Greek Sports

sat gr

Super VIP
Messages
2,373
Τετάρτη 19 Φεβρουαρίου 2020



16:30 COSMOTE SPORT 1 HD Συνέντευξη Τύπου Ολυμπιακός-Άρσεναλ Ποδόσφαιρο

18:00 ΕΡΤ Sports HD Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Τελικός Λιγκ Καπ Βόλεϊ

18:15 COSMOTE SPORT 3 HD ΑΕΚ – Παναιτωλικός Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Α. Ο. Θήρας – Δρέσδη CEV Challenge Cup Γυναικών Βόλεϊ

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μαασέικ - Γιαστρέμπσκι Βέγκελ CEV Champions League Ανδρών Βόλεϊ

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάντσεστερ Σίτι - Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Rio Open presented by Claro Τένις

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Λειψία Champions League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αταλάντα – Βαλένθια Champions League Ποδόσφαιρο
 

sat gr

Super VIP
Messages
2,373
Πέμπτη 20 Φεβρουαρίου 2020



11:35 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, STORLIEN-MERAKER Σκι

14:20 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, STORLIEN-MERAKER Σκι

16:00 Eurosport 2 Σειρά Pro Ανδαλουσίας Ποδηλασία

16:15 Eurosport 1 Άντχολτς Δίαθλο

17:00 Eurosport 1 Shoot out Σνούκερ

17:45 Eurosport 2 Σειρά Pro Ποδηλασία

19:00 Novasports 3HD Ζενίτ – Άλμπα EuroLeague Μπάσκετ

19:15 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Βιλερμπάν Euroleague Μπάσκετ

19:45 Novasports 2HD Φενέρμπαχτσε - Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague Μπάσκετ

19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Σαχτάρ Ντόνετσκ – Μπενφίκα Europa League Ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Σάλτσμπουργκ Europa League Ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 9 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μπασακσεχίρ Europa League Ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 8 HD Λουντογκόρετς – Ίντερ Europa League Ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 7 HD Χετάφε – Άγιαξ Europa League Ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 3 HD Μπριζ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Europa League

20:45 Eurosport 1 Shoot out Σνούκερ

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Rio Open presented by Claro Τένις

21:45 Novasports 3HD Αρμάνι Μιλάνο – Χίμκι EuroLeague Μπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ρόμα – Γάνδη Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λεβερκούζεν – Πόρτο Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Βόλφσμπουργκ – Μάλμε Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γουλβς – Εσπανιόλ Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρέιντζερς – Μπράγκα Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD ΑΠΟΕΛ – Βασιλεία Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ολυμπιακός – Άρσεναλ Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Μπασκόνια – Ζάλγκιρις EuroLeague Μπάσκετ
 

sat gr

Super VIP
Messages
2,373
Παρασκευή 21 Φεβρουαρίου 2020



14:45 Eurosport 1 Shout out Σνούκερ

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD 2020 ATP Tour 250 Marseille Open 13 Provence Τένις

15:00 ΕΡΤ Sports HD Λεβαδειακός - Δόξα Δράμας Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο

16:00 Eurosport 2 Σειρά PRO Ανδαλουσίας Ποδηλασία

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD 2020 ATP Tour 250 Marseille Open 13 Provence

17:45 Eurosport 2 Σειρά Pro Ποδηλασία

18.00 COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς - Βάσεκ Πόσπισιλ Marseille Open Τένις

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD 2020 ATP Tour 250 Marseille Open 13 Provence Τένις

19:00 ΕΡΤ Sports HD Ελλάδα – Βουλγαρία Προκριματικά Ευρωμπάσκετ 2021 Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Όσναμπρικ – Άουε Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Rio Open presented by Claro Τένις

20:00 Novasports 3HD Ερυθρός Αστέρας - ΤΣΣΚΑ Μόσχας EuroLeague Μπάσκετ

20:45 Eurosport 1 Shoot out Σνούκερ

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD 2020 ATP Tour 250 Marseille Open 13 Provence Τένις

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Πάντερμπορν Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports 5HD Μπάγερν Μονάχου - Αναντολού Εφές EuroLeague Μπάσκετ

21:30 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Μπαρτσελόνα EuroLeague Μπάσκετ

21:45 Novasports 24 HD Ντέρμπι – Φούλαμ EFL Championship Αγγλία Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD Μπρέσια – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 1HD Μετς – Λυών Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Rio Open presented by Claro Τένις

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Μαγιόρκα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Βαλένθια - Μακάμπι Τελ Αβίβ EuroLeague Μπάσκετ
 

sat gr

Super VIP
Messages
2,373
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2020



14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αμβούργο - Σαν Πάουλι Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

14:00 ΕΡΤ Sports HD Εθνικός Πειραιά - ΑΝΟ Γλυφάδας Ελληνικό Πρωτάθλημα Α1 Ανδρών Πόλο

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 2HD Μπρέντφορντ – Μπλάκμπερν EFL Championship Αγγλία Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD 2020 ATP Tour 250 Marseille Open 13 Provence Τένις

15:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός Βόλου - Νίκη Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

15:30 ΕΡΤ Sports HD Ρέθυμνο Cretan Kings - Λαύριο Megabolt Α1 ανδρών Μπάσκετ

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD 2020 Τσιτσιπάς-Μπούμπλικ ATP Tour 250 Marseille Open 13 Provence Τένις

16:00 Novasports 1HD Μπολόνια – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Γκλάντμπαχ – Χόφενχαϊμ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φράιμπουργκ - Φορτούνα Ντίσελντορφ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χέρτα Βερολίνου – Κολονία Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 4HD Γουίγκαν – Μίλγουολ EFL ChampionshipΑγγλία Ποδόσφαιρο

17:30 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ - Φοίνικας Σύρου Volley League Ανδρών Βόλεϊ

18:30 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Ναντ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κάνσας Στέιτ Γουάιλντκατς – Μπέιλορ NCAA Μπάσκετ

19:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ - Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

19:50 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – Ζόντιακ Champions League Ανδρών Βόλεϊ

20:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

20:45 Novasports 4HD Φέγενορντ - Φορτούνα Σιτάρντ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μίσιγκαν Γούλβερινς - Πέρντιου Μπόιλερμεϊκερς NCAA Μπάσκετ

21:00 Novasports 3HD Λιλ – Τουλούζ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:30 FOX Sports Xavier Musketeers - Villanova Wildcats NCAA College Basketball Μπάσκετ

21:45 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μόντσα – Κάζαλματζορε Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Rio Open presented by Claro Τένις

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε - Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Κλίπερς - Σακραμέντο Κινγκς NBA Μπάσκετ
 

sat gr

Super VIP
Messages
2,373
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2020



11:30 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ολυμπιακός Handball Premier Χάντμπολ

13:00 ΕΡΤ Sports HD Παναχαϊκή – Εργοτέλης Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 1HD Τζένοα – Λάτσιο Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Στουτγκάρδη – Γκέπινγκεν Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Νυρεμβέργη – Ντάρμσταντ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τσιτσιπάς- Αλιασίμ Τελικός Marseille Open 13 Provence Τένις

15:00 ΕΡΤ3 Καλαμάτα ΠΣ – Καβάλα Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αλαβές – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός - Πανιώνιος Super League Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 4HD Φίτεσε – Αϊντχόφεν Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 1HD Αταλάντα – Σασουόλο Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD Βερόνα – Κάλιαρι Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD Τορίνο – Πάρμα Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν – Άουγκσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Εσπανιόλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος Αθηνών – Ξάνθη Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD Βόλος – ΑΕΛ Super League Ποδόσφαιρο

17:45 Novasports 4HD Χεράκλες – Άγιαξ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 8 HD Βέσπρεμ – Μονπελιέ VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ – Μάιντζ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Ρόμα – Λέτσε Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μποαβίστα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 PAOK TV ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 3HD Ίντερ– Σαμπντόρια Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης - Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μπορντό Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς - Μπόστον Σέλτικς NBA Μπάσκετ

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο – Πορτιμονένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Rio Open presented by Claro Τένις

23:00 FOX Sports Creighton - Butler Bulldogs NCAA College Basketball Μπάσκετ
 

sat gr

Super VIP
Messages
2,373
Δευτέρα 24 Φεβρουαρίου 2020



14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Φίλιπ Κολσράιμπερ - Μοχάμεντ Σάφγουατ ATP 500 Τένις

16:00 ΕΡΤ Sports HD Πλατανιάς - ΠΑΣ Γιάννινα Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Νόβακ Τζόκοβιτς - Μάλεκ Τζαζίρι 2020 ATP 500 Τένις

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Γκαέλ Μονφίς - Μάρτον Φούκσοβιτς 2020 ATP 500 Τένις

19:00 ΕΡΤ Sports HD Βουλγαρία – Λετονία Προκριματικά Ευρωμπάσκετ 2021 Μπάσκετ

21:00 ΕΡΤ Sports HD Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Ελλάδα Προκριματικά Ευρωμπάσκετ 2021 Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ζιλ Βιθέντε – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Τρουά – Οσέρ Ligue 2 Γαλλία Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λίβερπουλ - Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ EuroLeague Μπάσκετ

02:00 COSMOTE SPORT 7 HD 2020 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel Τένις
 

sat gr

Super VIP
Messages
2,373
Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2020



14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντάνιελ Έβανς - Φάμπιο Φονίνι ATP 500

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Πάμπλο Καρένο Μπούστα - Στέφανος Τσιτσιπάς ATP 500

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρομπέρτο Μπαουτίστα-Αγκούτ - Γιαν Λέναρντ Στραφ ATP 500

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι - Μπάγερν Μονάχου UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Νάπολι – Μπαρτσελόνα UEFA Champions League
 

taliq

Active member
Messages
2,117
Αθλητικές μεταδόσεις για την Τρίτη (25/2)

ΤΕΝΙΣ
12:00 Μάριν Τσίλιτς – Μπενουά Περ, 2020 ATP 500 COSMOTE SPORT 6 HD
14:00 Ντάνιελ Έβανς – Φάμπιο Φονίνι, 2020 ATP 500 COSMOTE SPORT 6 HD
17:00 Πάμπλο Καρένο Μπούστα – Στέφανος Τσιτσιπάς, 2020 ATP 500 COSMOTE SPORT 6 HD
19:00 Ρομπέρτο Μπαουτίστα-Αγκούτ – Γιαν Λέναρντ Στραφ, 2020 ATP 500 COSMOTE SPORT 6 HD
02:00 2020 ATP 500, Acapulco Abierto Mexicano Telcel COSMOTE SPORT 7 HD
04:00 2020 ATP 500, Acapulco Abierto Mexicano Telcel COSMOTE SPORT 7 HD
06:00 2020 ATP 500, Acapulco Abierto Mexicano Telcel COSMOTE SPORT 7 HD

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
22:00 Τσέλσι – Μπάγερν Μονάχου, UEFA Champions League COSMOTE SPORT 1 HD
22:00 Νάπολι – Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League COSMOTE SPORT 2 HD
 

taliq

Active member
Messages
2,117
Αθλητικές μεταδόσεις για την Τετάρτη (26/2)

ΤΕΝΙΣ


06:00 Νικ Κύργιος – Ούγκο Ουμπέρ, 2020 ATP 500 COSMOTE SPORT 7 HD

12:00 2020 ATP 500, Dubai Duty Free Tennis Championships COSMOTE SPORT 6 HD

14:00 2020 ATP 500, Dubai Duty Free Tennis Championships COSMOTE SPORT 6 HD

17:00 2020 ATP 500, Dubai Duty Free Tennis Championships COSMOTE SPORT 6 HD

19:00 2020 ATP 500, Dubai Duty Free Tennis Championships COSMOTE SPORT 6 HD

02:00 2020 ATP 500, Acapulco Abierto Mexicano Telcel COSMOTE SPORT 7 HD

04:00 2020 ATP 500, Acapulco Abierto Mexicano Telcel COSMOTE SPORT 7 HD

ΜΠΑΣΚΕΤ

18:00 ΑΕΚ – Ρέθυμνο Cretan Kings, EKO Basket League COSMOTE SPORT 4 HD

19:15 Φενέρμπαχτσε – Γαλατάσαραϊ, TBF Basketball Super League COSMOTE SPORT 7 HD

23:30 Basket Talk, Μπάσκετ ΕΡΤ Sports HD

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

19:00 Μπράγκα – Ρέιντζερς, UEFA Europa League COSMOTE SPORT 3 HD

20:00 Συνέντευξη Τύπου COSMOTE SPORT 2 HD

22:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Μάντσεστερ Σίτι, UEFA Champions League COSMOTE SPORT 1 HD

22:00 Λιόν – Γιουβέντους, UEFA Champions League COSMOTE SPORT 2 HD

ΒΟΛΕΪ

21:30 Σκάντιτσι – Ιμόκο Κονελιάνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών COSMOTE SPORT 8 HD
 

sat gr

Super VIP
Messages
2,373
Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου 2020



14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Αλεξάντερ Μπούμπλικ - Στέφανος Τσιτσιπάς ATP 500

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Νόβακ Τζόκοβιτς - Φίλιπ Κολσράιμπερ ATP 500

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ - Ρέθυμνο Cretan Kings Basket League

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Γκαέλ Μονφίς - Γιασουτάκα Ουτσιγιάμα ATP 500

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπράγκα – Ρέιντζερς Europa League

19:15 COSMOTE SPORT 7 HD Φενέρμπαχτσε – Γαλατάσαραϊ TBF Basketball Super League

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σκάντιτσι - Ιμόκο Κονελιάνο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρεάλ Μαδρίτης - Μάντσεστερ Σίτι Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λιόν – Γιουβέντους UEFA Champions League
 

taliq

Active member
Messages
2,117
Αθλητικές μεταδόσεις για την Πέμπτη (27/2)

ΤΕΝΙΣ
13:00 ATP 500, Ντουμπάι COSMOTE SPORT 6
15:00 ATP 500, Ντουμπάι COSMOTE SPORT 6
17:00 ATP 500, Ντουμπάι COSMOTE SPORT 6
19:00 ATP 500, Ντουμπάι COSMOTE SPORT 6
01:00 ATP 500, Μεξικό COSMOTE SPORT 7
03:00 ATP 500, Μεξικό COSMOTE SPORT 7

ΜΠΑΣΚΕΤ
19:00 Ζενίτ – Μπάγερν Μ., Euroleague NOVASPORTS 4
19:00 ΤΣΣΚΑ Μ. – Μπαρτσελόνα, Euroleague NOVASPORTS 1
21:00 Αλμπα Βερ. – Αναντολού Εφές, Euroleague NOVASPORTS 3
21:05 Μακάμπι Τ.Α. – Ολυμπιακός, Euroleague NOVASPORTS 2
22:00 Μπασκόνια – Ερυθρός Αστέρας, Euroleague NOVASPORTS 1
05:30 Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς – Λ.Α. Λέικερς, ΝBΑ COSMOTE SPORT 4

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

19:55 Εσπανιόλ – Γουλβς, Europa League COSMOTE SPORT 5
19:55 Πόρτο – Λεβερκούζεν, Europa League COSMOTE SPORT 4
19:55 Μάλμε – Βολφσμπουργκ, Europa League COSMOTE SPORT 9
19:55 Μπασακσεχίρ – Σπόρτινγκ Λ., Europa League COSMOTE SPORT 8
19:55 Γάνδη – Ρόμα, Europa League COSMOTE SPORT 7
19:55 Βασιλεία – ΑΠΟΕΛ, Europa League COSMOTE SPORT 3
22:00 Μπενφίκα – Σαχτάρ Ντ., Europa League COSMOTE SPORT 5
22:00 Σάλτσμπουργκ – Αϊντραχτ Φρ., Europa League COSMOTE SPORT 4
22:00 Ιντερ – Λουντογκόρετς, Europa League COSMOTE SPORT 9
22:00 Σεβίλη – Κλουζ, Europa League COSMOTE SPORT 8
22:00 Αγιαξ – Χετάφε, Europa League COSMOTE SPORT 6
22:00 Μάντσεστερ Γ. – Μπριζ, Europa League COSMOTE SPORT 3
22:00 Αρσεναλ – Ολυμπιακός, Europa League COSMOTE SPORT 2
 

taliq

Active member
Messages
2,117
Αθλητικές μεταδόσεις για την Παρασκευή (28/2)

ΤΕΝΙΣ

07:00 Ναδάλ – Κουόν, ATP Tour 500 COSMOTE SPORT 7

15:00 ATP 500, Ντουμπάι COSMOTE SPORT 6

17:00 ATP 500, Ντουμπάι COSMOTE SPORT 6

02:00 ATP 500, Ακαπούλκο COSMOTE SPORT 7

06:00 ATP 500, Ακαπούλκο COSMOTE SPORT 7

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ


16:00 Δόξα Δράμας – ΠΑΣ Γιάννινα, Super League 2 ΕΡΤ Sports

19:30 Καρλσρούη – Νυρεμβέργη, Γερμανία 2 COSMOTE SPORT 8

21:30 Φορτούνα Ντ. – Χέρτα Βερ., Bundesliga COSMOTE SPORT 3

21:45 Νιμ – Μαρσέιγ, Ligue 1 NOVASPORTS 1

22:00 Ρεάλ Σοσιεδάδ – Βαγιαδολίδ, Primera Division COSMOTE SPORT 7

22:00 Νόριτς – Λέστερ, Premier League COSMOTE SPORT 2

ΣΤΙΒΟΣ

19:00 Πανελλήνιο πρωτάθλημα, 1η μέρα ΕΡΤ Sports

ΜΠΑΣΚΕΤ

19:00 Χίμκι – Βιλερμπάν, Euroleague NOVASPORTS 1

20:00 Ζαλγκίρις – Αρμάνι Μιλάνο, Euroleague NOVASPORTS 3

22:00 Βαλένθια – Φενέρμπαχτσε, Euroleague NOVASPORTS 2

05:30 Λ.Α. Κλίπερς – Ντένβερ Νάγκετς, ΝBΑ COSMOTE SPORT 4

 

taliq

Active member
Messages
2,117
Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο (29/2)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

14:00 Γκρόιτερ Φιρτ – Στουτγκάρδη, Bundesliga 2 COSMOTE SPORT 8 HD

14:00 Eϊμπαρ – Λεβάντε, La Liga COSMOTE SPORT 2 HD

14:30 Μπράιτον – Κρίσταλ Πάλας, Premier League COSMOTE SPORT 1 HD

14:30 Χαλ – Λιντς, EFL Championship Novasports 2HD

15:00 Βέροια – Ιεράπετρα ΟΦ, Football League ΕΡΤ3

16:00 Λάτσιο – Μπολόνια, Serie A Novasports 1HD

16:30 Ντόρτμουντ – Φράιμπουργκ, Bundesliga COSMOTE SPORT 5 HD

16:30 Μάιντς – Πάντερμπορν, Bundesliga COSMOTE SPORT 8 HD

16:30 Άουγκσμπουργκ – Γκλάντμπαχ, Bundesliga COSMOTE SPORT 7 HD

16:30 Χόφενχαϊμ – Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga COSMOTE SPORT 3 HD

17:00 Βαλένθια – Μπέτις, La Liga COSMOTE SPORT 2 HD

17:00 Φούλαμ – Πρέστον, EFL Championship Novasports 3HD

18:30 Παρί Σεν Ζερμέν – Ντιζόν, Ligue 1 Novasports 2HD

19:00 Ουντινέζε – Φιορεντίνα, Serie A Novasports 1HD

19:30 Κολονία – Σάλκε, Bundesliga COSMOTE SPORT 3 HD

19:30 Γουότφορντ – Λίβερπουλ, Premier League COSMOTE SPORT 1 HD

19:30 Λεγανές – Αλαβές, La Liga COSMOTE SPORT 2 HD

21:00 Τουλούζ – Ρεν, Ligue 1 Novasports 2HD

21:45 Νάπολι – Τορίνο, Serie A Novasports 1HD

22:00 Γρανάδα – Θέλτα, La Liga COSMOTE SPORT 2 HD

ΜΠΑΣΚΕΤ


15:00 Ηφαιστος – ΠΑΟΚ, EKO Basket League ΕΡΤ Play3

15:30 Κολοσσός – Αρης, EKO Basket League ΕΡΤ Play2

15:30 Πανιώνιος – ΑΕΚ, EKO Basket League ΕΡΤ Play1

17:00 ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΚΑΕ Λάρισα, EKO Basket League COSMOTE SPORT 4 HD

17:00 Ούνικς Καζάν – Κάλεβ, VTB United League COSMOTE SPORT 9 HD

17:45 Περιστέρι – Προμηθέας Πάτρας, Basket League 2019-20 ΕΡΤ Sports HD

19:00 Τέξας – Texas Tech, NCAA COSMOTE SPORT 8 HD

21:00 Φλόριντα Γκέιτορς – Τενεσί, NCAA COSMOTE SPORT 8 HD

21:30 Ανδόρα – Γκραν Κανάρια, Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας COSMOTE SPORT 5 HD

00:00 Νιου Γιορκ Νικς – Σικάγο Μπουλς, NBA COSMOTE SPORT 4 HD

03:30 Μπόστον Σέλτικς – Χιούστον Ρόκετς, NBA COSMOTE SPORT 4 HD

ΤΕΝΙΣ

17:00 2020 ATP 500, Dubai Duty Free Tennis Championships COSMOTE SPORT 6 HD

ΣΤΙΒΟΣ


18:00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου, Στίβος ΕΡΤ3

ΧΑΝΤΜΠΟΛ


21:00 Μπαρτσελόνα – Πικ Ζέγκεντ, VELUX EHF Champions League COSMOTE SPORT 9 HD

ΒΟΛΕΪ

21:30 Μπούστο Αρσίτσιο – Σκάντιτσι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών COSMOTE SPORT 7 HD

ΜΑΧΗΤΙΚΑ


03:00 UFC Fight Night 2020, Μπεναβίντεζ – Φιγκουεϊρέδο COSMOTE SPORT 8 HD
 

sat gr

Super VIP
Messages
2,373
Κυριακή 1 Μαρτίου 2020



13:00 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Handball Premier

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:30 Novasports 2HD Μίλαν – Τζένοα Serie A

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Γκέπινγκεν – Φλένσμπουργκ Liqui Moly Bundesliga χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπόχουμ – Σάντχαουζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ουνιόν Βερολίνου – Βόλφσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:45 ΕΡΤ Sports HD Α.Ε. Καραϊσκάκης - Απόλλων Σμύρνης Super League 2

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:30 Novasports 1HD Αϊντχόφεν – Φέγενορντ Eredivisie

16:00 ΕΡΤ3 Πανασπροπυργιακός - Καλαμάτα Football League

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

16:00 Novasports 4HD Σασουόλο – Μπρέσια Serie A

16:00 Novasports 3HD Πάρμα – ΣΠΑΛ Serie A

16:00 Novasports 2HD Λέτσε – Αταλάντα Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Αφιόν Μπελεντίγεσι – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Λεβερκούζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:45 ΕΡΤ Sports HD Ηρακλής - Ιωνικός Νικαίας Affidea Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ - Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

18:30 Novasports Extra 1 Άστον Βίλα - Μάντσεστερ Σίτι τελικός Λιγκ Καπ Αγγλίας

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00 Novasports Extra 2 Κάλιαρι – Ρόμα Serie A

19:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη – ΠΑΟΚ Super League

19:00 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Παναιτωλικός Super League

19:00 Novasports 2HD Πανιώνιος – ΑΕΚ Super League

19:00 Novasports 3HD Παναθηναϊκός – Βόλος Super League

19:00 Novasports 4HD Άρης – Ατρόμητος Super League

19:00 Novasports 5HD ΟΦΗ – Λαμία Super League

19:00 Novasports 24 HD ΑΕΛ - Αστέρας Τρίπολης Super League

19:15 COSMOTE SPORT 7 HD Μάλαγα - Ρεάλ Μαδρίτης Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μαγιόρκα – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σάρλοτ Χόρνετς - Μιλγουόκι Μπακς NBA

21:00 Novasports Extra 2 Άγιαξ – Άλκμααρ Eredivisie

21:45 Novasports 2HD Γιουβέντους – Ίντερ Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD Λιόν - Σεντ Ετιέν Γαλλία

22:25 Novasports 4HD Σιατλ – Σικάγο MLS

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Λος Άντζελες Κλίπερς - Φιλαδέλφια 76ερς NBA
 

taliq

Active member
Messages
2,117
Sports Broadcast of the Day (Sunday, 1/3)

Τα παιχνίδια της 26ης και τελευταίας αγωνιστικής στην κανονική περίοδο της Super League που έχουν κοινή ώρα έναρξης, ο αγώνας της Καλαμάτας στον Ασπρόπυργο και τα παιχνίδια από τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ξεχωρίζουν από τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Aναλυτικά:

13:00
ΕΡΤ Sports HD
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Handball Premier

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλλη – Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Γκέπινγκεν – Φλένσμπουργκ
Liqui Moly Bundesliga

14:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Μπόχουμ – Σαντχάουζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:45
ΕΡΤ Sports HD
ΑΕ Καραϊσκάκης – Απόλλων Σμύρνης
Super League 2

15:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα


15:30
Novasports 1HD
Αϊντχόφεν – Φέγενορντ
Eredivisie


16:00
ΕΡΤ3
Ασπρόπυργος – Καλαμάτα
Football League


16:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Πρέμιερ Λιγκ


16:00
Novasports 2HD
Λέτσε – Αταλάντα
Serie A


16:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Αφιόν Μπελεντίγεσι – Φενέρμπαχτσε
TBF Basketball Super League


16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Λειψία – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα


16:45
ΕΡΤ Sports HD
Ηρακλής – Ιωνικός Νικαίας
Basket League


17:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα


18:30
Novasports Extra 1
Άστον Βίλα – Μάντσεστερ Σίτι
Τελικός Λιγκ Καπ Αγγλίας


19:00
ΕΡΤ Sports HD
Ξάνθη – ΠΑΟΚ
Super League


19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ Βρέμης – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα


19:00
Novasports Extra 2
Κάλιαρι – Ρόμα
Serie A


19:00
Novasports 2HD
Πανιώνιος – ΑΕΚ
Super League


19:00
Novasports 3HD
Παναθηναϊκός – ΝΠΣ Βόλος
Super League


19:00
Novasports 1HD
Ολυμπιακός – Παναιτωλικός
Super League


19:00
Novasports 5HD
ΟΦΗ – Λαμία
Super League


19:00
Novasports 4HD
Άρης – Ατρόμητος
Super League


19:00
Novasports 24 HD
ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης
Super League


19:15
COSMOTE SPORT 7 HD
Μάλαγα – Ρεάλ Μαδρίτης
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας


19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Μαγιόρκα – Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα


20:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Σάρλοτ Χόρνετς – Μιλγουόκι Μπακς
NBA


21:00
Novasports Extra 2
Άγιαξ – Άλκμααρ
Eredivisie


22:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα


22:00
Novasports 3HD
Λιόν – Σεντ Ετιέν
Serie A


22:25
Novasports 4HD
Σιατλ – Σικάγο
MLS


22:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Λος Άντζελες Κλίπερς – Φιλαδέλφια 76ερς
NBA


00:35
Novasports 1HD
Λος Αντζελες F.C. – Ίντερ Μαϊάμι
MLS


 

taliq

Active member
Messages
2,117
Αθλητικές μεταδόσεις για τη Δευτέρα (2/3)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

16:00 Εργοτέλης – Λεβαδειακός, Super League 2 ΕΡΤ Sports
21:30 Ανόβερο – Κίελο, Γερμανία 2 COSMOTE SPORT 8
21:30 Σάντα Κλάρα – Πόρτο, Liga NOS COSMOTE SPORT 2
21:45 Παρί Σ.Ζ. – Λανς, Ligue 1 NOVASPORTS 3
21:45 Σαμπντόρια – Ελλάς Βερόνα, Serie A NOVASPORTS 2
21:45 Μίντλεσμπρο – Νότιγχαμ Φορ., Championship NOVASPORTS 5
22:45 Μπενφίκα – Μορεϊρένσε, Liga NOS COSMOTE SPORT 3

ΜΠΑΣΚΕΤ
03:30 Σαν Αντόνιο Σπερς – Ιντιάνα Πείσερς, ΝBΑ COSMOTE SPORT 4
 

sat gr

Super VIP
Messages
2,373
Τρίτη 3 Μαρτίου 2020



17:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ολυμπιακός – Μπεκεσάμπα CEV Challenge Cup Γυναικών Βόλεϊ

18:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ντιναμό Μόσχας – Βάκιφμπανκ CEV Champions League Γυναικών Βόλεϊ

19:00 Novasports 1HD ΤΣΣΚΑ – Ζενίτ EuroLeague Μπάσκετ

19:30 Novasports 4HD Τράμπζονσπορ – Φενέρμπαχτσε Κύπελλο Τουρκίας Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ράιν Νέκαρ – Λειψία Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

20:00 Novasports 5HD Ζάλγκιρις – Χίμκι EuroLeague Μπάσκετ

21:00 Novasports 3HD Όλντενμπουργκ – Προμηθέας Eurocup Μπάσκετ

21:00 Novasports 2HD Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ EuroLeague Μπάσκετ

21:45 MEGA Τσέλσι – Λίβερπουλ Κύπελλο Αγγλίας Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 5HD Βιλερμπάν – Βαλένθια EuroLeague Μπάσκετ

21:45 Novasports 4HD Αρμάνι Μιλάνο - Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague Μπάσκετ

21:45 Novasports 1HD Σάλκε - Μπάγερν Μονάχου Κύπελλο Γερμανίας Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο
 

taliq

Active member
Messages
2,117
Αθλητικές μεταδόσεις για την Τρίτη (3/3).

ΒΟΛΕΪ

17:30 Ολυμπιακός – Μπεκεσάμπα, CEV Challenge Cup Γυναικών COSMOTE SPORT 6 HD

18:00 Ντιναμό Μόσχας – Βάκιφμπανκ, CEV Champions League Γυναικών COSMOTE SPORT 7 HD

ΜΠΑΣΚΕΤ

19:00 ΤΣΣΚΑ – Ζενίτ, Turkish Airlines EuroLeague Novasports 1HD

20:00 Ζάλγκιρις – Χίμκι, Turkish Airlines EuroLeague Novasports 5HD

21:00 Ολντενμπουργκ – Προμηθέας, Eurocup Novasports 3HD

21:00 Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ, Turkish Airlines EuroLeague Novasports 2HD

21:45 Βιλερμπάν – Βαλένθια, Turkish Airlines EuroLeague Novasports 5HD

21:45 Αρμάνι Μιλάνο – Ρεάλ Μαδρίτης, Turkish Airlines EuroLeague Novasports 4HD
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
19:30 Τράμπζονσπορ – Φενέρμπαχτσε, Κύπελλο Τουρκίας Novasports 4HD

21:45 Τσέλσι – Λίβερπουλ, Κύπελλο Αγγλίας MEGA

21:45 Σάλκε – Μπάγερν Μονάχου, Κύπελλο Γερμανίας Novasports 1HD

22:00 Φαμαλικάο – Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Primera Liga COSMOTE SPORT 2 HD

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

20:00 Ράιν Νέκαρ – Λειψία, Liqui Moly Bundesliga COSMOTE SPORT 9 HD


 
Last edited:

taliq

Active member
Messages
2,117
Τετάρτη, 04/03/2020

17:00LIVE
Διομήδης – ΑΣΕ Δούκα
Σπορ – Handball Premier


ΕΡΤ SPORTS HD

17:00LIVE
Γιουβέντους Κ19 – Ρεάλ Μαδρίτης Κ19
Ποδόσφαιρο – UEFA Youth League


OTE Sport 3 HD

18:30LIVE
ΑΕΚ – Άρης
Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Ελλάδας


OTE Sport 2 HD

19:15LIVE
Χάποελ Τ.Α. – Περιστέρι
Μπάσκετ – Basketball Champions League


ΕΡΤ SPORTS HD

19:15LIVE
Νταρουσάφακα – Βίρτους Μπολόνια
Μπάσκετ – EuroCup


Novasports 3 HD

19:30LIVE
Λεβερκούζεν – Ουνιόν Βερολίνου
Ποδόσφαιρο – Bundesliga


Novasports 2 HD

19:30LIVE
Αντάλιασπορ – Αλάνιασπορ
Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Τουρκίας


Novasports 24 HD


19:45LIVE
Φενέρμπαχτσε – Ερυθρός Αστέρας
Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 4 HD

20:00LIVE
Δρέσδη – Α. Ο. Θήρας
Βόλεϊ – CEV Challenge Cup Γυναικών


OTE Sport 7 HD

21:00LIVE
Άλμπα Βερολίνου – Μπαρτσελόνα
Μπάσκετ – EuroLeague

Novasports 5 HD

21:15LIVE
Μακάμπι Τελ Αβίβ – Αναντολού Εφές
Μπάσκετ – EuroLeague


Novasports 1 HD

21:30LIVE
ΑΕΚ – Βόννη
Μπάσκετ – Basketball Champions League


ΕΡΤ SPORTS HD

21:30LIVE
Μπάγερν Μονάχου – Μπασκόνια
Μπάσκετ – EuroLeague


Novasports 3 HD

21:30LIVE
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Ελλάδας


OTE Sport 1 HD

22:10 LIVE
Λιόν – Παρί Σεν Ζερμέν
Ποδόσφαιρο – Ligue 1


Novasports 4 HD
 

taliq

Active member
Messages
2,117
Πέμπτη, 05/03/2020

18:05LIVE
Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο
Σπορ – Τσέχια


Eurosport 1

19:00LIVE
Ζενίτ – Ζαλγκίρις


Novasports 3 HD

21:00LIVE
Παναθηναϊκός – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Μπάσκετ – EuroLeague


Novasports 2 HD

21:15LIVE
Έϊρε – Ελλάδα
Ποδόσφαιρο – Προκριματικά Γυναικών


Novasports 1 HD

21:30LIVE
Τρεντίνο – Γιαστρέμπσκι Βέγκελ
Βόλεϊ – CEV Champions League Ανδρών



OTE Sport 6 HD

21:45LIVE
Ντέρμπι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Αγγλίας


MEGA

21:55LIVE
Σεντ Ετιέν – Ρεν
Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Γαλλίας


Novasports 4 HD

22:00LIVE
Ρεάλ Μαδρίτης – Βιλερμπάν
Μπάσκετ – EuroLeague


Novasports 3 HD

22:00LIVE
Βαλένθια – Αρμάνι Μιλάνο
Μπάσκετ – EuroLeague


Novasports 5 HD

22:00LIVE
Γρανάδα – Μπιλμπάο
Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Ισπανίας


Open TV
 
Last edited:
Top