Pomoc

berg 56

Banned
Messages
41
Nie dla mnie ale dla kolegi z zagranicy potrzebuje podpowiedzi Miło mi czytać takie odpowiedzi ale z motyką na słońce to już póżno u mnie brak języków a elektroniką"pseudo" próbuje od 2 lat mam Echostara 890 2CI może coś wiesz na jego temat wszelkie sugestie mile widziane a gość ma ponad 60 czyli jasna podpowiedz tylko jeśli to możliwe tanx...
 

marthypaul

Registered
Messages
4
mieszkam za bajura, w us
Poszukuje jakiegos bin na digiway 7000.
Slyszalem ze to jest ferdek, lub technomate, or satycom
Chcialbym uzywac do card sharing tej box, jako client
proc 5518, tsop 2M, no cam - ISO reader, only serial port

Czytam, czytam, i trudno mi sie zorientowac, u nas takich box sie nie uzywa, a wlasciwie uzywa, ale sa sprzedawane pod innymi nazwami.

Czy ktos moglby mnie pokierowac do odpowiedniego subforum, lub podac jakie bin uzywac i tools.

Do tej pory uzywalem loader i bin in uncompressed form -2M, a takze caslink to update IDEA and RSA keys.

Z gory dziekuje
 

manka

Registered
Messages
5
mieszkam za bajura, w us
Poszukuje jakiegos bin na digiway 7000.
Slyszalem ze to jest ferdek, lub technomate, or satycom
Chcialbym uzywac do card sharing tej box, jako client
proc 5518, tsop 2M, no cam - ISO reader, only serial port

Czytam, czytam, i trudno mi sie zorientowac, u nas takich box sie nie uzywa, a wlasciwie uzywa, ale sa sprzedawane pod innymi nazwami.

Czy ktos moglby mnie pokierowac do odpowiedniego subforum, lub podac jakie bin uzywac i tools.

Do tej pory uzywalem loader i bin in uncompressed form -2M, a takze caslink to update IDEA and RSA keys.

Z gory dziekuje

Oj lakoster .co z ciebie wyrosnie?
 

marthypaul

Registered
Messages
4
Juz wyroslo, dalej nie chce rosnac.
Widze, ze tu nie bardzo maja pojecie o co biega.

Dzisiaj przegladalem swoje graty i znalazlem notatke z przed 3 lat jakie receivery sa kompatybilne z digi 7k.
Dawno sie nie bawilem tym badziewiem, zrobilem kiedys iks na starym sbcl, i rzucilem to, chyba juz ze trzy lata temu.

Na nowym sbcl nie probowalem, zreszta zapomnialem juz jak sie tym bawic. Podobno robi do 1000 klients.
Zreszta stracilem zainteresowanie tym calym IKS, te polowiczne rozwiazania o kant dupy potluc.

Ma sie ukazac tier hack na 24x plastic, chca 300 box, nie wiem na razie czy to nie jest scam, na razie czekam i patrze.

Coraz wiecej rumors sie pokazuje, ze hack moze wyplynac na powierzchnie, no ale na razie to rumors.
I podejrzewam, ze site owners robia wszystko zeby wzbudzic zainteresowanie umierajacych forums.
 

SatAdam

Registered
Messages
3
Ale tu cisza lacoster i manka jusz tu niezagladacie . czy wyczerpaly sie wam tematy ..?:nana:
 

irdeto222

Registered
Messages
129
Witam.

Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć jak tu sie wrzuca piliki.??

Chodzi mi o to całe: Attached Files

Na dwóch innych forach jak się da Go Advencet jest w narzędziach ta agrafka,
i wtedy można dodac plik.
Tutaj za cholery jej nigdzie nie potrafie znaleźć :(

Przykład np. w tym poniższym temacie podam,
przejrzeć całą stronę.

http://www.sat-universe.com/showthread.php?p=1064783#

Tak to na zewnętrzy upload musi lecieć.

Myślę,że ktoś w miarę jasno mi to wyjaśni jak to zrobic.
z góry dzięki i pozdr. M
 

sega24

Registered
Messages
88
wydaje mi sie ze poprostu nie masz uprawnien do wrzucania plikow jako zalaczniki , nie wiem w jaki sposob sie je nabiera , czy z iloscia postow czy z ranga
 

marthypaul

Registered
Messages
4
hey Manka, gdzie sie podziewasz ?????
ftaguru poszlo sie gwizdac ?????
Daj znac jak mozesz, gdzie cie mozna spotkac.
I co z tym site ?????, czy ktos wykupi domein ?????
dalem ci na ftaguru moj private mail, jak mozesz to odpowiedz, nie boj sie, nie gryze.
 
Top