magyar fórum.

limess

Registered
Messages
4
EPG

Üdv mindenkinek!

Csak nálam van elcsúszva a programújság? Vagy más is szív ezzel?

Üdv:limess!

/kapcsoljátok be a flag-et, nagyon randán néznek ki ezek a feketeségek/
 

limess

Registered
Messages
4
flag

HI!

Bal felső sarok!
user cp ; edit profile; Additional Information; Location; Country!

Úgy néz ki nekem is helyreállt az EPG -m!

Szép napot!

limess
 

USoldier

Registered
Messages
1
Sziasztok!Új MAGYAR felhasználó vagyok itt.Ez az eddigi legjobb és legtartalmasabb műholdas fórum.Itt mindent meg lehet találni amire szükségünk van! :D

Azt el tudjátok magyarázni nekem, hogy hogy működik ez a fájlletöltés? Nekem kettőt enged.Valakinek 10-et.Ezt hogy lehet elérni?
 

Rick4

Registered
Messages
3
hi

Helló!
Üdv neked és a többieknek is. Végre találtam itt magyarokat is, már elég régóta látogatom ezt a fórumot, sok sok plusz infó van a magyar szinthez képest. Eddig akárhányszor idejöttem, mindig tudtam letölteni azt amit akarok, bár egyszerre sosem jutottal el a tízig.
 

holzauge

Banned
Messages
23
Lépjünk előre

Hali mindenkinek,:wavinghismilie5pb: lenne néhány konkrét kérdésem. Jelenleg angliában élek, egy 3 szobás házban, mindenhol más és más beltérink van, és az enyém még forgatós is. Nos van 1 GLOBO 6010 CI, polska emuval, folyton lefagy, aztán 1 Digital 6100 CI, szintén fagyós, ( ez valami globo,opticum klón ), majd 1 Illusion M2-S, ez a vectrákkal jól hegedül, tesója 1 Illu M3, szintén zenész, 1 Opticum 7100C, mikor milyen EMU-t kap, úgy dolgozik, 1 Opticum 4000C dettó, és végül a főnök a Humax HD-FOX Diablo Light 2.3 CAM-mal és Cas3+ programozóval, ja és egypár Comag SL 65-ös porhüvely, rossz szoftverrel fejbelőve, jTag-ra áhítozva. Amit nézünk: 1W és 23.5E de a forgómorgó 4W- től nem megy tovább (ott a fal) keletre viszont tudna menni, de nem találja a holdakat 30E-nél tovább, valszeg be kéne állítani, de nem tudom, örülök, hogy ez is jön. A kérdéseim: 1.lehet-e még az öreg globohoz gyári fw-t találni, mert esetleg CAM-al még sokra vihetné, de állítólag az EMU-s fw-vel nem fér össze. 2. Érdemes-e az Illukra fw frissítést rakni, mert már nagyon régiek, de jól mennek. 3. A Humy hdfoxhoz létezik-e valami EMU. 4. A forgatót alapra be kell állítani valahova, vagy honnan induljon, hogy a beltériben tárolt infók üljenek, mert most ha beírom az x holdat, keresi de nem találja. A leírás alapján belőttem a nyilakat, fokokat és ráálltam 1W-re majd beltéri be, motor összevissza, seképsehang, manuális beállítás indult, pár órán belül 4-5 hold összetákolva, most megy. 5. A Diablo CAM-hoz hasonló modulok közül tudna-e valaki ajánlani másikat, amit kipróbált, és bevált, miket nyit, mivel programozható ( Cas3+ előny )stb, és a loader card mire jó, melyiket érdemes használni éstb... nos ennyit röviden, minden hozzászólást szívesen fogadok, jó vételt mindenkinek Laz :ff:
 

sanyi59

Registered
Messages
43
Szevasztok magyarok örülük hogy enyien vagyuk ,csak bejelenkezni szeretem volna ,mar ideje volt 355 napja,hogy figyelemel kiserem eszt az oldalt,es monthatom hogy a LEGJOBB !!!
 

sanyi59

Registered
Messages
43
Szevasz en is abba a hejzetben vagyok mint te ,ha nincs semmi elküldöt post-od akor nem tölthetel le dolgokat amokor csak akarsz,ahoz legalabb 2-vagy több kell azert most mivel hogy talaltam Magyar oldalt ,most meg is probalom ,hogy müködik e
 

holzauge

Banned
Messages
23
Ne tolongjatok!

Mindenkit üdvezlek, látom, hogy ha valaki ide is téved, hát nem fórumozik, csak a letöltés miatt regisztrál, ami azért nem haszontalan, de érthető is ekkora forgalomnál...no mindegy, én mostmár nemnagyon fogok itt felbukkanni, mert minek :(
 
Top