Terhiqem nga Forumi

diablo-22

Registered
Messages
60
Me keqardhje mbreme pashe ne imellin tim nje mesazh derguar nga administratori i Forumit se paskam bere gabim per dergimin e nje emaili derguar njerit prej administratoreve te ketij forumi ku une i kerkoja te me thoshte po qe e mundur per cccam te nje imazhi, me te cilin une sisha marre kurre me kete imazh, i kerkoja gjithashtu po te ishte e mundur edhe instalimin e kamit, me dergoi nje pergj-gjigje se ku ta gjeja kamin dhe deri ketu ok, ndersa shoh ne imell mesazhin e derguar ku me terhiqej vemendja e te mos e perserisja me kete veprim, pra duke i derguar email ketyre shokeve, sinqerisht mu duk e pa vend nje mesazh i tille dhe pa dashur te fyej askend terhiqem nga aktivizimi im ne kete forum, falenderoj te gjithe koleget e ketij forumi per ndimen e dhene dhe ju pershendes me shume respekt.
 

balili

Registered
Messages
245
Te lutem boxgott,une i kam kerkuar ndihme nje moderatori te me ndimoje me proceduren si un mund te postoj nje soft ne forum,por meqe nuk ka mare pergjigjen ,NQS ka mundesi a mund te ma japesh ti kete pergjigje,faleminderit
 

PREDATOR70

Registered
Messages
23
Po shoh me trishtim lajmin tuaj diablo-22, ju keshilloj ta shihni edhe nje here vendimin tuaj, prania juaj ne kete forum sidomos keta muajt e fundit ka qene shume aktive, ju pershendes dhe ju uroj gjithe te mirat ish koleg.
 

tani1

Staff member
Super Moderator
Messages
17,767
diablo-22, eshte e drejta jote per cdo vendim qe mund te maresh ne lidhje me veprimtarin jote ne kete forum, por shpresoj qe ta rishikosh edhe njeher vendimin qe ke mare sepse ndihma jote ka qene shume e vyer per antaret e ketij komuniteti.
Besoj se qellimi i imellit qe ke mare nga administratori ka qen thjesht qe ti ti permbahesh regullores dhe asgje me shume.
Shpersoj qe me gjakfohtesi ta rimendoni edhe nje here vendimin tuaj.
 

PREDATOR70

Registered
Messages
23
Nuk e kuptoj dhe sme vjen mire qe tjeter eshte te terhiqesh dhe tjeter te nderhysh e te japesh pergjigje per nje teme qe si perket fare terheqjes se diablo-22 nga forumi, ju kerkoj kolegeve te jene me serioze ne kerkesat dhe pergjigjet qe ato te jene ne vendin e duhur.
 

periklis6

Registered
Messages
89
Mirembrema djema.
Edhe une jam dakort me shoket e mesiperm mendoje edhe nje
here.Njerez si ty na duhen ne forumin e sat-universit,pa ofenduar asnje nga te tjaret.Perpiqu te kthjellohesh.Jemi nje ekip dhe na nevojiten te gjithe lojtaret.Naten.
 
Top