Golden media wizard HD

able

Registered
Messages
4
Ju lutem a ka dikush nga ju njohuri për kët resever Golden Media Wizard HD Vote HD, 2 x DVB-S2 tash pasi që tring i ka ba këto ndryshimet a e lexon kartelen ky resever?

para një viti e gjys e kam pagu në kosovë reseverin që thirret blackbox dhe kartelen mir ka punu tash para pak kohesh e kam ba abonimin e karteles po me reseverin e vjetër nuk po punon më! Ju përshëndes
 

able

Registered
Messages
4
Nuk e kuptoj qka ësht ky termi pairing!
si do që të jet faliminderit kam vendos me ble kët resever shpresoj që t'më kryen punë

Ju përshëndes
 

able

Registered
Messages
4
nagraman flm që ma preferove dm500hd por tashmë me erdhi sot ky reseveri golden media wizard vote hd e kam një problem kanale po gjen kur po e bëj kërkimin vetëm kanalet shqip as një nuk e gjen!!!

si mund ti gjej kanalet shqip
edhe ip po e merr normal po qasje nuk po kam pc->resever
 

joni61

Registered
Messages
24
Bej kerkim manual dhe meri frekuncat shqiptare nga interneti dhe futi manualisht dhe vendose ne kerkim frekuencat nje nga nje.
 

fiti

Registered
Messages
1
perse nuk punon youtube ne wizard HD nese din dikush me rregullu let um ndihmon qetu di krejt me USB me bo instalimin e programit nresever vetem se sun pe gjej programin e duhur cccam a qysh quhet ?
 

metisat

Registered
Messages
2
youtube ne wizard HD momentalisht ska sai perket kateles tring blehet moduli conax mvaret per qfar pakete
 
Top