cayman cak7 caid 1884 polska

Status
Not open for further replies.

sandy55

Registered
Messages
75
nie bedziemy sobie pozwalali na to zeby jakis trol handlowal tym systemem w polsce za jakies psie pieniadze a jakiekolwiek posty zwiazane oscam czy kluczami pod ten system byly na polskich forach kasowane - bo on handluje i wszyscy kupili to tak ma byc !!!
przedewszystkim zaczac tutaj trzeba od tego ze to jest nie fair
zrob debilu i handluj sobie ale nie kasuj postow innym ktorzy chca sobie tez zrobic czy dac wszystkim bo jak sie wkurwie to ci ten oscam pukne w wolny wieczor i wszystkim w internecie upublicznie
twoj interes utrzymuje sie tylko z tego powodu ze inni ktorzy maja nie chca niczego gotowego upublicznic bo nie chca ew. wprowadzonych zmian
wiec nic gotowego nie bedziemy dawac
i pomimo iz ja jestem osoba komercyjna nie bede takiego syfu wiecej tolerowal
to nie sa stare czasy 7 lat wstecz gdzie jakis guru zrobil oscama pod conax i mial na niego wylacznosc

informacje ktore podawalem 2 razy na forach sat i zostaly wykasowane
1. plik z kluczami pod ten oscam jest zaszyfrowanym kluczem AES256 i moze czyms jeszcze
2. 7111 7105 i nowszych jest cos takiego co sie nazywa crypto-pause
dzieki tej funkcji mozna przyblokowac weryfikacje sygnatury na 5 minut (czyli mozna uruchomic nieautoryzowany kod uboot czy cokolwiek co da wam konsole) problem polega na tym ze nie wiemy jak te funkcje wywolac bo kod weryfikujacy sygnature wraz z ta funkcja znajduje sie w SOC procesora , a wiec ten ktory to zrobil poprostu zrobil to metoda prob i bledow bo inaczej nie mogl tego zrobic !!!
problem polega na tym ze te stare dekodery posiadaja pamiec bga64 i trzeba by tak sobie ze 15 razy wylut/wlut porobic zeby do czegokolwiek dojsc , rozwiazanie tego problemu przychodzi z pamieci SPI
sti7111 7105 posiadaja mozliwosc obslugi takich pamieci ale w pace czy dsi87 brakuje pinow na plycie zeby sie podlaczyc taka pamiecia
w zwiazku z tym mozna uzyc dekoder ITI2850 tam jest mozliwosc podlaczenia takiej pamieci i poexperymentowac z ta sygnatura... bedac podpietym analizatorem stanow logicznych pomiedzy taka pamiecia a procesorem zeby bylo widac co tam sie dzieje ;) i jak juz zadziala to wtedy mozna sobie takie samo cos wykonac na bga64 w pace wtedy juz nie bedzie problemu wiekszego
3. pod STI jest gotowy kod ktory przelacza linie adresowa pamieci flash
po weryfikacji sygnatury wowczas mozna wykonac kod uboota - taki kod nie dziala mi na pace czy dsi87 i tak ja to sprawdzalem jak mialem wolna chwile
4. ja nie mam zadnego caymana swojego zrobionego nie posiadam tez zadnych kluczy cwpk pod ten system itd. mam gotowy oscam ktory weryfikuje cpu id w dekoderze i to zrobil mi moj kolega bo ja czas mam ograniczony wiec ja to tez czasami ogladam itd.
nie zrobilem nic w tej kwestii bo mnie ten temat praktycznie rzec biorac nie interesowal nie widze rowniez w nim zadnego interesu i mnie rynek w polsce tez nie interesuje mam zrobione co innego , co mi podziala znacznie dluzej jezeli bede potrzebowal niz jakis "cayman" spalony przez druciarza garazowego
 

sandy55

Registered
Messages
75
5. scammer ze slowacji byl u mnie na podsluchu przez ostatnie 3 miesiace sie z nim bawilem celowo po to zeby mu reszte brudow powyciagac wiec niech nikt sie nie sugeruje tymi konwersacjami z jabbera ktore upublicznil ze ja tam cos pisalem ze mam itd. bo to jest totalny blef fikcja itd. moja gierka z nim
ten post rowniez zostal wykasowany powtarzam raz jeszcze !!!
uwazajcie na scammera ze slowacji bo to konfident jest
poszczegolne osoby z polski wciaz wysylaja jemu dekodery z kartami i abonamentem - nie robcie tego !!!
wiem ktore to osoby bo on mi sie z tego spowiadal
problem polega na tym ze ten czlowiek jest nieobliczalny i chory psychicznie wiec teoretycznie bedac w posiadaniu czyjegos adresu moze zrobic wszystko
 

sandy55

Registered
Messages
75
6. sprawa Aliexpress temat ktory jest rowniez notorycznie kasowany - czy ja mam kurwa zalozyc sobie jakiegos bloga i na nim te informacje podawac ? czy to jakas komuna jest ?
ale do rzeczy , zaraz po tym jak druciarz zaczal handlowac oscamem na aliexpress u chinczykow (zlodziei uprawnien) zaczela pojawiac sie oferta 4K... tlumaczylem wam to nieraz
6b. macie dziurawe konta VPS nie umiecie zabezpieczac serwerow hostingowych i co najgorsze wielu z was kupuje gotowe VPS skonfigurowane z oscamem pod sharing od jakis nieudacznikow i stad te chinole maja dostep do waszych uprawnien , rowniez dekodery klienckie sa tutaj problemem
te scierwo chinskie stanowi najwiekszy problem dla operatorow pay-tv
zeby sprzedawac konto z dostepem do pelnej oferty za 2pln trzeba byc totalnym debilem - zgadza sie ? kto wogole moglby tak udostepniac placac abonament - nikt bo to jest kradziez i nic innego i nie ma wogole czegos takiego ze ktos sobie w jakis sposob te uprawnienia wyczarowal za darmo !!! nawet jak jest cache itd.
6c. jak pozbyc sie tego scierwa chinskiego na dekoderach klienckich , przedewszystkim to kazdy powinien stosowac liczniki ecm dla klientow to raz , dwa to ze jakakolwiek zmiana portow SSH czy FTP na jakies inne niz domyslne nic wam nie da bo chinska mafia wykorzystuje do tego celu zoomeye (odpowiednik shoodan) a ten nie potrzebuje domyslnego portu SSH zeby na was natrafic nie nie i tego nie robia ludzie tylko to robia gotowe skrypty/automaty sparowane z tym narzedziem
poprostu mocne haslo SSH bez dostepu do WEBIF zdalnie trzeba stosowac + BAN po 3-krotnym wprowadzeniu zlego hasla , ja mam ten syf chinski na moich mikrotikach i wiem co tam sie wyprawia kazdego dnia..
kolejna sprawa to permamenty BAN na azjatycka pule adresowa ip w routerze czy tez na jakims ubuntu z VPS
 
Last edited:

sandy55

Registered
Messages
75
7. nie macie nawet na co liczyc ze dostaniecie cos od tych druciarzy , wystarczy cofnac sie 7 lat wstecz
po tym jak jeden z nich dorwal sie do czyjegos oscama z bledem w CW pod conax i zaczal nim handlowac za 300pln
po jakims czasie jak autor gboxa zreversowal ten ich oscam i dodal algo z rsa pod oficjalny gbox - to dopiero wtedy ta oferma upublicznila oscam pod ten system ;)
takze to nie bylo tak jak wam sie wydaje , pozatym oni wam szkla i pierdola
im na samym poczatku wydawalo sie ze ten system zrobia itd. pozniej zdziwili sie i pojeli jaki ten system skomplikowany jest
dostali kod prywatny pod csat z protokolem T=0 i do tego kodu dodali kolejny kod DT05_20 ktory rowniez dostali
wiec jedyne co oni sami zrobili to tylko wywolanie tej funkcji crypto pause w dekoderach pace i dsi87 oraz zdekodowali klucze cwpk
cmd pod cwpk podal im ten guru z reichu z tego co slyszalem i tez ta osoba napisala skrypt czy program do generowania plikow zaszyfrowanych z kluczami klienckimi
oni dzialaja na niekorzysc operatorom oraz ludzia ktorzy maja tez zrobione ale nie zalezy im na handlowaniu tym systemem i oni sobie sami z niczym nie poradza jak cos zmienia , beda wchodzic na fora i prosic ludzi o kolejna pomoc przez PM , nie dostana juz wiecej zadnej pomocy bo oni rozumu nie maja
gdyby mieli rozum i trzymali dla siebie mogliby nawet sami podlaczac i kasowac to wtedy moglibysmy na ten temat wciaz rozmawiac
 
Last edited:

sandy55

Registered
Messages
75
9. moje posty beda tutaj aktualizowane dopoki bede mial na to wolny czas beda tutaj podawane informacje techniczne odnosnie systemow kodowania ktorymi handluja w polsce oraz tajemnice ktore sa kasowane na polskich forach a ktore dla niektorych osob sa bardzo istotne
 
Last edited:

pepazdepa

Registered
Messages
76
hey man..
what language you used ? in forum is allowed only english and germany i think.. And you language is bangladesh or somaly, who understand this language ?

BTW: i see you again again drinken low-cost tesco wine :D and to see you cryed because you sheeps will be soon offline if polsat switched all cards to cak7 mode :D

BTW2: and now go to attack me :D :D
 

sandy55

Registered
Messages
75
hey man..
what language you used ? in forum is allowed only english and germany i think.. And you language is bangladesh or somaly, who understand this language ?

BTW: i see you again again drinken low-cost tesco wine :D and to see you cryed because you sheeps will be soon offline if polsat switched all cards to cak7 mode :D

BTW2: and now go to attack me :D :D
man dont spam this thread
is completly nonesense to speaking to you and attacking impaired person anymore
polsat have running CAK7 for since 7 years both with CAK6
the problem with you is about you dont knows nagra commands to veriffy this you are just guessing and imagining
you buyed polsat stb with contract for load its card to yours payserver in slovakia , after you noticed CAK7 in STB menu you got head attack and you going to the streamboard and commit to SVN source about polsat have CAK7 from yours multiaccount alias @Vlado Fogo
yours obsession is based on blaming about every else in public internet
you are attacking people there and you have many enemies thats the "head" problem no alcohol and no any other reasons so basically you dont need to be drunk to be like you are instead of me
i dont need any polsat fool because i am not CS guy instead of you
and while i drink i am outside in club so there is basically 0,00001% chances about i arrive my house after and i sit near computer before i going to sleep so its next blame from yours mouth
you asked about contact with me and for some help , i helped you but after you wanna more but i did not agree , after that you going to this website and you start shitting me from yours multiaccount @pepazdepa
and began blaming about i wants from you cameleon FEDC solution and cayman
man in reality i checked you and you dont have completly any knowledge to play with encryption systems you are just obsessed "cheater" then how i would intend to ask person like you about some solutions ?
i dont... and everybody who knows me know also about i dont need any cameleones or caymanes or whatever and i never ask nobody about nothing thats why i dont using multiaccount aliasses like u
but ive answered to this blames and i maked you big mess + problems :thum: and after that you still dont have enough ?
you lie also administration there after they banned you because i revealed photo about you dealing with oscam cak7 for max for 10 euro
you lie and blame and thats why they unlocked yours commerciall account
they dont know about you are "klivo" banned there few years left

Sat Universe > International Section > International Forums > Poland > is this slovakian or polish section or maybe you forget to apply xanax pills today ?
 
Last edited:

manufact

Registered
Messages
177
hey man..
what language you used ? in forum is allowed only english and germany i think.. And you language is bangladesh or somaly, who understand this language ?

BTW: i see you again again drinken low-cost tesco wine :D and to see you cryed because you sheeps will be soon offline if polsat switched all cards to cak7 mode :D

BTW2: and now go to attack me :D :D

if you are sick you should go to a hospital
 

pepazdepa

Registered
Messages
76
if you are sick you should go to a hospital

and you is next polish freeloader having pay server and waiting solution for cak7.
For why polish users not cryed in polish forums ? oooh i lost.. because in the forums admins all deleted and you waiting help on international forum :nana:
 

sega24

Registered
Messages
88
Czego nie zrozumiałeś słowacka dziwko ? :D
Komu teraz dupy dajesz ? :D
To jest Polska sekcja więc używaj POLSKIEGO języka !
A dlaczego Ty nie płaczesz na słowackich forach ?? bo wszędzie zostałeś zbanowany :) To jest chyba jedyne forum na którym byłeś zbanowany kilka razy i wciąż wracasz, jak bomerang albo inaczej, jak częste rozwolnienie :D:D:D

What do you dont understand Slovakian girl ?
To who you sell now ?
This is Polish section so use Polish language !
Why you dont cry on slovakian board's ? the answer is simply, you are banned on all slovakian boards, all polish, and many others, also here you was banned few times but you always back here, like a bomerang .
 

pepazdepa

Registered
Messages
76
Czego nie zrozumiałeś słowacka dziwko ? :D
Komu teraz dupy dajesz ? :D
To jest Polska sekcja więc używaj POLSKIEGO języka !
A dlaczego Ty nie płaczesz na słowackich forach ?? bo wszędzie zostałeś zbanowany :) To jest chyba jedyne forum na którym byłeś zbanowany kilka razy i wciąż wracasz, jak bomerang albo inaczej, jak częste rozwolnienie :D:D:D

What do you dont understand Slovakian girl ?
To who you sell now ?
This is Polish section so use Polish language !
Why you dont cry on slovakian board's ? the answer is simply, you are banned on all slovakian boards, all polish, and many others, also here you was banned few times but you always back here, like a bomerang .

pšpšpšprzepšašam, a dla ceho jest pan taky denerwowany ? :D

why are you deleting sandy55 posts on your commercial forum http://www.sat-4-all.com/board/forum/, he then the must spam and cry on other forums.
nobody here interest about the game Polish mans on the meadow between the cows :nana:
 

sandy55

Registered
Messages
75
nawiazujac do tego co wczesniej napisalem:

po pewnych ustaleniach z anonimowymi osobami musialem ten temat sobie odpuscic kolejnym zreszta razem
i juz zapewne ostatnim
niemniej jednak informacje ktore wyzej podalem sa bardzo istotne i tutaj pozostana

moduly cam zostana itak wycofane z nc+ w najblizszym czasie i winny temu nie jest
zaden **** tylko druciarz z torunia !!!

to on reklamowal swoj piracki produkt na forach satelitarnych i to jego komercyjny debilizm doprowadzil do rozsiewu oferty 4K
na aliexpress !!! jego reklama wciaz wisi na forum sat-4all a innych posty sa wciaz kasowane - to dlaczego ta reklama wciaz tam wisi
i kole w oczy operatora ?

a czy ten ktory kasuje te posty ma wogole olej w glowie ? - nie nie ma !!!
kasowanie postow juz nic nie da bo jest juz na to za pozno


ten typ mial wam podobno dac public ten oscam za darmo dla wszystkich , ogolem to wstepne ustalenia byly takie ze ten drugi "guru z reichu" bedzie jak on to powiedzial przeciwdzialal
komercyjnemu interesowi irola ;) taka wiadomosc przekazal psycholowi ze slowacji do ktorej ja mialem zreszta tez wglad
wiec niech on wiecej nie swiruje i nie robi z siebie matki teresy po forach bo to komercyjny blazen jest :)
wszyscy doskonale zreszta wiedza na kogo szczekano po forach jak temat cayman byl jeszcze aktywny i z jakiego powodu
wiec zastanowcie sie czy wogole warto tej osobie za taki oscam z kluczami placic jezeli itak na tym nie zarobicie lub moze nie wiele bo przeciez przez
te oferme chinczyki z aliexpress maja ten kanal dostepny za 2zl miesiecznie :):):):) - to gdzie tutaj jest wogole jakas logika ?


po likwidacji modulow cam pozostana dekodery ultrabox - czy takie dekodery zostana w jakis sposob zlamane ? mysle ze tak ale w zaufanym kregu i karty z takich dekoderow nie beda rozprowadzane
po jakis amatorach sharingu i moze to i dobrze ze tak sie stanie
te dekodery posiadaja zmodyfikowane algo i karta sparowana z takim dekoderem nie zadziala na zadnym dostepnym obecnie oscamie
(struktura komend znana z cak7 jest zupelnie inna)
ponadto dekodery te nie posiadaja jawnego bloku z kluczami operacyjnymi 016c , ten blok zapewne mozna znalesc w ramie niemniej jednak ten dekoder moze miec ustawiony sprzetowy modul
ktory wykorzystuje tzw. SDRAM SCRAMBLING i jezeli ten modul jest wykorzystywany to w ramie beda krzaki zamiast 016c

pozostaje jeszcze kwestia polsatu w ktorym pewnie niebawem wylacza CAK6
jezeli to zrobia i jezeli kanaly polsat sport i te inne ktorych nie ma w NC+ zaczna sie pojawiac w ofertach sharingu z aliexpress , bedzie to oznaczac ze druciarz wciaz handluje systemami
kodowania w polsce

czy jezeli zostana wycofane cameleony to chinczyki z aliexpress beda posiadac oferte NC+ - TAK !!! bo tych oferm ktore nie umieja sie zabezpieczyc przed tymi pasozytami jest od groma
teraz juz nawet sa takie ktore kupily oscam od druciarza :( dowodem tego jest min. istotny fakt ze jak u irola dzialalo te 4K to na aliexpress tego jeszcze nie mieli
jest wiecej dowodow na to ktorych nie mam wogole zamiaru tutaj podawac to wy sie specjalizujecie w sharingu a wiec siec czy tez bezpieczenstwo w sieci powinniscie miec w 1 palcu w przeciwienstwie do mnie

co ja tutaj jeszcze chcialem dodac
text tego pana skierowany (chyba) do NC+? "parowanie kart z dekoderem uwazam za nielegalne" czy tez text "nie maja po co aktywowac parowania dynamicznego w NC+ bo wtedy zrobimy oscam z enigma pod pace ktory bedzie wspolpracowal z procesorem dekodera i dekodowal klucze w locie" czy jak to tam bylo

a wiec panie kolego zacznijmy od tego iz podczas gdy ty trzaskales dekodery przez 5 - 6 lat na allegro i zacofales sie w rozwoju to inni doskonalili swoje umiejetnosci w innym zakresie
i moga sie w tej kwestii wypowiedziec
a wiec wypowiadamy sie

1. zaden z operatorow nie ma nic do gadania w kwestii czy w dekoderze ma byc jakies parowanie czy ma nie byc zaden !!! od paru lat wydawane sa tylko dekodery z parowaniem kart a bez parowania wogole nie istnieja w produkcji
to dostawcy systemow kodowania narzucaja parowanie z karta a nie jakis operator , operator zas moze tylko doplacic za aktualizacje parowania
a oplata za podstawowe parowanie jest wliczona w koszt produkcji dekodera i licencji na system ktory zakupil wiec takie bzdury to ty sobie mozesz wypisywac w piaskownicy
2. nie wiem czy ty o tym wiesz straszac tego biednego operatora ta enigma ze oprocz decyzji operatora decyduje rowniez dostawca systemu i w skrocie jesli decyzja w sprawie aktualizacji parowania zostanie podjeta przez firme nagravision to zostanie ona zrealizowana bez wzgledu na jakies twoje enigmy czy obiekcje operatora pamietaj o tym !!! wystarczy ze ktos do publicznego internetu wgra klucze cwpk z nuid pod ten caid
 
Last edited:

deltaT

Registered
Messages
91
maxresdefault.jpg
 

sandy55

Registered
Messages
75
hey man
whats is wrong with you there ?
at first this is polish section and if you dont understand about we speaking there then dont shit people there
at second maybe you are one of the angry customer of this man http://www.jacektorun.pl/ who killing encryption systems in poland by allowing CS pawns to run 4K channels! including chinese shitmans from aliexpress
 

deltaT

Registered
Messages
91
jestem tylko zmartwiony, ponieważ trzymasz wielki monolog. dlaczego martwisz się o tego faceta? zostanie ustalony tak samo jak drugi facet, który wcześniej czytał klucze do polsat.
 

sandy55

Registered
Messages
75
jestem tylko zmartwiony, ponieważ trzymasz wielki monolog. dlaczego martwisz się o tego faceta? zostanie ustalony tak samo jak drugi facet, który wcześniej czytał klucze do polsat.
mi raczej chodzi tutaj o co innego
na polskich forach kasuja posty odnosnie tego systemu bo kilku bezmozgow kupilo ten oscam u niego a tak nie moze byc
nie moze byc tak ze jakis druciarz tym handluje a inni nie moga wymieniac informacji nt. tego systemu i ksztalcic sie w tym temacie
taka jest moja opinia
dlatego bedziemy pisali tutaj bo tutaj jest normalnosc
a raczej inni bo ja juz napisalem co potrzebowalem i kolejnym juz zreszta razem zostalem powstrzymany przed rozwijaniem tego tematu z mojej strony
chcialem tutaj dac rowniez do zrozumienia na czym polega glowny problem zeby ten druciarz wiedzial ze inni tez maja zabawki i to duzo wiecej niz jakis cayman
 
Last edited:

sandy55

Registered
Messages
75
i nie wiem jak pozostali ale ja tam juz wiecej na zadnym polskim forum postu nie napisze na zaden temat :thum:
 

Thzzzzz

Registered
Messages
1
Fajna reklama...

Kolego Łukaszu Filip z Gorzowa z Ulicy Prądzyńskiego. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy...

Robisz reklamę... Po co ?
 

sandy55

Registered
Messages
75
Fajna reklama...

Kolego Łukaszu Filip z Gorzowa z Ulicy Prądzyńskiego. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy...

Robisz reklamę... Po co ?
reklame czego ofermo bez doswiadczenia ?


"Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy...
"
jestem

hmm
sugerujesz zas ze tam gdzies jakis lukasz mieszka ?
rozwin ten temat bo brakuje w nim jeszcze numeru mieszkania i klatki schodowej
kolejny sfrustrowany amator sharingu ktory kupil oscam pod karte cayman u druciarza z torunia
 
Last edited:

sandy55

Registered
Messages
75
@Thzzzzz - ja nierozumiem paciuk pharaon piterek05 po co ty sie ukrywasz pod innymi nickami przeciez ja wiem ze to ty :)

z tego co pamietam to ty wysylales dekodery nc+ i polsatu temu uposledzonemu ubekowi ze slowacji a on twoj adres porozdawal wszystkim znajomym :nana: i gwint wie co on z nim jeszcze robil czy robi wciaz

krazyly pewne niescislosci odnosnie tego ze ja cos tam niby mam itd. ale niechce dac wiec wytlumaczylem jasno ze ja nie mam bo mnie polskie operatory nie interesuja zjebie techniczny!!!
a reklame waszego pirackiego produktu to masz na polskich forach twoj kompan z zamknietego forum ja tam umiescil i ciekawe czemu wciaz nikt jej nie wykasowal moze placi tam jakis hajs dodatkowy za nia ?

aha i tutaj masz jeszcze post ktory zostal wykasowany na polskim forum na deser komercyjna fujaro

U¿ytkownik REWAX dnia 26 styczeñ 2019 - 00:03 napisa³

Brakuje mi tylko bypass i opanowany SKY, jezeli ktos pomoze to chetnie pomoge rowniez.


Raczej bym nie liczyl na twoja pomoc dzialasz sam nie pomagajac nikomu sam p tym wiesz przykladow jest duzo nie tylko tutaj ale na innych forach nie obraz sie ale wejscie do spolki z Toba to porazka na samym starcie..ztrsktujesz wszystkich z góry ,Takie opinie z rozmowami z ludzmi panuja o Tobie.
co do Niemieckich kablowek to tam jest jak w Polskich inne klucze sa potrzebne uzywane do zdekodowania karty,innaczej skonstruowany oscam.
Chcesz pomoc rozmawiaj z ludzimi wytlumacz jak co liczyc na DVHK juz zadano ci nie raz takie pytanie jak to wyliczyc konkretnie tutaj juz tak samo ktos zadal pytanie milczysz nie wchodzisz w dyskusje .Widac nie chcesz tego ciagnac chcesz tylko wyciagac dane na to wychodzi nic po za tym.
traktuj to jako Hobby a nie worek $$ jak inni z DVHK..Tam ceny Oscamow z danymi juz siegaja po 1.5K.

ja ilekroc przegladam te polskie fora to jakos sie nie moge powstrzymac zeby wam nie odpisac (chociaz podalem ze nie bede juz wogole pisal) a przegladac zawsze bede
@REWAX z tego co ja widze to ty tylko potrafisz innych szkalowac a twoja wiedza opiera sie tylko na tym ze tam cos dziala to po tyle chodzi ten ma tamten nie ma a jeszcze inny jest debilem bo nie podaje szczegolow na publicznych forach tylko pisze ogolem
adas - nie wiem co ta osoba potrafi i nie mam wogole zamiaru w to wnikac natomiast stwierdzic moge tylko tyle ze on chcial wam upublicznic wszystko co jest niezbedne do uruchomienia kart rom420 nc+
dopiero jak pewne osoby zaczely go jechac na publicznym forum to sie wycofal ale itak dostaliscie ot chocby jakis oscam demo itd. czy program do dekodowania kluczy operacyjnych rsa

2.
nie wiem po co wogole pisac nt. czy rozwijac temat tych kart "cayman" jezeli posty sa kasowane (i jezeli ten zostanie wykasowany to zostanie skopiowany i napisany na sat-universe)
sprawa jest prosta jako ze wy nie potraficie lub nie chcecie podpiac sie w ktorys dekoder porobic logow analizatorem i pobawic sie z offsetem (ten ktory zawiera wynik podpisu ECDSA) i sprawdzic co tam sie dzieje pomiedzy pamiecia a procesorem itd. bo to sie da zrobic tj. wywolac funkcje crypto pause wtedy procesor umozliwi wykonanie dowolnego nie podpisanego kodu przez 5 minut
wy nie chcecie albo nie umiecie przeczytac dokumentow pdf ze strony security-explorations zeby sie nauczyc dekodowac te klucze itd.
dlatego ta "osoba" ktora tym handluje wykorzystala ten fakt.. i nie on nie jest zaden "guru" bo na guru to jeszcze w polsce za slabe zabezpieczenia sa a nawet jak maja lepsze to itak wciaz te slabsze sa nadal w uzyciu

3.
jaki kod pod dt05 00 10 czy 00 10 + 20 ma zostac dodany do oficjalnego kodu svn oscam ? - czy to nie ten kod z dt05 00 10 bez 20 protokol T=0 z francji (ktory lata po ludziach od ponad roku czasu do ktorego ta
"komercyjna oferma" sie dorwala i bazujac na tym kodzie opracowala platna wersje oscam pod cayman ? czy teraz widzicie do czego ten caly temat "cayman" sie sprowadza ? do tego ze ktos uzyl gotowy kod z francji i przepisal tam zaledwie do C kod DT05_20 z pythona ktory tez gdzies tam latal pozniej dodal szyfrowanie pliku z kluczami i puscil na rynek
to tylko dlatego ze wy nawet tego nie potraficie zrobic to tak sie wlasnie stalo.. i to tez dlatego ze te polskie operatory sa kompletnie zacofani w rozwoju wprowadzaja systemy z opoznieniem gdzie w pozostalych krajach jest juz wszystko gotowe i wystarczy poprosic o pomoc! i tylko zabezpieczyc pod siebie zeby ktos nazwijmy to "nie sklonowal tego"

4. po co pisac i wywlekac jezeli wystarczy co niektorym tylko poczekac ;) niech on sobie tym handluje i niech jak on twierdzi jego zabawki i czas kosztuja no to musi sie zwrocic (no to sie zwraca ale nie tylko jego hajs) bowiem decyzja w sprawie likwidacji modulow CI+ z "tego wlasnie powodu" zostala juz podjeta ponadto przekonaliscie sie ze nie warto wogole "im" czy "jemu" pomagac min. wspolpracowac z nimi wyrobili sobie juz przez to opinie na rynku

5. oscam pod karty z dekoderow ultrabox potrzebuje przebudowe struktury komend ponadto jest problem z kluczami operacyjnymi z tych dekoderow
i on tego sam nie zrobi no chyba ze wszystko sie opozni i w odpowiednim momencie jak juz bedzie gotowe za granica "ktos jemu taki kod da"
wiec tutaj jest pewien punkt zaczepienia itd. bynajmniej tymczasem caly temat zwiazany z cak7 w nc+ uwazam za kompletny bezsens ze wzgledu na to min. ze oferta 4K jest dostepna na aliexpress z cala reszta kanalow za jedyne 1.80pln/msc wiec nie ma sensu wogole komus placic za to czy tez probowac jakos uruchomic bo itak na tym nie zarobicie przez nich
te chinczyki zbieraja sam "syf" i ten kanal 4K dziala im z cache min. wlamania na dekodery klienckie oni dostarczaja glownie platformy z krajow ktore nie dbaja o poziom bezpieczenstwa jak np. polska czy hiszpania tam gdzie sa najwieksze masowki sharingowe
i zeby oni mogli wysterowac swoich klientow pozostala reszta oferty to potrzebuja zajebisty "backup" zapas wiec teoretycznie aktualizacja zabezpieczen w polsce (ogolem cala oferta) w pewnym sensie jakos na ten proceder napewno wplynie i oni w koncu poleca w zaswiaty
wiec zamiast zajac sie konkretem wy wciaz drazycie tam gdzie nie trzeba bowiem operator nc+ jest w tej chwili nieistotny ale polsat!

7. - dodatkowy bonus
wasze nuid z cwpk ktore sprzedajecie z plikiem od oscama sa od dawna na czarnej liscie bynajmniej te ktore widzialem
wez rowniez pod uwage pewien istotny fakt ze jak ktos sie wkurwi z jakiegos powodu to wam niezlego balaganu moze narobic
takze miej to na uwadze piszac do mnie ;) a co ja takiego mam itd. to ty tylko mozesz wrozyc z fusow bo ja szyfruje komunikacje i nie gadam z ofiarami sharingu

wasz oscam pozostal nie-tkniety przezemnie i zatrzymal sie na AES256 i wyraznie wytlumaczylem tutaj ze ta sprawa jest zamknieta poniewaz ewentualna publikacja tego waszego pirackiego produktu czy tez polecen do dekodowania kluczy doprowadzi do wielkiego zamieszania i ucierpi na tym wiele osob ktore sobie same wszystko zrobily i ktore nie maja zamiaru tym handlowac jak wy to robicie

ponadto ten francuski kod na ktorym bazuje wasz oscam ktory to po ludziach latal od ponad roku czasu lada moment bedzie dostepny dla wszystkich za darmo w oficjalnym oscamie lacznie dt05 20 ktory ktos podal tez w C
i dlatego ten komercyjny ubek ze slowacji tak tam sie produkuje on robi to samo co robil 5 - 6 lat temu w polsce jak ktos metode obliczenia rsa pod conax upublicznil!
i nie to nie jest zaden jego kod bo ten bezmozg nie potrafi programowac w C (on wogole nic nie potrafi) wy obaj macie taki sam poziom intelektualny tyle ze on jest dodatkowo umyslowo chory a ty jeszcze nie zachorowales na glowe :)
ten kret ze slowacji ma jakiegos informatyka ktory pracuje w firmie SIEMENS i on jemu kod robi pod pirackie serwery z sharingiem
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top