Illusion M3 / M5

stubyte

Registered
Messages
21
Hy Evribadi,

Köszöntök mindenkit ezen a fórumon. Eddig kizárólag Globo 5000 és 6010 beltérikkel foglalkoztam. Hozzám került egy Illusion M3 és egy M5. A képminőség megfogott - még a d*gi vonatkozásában jónak mondható. A jövőben szeretnék új szoftokat felrakni és a kártyaEMU-val is többet foglalkozni. Ha valaki tud segítsen. Analfabéta nem vagyok, a forrasztópákát is ismerem, JTAG nem okoz gondot.
Előre is köszönöm.

Stubyte
 

holzauge

Banned
Messages
23
GLOBO 6010

Sajna csak most olvastam, hogy foglalkoztál globo 6010-el, mert nekem kellene egy gyári firmware, nincs véletlenül elmentve neked valahol, mert EMU-s nem jó, a CAM modullal összeveszik, ki dekódoljon hamarabb...mert hát kidobni még nem akarom kösz Laz
 

holzauge

Banned
Messages
23
Köszi a linket, leszippantottam, még ma megpróbálom begyömöszölni a 6010-es vasba, aztán majd referálok, mi történt...ja és nekem van 1 m3-asom, szerintem nagyon stabil darab, vectrákkal szépen emulál, soha semmi bajom nem volt vele, 4-edik éve állandóan nyúzzuk, de szerintem még firmware se volt rajta cserélve, de hát minek is, ha jól muzsikál, precízen tekeri a "motrot" vagyis egy fa*a kis gép...
 
Last edited:

holzauge

Banned
Messages
23
Na megint idetévedtem, hát a globókra és digitál, meg mittudom én még milyen klónokra 5118-as procihoz nagyon frankó firmwert találtam, nem gyári, és nem is a globókhoz írták, csak megpróbáltam, és hetek óta lefagyás nélkül viszi a vonalat, azelőtt jó, ha öt percig bírta, a polska 3.3.55-ös fw, amit mindeki ajánlott, mert stabil, szrt sem ér mert nincs benne digi, és nem is lehet belegyűrni. Truman 3.3.84 a neve, régi, de szuperstabil, két vasat is megmentettem vele, mindenki heppi.
 

tvmacilaci

Registered
Messages
23
Hát a Globók mennek mint a golyó, és rá tudtam nyomni 1 SL65 silvercrestre is a fiam ugrál örömében, Truman le a kalappal...
 

fabatka

Registered
Messages
3
megosztás

Kedves Fórumtársak! Segitségeteket kérném, abban, hogyan lehet az Illusionsat M3-t kártyamegosztással használni? Mit kell rajta beállitani, milyen szoftot kell rátenni, hogy működjön. Köszönöm a segítséget
 
Top