D smart oscam cccam

habib_723

Registered
Test ettiniz mi kendiniz... Ve kullanıyor musunuz...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MrGhost

Registered
Cok bos konusuyonuz, orca zaten bizden dt yi 8 aydir kiraliyor. Dsmart ta acik bizde full.
TR ye satislarimiz yok, TR de satis yapan bir arkadasimiz var ondan baskasida tr de satis yapamaz.

Enigma2 ve tum arm cihazlarinda calismaktadir.
hadi hoscakalin trden bana yazmayin. ve ucreti aylik 7 euro sadece dt icin.

macci

Registered
20-25 cs işini yapan profesyonel kişilerle irtibattayım
dt,ds tvbu nun sağlıklı çözüldüğü yok anlık 3-5 günlük açma kapama yada bir dönem 1 kart 1 kanal açma yöntemi hep anlık
son dönem cihazı kitleyip ip tv yi düzenleyerek uydu yayını gibi yapmışlardı aaaaa falan cihaz çözdü denildi
bir de klasik cevap türkiyeye satışımız yok
vpn diye bişey var nereden olduğunu nerden bileceksin
velhasıl doğru düzgün çözülen bişey yok arapların asparagası var
zaten çözüldüğünde size ulaşırlar sizin aramanıza gerek yok sonuçta ticari bişey gizleyerek satlmaz

eldereli84

Registered
gösterin açıldığını şuraya da millet görsün ki inansın, yoksa ben gördüm ben izledim test ettim ,üffürüüüük sadece

orca forever ikiside aynı altyapıyla cihaz satmak amacıyla koreliler tarafından digi ve dsmart la anlaşıp ara ara yayınları açarak milletin parasını alma yöntemi

alın botech 600hd plus n11 de 75 tl bide usb wifi 25 tl ye 100tl ye 1 yıl funcam ile izleyin maçları 2 senedir ben böle bakıyom

19 astra beinsportlar,23e sport1-2,amos sport 1 2 4, hispasat sport12345 hepsini açıyor bu cihaz