Едисион Ундерлине 3 в 1

mezdrata

Registered
Messages
6
Това е един он така наречените ново поколение приемниции има много малко за тях писано по форумите.В нашите форуми като попиташ нещо ти разправят чети имало някъде си писано по проблема или тая тема е забранена:confused::confused:Та ми се ще по некои въпроси като се попита и някой знае нещо да го сподели без да се сопа че видиш ли имало го/на мен ми се иска по разбираемо да е/.
 

mezdrata

Registered
Messages
6
Та сега на моя конкретен въпрос:Има EMU hs_2.52 което чете каква е точно картата ако поставиш такава в слота/с възможности да се отвори и я настроиш,ако успееш разбира се може да се ъпне/.Още има Кака Шер с много опции,ама там съм БОС и не мога да коментирам и все пак ми се иска да я изуча но ми трябва по простичко обяснение ред по ред какви стойности се пишат/най вече какво означават?/.Третата опция е ръчно писане на ключове и има някои зададени със самия софтуер и може да се актуализират и с флашка.И четвъртия ред е MCAS cfg./Е тук пък ми е толкова мътно че няма накъде повече/некой ще каже ми не пипай но аз просто искам да го изуча а не да гледам като индианец в пишеща машина/.Иначе в рамките на вече около 2месеца намерих поне 20-30 с различни картинки и даже трагичен превод на българския/Единствено коректен български на менюто има фабричния и още един ама това не е гайле./ Айде стига за днес толкова рев.
 

mezdrata

Registered
Messages
6
Интересува ме има ли програма за мкаскей едитор на която да вмъкваш само това което те интересува а другите нещица да не заминават в небитието/т.е.запазваш ги в файла така както са написани към момента на редактиране/ или грубо казано интересуват ме 2-3-4 спътника за които има нещо,вземам го наготово и го хвърлям в новия файл а плявата за богомолските ТВ-та я отвявам и в ключетата вмъквам само готово написано от други места.
 
Top