EDISION - EMU

tmurgel1

Registered
Messages
21
Imam EDISION Argus VIP3 Magicvision. Nedavno mi jedan čovjek u njega unio poslednji EMU. Zapazio sam sledeči problem: Na popisu kodiranih programa nema ni jedan iz BISS kodiranja, iako ih prijamnik uredno poskenira ( ključevi za BISS kodiranje postoje u prijamniku!? ). Prijamnik odkodira programe ( koliko ih se još otvara ) u svim sistemima osim BISS. Ako ručno prenesem kodove za BISS, onda ne otvara programe u ostalim sistemima. Ima li netko izkustva sa takvom pojavom? Hvala!!!

Btw: I prenošenje alata u risiver u usporedbi sa CT-om ili Samsungom mi se čini nekako smotano/komplicirano!?

Ako sam prekršio pravila foruma so ovim pitanjem, slobodno pobrišite post.
 

sonson

Registered
Messages
91
imao sam ga prije nekoliko godina ,dobar prijemnik i sjecam se da sam gledao kanale u BISS SISTEMU .....
 

sonson

Registered
Messages
91
Ako imas nul modem kabal mozes da rijesis problem za BISS ,rucno nemas sansi ,tako sam nekad radio na svom Edisonu ...
 

tmurgel1

Registered
Messages
21
Ako imas nul modem kabal mozes da rijesis problem za BISS ,rucno nemas sansi ,tako sam nekad radio na svom Edisonu ...

Vidi, nema nikakav problem unijeti ih ručno. Unio sam ihnekoliko bez ikakvog problema. Mogu se unijeti i pomoču maskey.bin, ali u ovom slučaju prestaju mi raditi Švicarci. To nikako ne kontam!?!
 

sonson

Registered
Messages
91
E to znaci da te zeza software ,pokusaj staviti drugi i meni se to desevalo mnogo puta .....
 

tmurgel1

Registered
Messages
21
Zašto toliko traje za izadje novi EMU? Mislim da je za EDISION izlaženje novih stvari od svih risivera najsporije. Zašto tako? I još kad nešto izadje, ne šljaka, kako bi trebalo.Barem kod mene.
 
Top