CSA turtorijal

croxpert

Donating Member
Messages
64
pozdrav svima
naime već nekoliko dana lutam u potrazi za nekim tko će me uputiti kako sa isčitam BISS ključ
svi odgovori se svode na to da tu ima sve napisano ali meni treba pomoć
naime imam win10 i nVidia gtx 1060 grafičku (jeli do dobro za pronalazak ključa ?)
imam usb 5927 tbs karticu i kad nađem feed i vidim da je u BISS-u snimim ga preko EBSpro na hdd jedno 5 min.
zatim pokrenem CW Finder 1.0 uvacim datoteku za ključevima i u većini novih feed-a mi ne pronađe ključ(za stare neke mi pronađe ključ)
tu sad nastupa problem
skinuo sam CSA Rainbow table tool V2
pokrenuo CSA CUDA server i skinuo onih 1280 gb (samo za B8hx00h)
i stavio na ex.HDD
pitanje zar moram sve tri verzije skinuti (3x1280gb?)pa gdje to poslije pospremiti... na 3hdd od 2gb ili ??
odnosno kako prepoznati koji feed koristi koju tabelu jer možda baš skinem feed za koji nemam tabelu jer mi do sada ništa nije našao ili nemam sreće odnosno preostaje mi da jednostavno pokupim gotove podatke sa foruma (znam da je jednostavnije ali me baš privlaći ovo )
pojašnjenje šta je
B8hx00h je ....... ?
B8hxFFh............
B8hx03000h .....
pitanje treba li posebno nešto u grafičkoj napraviti i dali sam uopće dobro iskoniguirao postavke i na serveru...
ako itko ima volje za malo poduke odnosno osnove šta sve trebam posjedovati zahvaljujem se unapred
Hvala još jednom
 
Top