Go Back   Sat Universe > International Section > International Forums > Poland

Note: Visitors from certain countries might see in-text advertising(underlind words in posts) or pop-under ads.
It is only shown to unregistered visitors or members that haven't made any posts. So you can easily get rid of it.

World-Of-Satellite

cayman cak7 caid 1884 polska

Poland

Closed Thread
Old 18-07-2019, 17:21  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
cezar07 cezar07 is offline
Senior Member

Country: Country Flag

- wiesz wszystko ładnie pięknie tylko ze idąc twym tropem myślenia zwykly gość chce oglądać 4k nigdy by nie miał takiej możliwości bo by sobie karty nie uruchomił. Nawet jak by te firmy mialy co piszesz to bez sensu kupować boxa badziewia strasznego jak daj w tym foreveriks lepiej mieć to w cs na swoim douo4k. Dlatego zwykle user zawsze bedzie chcial zaplacil mało i mieć klucze pod 1884/1813/etc.

- ja się dziwie ze ty majac taka wiedze nie zrobisz cos podobnego z Totaltv/Maxtv/MEO/A1 Bulgari/Croatia [ te sa w conax z cwpk ] nie mowic już o 1811

-
Old 18-07-2019, 17:44  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
headhache headhache is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by cezar07 View Post
- wiesz wszystko ładnie pięknie tylko ze idąc twym tropem myślenia zwykly gość chce oglądać 4k nigdy by nie miał takiej możliwości bo by sobie karty nie uruchomił. Nawet jak by te firmy mialy co piszesz to bez sensu kupować boxa badziewia strasznego jak daj w tym foreveriks lepiej mieć to w cs na swoim douo4k. Dlatego zwykle user zawsze bedzie chcial zaplacil mało i mieć klucze pod 1884/1813/etc.

- ja się dziwie ze ty majac taka wiedze nie zrobisz cos podobnego z Totaltv/Maxtv/MEO/A1 Bulgari/Croatia [ te sa w conax z cwpk ] nie mowic już o 1811

-
ja nie mam zadnej wiedzy tzn. moja wiedza ogranicza sie do grzebania w procesorach (lamania zabezpieczen w nich) przy kodowaniu to ja odpadam
tz. znam podstawy algorytmow itd. ale jakbym cos wytargac z pamieci dekodera i odtworzyc kod w C to tego nie zrobie bo nie mam na to czasu
Old 21-07-2019, 13:41  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
Senior Member

nie wiem gdzie sa te notatki nie moge ich juz znalesc w sieci tez pokasowane

ale prosze bardzo by @jacek torun @njf$ @bloto20

vlado fogo przeprowadza wywiad na moj temat na zamknietym forum pana z torunia:

odpowiada jacus:

1. aaaa lukasz z gorzowa z tego co wiem to lepiej mu nic nie podpowiadac kiedys sie z nim rozmawialem to nawet nie wiedzial co to DCW (tak naprawde brzmiec mialo kiedys poprzez skype probowalem od niego cos wydebic ale mi nie dal i mnie zaraz po tym zablokowal )

NJF# informatyk z niemiec tzw. (GURU Z REICHU):

2. vlado nie dawaj jemu nic to ciul on nic nie umie i w dodatku jeszcze kret

bloto20 (chyba)

3. nie pamietam co tu bylo - moze ktos przypomni ?

z tego wszystkiego wyszlo ze to jacus i krecisko ze slowacji mieli do mnie interes kazdy chyba juz widzial posty PM

tam u nich na forum oprocz mega-mozgow posiadaja dostep wszelakiej masci krety nieudaczniki wazeliniarze (po znajomosci)

to sa ludzie ktorzy od lat sie mna wycieraja tj. ja kiedys z nimi utrzymywalem kontakt do momentu w ktorym nie zaczeli sie mna wycierac bo czegos tam nie chcialem dac niewazne

pozniej tylko pozostal jeden kontakt do mnie (poprzez te bande pajacy) byl taki jeden alkoholik bodajze z bielsko bialej KRET! ten typ wszystkie moje prywatne wiadomosci im przekazywal (oni nie mieli juz ze mna kontaktu ale wykorzystywali jego do tego celu) nawet jak mieli wczesniej to robili dokladnie to samo wszystkie moje prywatne wiadomosci lataly po wszystkich

ja po tym wszystkim pozrywalem kontakty teoretycznie po dzis dzien pozostaly tylko 3 anonimowe osoby z polski i jeden kontakt zza granicy (od ponad 12 lat) wiecej ja nikogo w mojej liscie kontaktow nie mam od lat... wiec to sa wierutne brednie odnosnie mnie (to nie ja potrzebuje pomocy tylko oni sami , ja nikogo tutaj nie prosze o nic itd. lata temu pokasowalem wszystkich natretow ubekow z gield i kretow!)

to nie ja potrzebuje pomocy tylko oni sami > dokladnie tak oni potrzebuje chyba jakiegos dobrego lekarza (za duzo im sie udzielilo nt. mojej osoby przez te wszystkie lata)

jakis czas temu byl kontakt w polsce z jedna znana osoba ale o tym za chwile rowniez pan jacek torun zaczepil mnie na dvhk bo potrzebowal pomocy (ale kontaktu bezposredniego nie bylo)

ten kontakt w polsce , tak byla taka jedna osoba ktora sie nazywala @moneybox
(ten od enigmy)
to byl moj jedyny kontakt z ktorym byla jakas wieksza wspolpraca
on dostal odemnie troche narzedzi (glownie to prywatne SDK pod STI i inne) a ja od niego dostalem kod pod chip i jakies jego tam prace zwiazane z STI slim core itd (o tym dokladniej w punkcie 2)

co z tego wszystkiego wyszlo (z tej calej wspolpracy) okazalo sie on ma jakiegos swojego pryncypala dla ktorego robi (min. wykorzystujac te SDK itd.) wiec ja tej osobe podziekowalem

2. to co ja mialem od niego te jego wypracowania ST slim core itd. (to na co ja nie mialem czasu wczesniej odtworzylem z dysku po paru latach jak cos potrzebowalem zrobic z tym zwiazanego)

powiem tak... g.. to bylo , masa bledow wszystko musialem poprawiac jego polecenia do slim core byly kompletnie schrzanione
tymi poleceniami dalo rade dekodowac klucze tylko w STI7111-CUC (conax) one nie dzialaly na innych procesorach (nagra STI7111-SUC) itd. bo byly poprostu spierdolone , z tego co pamietam on probowal nimi zdekodowac kluczyki nagry nie wychodzilo i wg. niego no cos tam musialo byc inaczej w tej nagrze itd. - BZDURA KOMPLETNA !!!

to dopiero pozniej jak to wszystko poprawilem wyszlo ze poprawne polecenia musza dzialac na kazdym procesorze tak samo (wyjatek stanowia tylko adresy od initu slim core ktore tak naprawde nie byly potrzebne) , i to te polecenia zostaly przezemnie upublicznione (nie jego tylko moje !!!)

ponadto sprawdzajac jego pliki itd. po 3 latach doszedlem do jednego wniosku wiekszosc co on zrobil bylo tak skomplikowane (musialbym zachorowac na glowe zeby w taki sposob to zrobic) wszystko mozna bylo zrobic duzo prosciej i szybciej no ale ok to on jest guru a nie ja wiec on wiedzial co robi

ponadto to dopiero po paru latach wyszlo co sie dowiedzialem ze on handluje moimi patentami (byly pewne zalozenia plany do realizacji) powiedzmy tak opracowalem pewien plan i mialem pomysl jak obejsc zabezpieczenia weryfikujace sygnature w procesorach BCM i STI H237 podzielilem sie tymi informacjami z nim (zaznaczylem ze to jest moj pomysl zeby tego nikomu nie przekazywal zachowal dla siebie) - offcourse lukasz to jest twoj patent a wiec ja z nim nic nie bede robil
pozniej dopiero wyszlo ze on to komus zrobil i sprzedal nazywalo sie SIGBOOT GLITCH VDDCORE

ta osoba to byl moj ostatni kontakt w polsce czy ogolem za granica (te 3 osoby ktore sa to sa zwykli znajomi nie majacy pojecia o niczym) i 1 osoba zaawansowana ale to nie z polski z nim trzymam od ponad 12 lat

podsumowujac to wszystko powiem tak do czego ja doszedlem ze 1. nie ma najmniejszego sensu wspolpracy z nikim bo kazdy tylko szuka jelenia i patrzy jak wykorzystac 2. nie mozna absolutnie nikomu wierzyc jak mowi (hej ja to robie tylko dla zabawy a nie dla pieniedzy)
3. nie robic czegos dla kogos (tak jak robi to banda jacusia z torunia)
4. trzymac tylko i wylacznie ze soba mozna zrobic cos ale to wylacznie znajomym i za darmo !!!

takze te brednie torunia i tego hakiera z niemiec i bandy wazeliniarzy z bylego forum SET sa sprzeczne z jakakolwiek rzeczywistoscia...
to oni sami potrzebuja pomocy i sie doszukuja plikow jakis po ludziach ja mam w 4 literach jakies bezposrednie kontakty powiem tak (to co ja rzeczywiscie potrzebuje to ja sobie zrobie sam..) bede wracal do tego po robocie lub w weekendy i po trochu robil ale to zrobie.. (wy tez mozecie tylko ze wam sie niechce tego robic)

teraz wracajac jeszcze do tych kart "cayman" i waszego NUID z prywatnego oscama
nc+ jakis czas temu przeprowadzila pare aktualizacji REV i nic od tego czasu zlego sie nie stalo co nie znaczy ze sie nie stanie w przyszlosci

te aktualizacje wprowadzaja nowe mozliwosci (wieksza kontrole nad kartami operatora itd. moga rowniez wprowadzac dodatkowe nanocommands ustawiane przez ECM) my tego nie widzimy bo ECMy sa zaszyfrowane ale.. NC+ moze w kazdej chwili po tych aktualizacjach zmienic sposob parowania (pisalem o tym gdzies klucz ECWPK moze byc generowany bardzo szybko poprzez dane obliczone z dt05 20) wtedy wszystko wam przestanie dzialac , to ze oni tego nie zrobili jeszcze (nie aktywowali dodatkowych nanocomand w ECM) to pewnie glownie dlatego ze sie nie spieszy oni musza wpierw posprzatac cameleony i rozwiazac problem z conaxem ale w przyszlosci napewno z tego skorzystaja

wasze NUID jest znane (ja je znam mam do tego gotowy program od kolegi) dokladniej do deszyfrowania/szyfrowania pliku z kluczami
z tego co mi wiadomo ten program polecial ze zrodla do wielu osob i tez ten gnojek ze slowacji chwalil sie ze go ma (czy wie jak zdeszyfrowac plik itd.) moze sciemniac ale istnieje ryzyko ze jak on odczyta NUID z CWPK to wam wszystkim karty poblokuja on te informacje poprostu przesle do nagry bo to jest kawal gnoja

ostatnio dowiedzialem sie ze to przez niego DIGITV nie dziala tj. ze ten smiec rozeslal nuid z kluczami maxtv do operatora digitv jakis czas temu po tym poblokowali te dane !!!
Old 26-07-2019, 14:57  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
Senior Member

teraz wylistujemy kilku kretow (wiekszosc ich zna posiada kontakt z nimi ale nie wiedza z kim maja do czynienia) no to teraz sie dowiedza

-inkub ten pajac wlasciwie alkoholik napisal program do komunikacji z nboxem i uwaza sie za wielkie guru (jest to osoba ktora uzyskuje dostep na zamkniete fora czy tez jakies pliki) bo on napisal program to jest guru

w rzeczywistosci ten typ (wg. mnie to jest wogole jakis cygan) to jest kret !!! ten typ po tym jak czegos nie chcialem im dac (im czyli jemu adminowi i calej reszcie paczki) zaczal sie razem ze wszystkimi pajacami wlacznie wycierac mna , wszystkie moje prywatne czaty oraz wiadomosci lataly po ludziach

-coll55 TZK czyli totall zero knowledge (administrator prywatnego forum) ja nie jestem jedyna osoba ktora ten czlowiek sie wyciera ejst ich wiecej np. zegarmistrz swiatla aka zegarek

i tez zegarek byl spoko kolega wszystko bylo super do momentu w ktorym im czegos nie dal (wlasciwie to collowi55 nie dal...) poczym ten pan zaczal sie nim wycierac wyzywac od przyglupow pajacy nieudacznikow oszustow i kretow wszystkim tez nakazywal u siebie na zamknietym forum zeby zerwali z zegarkiem kontakt... bo zegarek jest zly

tez min. ten admin wieszal psy na gumisiu wszyscy z tej paczki wyzywali gumisia od idioty partacza itd. tzw. partacz od unlooperow , pozniej jak gumis wylozyl pare pesos na sprzet (sprzety do experymentow) to wtedy nagle wielki kolega gumis jest super i wogole dali mu dostep do zamknietego forum

ten admin i reszta pajacy dzialala w ten sposob ze oni udostepniali prywatne czaty czyjes zdjecia itd. (zegarka) na zamknietym forum i sie nasmiewali

na tym forum dostep mial min. hacker @njf# (rowniez nieoficjalnie jacus z torunia mial tam dostep) + masa wszelakiej masci kretow uzyskiwala dostep po znajomosci od admina

ja z tymi delikwentami zerwalem kontakt wiele lat temu (mialem juz ich dosyc) od momentu w ktorym kontakt sie urwal nastal wreszcie spokoj , zadna z osob z ktora ja kontakt posiadam do dzis nie przekazala zadnych informacji odnosnie mnie czy tez prywatnych czatow (nie lubie takiego kurestwa!)

kret to jest osoba ktora odpierdala wlasnie takie numery (liste takich wlasnie kretow macie u gory)

tych osob bylo duzo wiecej tylko ja niepamietam juz nickow (jak sobie przypomne to dodam do listy) te osoby wiekszosc z nich to sa jelopy ktore poszukuja frajerow (na ktorych pracy moga sie dorobic)
to wlasnie oni potrzebuja kontaktow bo sami nic zrobic nie potrafia !!!

zadna osoba do dzis nie przekazala prywatnych danych i informacji odnosnie mnie (do dnia w ktorym mnie jacus z torunia nie zaczepil na dvhk)

jacek z torunia przekazal moje prywatne wiadomosci wlacznie z kodem ktory jemu podeslalem na prywatnym forum nimloth po czym ktorys baran/kret powynosil stamtad te informacje nick @JFK , rowniez gumis o tym wiedzial a gumis utrzymuje wciaz kontakty z poszczegolnymi kretami z mojej listy

drogi panie jacku (ja wiem ze ty nie chciales nie jestes winny) ale ja sobie dluzej nie bede pozwalal w morde pluc... dlatego tez twoje prywatne wiadomosci z DVHK przekazalem jednej osobie ktora zajela sie nimi odpowiednio (jest to jedna z 3 osob z ktorymi ja utrzymuje kontakt od wielu lat) te osoby nie maja wiekszego doswiadczenia ale maja wtyki na rynku PAY-TV i niezly wywiad stad tez ja wiem min. co wy robicie co sie dzieje na rynku itd.

bynajmniej prywatne wiadomosci przekazane przezemnie nie zostaly wgrane do publicznego internetu przez kolege (wgral je tobie gnojek ze slowacji kolejny kret) skad on je mial ? przypuszczam ze dostal od paciuka kolejnego zreszta kreta

@jacek torun sprawdz sobie liste uzytkownikow na zamknietym forum (kogo ty tam masz) bo to sa ktores osoby z mojej czarnej listy krety/kreciska nieudaczniki bez doswiadczenia te osoby potrzebuja wciaz nowe znajomosci i wp. sie tam gdzie maja interes dostaja zaproszenia na zamkniete fora po znajomosci pliki patenty itd. rowniez...

@JFK jestes ostatnia osoba na mojej czarnej liscie (po tym co wydarzylo sie w przeciagu ostatnieg roku czasu jedna wielka zadyma wycieranie sie mna w publicznym internecie itd.)
powiem tak pare lat temu pozabezpieczalem sie przed wszelakiej masci kurestwem ale widac jeszcze za slabo chociaz itak nic wielkiego sie nie stalo ale ok , poprawie sie i zabezpiecze jeszcze lepiej

mam ja tylko do ciebie pytanie panie @JFK nie jestes zadna z tych osob (starych kontaktow) bo ja ciebie nie znam jestes analfabeta wiec poznalbym ciebie po charakterze pisma jakbys gdzies na zamknietym forum cos pisal itd. a wiec z jakiej racji wypowiadasz sie na moj temat (min. wycierasz sie mna jezeli mnie nie znasz ?) boli ciebie cos ? ze ja cos mam a ty tego nie masz czy tez sam nie potrafisz sobie zrobic ?
ty bedziesz jedna z placzacych osob jak wam nc+ posle prezenty z nieba (i kluczyk SCK bedzie wam potrzebny) a tego klucza sie odczytac nie da tj. (da sie go jedynie wypompowac drogim sprzetem) , czy ktorys z was bedzie w stanie wyrzygac tyle pieniedzy na sprzet ile ja ? watpie... bedziecie znow potrzebowali pomocy

Last edited by headhache; 26-07-2019 at 15:05..
Old 26-07-2019, 15:39  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
Senior Member

z tego co mi wiadomo oprocz prywatnego forum jacka z torunia w polsce funkcjonuje jeszcze jedno takie forum (o podobnej tematyce)

nie posiadam dostepu do tego forum (dostalem zaproszenie ale olalem)
posiadam dostep do 2 takich for ale zagranicznych (o tym za chwile) schemat dzialania takich for w polsce jest prosty

poprostu admin (debil bez doswiadczenia) wyszukuje jelenii do wspolpracy
ten da to tamten da tamto a jak nie da to go kasujemy i mu w morde plujemy
dla mnie to jest dziecinada

te zagraniczne fora funkcjonuja troche w inny sposob (nie ma co tutaj sie rozpisywac wiele poprostu zaden kret sie tam nie dostanie bo weryfikowane sa i umiejetnosci rowniez dana osoba musi byc polecana przez kogos) przez sprawdzona osobe
ja itak do tych for podchodze z wielkim dystansem

Last edited by headhache; 26-07-2019 at 15:43..
Old 26-07-2019, 16:01  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
Senior Member

ktos pytal na PM odnosnie dvhk wiec jak pisalem juz tutaj to odpisze tez tu

zamkniecie czy tez znikniecie dvhk bedzie mialo jakis zwiazek z problemami cardsplittera (nikt nic nie wie) no bo wlasnie przy takich sprawach w ktorych jest prowadzone sledztwo nikt nic nie wie (wszyscy dowiaduja sie o tym po wizycie smutnych panow)

cardsplitter to bardzo wplywowy czlowiek jest (lub byl) i jezeli on ma w tej chwili problemy to masa innych osob tez bedzie przez niego miala

niestety ale tak to wyglada wy sie nie umiecie odpowiednio zabezpieczyc czy tez nie chcecie bo wam sie wydaje ze to tylko zabawa jest

zrodlo cardsplittera prowadzi rowniez do powiazan z niektorymi osobami ktore tutaj wymienilem (niekoniecznie krety czy stare kontakty ) bowiem w polsce jest taka gielda bazar no i tam ten slad prowadzi

najpierw polecial on pozniej polecialo dvhk i lada moment beda lecieli te wasze guru pozniej przyjda tez do was

Last edited by headhache; 26-07-2019 at 16:10..
Old 26-07-2019, 16:30  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
Senior Member

a tak pozatym przeciez ta pizda ze slowacji tez ma jakies problemy w tej chwili (ponoc znikl) ale zanim znikl pozostawil jakies informacje bliskim znajomym
na publicznym forum nie ma co w szczegoly sie wdawac wiec niewazne co i jak ale ten typ logowal sie ze swojego adresu IP na forum nimloth
(musial ze swojego a nie przez VPN czy TOR bo nimloth wprowadzil weryfikacje po adresie IP ) to itak nie wiele daje bo ktos moze w mieszkaniu tunel zestawic i udostepniac w ten sposob bezposredni dostep do takiego forum innym

wtedy osoba laczaca sie po tunelu z osoba autoryzowana na forum uzyskuje pelny dostep

jacek ja tez bylem u was na forum ale tylko na chwile poprostu chcialem popatrzec jak mnie obgadujecie , reszta waszej filozofii mnie nie interesowala...

Last edited by headhache; 26-07-2019 at 16:46..
Old 26-07-2019, 23:37  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
Senior Member

informacja z internetu:

Z tego co wiadomo serwer na, którym między innymi stało forum dvhk zostało przejęte przez tamtejszą policję. Backupy również się tam znajdowały. Takie są skutki jak się nie inwestuje w "rozproszenie" No chyba, że gdzieś jeszcze mają "ukryte kopie".

a no wlasnie.. te forum funkcjonowalo z jakies 15 lat awarie byly szybko naprawiane poprostu tam sie niezly interes krecil i ciezko uwierzyc jest w to ze tylko jakis 1 admin mial dostep tam musialo miec dostep wiecej osob wrazie wu , poprostu trwaja przesluchania i przeszukania najpierw admin wylaczyl upload bo pewnie na upie psy weszyly czy tez czepiali sie w przesluchaniach o up wiec zeby sie odpierdolili to wylaczyl pozniej juz nie mial wyjscia i forum wylaczyl (lub psy je wylaczyly sobie same)

w te sprawe na 100% jest zamieszany min. cardsplitter podejrzewam rowniez ze wy ci ktorzy szaleli tam udostepnili program do dekodowania kluczykow bloki 016C itd. rowniez mozecie miec problemy
posprzatajcie sobie w mieszkaniach na wszelki wypadek i na przyszlosc sie nauczcie (enceplus to nie wiessat) oni sa cierpliwi ale tylko do pewnego momentu

pozatym dym mogl zrobic rowniez wiessat (a raczej firma ktora z nimi wspolpracuje i nazywa sie 1RD3T0) na tych panow trzeba uwazac
z doswiadczenia wiem ze obojetnie gdzie by forum dvhk nie byloby ukryte (oprocz tora) oni ich wszedzie znajda (zaplaca za nich)

Last edited by headhache; 26-07-2019 at 23:47..
Old 27-07-2019, 00:08  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
Senior Member

czasami wystarczy ruszyc glowa i mozna przewidziec pewna sytuacje co i jak

pisalem juz o tym ze na dvhk od wielu lat dzialaly natrety ze $towarzyszenia $sygnal
ostatnio sie to wszystko nasililo ludzie zglaszali do administracji na tych trolli wkoncu admin zlikwidowal temat sharing wymiana , ta firma musi zarabiac jednym slowem (musza miec jakies statystyki) a przez to stracili wiekszosc roboty
no to pewnie zaczeli sie doszukiwac adresow IP na upie zeby ktoremus dojebac za pirackie narzedzia itd. dlatego zaden wam tam nie odpisal dlaczego upload nie dziala
teraz juz cale forum nie dziala wiec reszte mozecie sobie sami dopisac

wy przedewszystkim niepotrzebnie robicie tez szum , wchodze na forum i czytam pisze z pamieci:

hej na dniach zglaszam sprawe cardxxxxx na milicje bo mi karta cameleon przestala dzialac w pierwszej kolejnosc poleca jego slupy itd.
Old 28-07-2019, 11:08  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
Lukasz Filip Lukasz Filip is offline
Junior Member

druciarzik a co jest nowego w Polsce ? płacz jeszcze.. jak ty chciałeś być wielkim hakerem, owce, chciałeś karmić na swoich komercyjnych serwerach i nikt ci niczego nie dał ponieważ jesteś oszust
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules