Note: Visitors from certain countries might see in-text advertising(underlind words in posts) or pop-under ads.
It is only shown to unregistered visitors or members that haven't made any posts. So you can easily get rid of it.

World-Of-Satellite

4K OFF!

Poland

Reply
Old 03-10-2020, 21:53  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
dexlab dexlab is offline
Senior Member

Country: Country Flag

na sam koniec (mam nadzieje ) wracajac jeszcze do fpga itd. ja od wielu lat wykorzystuje narzedzia oparte o te i inne duperele i jesli komus wydaje sie ze cos kupi i zadziala jemu z automatu to jest w totalnym bledzie

powiem tak producenci procesorow znaja kazdy white paper i potrafia zabezpieczyc przed pewnymi metodami swoje procesory jest tylko 1 problem

problem = partactwo to tak jakby jakis partacz montowal kibel i postawil za daleko od rury (na sile da rade rure wcisnac) to niech tak pozostanie jesli kibel bedzie sie trzymal podlogi to sie nic nie stanie (a jak sie nie bedzie trzymal to rura bedzie sie rozszczelniac itd.) wiec nie ma sensu wogole tego poprawiac

tak tez ww. warunek 1 2 + 3 zostaly przezemnie wykorzystane , da sie zastosowac rowniez na bcm tylko nie wiadomo czy oni sie nie zabezpieczyli przed samym atakiem pomijajac warunek1 z czasem to sprawdze

dlaczego tak sie dzieje itd. ? dlatego ze dla nich zmodyfikowanie czegos w procesorach to sa min. dodatkowe koszty wiec lepiej zrezygnowac z dodatkowych rzeczy (jesli itak tam sie nikt nie dostanie wg. nich) to partacze z stmicroelectronics ale nie tylko... rowniez cas vendor z ndx implementacja icam i te tematy bowiem sam broadcom odwalil kawal dobrej roboty w zabezpieczeniu swoich produktow

Last edited by dexlab; 03-10-2020 at 21:56..
Reply With Quote
Old 03-10-2020, 22:28  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
krupier krupier is offline
Junior Member

daj se siana tworzysz nicki jakieś i rozpisujesz się ktoś napisał pijackie wypowiedzi
4k jest i będzie dla grona swoich
Holender czy Niemiec hee zainteresowani wiedzą tyle pozdrawiam wszystkich
Reply With Quote
Old 03-10-2020, 22:58  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
dexlab dexlab is offline
Senior Member

Quote:
Originally Posted by krupier View Post
daj se siana tworzysz nicki jakieś i rozpisujesz się ktoś napisał pijackie wypowiedzi
no to widac kto tutaj jest tak naprawde pijany ..
za malo przeczytales lub nie doczytales - nie interesuje mnie twoje 4k a nt. pijak to szkoda ze nie mam przy sobie alkomatu bo bym nagral
alkomatow nie uzywam bo nie mam prawa jazdy wiec nie ma takiej potrzeby oszuscie (klamco)

pozatym holendrzy czy niemcy maja w 4 literach twoje polskie 4k jezeli juz ich temat poruszasz to tyle to jest warte vs pozostale platformy ze nie jest ncizego warte

masz dziala ci to spadaj i podlaczaj sobie innych mnie ten temat wogole nie interesuje

i nie zapominaj o tym lachu ze obrazanie poszczegolnych osob w publicznym internecie jest karalne > ja tutaj nie obrazilem nikogo tylko skrytykowalem w przeciwienstwie do was tj. malinowypomidor vs pudliszki i ty lub ten sam , to tez mialem prawo skrytykowac z powodu tego ze banda pojebow porozdawala moje prywatne korenspondencje , takze sobie uwazaj co ty do mnie piszesz bo > klamiesz!

slowak = po miesiacach walk ja tej osobie odpuscilem ze wzgledu iz ten czlowiek jest chory psychicznie zezre wiecej tabletek kilka wizyt u lekarza i mu pewnie przejdzie (lub juz mu przeszlo) ale pamietaj ze tobie moge nie odpuscic.. takze licz sie ze slowami i nie obracaj tego tematu w przyszlowiowe szambo bo ja tutaj podalem wiele istotnych informacji dla ludzi ktorzy graja w pewne gry... tak jak i ja

ja tutaj nie wszedlem na te forum po to zeby cos udowadniac itd. tylko po to zeby podzielic pewne informacje zalozmy ze ja w te wszystkie zabawy inwestuje pewien czas i kase ale pozniej minie jakis czas i pewne rzeczy traca dla mnie wartosc za to wartoscia jest to = jestem ciekaw czy ktos inny to do czegos wykorzysta w przyszlosci i przebije mnie taki juz jestem do tego celu tez zostala stworzona pewna strona internetowa wiec mozesz sobie darowac te oszczerstwa w moim kierunku

Last edited by dexlab; 03-10-2020 at 23:25..
Reply With Quote
Old 03-10-2020, 23:36  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
dexlab dexlab is offline
Senior Member

cos slabo sie staracie bowiem do tej pory nikt zaden z was nie rozwiazal glownej zagadki czym jest warunek1 ? ja moge tylko przypuszczac ze jedna osoba z tego forum ktora nie jest z PL wie lub domysla sie o co w tym wszystkim chodzi a wiec czekam! niech ktos udowodni ze potrafi rozpracowac moje zaszyfrowane wiadomosci

dodam ze tzw. warunek1 jest kluczem do rozpracowania zabezpieczen w wielu procesorach wykorzystywanych w dzisiejszych set top box , bo skoro nie mozna czytac i dpa nie dziala (differentiall power analisys) to ta metoda jest jedyna ostateczna strategia dodam ze producenci procesorow o niej wiedza ale.. moze cos pomineli ze wzgledu na teoretyczny brak dostepu do warunku1 , w sti zapomnieli nie tylko o tym na bcm jeszcze tego nie sprawdzalem

niech ktorys napisze mi co oznacza warunek1 niekoniecznie tutaj moze byc poprzez PM jestem bardzo ciekaw czy chociaz taka prosta rzecz jest dla was w jakims sensie zrozumiala , mysle ze czytajac wiekszosc moich postow mozna sie domyslic

na bcm warunek1 zostal sprawdzony i dziala (znajomy mi to zrobil bo ja nie odpalilem jeszcze elfa moze cos nietak z usb)

warunek1 dziala le nie wiadomo czy shitcom nie jest pozabezpieczany przed tym atakiem , warunek1 jest niezbedny do ,wykonania ataku
warunek1 daje cos atak robi cos i na koncu jest kalkulacja klucza

ogolem nie da sie tego zrealizowac bez wykonania warunku1

Last edited by dexlab; 03-10-2020 at 23:55..
Reply With Quote
Old 04-10-2020, 00:09  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
dexlab dexlab is offline
Senior Member

Quote:
oczywiscie przyznaje racje - mozesz mnie krytykowac tak jak ja tutaj innych whatever ale nie obrazaj mnie wyzywajac od jakis alkoholikow czy pijakow bo ja nie jestem zadnym z nich !!! > tylko napisz tutaj tak mam gdzies twoj poswiecony czas bo 4k itak dziala u innych i bede je mial jesli bede chcial zamiast ciebie obrazac > spoko... tylko cofnij sie wstecz i przeczytaj co ja dokladnie napisalem to zrozumiesz ze mnie 4k nie interesuje pozatym ja nie widze na dzien dzisiejszy metody ktora mozna zastosowac zeby rozpracowac u1tra (moze inni widza) kazdy z nas jest inny i posiada jakies metody ktorych sie nauczyl w przeszlosci i moze je wykorzystac , moze jest cos o czym ja nie wiem ? moze byc..

jak kazdy lub wiekszosc z was raz co weekend pozwalam sobie na jakis alkohol jednak jak wypije to mnie nie ma przy komputerze tylko jestem ze znajomymi gdzies tam daleko... czy to jest jakis alkoholizm ? - nie to nie jest zaden alkoholizm wejdz na wikipedie i przeczytaj sobie co takiego oznacza alkoholizm , to jak ktos pije uchlewa sie dzien w dzien lub jak pije sam w samotnosci to tez jest alkoholizm to mnie chyba pomyliles z tym kims to ja jeszcze do takiego etapu nie doszedlem i watpie zebym kiedykolwiek doszedl , ja musze funkcjonowac i pewne rzeczy musza byc dla mnie zrozumiale lacznie z kodem i ww. tematami a to jest niewykonalne po jakims alkoholu czy dzien pozniej
takze mozesz zmienic plyte ty i twoj kolega bo to sa brednie co wy tutaj na moj temat wypisujecie

ja moze ostatnio troche wiecej wypilem podczas remontu (doprowadzania mieszkania do funkcjonowania) bo szczerz powiedziawszy byly takie momenty w ktorych ja powiedzialem dosyc... mam juz to wszystko gdzies nie zrobie tego wszystko sie sypie i psuje po paru godzinach lub w kolejny dzien do tego wracalem (to nie byl zwykly remont) tylko doprowadzanie zdewastowanego mieszkania do funkcjonalnosci (calego!!!)

to bylo tak ze ja rylem dzien w dzien po 12 godzin lub wiecej nawet jak nadchodzila noc nie moglem juz halasowac to uszczelnialem silikonami itd. w pewnych momentach tracilem cierpliwosc pomagali mi w tym 2 koledzy + 2 firmy remontowe na samym koncu , wczesniej wogole nie chcieli sie tego podjac (te firmy)
ja juz poprostu wstawalem i zapominalem jak sie nazywam w koncu dzisiaj ten koszmar sie zakonczyl (jeszcze nie wszystko funkcjonuje ale jest ok)

btw. te czaty ktore wgral slowak do internetu jakis czas temu to byly czaty w srodku nocy w momencie kiedy ja wracalem z imprezy cos tam brzdegolilo w laptopie no to podchodzilem i odpisywalem zanim poszedlem do lozka (przewaznie tak bylo)

ten czlowiek nie mogl spac po nocach i zawracal mi glowe teraz szybkie pytanie > kto ma problemy ze snem ?! narkomani i lekomani... cala reszte mozecie sobie dopisac sami (wykluczajac w tym mnie bo ja wracalem w nocy od znajomych czy z pubu) i to byly weekendy

ja wogole nie wiem co tam bylo bo jak koncze rozmowe na secure chat to wylaczam szyfrowanie i zamykam okno w razie bezpieczenstwa a ten pokrecony pojeb wszystko nagrywal po to zeby pozniej wgrac do internetu

Last edited by dexlab; 04-10-2020 at 00:36..
Reply With Quote
Old 04-10-2020, 01:13  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
dexlab dexlab is offline
Senior Member

na sam koniec dodam (chyba na koniec ) ze tak podsumowujac wszystko co tutaj napisalem i to co sie wydarzylo wgrywanie moich czatow do publicznego internetu + rozdawanie mojej prywatnej korespondencji znajomym powiem tak ja moze mam pewna nauczke (mialem z przeszlosci) ale widac jednak wszystkiego sie jeszcze nie nauczylem

moge powiedziec tylko jedno na mojej liscie kontaktow sprzed wielu lat pozostalo 99% osob ktore to wszystko robia wylacznie dla zabawy ten 1% to jest min. kolega ktory jest komercyjna osoba ale jemu moge zaufac (recze za niego) pozostale osoby sa to osoby niekomercyjne i szczerze powiedziawszy takim osoba mozna tak naprawde zaufac i ew. wymieniac z nimi jakies informacje min. jest tez 2 znajomych ktorzy maja juz swoje lata ale pomimo tego sa spoko (nie kazdy kto jest stary ma nierowno pod sufitem tak jak slowak) bo jest min. znajomy z EU i tez drugi z USA chicago ktory dzwoni czasami do mnie na voipa
sa to spoko ludzie z ktorymi utrzymuje kontakt od wielu lat
takze zastanowcie sie czy naprawde warto z kims rozmawiac a jezeli juz to wlasciwie z kim ? bo ja juz nieraz sie przejechalem na pewnych osobach moge powiedziec ze z panem z torunia mozna bylo jeszcze jakos porozmawiac z 7 lat temu (zanim go wykasowalem z mojej listy kontaktow) le w tej chwili nie ma juz zadnego tematu po tym wszystkim co sie wydarzylo

znajomy z usa ktory wprowadzil mnie w swiat modemow (cable modem hack) w internecie jest ksiazka hakera z san francisco ktory wyladowal w pierdle na 20 lat za hakowanie tych modemow
powiem tak ogolem temat zajebisty bo nie trzeba tora uzywac do pewnych rzeczy ale ja sobie dalem z tym na luz , po tym jak zrezygnowalem z kablowki przez 4 lata pozostal wkrecony kabel w skrzynce w piwnicy do momentu w ktorym nie przyjechal jeden palant i go nie wykrecil > wkrecilem go spowrotem po czym ten koles zaczal wracac co 2 tygodnie i sprawdzac czy kable sa powkrecane i je wykrecac w kolo macieju juz mi sie ta zabawa znudzila na sam koniec u mojego ISP (tam gdzie ta skrzynka w piwnicy byla) pozmieniali cos panowie w security i juz sie tak latwo modemu na lewo nie udalo odpalic

dobre to jest to ze technik nie widzi gdzie sie znajduje taki modem (teoretycznie moze obnizyc moc na wzmacniaczach w piwnicy i okreslic gdzie jest mniejwiecej ale to sa koszty itd.) ja bym ten temat rozwinal i nawet jesli wprowadzili cos nowego u mnei mysle ze byloby do obejscia ale ja juz poprostu nie mam na to czasu
tutaj jest ksiazka opisana > __https://www.amazon.co.uk/Hacking-Cable-Modem-What-Companies/dp/1593271018 jest gdzies tez pelny pdf w internecie do pobrania (cala ksiazka) to sobie poszukajcie jesli to kogos interesuje

ja juz ide lulu nie wiem czy bede mial wogole jeszcze czas zeby cokolwiek napisac moj czas niebawem zostanie bardzo ograniczony ale wciaz cos tam bede dzialal , mam tylko prosbe jesli ktorys wykorzysta w jakims celu informacje ktore podalem niech mi napisze w szczegolnosci niech sprobuje rozszyfrowac warunek1
pozdro

Last edited by dexlab; 04-10-2020 at 01:25..
Reply With Quote
Old 04-10-2020, 09:56  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
dexlab dexlab is offline
Senior Member

ryan harris dostal wyrok ponad 20 lat wiezienia za sprzedaz modemow kablowych do internetu ze zmodyfikowanym alternatywnym oprogramowaniem , mial swoj sklep

modemy ktore byly czyste bez mac adresow czy certyfikatow nie mozna bylo na nich wykonac klona bez wpisania tych danych , czyli generalnie robil to samo co czesc z was robi na allegro sprzedaz dekoderow operatorow z zainstalowana enigma , alternatywne oprogramowanie bez kluczy ktore umozliwia podzial kart i korzystanie z sharingu

dlaczego tak sie stalo ? dlatego ze w s1anach nawet przerabianie konsol do gier jest nielegalne , gdyby koles mieszkal w EU nie zrobili by jemu nic

wykorzystanie takiego modemu u ISP jest nielegalne i chociaz nie slyszalem zeby kogos za to zlapali wiem ze moga nalozyc bardzo wysokie kary

wracajac jeszcze do w1f1 to tam na samym poczatku (zreszta widac to co podalem) sa weryfikowane podpisy kilkukrotnie dluzsze odstepy czasu oznaczaja komputacje jakies obliczenia itd. + boot jest deszyfrowany przez procesor chyba we wszystkich dekoderach z h237 to dziala tak samo lub podobnie (sam init)

Last edited by dexlab; 04-10-2020 at 10:02..
Reply With Quote
Old 04-10-2020, 10:17  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
cezar07 cezar07 is offline
Senior Member

Quote:
Ale sadzisz / sadzicie ze 4k bedzie nadal działać ????
Macie na to jakies sensowne dowody ??

Wiecie czemu ostatnio na jednym facebook arabskich gość dla screny z kanałˇw 4k z FR wygląda ze caid 1883 [ czyli 1883=1884 wygląda na to ]
Wprawdzie jest pokaźne tam ze niby IPTV ale skądś musieli wziąć obraz.
Reply With Quote
Old 04-10-2020, 10:30  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
krupier krupier is offline
Junior Member

orginalny dekoder wlaczasz na canal+ 4k i podpinasz hdmi do kodera transmisji (są fajne sprzęty)
streaming w net leci
linka podpinasz pod liste kanalow i mamy 4k caly czas
w czym problem??zabezpiecznie hdmi
hdcp2.2 ??
ps.Przy okazji chciałem przeprosić dexlab poniosło mnie trochę
Reply With Quote
Old 04-10-2020, 10:36  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
benzinol benzinol is offline
Banned

hey dexlab aka hegemon, sandy55,salo and others 100 you nicknames, tell me please what supermarket have now in polland action on low cost wine ? TESCo or LIDL ?
i see you still drinken and you suffer from self-talk ..

No one in Poland reads your nonsense anymore, and that's why they banned you everywhere
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to benzinol For This Useful Post:
samuele999 (04-10-2020)
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules