team25

Registered
Çok zamandır açık izleniyor günaydın hatta dt tivibu bile açık onları bile izledim.

satıcı bilgilerini özelden paylaşırmısın.
teşekkürler.

osnakli

Registered
6 aylık 60 paund o fiyatı vereceksiniz yani. Ayrıca garantisi olmayan işler. Bence yasal aboneliğe yönelin

osnakli

Registered
Bu sayfadaki şahıslar satış yapmaya başladılar mı?

Pazar günü reklam amaçlı Dt yi de full açmışlardı serverlarında ve donmasız bir performans vardı. Fakat Ds kanalların da ise seyir zevkini oldukça bozacak şekilde mozaiklenme ve donma mevcut.
Evet doğru. İron orca serverleri enigmaya uyarlanmış halidir bu server. Geçen ay bi yerden denemiştim bi server dt ds tivubu full açıktı. Millet çatır çatır izliyor

ibrahimkargaci

Registered
Evet doðru. Ýron orca serverleri enigmaya uyarlanmýþ halidir bu server. Geçen ay bi yerden denemiþtim bi server dt ds tivubu full açýktý. Millet çatýr çatýr izliyor

RNE-L01 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Bu denediðin yer günlük free server veren sitelerden birimi?

habib_723

Registered
Ben þahsen hiçbir cccam line ile izleyemedim dsmart kanallarýný sat ip nasýl birþey açýkçasý onu bilmiyorum :(
Satip bildiğimiz iptv nin uydu kanalıyla eşleştirilip sanki uydu yayınıymış diye gösterilmesi yöntemidir....

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Celal Gul

Registered
Satip bildiðimiz iptv nin uydu kanalýyla eþleþtirilip sanki uydu yayýnýymýþ diye gösterilmesi yöntemidir....

SM-N920C cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Peki rica etsem nasýl kullanýlýr hangi uydularda daha etkili sonuçlar elde edilir kullanýlabilirliði ve sürekliliði var mýdýr ? Youtube'ta pek fazla Türkçe kaynak bulamadým maalesef :( Bu yüzden size sordum ama açýkçasý bu konu hakkýnda bilgi sahibi olan herkesten yardým bekliyorum :(

bobom

Registered
arkaadaşım yalan yanlış yazılar yazıp mileti kandırmayın tivibu açık server şuan için yok ıks server olarak forever server de dsmart açık stabil donmasız orco serverde 8 aydır digiturk açık dsmart yeni ekledilr onda kırılma donma var *** den kaynaklı biçok açık kanal var astra csat beinler vs vs enigma için diği şuan pulig bi eklenti üstünde avrupa için satışı olan var size bi eklenti veverece oscam pulig onu kuracaksınız ve size verdiği bi şifre ile bu plig giriş yapıp izliyeceksiniz aylık 7 10 euro arası satıyolar tükiye satışı yok diyolar