kilka ciekawych rzeczy

Status
Not open for further replies.

benzinol

Banned
Messages
17
my tez mamy LPK ale to staroc jest mamy znacznie wiecej niz ta oferma

ty masz gówno a nie oscam LPK, podobnie masz tylko shitnego public g-box algo disasembled oscama 35999 ECM i restart:D:D


forum VIP = nie ma tam nic co bym potrzebowal czy szukal (na zadnym forum nie ma) i zabawe z takimi prywatnymi forami zakonczylem w 2008 roku z ww powodow kolejna brednia ktora nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia , niech przewinie kolejny pampers zje tabletki i polozy sie spac

nikt cię nigdzie nie chce, bo jesteś idiot. wiesz wszystko, a jednak wiesz, po prostu napisz bajki, które znajdziesz w google
 

aegis

Banned
Messages
47
ty masz gówno a nie oscam LPK, podobnie masz tylko shitnego public g-box algo disasembled oscama 35999 ECM i restart:D:D




nikt cię nigdzie nie chce, bo jesteś idiot. wiesz wszystko, a jednak wiesz, po prostu napisz bajki, które znajdziesz w google
spoko , to teraz zeby potwierdzic twoja wiarygodnosc podsumujmy

klamstwo nr.1 urojony klucz r2r i dcwpk dekodowane tym kluczem w ramie z pace

klamstwo nr.2 crypted area slim w pace

klamstwo nr.3 jestem pod wplywem alkoholu piszac (szkoda ze nie mam alkomatu pod reka to bym film nagral)

klamstwo nr.4 naglowki od bulgara (podalem adresy do initu nie podpisanego kodu na pace) vs. twoje bajki nt. preboota ktore dostales od j.t nie znasz zasady dzialania tego kodu

klamstwo nr.5 szukam/szukalem sposobu na uruchomienie breboota na pace , nie moge sobie z tym poradzic

twoj breboot to ja mialem odpalony 7 lat temu na 7111 7105 7162 7141 i niczego nie szukam od tego czasu temat starych procesorow sti mnie nie interesuje

klamstwo nr.6 szukam/szukalem kodu cak7 - nigdy nie szukalem zadnego kodu cak7 i temat cak7 mnie nie interesowal do momemntu w ktorym firma SE nie opisala metody obliczania klucza z iti2851

klamstwo nr.7 forum vip ja nie naleze do zadnych for i mnie nie interesuje co sie dzieje na jakis forach nic na nich nie ma co by mnie moglo zainteresowac a jedyny temat ktory przykul moja uwage w przeciagu paru lat znajduje sie na forum sat-universe bruteforce dcw z ts

klamstwo nr.8 bulgar , nikt nie zna mojej listy kontaktow ani nikogo tam nie dodawalem od wielu lat

klamstwo nr.9 Areczek dostal kod od urojonego mustafy , dostal kod od polaka ktorego osobiscie znam , to samo dotyczy kodu conax 3des tez jest z polski

klamstwo nr.10 n-ka tylko czeka az pan z torunia cos tam zrobi , nie ma zadnej n-ki idioto od wielu lat i nikt na to nie czeka nasz operator nazywa sie canal+

klamstwo nr.11 po tym jak pan z torunia reklamujac sie porozdawal kluczyki ktos je upublicznil , te klucze zostaly celowo upublicznione po to zeby pan z torunia schowal sie ze swoja reklama to ze on ma nierowno pod sufitem to nie znaczy ze administrator forum bedzie sobie na takie cos pozwalal

klamstwo nr.12 kluczyki rsa od weryfikacji sygnatury w scalaku ST8 na plycie z pace (bo jak wylutujesz ten uklad to plyta nie startuje) jednym slowem jestes chory :D ty masz totalne zerowe pojecie nt. wszystkiego co zwiazane z hack pay-tv

teraz porownaj siebie do tego pana torunia jestes kapusiem i kretem wysylasz klucze dcwpk z nuid do poszczegolnych operatorow , przez ciebie poblokowali karty digitv w cs (sorry ale takiego idioty jak ty w PL to my nie mamy) :D

polish (nation) - to po co tam wchodzisz i zagladasz ?! tj. po co sie wogole tym interesujesz i co ty tam+tutaj robisz ? skoro ci cos nie odpowiada to won! za robote ofermo sie wez , szukasz = szukasz kolejnych ofiar ktorymi bedziesz sie po forach wycieral pozatym twoj payserver z polskimi kartami tez musi jakos funkcjonowac i tez trzeba nawiazac jakies kontakty w PL zeby odpowiednie sprzety pozalatwiac
w skrocie a wez ty i wyp. z polski i nie wychodz poza swoj skorumpowany kraj tobie powinni odciac dostep do internetu

czy w powyzszych punktach jest gdzies prawda ? :D nie ma i nigdy nie bylo to urojenia psychiczne , jestes malo wiarygodny (awiarygodny) wiec tracisz czas wypisujac te herezje bo itak nikt w nie nie uwierzy

a teraz idz sobie do tego pana z torunia i jemu glowe zawracaj nie mnie ja nie mam z toba ochoty i czasu rozmawiac , i nie denerwuj(podpuszczaj) mnie nie zapominaj o tym ze mam liste twoich pirackich tranzakcji z EU scammerze i moge ja w kazdej chwili uzyc zeby przymknac (domknac twoja jadaczke na kilka kolejnych miesiecy) - jezeli tego chcesz prosze bardzo , ze ten czlowiek nie ma mnie jeszcze dosc ?! kazdy normalny by sie juz dawno wycofal

aha i tu masz na zakonczenie oszuscie kolejne potwierdzenie ze klamiesz i kim wlasciwie jestes https://ibb.co/WvG6TYK twoj jabber id + przypisany nick do niego conaxguru , te zdjecie potwierdza wszystkie poprzednie czaty z tym zlamasem nic wiecej tutaj nie trzeba dodawac
 
Last edited:

aegis

Banned
Messages
47
bylbym i zapomnial :D

klamstwo nr. 13 micha i jego oscam od mustafy , micha i adas dostali kod oscam od chorwata rezydenta niemiec @requickfaras , znow sie pomyliles ofiaro losu :thum:

wszystko powyzsze oznacza brak logicznego myslenia u ciebie , myslenie tworzenie urojonych brednii spowodowane jest agresja i nasilajaca choroba starcza parkinson , choroba dwu-biegunowa i inne dziadostwa na ktore ty cierpisz

gdyby byla tutaj jakas logika to conajmniej z 80% informacji/wypowiedzi twych miala by zwiazaek z prawda
 

aegis

Banned
Messages
47
dodam tobie blaznie ze slowacji ze to co ja mam i czy tez mam lpk czy co tam co innego jest wylacznie moja prywatna sprawa i ciebie to nie powinno obchodzic

ja nie informuje na jakis na forach co ja takiego mam (nie jestem panem z torunia czy toba)
 

aegis

Banned
Messages
47
hej , ze ja jeszcze mam cierpliwosc zeby pisac ?

od paru dni dochodza do mnie informacje ze ww forum przeksztalcilo sie w jeden wielki spam nie ma tam konkretnej osoby ktora odp. zajelaby sie poszczegolnymi osobami (na vhk kazdy z nich wylapalby bana max. po 1 minucie od napisania postu)

chodzi glownie o te wylewanie zalow odnosnie kluczy oscama straszenia innych itd. poprzez 6 osob (chyba jest ich wiecej) oferm ktore nie potrafia zrobic samemu nic i tylko szkaluja innych

panowie czy ktorys z was po tym wszystkim co sie tam wyprawia jeszcze pomaga tam na tym forum innym w kwestii kluczy itd. ?! jesli tak to grubo zastanowcie sie co wy wogole robicie (nie wliczajac w to bankruta z torunia bo jest to ewenement)! i natychmiast sie z tego wycofajcie (1)

ja ze swojej strony dodam ze oni nie dostana juz nic tak latwo jak wczesniej a upublicznienie i aktualizowanie oscama pod cak7 poprzez @Areczek bylo jedna wielka pomylka (rowniez rozwijanie jego w dziale vip jest jeszcze wieksza) ale tez ja na to wplywu nie mam/nie mialem , sam bylem zdziwiony po tym jak otrzymalem kod cak7 z tego samego zrodla ze nagle po 7 dniach na bazie tego kodu rozpoczely sie publiczne aktualizacje

1 no wlasnie bowiem wszystko dazy w tym samym kierunku co wczesniej 1 czy kilka kart niewiadomo skad (nie wiadomo z jakiego dekodera czy modulu) dostepna tylko dla nielicznych (cards... i te sprawy)

nawet jesli cos zostanie w przyszlosci rozwiniete w tym kierunku to dostep do tego bedzie posiadala ograniczona liczba osob (glownie znajomi)
osoby ktore maja rowno pod sufitem i potrafia dotrzymac tajemnicy a nie komedia ktora rozgrywa sie na ww forum od dawna (lub beda tylko linijki)

poki co jeszcze matka teresa funkcjonuje (ktorej nie da sie wytlumaczyc wlasciwego kierunku) ale on popalil sobie u wszystkich mosty i jak bedzie szukal jakiegos wsparcia w przyszlosci to go nie dostanie bo min. znow bedzie balagan a tego nikt niechce

informacje nt. ostatnich akcji otrzymalem od znajomych jak tez i min. od tych samych osob doszly do mnie kolejne informacje o wypisywanych bredniach nt. w1f1

ze jakis tam team grupa i w1f1 itd. :D powiem tak znow sobie cos panowie uroiliscie ja nie naleze do zadnej grupy i z nikim z PL nie trzymam od wielu lat czy nawet nie rozmawiam na takie tematy
ja mam was poprostu dosyc od dawna a jedyne kontakty jakie ja utrzymuje w PL sa to starzy znajomi ktorzy informuja mnie o sytuacji w kraju i nie sa to zadne osoby ktore by cos potrafily czy tez ze mna wsp.

a wiec nie ma zadnej grupy... i jezeli cokolwiek rzeczywiscie zostanie zrobione pozostanie pod scisla kontrola bo przeciez o to w tym chodzi zgadza sie czy nie ? :)
 

aegis

Banned
Messages
47
wysypu takiego dziadostwa bedzie tam coraz wiecej jest to spowodowane zmianami w sys. kodowania
i jedynym lekarstwem zeby temu zapobiec (ograniczyc terytorialnie :D) jest zmowa milczenia ograniczenie wszystkiego itd. do osob myslacych lub wogole zaniechanie wsp. z kimkolwiek (moj kierunek)

ktos ponoc tez podal tam jakies klucze dcwpk - czy ten ktos ma teraz nauczke zeby wiecej tego nie robic ?! tj. hamstwo i plugastwo jest tam coraz wieksze niczego nie warte nawet tych kluczy pomocy itd. doslownie wysyp kurestwa.. oni wam w morde pluja i wycieraja sie wami

no to tyle co chcialem dodac bo tu juz nie ma sensu wiecej o niczym pisac
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top