Skupina

misut

Registered
Messages
1
Zdravím všechny, ani jsem nevěděl. že jsem zde registrovaný:eek:až jsem musel použít zapomenuté heslo.:)
 

Pabloman

Registered
Messages
18
Týmto presunom som urobil poslednú vec,ktorú som ešte urobiť chcel.Nechcem tu byť v úlohe nejakého vodcu alebo organizátora.S tým som skončil a veľmi by ma potešilo ak by sa toho chopil niekto iný.Ja sa už iba prispôsobim,kde sa presunieme,či sa presunieme,kto bude mať vstup-kto nebude.Je to už na niekom inom.
 

juraj1036

Registered
Messages
3
Týmto presunom som urobil poslednú vec,ktorú som ešte urobiť chcel.Nechcem tu byť v úlohe nejakého vodcu alebo organizátora.S tým som skončil a veľmi by ma potešilo ak by sa toho chopil niekto iný.Ja sa už iba prispôsobim,kde sa presunieme,či sa presunieme,kto bude mať vstup-kto nebude.Je to už na niekom inom.

no mal by to byt niekto kto bude mat na to cas to vsetko kocirovat,takze chopte sa niekto toho.... .Skoda to rozpustit,aj ked mame na seba niektori uz kontakty aj ine.
 

xxxmisko

Registered
Messages
2
ja ako nový mám kontakt na pár ľudí, a aj iba s pár ľuďmi mám vymenené linky. a ihneď sa to na pôvodnom fóre rozpadlo. verím, že to naberie nový dych a rozmer :)
 

ihilop

Registered
Messages
1
Bola by fakt skoda aby grupa zanikla. Verim ze sa najde dobra dusa ktora preberie stafetu. Dik Pablo.
 

mydlic

Registered
Messages
2
Prostor mohu nabídnout také, ale správu bych zvádal jen občas.
Nevím jestli toto hledáme.
Hledáme mladíka, co sedí celý den u kompu.
 

karbo

Registered
Messages
10
forum.oscam.cz

Ahoj chlapci, tak jestli chcete, muzem se zkusit presunout ke me, na forum.oscam.cz... uvidim, jestli server vydrzi... je to v plenkach, nebo spis jeste ani ne v plenkach, spis v trenkach :) ale proc to nezkusit, ze...
 
Top