Amiko allien2

beski_te

Registered
Messages
18
te nderuar lexues. Kam aparat amiko allien2. Deshiroj te testoj nje c line nga nje faqe. A mund te me tregoni se si mund ta kunfiguroj reseverin per te hapur programmet paguese. flm shum
 

partizoni

Registered
Messages
76
te nderuar lexues. Kam aparat amiko allien2. Deshiroj te testoj nje c line nga nje faqe. A mund te me tregoni se si mund ta kunfiguroj reseverin per te hapur programmet paguese. flm shum

ka pak pune por behet, shiko njeher ktu te kjo faqja se jep shpjegime: http://tismee.byethost9.com/?p=903

e ke aparat njish fare satelitor dhe tokesor bashke, e kam testuar une, vetem se duhet te vendosesh pluginet e duhur qe mos kesh probleme. gjej ket pluginin 2012.07.12-plugin
 
Last edited:

qershia

Registered
Messages
118
Amiko Alien2 punon shume mire me oscam, pra cccam nuk ka patur shume sukses, imazhet me te mira per momentin jane HDMU dhe PKT Hyperion, imazhe per E2, ju pershendes, Tung:
 

beski_te

Registered
Messages
18
Amiko Alien2 punon shume mire me oscam, pra cccam nuk ka patur shume sukses, imazhet me te mira per momentin jane HDMU dhe PKT Hyperion, imazhe per E2, ju pershendes, Tung:

e kam hapur me cccam214 partizani ka patur shum te drejt. big thanks to him. me cilin oscam ne enigma2 funktionon c linja. ke ndonje link? flm
 
Top