OpenPli 2.0 béta

chab7

Registered
Messages
131
Image: OpenPLi-2.0-beta

Sziasztok!

Na akkor hogy beindítsuk itt a dolgokat. Ezt a topicot azért nyitottam, hogy legyen egy magyar nyelvű diskurzus is itt erről az image-ről.
Számomra enigma2 alapú imagek közül ez vált be ezidáig legjobban.
Skint a hd glass 16 -ot használom.
Ezzel a párosítással egy nagyon jó frekvenciavadászatra és tévézésre is alkalmas boxot kaptam.
Nem mellesleg az előlapi kijelzőn is ezzel a legbővebb és legszebb a kijelzett info.

Tehát jöhetnek a vélemények, tippek, trükkök az openPli-vel kapcsolatosan.
 
Last edited:

hamtam0

Registered
Messages
5
Sziasztok!

Na akkor hogy beindítsuk itt a dolgokat. Ezt a topicot azért nyitottam, hogy legyen egy magyar nyelvű diskurzus is itt erről az image-ről.
Számomra enigma2 alapú imagek közül ez vált be ezidáig legjobban.
Skint a hd glass 16 -ot használom.
Ezzel a párosítással egy nagyon jó frekvenciavadászatra és tévézésre is alkalmas boxot kaptam.
Nem mellesleg az előlapi kijelzőn is ezzel a legbővebb és legszebb a kijelzett info.

Tehát jöhetnek a vélemények, tippek, trükkök az openPli-vel kapcsolatosan.
Hali!

Elsőre szimpatikus volt, de elakadtam ott, hogy hogyan tudok rá cam-ot tenni? VAn benn Tunisiasat Addons Manager, de a listában nincs Openpli cam, másfajta elvileg települt a kiírás szerint, de valójában nem tudom.
 

chab7

Registered
Messages
131
Nem kell a tunisia addon bele.
Simén a pluginek telepítése alatt van softcam menü, onnan telepítsd.
Ha megvan meg egy enigma restart és minden ott van ahol kell.
 

BiharyG

Registered
Messages
3
Jó reggelt mindenkinek!
Egy DM500HD klónt használok, és több image kipróbálása után én is az OpenPLi-nél kötöttem ki. A 84-es SSL verzió óta működik az online frissítés is, jelenleg a 2.1-es OpenPLi van fent, 2011.12.30-i Enigmával.
 
Top