Thread: 4K OFF!
View Single Post
Old 11-09-2020, 12:01  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
aegis aegis is offline
Banned

Country: Country Flag

to tez w 2016 roku po zerwaniu kontaktu z panem od procesorow mialem juz dosyc dokonalem wielkiej selekcji w mojej liscie kontaktow i tego trzymam sie do dzis , tez mialem jakies tam problemy przez jedna dziewczyne z uk i dalem sobie pas na jakis czas

po tym kiedy wrocilem jak pisalem zaczalem ogarniac fpga juz nie bylo takiej kwestii ze jak cos potrzebuje zrobic pytam za kazdym razem pana od procesorow zaczalem samemu sprawdzac i szukac min. odpowiedzi w google ogolem to zaczalem od prostych rzeczy

teraz wrocimy jeszcze do kwestii kakakekkeke7 to byl 2013 rok czasy w ktorych operator hd+ nie stosowal overcrypt na cw (nie uzywal nuid z dcwpk) do dekrypcji control words

bylo sobie 3 hiszpanow o nich juz pewnie pisalem ale niedokladnie

jedna z tych osob zreversowala kod cak7 druga przepisala algorytm do cama byl tez trzeci ale ten koles moznaby powiedziec nie wiedzial nic to tylko ich znajomy ktory dostawal jakies tam rzeczy

o co chodzi to ze osoba ktora odwalila naprawde kawal niezlej roboty z cak7 nie wiedziala jak zdekodowac klucze cwpk na sti7111 (w internecie wisial opis ale nie pelny ogolny od firmy security explorations)

zaproponowali mi panowie uklad wymiana gotowy cam za polecenia do dekodowania kluczy ja sie na poczatku zgodzilem ale po chwili zaczelo sie mieszanie i kombinowanie

zacznijmy od tego ze oni mi oferowali program dokladnie taki sam program jak ten slowak po 7 latach to byl/jest ich program pod karty cak7
z oscamem wyszlo tak ze zalozmy ze sprawdzili cos w p2c dla przykladu i okazalo sie ze ten operator tez nie uzywa aktualnie nuid z dcwpk (uzywa ale dopuszcza bez tego) mozna to wlaczyc i wylaczyc i zaczeli kombinowac w sensie ze podeslij te polecenia do dekodowania kluczy a oscama dostaniesz dopiero jak ten operator wylaczy cw bez overcrypt jakos tam tak bylo (minelo 7 lat i jeszcze tego nie wylaczyl) ale to bez znaczenia

znaczenie ma fakt ze powiedzialem - nara !!! nikt nie bedzie ze mnie idioty robil

oni itak te polecenia do dekodowania kluczy zdobyli po tym jak ich wykasowalem z listy pewna osoba z bliskiego wschodu zaoferowala im wymiane i poszli na to z nim , ja juz nie chcialem z nimi wogole rozmawiac

jakie wnioski mozna z tego wyciagnac ? ludzia od cak7 sie troche pop. w glowkach oni traktuja algorytmy pod ten system jak jakis scisle strzezony sejf zauwacie ze program od hiszpanow po 7 latach nie wyladowal w publicznym internecie i kilka innych trolli wciaz nim handluje (oferty wymian lub za kase)

co ja o tym wszystkim mysle powiem tak pomimo ze ja posiadam kod od cak7 a wezcie sobie wsadzcie to cos w 4 litery co mnie obchodzi jakis cak7 jezeli ja potrafie inne rzeczy zrobic (tematy sky ndx icam itd.) sa obecnie do rozwiniecia i sa wiele bardziej cenne i warte niz jakies spartolone cak7 ktore kazdy zreszta ma

czy jakies polskie 4k jest warte innych tematow ? nie ! minie pare lat i moze rzeczywiscie ktorys w PL przywroci 4K w CS a ja bede mial SKY i kto bedzie mial lepiej ?

podsumowujac to wszystko wy tak naprawde mozecie liczyc tylko na 1 osobe w PL jak cos pozmieniaja i jest nia pan z torunia to osoba ktora ogranicza sie tylko do tego co w PL owszem on sam nie wprowadzi poprawek ale pewnie znajdzie kogos z kim sie dogada do wspolpracy

pana z hashem juz nie ma..

tyle ze dzialania pana z torunia sa smieszne on wszystko robi oficjalnie reklamujac sie (jeszcze ten burdel z dcwpk) on sam prosi sie o takie aktualizacje

wracajac do tego calego burdelu na polskim forum cos o czym zapomnialem wspomniec tam sie juz ponoc uspokoilo ale... te osoby ktore spamuja forum sa to glownie sfrustrowane payservery - kto kupuje cameleona oplaconego full na caly rok z gory u cardsplittera ? tylko payserver... i to wlasnie te osoby sa to te same osoby pod roznymi nickami ktore najpierw robily dym z panem z legnicy a teraz robia z jakimis kluczami dcwpk

powiem tak te osoby nie zdaja sobie wogole sprawy jak ciezko bylo zalatwic odpowiedni sprzet pod dcwpk z p2c to tylko taki przyklad mowa o innej platformie , oni nie sa warci tego i jezeli mysla ze ktos to dla nich bedzie robil bo tak musi byc bo ktos musi zarobic itd to sa w jednym wielkim bledzie !!!
no to tyle co mialem do dodania
Reply With Quote