4K OFF!

dexlab

Registered
Messages
123
co do samego 4k - wasze 4k jest tak naprawde nieistotne
ale jesli ktos nalega to niech sprobuje rozpracowac ecc z pamieci nand , jak ecc bedzie zrobione tj. bedzie mozna poukladac komorki pamieci nand z tego co zostalo odczytane + to co moze zostac w jakis sposob wykonane to wtedy bedziemy mogli rozmawiac i rozwinac ten temat
 

cezar07

Registered
Messages
159
orginalny dekoder wlaczasz na canal+ 4k i podpinasz hdmi do kodera transmisji (są fajne sprzęty)
streaming w net leci
linka podpinasz pod liste kanalow i mamy 4k caly czas
w czym problem??zabezpiecznie hdmi
hdcp2.2 ??
ps.Przy okazji chciałem przeprosić dexlab poniosło mnie trochę

Nie chodzi mi o iptv ale o cs [ nie sadze zeby ten iptv mieli na mysli ] Zwłaszcza w arabskich krajach gdzie net slaby no im tez teraz cuby wymieniają. To co im zostanie tylko iptv ktos tam w takim maroco ma takowy net; nie sadze żeby nie myśleli o 1883 czy 1811 jeśli im zostanie w nowych boxach.
Mysle ze tez u niech ludzie chca oglądać 4k a nie tylko sd ......


Do 26.10.2020 juz niedaleko bi jak ktos tam blokował uprawnie a to max będzie miał do tego czasu ale nie pozniej. Wiec myślicie ze będzie cos nadal działać czy padanie wszystko.
Czy pójdzie tak jak pisze kiedyś aegis ze będzie jakis plugin czy cos tam nowego ?

@dexlab; nie zgadzam sie ze jest nie istotne bo jesli zadziała to bedzie kolejna duza zmiana bo kolejny mit legnie ze sie tam nie da z tych sifi boxow nic zrobi czy modułów.
 

dexlab

Registered
Messages
123
Nie chodzi mi o iptv ale o cs [ nie sadze zeby ten iptv mieli na mysli ] Zwłaszcza w arabskich krajach gdzie net slaby no im tez teraz cuby wymieniają. To co im zostanie tylko iptv ktos tam w takim maroco ma takowy net; nie sadze żeby nie myśleli o 1883 czy 1811 jeśli im zostanie w nowych boxach.
Mysle ze tez u niech ludzie chca oglądać 4k a nie tylko sd ......


Do 26.10.2020 juz niedaleko bi jak ktos tam blokował uprawnie a to max będzie miał do tego czasu ale nie pozniej. Wiec myślicie ze będzie cos nadal działać czy padanie wszystko.
Czy pójdzie tak jak pisze kiedyś aegis ze będzie jakis plugin czy cos tam nowego ?

@dexlab; nie zgadzam sie ze jest nie istotne bo jesli zadziała to bedzie kolejna duza zmiana bo kolejny mit legnie ze sie tam nie da z tych sifi boxow nic zrobi czy modułów.

dla osob ktorym istotne sa wylacznie polskie platformy to cos moze znaczyc , w krajach arabskich iptv jest moznaby powiedziec nieistotne tam wciaz cs przewaza nad wszystkim i przez wiele lat sie w tej kwestii wiele nie zmieni
wlasciwie to ten plugin pod 4k juz chyba jest tylko panowie ktorzy wykupili sobie na % 4k pewnie siedza cicho staraja sie utrzymac to w tajemnicy

nieistotne > mialem na mysli np. dla mnie
 
Last edited:

dexlab

Registered
Messages
123
hey dexlab aka hegemon, sandy55,salo and others 100 you nicknames, tell me please what supermarket have now in polland action on low cost wine ? TESCo or LIDL ? :D
i see you still drinken and you suffer from self-talk ..

No one in Poland reads your nonsense anymore, and that's why they banned you everywhere

and thats how xanax nightmare have been ended in vlado fogo deffected brain cells

nie klam oszuscie ze slowacji ja nie pije alkoholu kiedy pisze (nigdy ogolem nie pije w mieszkaniu) i nikt mnie na zadnych forach nie zbanowal ja sam przestalem na nich pisac (duzo osob czyta moje posty z PL) klamstwo za klamstwem chachmeciarzu nt. pozostalych w twoich postach nie ma nawet 0,0000001% prawdy , nie masz sie co wysilac wszyscy wiedza co ty reprezentujesz bydlaku i ze trzeba sie trzymac od ciebie z daleka

jesli juz cos piszesz na moj temat to postaraj sie chwile pomysl i napisz cos co ma sens jest logiczne itd. moga byc oszczerstwa ale bez klamstw

doskonale wiesz jak twoje ciemne gierki ze mna sie zakonczyly mam tylko nadzieje ze masz mnie juz dosyc i nie doprowadzisz do kolejnego dymu , ogolem to robisz szambo z tego tematu

edit

dopiero doczytalem..

Wiecie czemu ostatnio na jednym facebook arabskich gość dla screny z kanałów 4k z FR wygląda ze caid 1883 [ czyli 1883=1884 wygląda na to ]
Wprawdzie jest pokaźne tam ze niby IPTV ale skądś musieli wziąć obraz.
powiem tak informacje odnosnie tego ze canalsat szyfruje/deszyfruje strumien 4k algorytmem dvb-csa3 przekazal scammer jedyne co wiem nt. tej osoby to ze jest francuzem gdzies z bliskiego wschodu , scammer (zachowam to dla siebie) dodam tylko tyle ze nie jest to wiarygodne zrodlo informacji co to moze oznaczac ? ze 4k w canalsat bedzie dzialac po rozparowaniu kart

pozatym z tego co sobie przypominam to nagra moze stosowac wskaznik w tablicach PMT nt. jaki algorytm moze byc uzyty na danym kanale wiec niech sobie to ktos sprawdzi dokladniej (nie mam sygnalu na 19,2e)

salo and others 100 you nicknames
hehe to jest najlepsze > ja fakt na tym forum pozakladalem pare kont bo pozapominalem hasla ale za kazdym razem potwierdzilem ze to ja - zgadza sie ?
salo > nigdy w zyciu nie mialem takiego nicka jest to twoje kolejne urojenie nie ma w tym wszystkim zadnej prawdy ty jestes okropny czlowieku
 
Last edited:

tomek6680

Registered
Messages
47
@cezar07
Ty od lat jesteś bardzo negatywnie nastawiony do IPTV . Jaki Ty masz w domu internet ,chyba 5giga z fona ? Jak masz nie co lepszy,to wielokrotnie Tobie pokazywałem ,tłumaczyłem ,sugerowałem ,żebyś osobiście sprawdził działanie IPTV z XXI wieku z roku 2020. Ludzie którzy mają te serwery IPTY zainwestowali w nie tysiące a może nawet dziesiątki tysięcy dolarów ,sporo część z nich działa profesjonalnie .Obecnie to Polska to trzeci świat a nie kraje Arabskie czy z Afryki Północnej . Tam też dotarł XXI wiek i internet .
 

dexlab

Registered
Messages
123
@cezar07
Ty od lat jesteś bardzo negatywnie nastawiony do IPTV . Jaki Ty masz w domu internet ,chyba 5giga z fona ? Jak masz nie co lepszy,to wielokrotnie Tobie pokazywałem ,tłumaczyłem ,sugerowałem ,żebyś osobiście sprawdził działanie IPTV z XXI wieku z roku 2020. Ludzie którzy mają te serwery IPTY zainwestowali w nie tysiące a może nawet dziesiątki tysięcy dolarów ,sporo część z nich działa profesjonalnie .Obecnie to Polska to trzeci świat a nie kraje Arabskie czy z Afryki Północnej . Tam też dotarł XXI wiek i internet .

masz racje iptv dziala jak trzeba tzn. tez zalezy na czym jak ktos z doskoku testuje na jakims badziewiu to moze jemu nie dzialac poprawnie

ja wczesniej ogladalem przez smarttv na tv lg i dzialalo w miare ale ostatnio po aktualizacji cos sie zaczelo chrzanic zacina czesc kanalow wogole nie dziala itd. , teraz ogladam poprzez dekoder a listy m3u dogrywam poprzez echannelizer i jest ok (jest najlepiej)

oczywiscie pisze o platnym streamie , ogladam tylko raz na tydzien (polskiej tv to ja wogole juz nie ogladam :) nic tam nie ma) z iptv to tak czasami z ciekawosci popatrze co w innych krajach slychac

inna kwestia jest to ze ten caly pay-tv hack poszedl w zla strone czyli w iptv le ok kazdy moze miec swoje zdanie nt. generalnie dla ludzi bawiacych sie sprzetem to jest nic zadna przyszlosc
 

cezar07

Registered
Messages
159
@cezar07
Ty od lat jesteś bardzo negatywnie nastawiony do IPTV . Jaki Ty masz w domu internet ,chyba 5giga z fona ? Jak masz nie co lepszy,to wielokrotnie Tobie pokazywałem ,tłumaczyłem ,sugerowałem ,żebyś osobiście sprawdził działanie IPTV z XXI wieku z roku 2020. Ludzie którzy mają te serwery IPTY zainwestowali w nie tysiące a może nawet dziesiątki tysięcy dolarów ,sporo część z nich działa profesjonalnie .Obecnie to Polska to trzeci świat a nie kraje Arabskie czy z Afryki Północnej . Tam też dotarł XXI wiek i internet .

Wiesz iptv bylo by spoko jakby się dało powymieniać na boxie takim stremem itd. Jak bym musiał zakupić iptv to jak to dla 3 abo brac
Moim zdaniem głównym problemem w domu to jest to ze majac ze 2-3 boxy to juz ruch jest spory a nie minimalny jak w cs.

Znaleźć iptv na poziomie FHD moim zdaniem nie jest łatwe ..

A ktos wie wiecej na czym jakim oscam dziala CryptoGuard 4AEA@000000 ?
Na jakiej kablowce jest ten system w PL ?
 
Last edited:

dexlab

Registered
Messages
123
Wiesz iptv bylo by spoko jakby się dało powymieniać na boxie takim stremem itd. Jak bym musiał zakupić iptv to jak to dla 3 abo brac
Moim zdaniem głównym problemem w domu to jest to ze majac ze 2-3 boxy to juz ruch jest spory a nie minimalny jak w cs.

Znaleźć iptv na poziomie FHD moim zdaniem nie jest łatwe ..

A ktos wie wiecej na czym jakim oscam dziala CryptoGuard 4AEA@000000 ?
Na jakiej kablowce jest ten system w PL ?
iptv bedzie spoko jak aktywuja sprzetowe parowanie hdmi (to juz jest w kazdym tv z 4k) tylko jeszcze nieaktywowane
nie wiadomo wogole czy uda im sie wymusic jakimis smiesznymi przepisami wdrozenie tego , to wtedy bedzie co robic z iptv :D:D:D:D:D:D

na drugie pytanie nie znam odpowiedzi

jak aktywuja to cos to wtedy te bossy od iptv zaczna szukac innych rozwiazan (rozparowywanie kart dostep do control words) i jak kupia gdzies to wtedy beda mogli wciaz dostarczac kontent w iptv

obecnie chociaz temat powoli zaczyna umierac (temat rozparowywania kart dlubanie w prockach itd.) to w tej kwestii jeszcze nic sie nie zakonczylo , wciaz ludzie robia cos dzialaja i hakuja
a w krajach 3 swiata to wogole panowie nawet jeszcze nie slyszeli o iptv tam jest najbardziej rozwiniety rynek w kierunku CS

niestety tak... temat ten powoli zaczyna umierac co stanowi mniejsza grupe ludzi ktorzy nad tym pracuja/zajmuja sie tym oraz coraz to bardziej ograniczony dostep do dokumentacji+tooli priv ktore znacznie pomagaja w niektorych przypadkach

slyszal kto wogole ze ktos ma jakies sdk pod procki H2xx - H4xx ? bo ja nie.. tz oprocz otylego pana (on ma bo dostal legalnie) > nie nikt inny tego wogole nie ma jeden koles ktory podawal sie za kogos innego twierdzil ze ma wsio ale ja jemu nie ufam bo spalil sie juz kilka razy i na samym koncu probowal mnie jeszcze przekrecic takze jego mozemy wykluczyc z tej basni

a wiec nie ma nikt... i tutaj trzeba zaczynac od samego zera , moze nie tak do konca od zera bo jedna rzecz jest wiadoma (ze te procki wciaz pozwalaja na jakas forme komunikacji z keyladderem) wg. stwierdzenia firmy security explorations le jesli nawet to mnie zbyt dcwpk nie interesuje bardziej bede probowal wykorzystac jeden atak ktory tutaj wymienialem nieraz a ten umozliwia kalkulacje kluczy sprzetowych o ile warunek1 i 2 sa wykonalne

powiem tak ta osoba ktorej nie ufam wypisywala mi rozne rzeczy (potraktowalem to jak brednie) min. jedna z nich bylo stwierdzenie ze kazdy sprzet z H2xx - H4xx ma aktywne sprzetowe szyfrowanie nosnikow przez procesor , no ok ja o tym zapomnialem
pozniej po roku czasu kiedy ja to osobiscie sprawdzilem sam to sobie dopiero przypomnialem ze on mi o tym pisal :) ogolem to sprawdzilem juz 4 rozne dekodery z H2xx i fakt kazdy z nich ma aktywowane te szyfrowanie jednak nie szyfruja calych nosnikow tylko poszczegolne czesci kodu glownie to samego boota w spi ew. pamiec ddr (tego jeszcze nie jestem w stanie sprawdzic)

wiec koles moze wiedzial tyle co ja na dzien dzisiejszy lub wiecej i nigdy zadnego sdk pod h2xx - h4xx nie widzial na oczy
 
Last edited:

dexlab

Registered
Messages
123
Wiesz iptv bylo by spoko jakby się dało powymieniać na boxie takim stremem itd. Jak bym musiał zakupić iptv to jak to dla 3 abo brac
Moim zdaniem głównym problemem w domu to jest to ze majac ze 2-3 boxy to juz ruch jest spory a nie minimalny jak w cs.

Znaleźć iptv na poziomie FHD moim zdaniem nie jest łatwe ..

A ktos wie wiecej na czym jakim oscam dziala CryptoGuard 4AEA@000000 ?
Na jakiej kablowce jest ten system w PL ?
chlopie moim zdaniem twoje posty wynikaja z pewnej niewiedzy (identycznie jak z kodowaniem security w procesorach itd. co zeby sprawdzic musialbys poswiecic kilka lat zeby rozwinac cos w tym kierunku) gdzie z iptv wystarczy chwila

chwila = wejdz sobie na ali i poszukaj stream (nie ten shit za 60pln na rok) tylko lepszy za okolo 20pln za miesiac , taki byl lub wciaz jest lub podobno do takich czasami sie pojawiaja a czasami znikaja co chwile cos sie zmienia bo temat iptv jest sliski

wykup sobie ten stream i sprawdz jak to naprawde dziala ten za 20pln jest dokladnie taki sam jak z ofert internetowych 10 - 15 euro na miesiac gdzie ktos odpala strone internetowa i sprzedaje stream

ty nierozumiesz chyba czegos - tak ten stream nie jest full hd dlatego ze 99% streamow sa transkodowane ale to nie dlatego ze mafie ktore sie tym zajmuja chca ograniczyc koszty tylko dlatego ze europejskie i amerykanskie internety nie sa jeszcze odpowiednio szybkie (sa szybkie) ale nie kazdy posiada dostep do takiego internetu wszedzie w kazdym miejscu itd. dlatego panowie ten stream transkoduja i dlatego dzieki temu transkodowaniu mozesz ogladac bez zacinania jest wymagana znacznie mniejsza przepustowosc u klientow

dodam ci ze wypozyczenie transkodera (uslug transkodujacych) ich kosztuje i to nie malo , sprawdz ceny ofert transkodujacych

to sa kolesie ktorzy instaluja swoj sprzet w serwerowniach ktore odsprzedaja jakas przepustowosc + oplacaja transkodery , tez sa i tacy ktorzy dostarczaja zdekodowane control words do takich serwerow (w takim przypadku serwery obrabiaja tylko stream nie posiadaja dekoderow z kartami wogole) blad mialo byc posiadaja same dekodery bez kart

pewnie sa tez i tacy ktorzy dostarczaja pelny stream bez strat le sa to pewnie mniejsze grupy jakies osiedlowe min. to sa takie mietki tzw. dawcy osiedlowi ktorzy podlaczaja w ukryciu po znajomosci
to taki ci moze poslac pewnie pelny stream bez strat (skoro w PL sa mocne internety np. jedna siec swiatlowodowa z poznania) to posiadajac taki internet kolesie sa pewnie w stanie doslac wszystkie kanaly z nc+ (naraz) takze reszte mozesz sobie dopisac sam

btw. zauwazylem ze ostatnio na ali nawet netflixy zaczely sie pojawiac :D - musze to sprawdzic ktoregos razu , ja place full legal za netflix co miesiac z oferta 4k do dzis

poszukaj sobie sam a "znajdziesz" to o czym napisalem , nie bede podawal dokladnie ktory zachowam sie jak wiekszosc polakow z polskich for satelitarnych (zrobie wielka tajemnice z niczego)

a tak ogolem podsumowujac do czego to wszystko zmierza i czego wam kolesie od iptv wprost nie powiedza > ogolem to ich interes z dnia na dzien podupada bo wszystko zaczyna sie rozlewac na rynek azjatycki

tak jak chinole zrujnowali cardsharing w europie to teraz powoli zaczynaja rujnowac iptv (ogolem to tak jak rujnuja kazdy rynek w europie i nie tylko zalewajac je tandetnymi szmaciarskimi podrobkami)

wejdz wykup... i dograj sobie te liste programem echannelizer (na ich stronie jest opis czy video nt. co i jak) tylko nie wgrywaj tej listy do shitboxa ale do mocniejszego dekodera , te listy sa przewaznie ze zbednym VODem ktory zamula sprzet na maxa , mozesz ja edytowac w echannelizer i wykasowac ten VOD wpizdu

chociaz ostatnio mialem taka ze byl burdel (VOd wystepowal w roznych bukietach z kanalami) a tam sie chyba tylko cale bukiety da kasowac , lub czegos poprostu nie sprawdzilem
 
Last edited:

dexlab

Registered
Messages
123
w notatniku tez sie da wykasowac (juz raz tez tak robilem) tylko gorzej jak masz burdel , ew. mozna zapytac czy posiadaja listy bez vod
 

dexlab

Registered
Messages
123
dodam ci @cezar07 jeszcze ze ten stream po transkodowaniu rozni sie niewiele od oryginalu bynajmniej jak mialbym ogladac te same kanaly na dekoderze z procesorem broadcom (shitcom) to bym zdecydowanie wolal ogladac je przez stream , to tez jakby ktos chcial porownac jakosc obrazu (tzw. defekt ktory wystepuje na dekoderach z procesorami broadcom) to niech wgra taka liste iptv i poprzelacza kanaly dvb-s2/stream

nie dam sobie glowy urwac ale tak powinno byc (jakosc obrazu wyswietlana na takim dekoderze na kanalach ze streamu bedzie super vs/ ta z dvb-s2)

super w sensie (lepsza jakosc obrazu pomimo utraty bitrate)

cd. nt. ich interes podupada , dokladnie niedosyc ze ci kolesie od iptv zajebiscie ryzykuja to jeszcze musza inwestowac gruby hajs w to wszystko a tutaj taki chinczyk za wszaz rozprowadza wszystko , nie wiem dokladnie jak dziala iptv (nie interesowalem sie tym zbyt) ale czy uwierzycie w to ze te chinczyki wykupuja stream bezposrednio od ludzi ktorzy go dostarczaja ?! - nie sadze.. raczej to tez odkupuja ale placac za jakis ochlap (podobnie jak w CS placa za cache czy wymieniaja bez znaczenia)

nie wierze w to ze oni placa tak jak inni (sa true reseller)
 
Last edited:

cezar07

Registered
Messages
159
pewnie sie w koncu zmusze i oblukam iptv na jakims lepszym servisie

pPytalem o ten cryptguard bo na pl forum pisza ze ma dzialac ale nie widac jaki to ma byc oscam i jak PL kablowka

Wracając do tematu 4K OFF ; no jeszcze 2 tygodniejak widac do 26 ; ciekawe czy nadal zadziala po tej dacie.
 

dexlab

Registered
Messages
123
pewnie sie w koncu zmusze i oblukam iptv na jakims lepszym servisie

pPytalem o ten cryptguard bo na pl forum pisza ze ma dzialac ale nie widac jaki to ma byc oscam i jak PL kablowka

Wracając do tematu 4K OFF ; no jeszcze 2 tygodniejak widac do 26 ; ciekawe czy nadal zadziala po tej dacie.

no to dziala na priv lub nie dziala wcale jedno z dwoch
do oficjalnego svn nikt od wielu lat nie dodal zadnego nowego readera (poza cak7) a tak pozatym - klucze
jezeli to jest system z parowaniem sprzetowym to jak chcesz klucze wytargac ? czy procesory w tych dekoderach to (stara i stara+poprawiona seria STI ? jezeli nie to nie ma tematu tz. temat jak zawsze jest bo ludzie pracuja nad roznymi prockami itd. ale jak narazie nie udalo sie rozpracowac niczego innego (watpie ze ktos posiada dostep do dcw w bcm)
a wiec wiesz

co do 4k to pisalem . bardzo mozliwy scenariusz ktory sklada sie z 2 czesci , mozliwe ze ktos wlamie sie zdalnie na ultraboxa i zczyta sobie 016c plain (tzn. przed idea) dlatego ze tam jest burdel ogolem to burdel jest we wszystkich dekoderach cak7 tego operatora

to jesli ktos tak zrobi to mozna pominac wszystko o czymkolwiek tutaj napisalem wczesniej
btw. drugi etap no tak drugim etapem jest to ze te karty odpala z 016c z nuid i dcwpk podekodowanych na starych dekoderach jestem tego wiecej jak pewien ze ten system jest do tego stopnia tandetny
co innego nowe czarne karty ktore maja wprowadzic tez nie zapominaj o nich

teraz ja zapytam cos tam gdzies slyszalem czy wyczytalem (bo ja na te fora nie wchodze lub tylko raz na miesiac) ze w encepece maja sie pojawic jakies nowe dekodery z systemem bezkartowym - wiesz cos wiecej na ten temat ? bo temat jest dosyc ciekawy z punktu security

powiem tak jesli komus wydaje sie ze tzw. cardless to prawdziwy system bezkartowy jest to jest w wielkim bledzie to sie tylko nazywa cardless u niektorych operatorow (dostawcow systemow kodowania) tz. tak to jest system bez kart ale to nie dziala jak wam sie wydaje (ze wszystko dziala z poziomu SOC) - zalezy jaki system kodowania posiada taki sprzet

bo np. w EUO to ja nie wiem co tam jest (bo jest tam ten kontroler sprzetowy od pamieci nand) o ktorym pisalem nieraz i nie da sie dostac do systemu plikow bez wykonania poprawnej korekcji ecc
mstar = chyba wszystkie maja samego nanda wykorzystujacego ten kontroler w sti h4xx tego nie ma , w bcm wykorzystuja ten kontroler rowniez ale tylko w niektorych
 
Last edited:

cezar07

Registered
Messages
159
Nie slyszlem o nowym boxie bez akrty ale kto ich tam wie.
Na razie niech skoncza migracje u nas z seca oo nagra bo jak widac cos sie zatrzymali.

Jedyne co to słyszałem to ma byc cardless dla kablówek w byłej jugoslawi to tak kablowa trochę sat czesc kanałów z maxtv czesc z total tv ; jakieś dosly maja z sat bo sie caid pojawily na sat 16e w irdeto .
 

tomek6680

Registered
Messages
47
@dexlab
Tobie chodzi o procesory cardif H2xx ? Spójrz na obrazek niżej ,z czym się to Tobie "kojarzy" ?
kog9w04qre58.jpg
 

dexlab

Registered
Messages
123
@dexlab
Tobie chodzi o procesory cardif H2xx ? Spójrz na obrazek niżej ,z czym się to Tobie "kojarzy" ?
kog9w04qre58.jpg
tak cardiff
no niektore dekodery z enigma posiadaja procesory tej serii
openboxy zgadza sie

sorry nie z enigma (tam nie ma enigmy)

ojej na zdjeciu jest jednak enigma :D
ja to sprawdzalem pare lat temu jak jeszcze jej nie bylo
kto zrobil enigme wogole pod to ?!

openbox seria sx stih237 (na zdjeciu masz h205) w playerach ecepe box+ jest tez procesor z tych serii h3xx
 
Last edited:

benzinol

Banned
Messages
17
Nie slyszlem o nowym boxie bez akrty ale kto ich tam wie.
Na razie niech skoncza migracje u nas z seca oo nagra bo jak widac cos sie zatrzymali.

Jedyne co to słyszałem to ma byc cardless dla kablówek w byłej jugoslawi to tak kablowa trochę sat czesc kanałów z maxtv czesc z total tv ; jakieś dosly maja z sat bo sie caid pojawily na sat 16e w irdeto .


co co co Jontke?, ... chcialbys wszystko do handlu, wiesz gówno o kazdym systemie a boarde są pelne ciebie. Ile masz lat pajaciku ? 16 ili 18 ? :D
 

tomek6680

Registered
Messages
47
@dexlab
Tu nie chodzi o samom Enigme ,chociaż kilka osób w Polsce było zainteresowanych uruchomieniem E2 na tych tunerach z procesorem cardif H2xx i nie udało się im to , chociaż mieli sporą wiedze i umiejętności.A jednak ktoś się uparł i mu się udało. Chodzi o to jak "Książę Persji" i jego koledzy dobrali się do jednego z lepiej zabezpieczonych procesorów aby uruchomić E2.
 

dexlab

Registered
Messages
123
@dexlab
Tu nie chodzi o samom Enigme ,chociaż kilka osób w Polsce było zainteresowanych uruchomieniem E2 na tych tunerach z procesorem cardif H2xx i nie udało się im to , chociaż mieli sporą wiedze i umiejętności.A jednak ktoś się uparł i mu się udało. Chodzi o to jak "Książę Persji" i jego koledzy dobrali się do jednego z lepiej zabezpieczonych procesorów aby uruchomić E2.

tak wiem i rozumiem o co tobie chodzi , tyle jezeli masz na mysli iks forever i ze u nich cos tam dziala i nt. w jaki sposob to dziala (to mozesz z miejsca wykluczyc jakikolwiek hack czegokolwiek nie moglbys zrobic samemu) (1)

na zdjeciu masz podany model procesor h205 - ten procek wystepuje w niektorych odtwarzaczach iptv wiec jest to zapewne seria development ktora nie weryfikuje podpisu (odpali na niej enigma) + zapewne pozwala na zapis DCW bez weryfikacji i uzycia kluczy parujacych a to wystarczy do odpalenia enigmy , wiec sa to zapewne jakies wyluty poinstalowane w dekoderach pod marka iks forever i min. w ten lub podobny sposob im to dziala

1 mi kiedys jedna osoba tam od nich probowala wcisnac pare bajek min. oni maja wszystko pelne sdk pod sti h2xx - h4xx bcm hacked tez
pozniej sie okazalo ze maja ale nie bcm hacked tylko odpalone karty v13 ndx z obliczonymi kluczami w cs
pozostale pakiety ktore maja uruchomione to gdzies z wytarganych sprzetow u operatorow spod stolu na sti

co do h2xx cytat - the h2xx can be hacked but need stxp70 firmware signing key , no to spoko skoro wg. nich potrzeba ten klucz zeby cokolwiek zdzialac z tymi procesorami to raczej daleko nie zajda

dodam ze ten klucz zapewne nie jest potrzebny jestem wiecej jak pewien ze ci z SE sprawdzali poszczegolne serie tych procesorow przed wydaniem ostatniego dokumentu pdf i tam pomimo ze poprawili troche security i wiadomo inny ko-procesor itd. to wciaz mozna czytac dcw + dcwpk z pewnych miejsc

pozatym jest jeszcze warunek1 i tez jesli sie da mozna go do czegos wykorzystac ale wszystko co z tym zwiazane i min. seria modulow ci+ o ktorych za chwile napisze wymaga zaawansowanego doswiadczenia z fpga (nie jakas bzdetna analiza kodu pod katem ew. bledow)

masz prosty zreszta przyklad minelo tyle lat i nikomu nie udalo sie odczytac cwpk plain z bcm , sa tez moduly na rynku z procesorami cap102 i tez echo w temacie
 

cezar07

Registered
Messages
159
Dzis na arabskich facebokach pojawily sie screany z Jouyane z 9e czyli systemu bezkartowego. Wiec wyglada na to ze rozlozyli ten system; ten provider zglasza sie jako conax

@dexlab ; czyli co mozna shakowac tego procka co na screnie wyzej jest podany a zarazem calego ich boxa ? i ogladac sobie na innym boxie ?
 
Top