4K OFF!

cezar07

Registered
Messages
159
Nie myslales sie zając bardziej egzotycznymi kartami/boxami taki viasatem 0940 [ teraz sie robi jedna platforma alienete na 1w maja spor kanalow bo maja swoja satke ] a pewno sie nie zabezpieczaj zbytanio bo kto chce miec cslub iptc w takiej norwegi.

Pisza tez ze dziala totoltv z 0911 a to jest v14 .

Napisles " ale wrocmy do odpowiedzi na kolejne durne pytanie - sky de 4k dziala w CS z kart V13 porejestrowanych na kontraktach z 4K !!! "
Ale raczej to musza mapowac caid wydaje mi sie .
 

dexlab

Registered
Messages
123
Nie myslales sie zając bardziej egzotycznymi kartami/boxami taki viasatem 0940 [ teraz sie robi jedna platforma alienete na 1w maja spor kanalow bo maja swoja satke ] a pewno sie nie zabezpieczaj zbytanio bo kto chce miec cslub iptc w takiej norwegi.

Pisza tez ze dziala totoltv z 0911 a to jest v14 .

Napisles " ale wrocmy do odpowiedzi na kolejne durne pytanie - sky de 4k dziala w CS z kart V13 porejestrowanych na kontraktach z 4K !!! "
Ale raczej to musza mapowac caid wydaje mi sie .
ja sie nie sugeruje nigdy ze komus cos tam dziala i nt. w jaki sposob dziala

tylko tym co wiem i co umiem

z reguly wiem ze nawet jesli jakies tego typu informacje sa prawdziwe i to ze komus udalo sie na cos wpasc co zrobic to innym sie to nie uda w taki sam sposob takze nie ma sie co tym sugerowac

viasat jest do zrobienia o ile profesor klaus zadziala ale w tej chwili zaczalem zabawe ze s*y czekam na sprzety
 

dexlab

Registered
Messages
123
Nie myslales sie zając bardziej egzotycznymi kartami/boxami taki viasatem 0940 [ teraz sie robi jedna platforma alienete na 1w maja spor kanalow bo maja swoja satke ] a pewno sie nie zabezpieczaj zbytanio bo kto chce miec cslub iptc w takiej norwegi.

Pisza tez ze dziala totoltv z 0911 a to jest v14 .

Napisles " ale wrocmy do odpowiedzi na kolejne durne pytanie - sky de 4k dziala w CS z kart V13 porejestrowanych na kontraktach z 4K !!! "
Ale raczej to musza mapowac caid wydaje mi sie .
wejdz na kanal uhd ze sky_de i sprawdz czy dostepny jest stary caid od v13 > jesli jest mozesz byc pewny ze sky 4k lata z kart v13 w serwerach iks forever , natomiast jesli nie ma to moja teorie mozna wykluczyc (nie mam sygnalu z 19,2e wiec nie sprawdze)

Ale raczej to musza mapowac caid
zadnego caid nie musza mapowac > komu mieliby ten caid mapowac jezeli odbiorcami sa ich indywidualne dekodery z ich oprogramowaniem to co za problem zeby cam odebral uprawnienia ze starszej karty a sam skin wyswietlil informacje ze dekoduje z nowszego caid ? :D pomysl troche rusz glowa ci kolesie z tych firm to sa bajeranci i juz w przeszlosci mielismy jawny przyklad co i z czego im tak naprawde dziala , oni nawet nie wiedza jak dziala icam (gdzie icam dziala juz od 8 miesiecy w innych grupach) wiec o czym my tutaj rozmawiamy ?!
 

cezar07

Registered
Messages
159
Caid dla karteczek v13 nie ma wyloczyli; jest tylko dla v14/15 na tym kanale.

Viasat to tez ten sam system ale karteczki sa napewno v15 .
 
Top