Digi Cablu Chat

leneceu

Registered
Messages
11
Va rog sa imi dati un sfat,am un cam "original" de la digi se pot pune key sa vada codatele?
Am tot cautat un cam care sa fie fiabil in timp sa pot sa-mi pun singur key-urile cand se vor schimba,nu stiu ce sa aleg.
Am vazut receiver-ul de la Amiko Impulse T2/C WiFi,este bun si ce ar trebui sa-i fac sa vada codatele?
v-plug dar este tot la versiunea 2.4.6 versiunea cu instalare o am merge bine cu dvbviewer pe calculator dar mai am 2 televizoare si vreau sa gasesc solutia cea mai buna.
va multumesc,astept raspuns de la profesionisti
 
Last edited:

Relysat

Registered
Messages
531
Am alt model Amiko pe care folosesc oscam. Daca si al tau are aceasta opțiune te ajut cu placere. Despre cam poti sa uiti.
 

TOURTEAM

Registered
Messages
24
Diablo nu merge de azi. In schimb pe un receiver AMIKO HD T2/C totul merge struna. Am retestat acum si intr-adevar pe T-REX cu Predator 3.80 merge. E ciudat. Nu inteleg de ce pe Diablo nu mai merge, folosesc UnderWorld 2.16?
 
Last edited:

mmmggg

Registered
Messages
9
sa inteleg ca e doar o problema cu emulatorul, daca cheile nu au fost schimbate?
Adica ar trebui o versiune noua de Ipnosys? Folosesc 0.40
 

TOURTEAM

Registered
Messages
24
A incercat careva pe CAMul Diablo daca cu Stealth 2.54 nu prinde viata? Stiu ca e ultima versiune suportata de acesta si pana ieri ar fi fost OK.
 

mmmggg

Registered
Messages
9
Am diablo cam 2 hw rev 3.9.
Ai idee daca stealth merge pe el?
Poti sa lasi un link te rog de unde se poate deacarca stealth?
 
Top