Thread: 4K OFF!
View Single Post
Old 05-09-2020, 17:48  Translate from English to Italian  Translate from English to French  Translate from English to German  Translate from English to Spanish  Translate from English to Dutch  Translate from English to Greek  Translate from English to Portuguese  Translate from English to Russian  Translate from English to Russian
aegis aegis is offline
Banned

Country: Country Flag

a pan to taki sobie pan ze zjednoczonych emiratow arabskich
jednak... to tylko i wylacznie jesli karty od 4K zdekoduja poprawnie control words kluczykami ze starego sprzetu (mysle ze zdekoduja ze ten system jest do tego stopnia spartolony ze to wciaz bedzie dzialac)

jednak... niebawem beda nowe czarne karty i mozliwe ze te nie zdekoduja poprawnie

a wtedy jezeli nie to jemu zadne spartolone SDK nie pomoga i bedziecie mieli amen z 4k na wiele kolejnych lat lub juz na zawsze

dla mnie ten kanal moznaby powiedziec ze nic nie znaczy ale wiem wiem tacy sa polacy ze nawet jakby to byl jakis shit sd ktory nie dziala a moze zadzialac to itak byloby na niego mega parcie - zgadzacie sie ze mna ?

no nic... szkoda ze tak sie sprawy potoczyly na tych forach i ze niektorzy nie sa ludzmi ale do 3 razy sztuka nie bedzie

Last edited by aegis; 05-09-2020 at 17:51..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to aegis For This Useful Post:
korexus (06-09-2020), ViaHussun (05-09-2020)