magyar TV adások külföldön

TheSaint78

Registered
Messages
4
valaki tudna e adni javaslatot,hogyan lehetne Németországba(müholdas) magyar TV adásokat fogni/nézni ?
Beltéri egységet kártyával szerezni pl. UPC-vel vagy DIGIvel?

köszönet elöre is ;)
 

Tatuka

Registered
Messages
2
valaki tudna e adni javaslatot,hogyan lehetne Németországba(müholdas) magyar TV adásokat fogni/nézni ?
Beltéri egységet kártyával szerezni pl. UPC-vel vagy DIGIvel?

köszönet elöre is ;)

Szia!

Németországban könnyen fogható bármelyik magyar csomag, csak megfelelő felszerelés és az adott műholdra rálátás valamint némi szakételem szükséges.
Az UPC és a digi azonos pozícióban van W 0,8 fokon.
A legegyszerűbb módja a szerzésnek, hogy veszel (előfizetsz).
Annyit azért hozzátennék, hogy egy szolgáltató sem támogatja, hogy a technikáját külföldön használd..., de nem lennél egyedül
ezzel a megoldással...!

Üdv!
 

TheSaint78

Registered
Messages
4
UPC - Digi TV

Tud valaki egy kereskedöt aki az UPC-ét ill. a DIGI-TV-ét forgalmazza
külföldre (Németországba) is?
Parabolantennám képes fogadni a Thor müholdon, csak még egy beltéri egység
hiányzik a hozzávaló kártyájával.
Keresek valakit, aki megtudná nekem szerezni ezt és elküldeni Németbe.
Elöre köszönöm a segitségeteket.
 

sanyi59

Registered
Messages
43
Miert nem nezel,olvasol itt egy kicsit ezen a forumon ami az egyik legjobb ? lehet hogy van mas MEGOLDAS (inet CS) is a problemadra !!!!!!!!!!!!!!
 
Last edited:

Sharpman

Registered
Messages
2
Sziasztok! HDMI Vantage 7100S vevöm van.
Van valamelyikteknek ötlete, hogy lehetne, okositani, hogy ne csak az m2, duna, duna2 fogjam. Régebben a Digi szépen jött de ez az idö is amott ment. Svédben élek és parabolom van. Minden jó ötlet érdekel. Elöre is köszönöm annak, azoknak akik már jobban benne vannak ebben. Üdv. Sharpman
 

sanyi59

Registered
Messages
43
Szevasz nekem is volt kb 2 evel ezelöt , 1 hetig egy vantage 7100 s -em de vissza is küldtem, ha jol emlekszem csak kulcsokat lehetet ratenni aba az idöbe ami meg eleg jol müködöt,akor ,de most mar csak ket lehetöseg van -vagy eredeti kartya vagy a fenti(int. CS) masodik lehetöseg amit a vantage aszt hiszem nem tudja !!!!! de varjuk hat ha van valakinek is valami mas ötlete ?
 

Sharpman

Registered
Messages
2
Szia Sanyi! Köszi a választ. Hát az egyszerübb megoldást választottam most, kaptam egy "Olcsó TV" kártyát otthonról, 15000 ft, 17 adó egy évre ami nekem böven elég. A Vantage-om meg évek óta porosodott, mióta a svéd tv ment a levesbe. (na meg a DIGI) Viszont az érdekesség kedvéért ha valaki tud ötletelni akkor örömmel olvasom. Üdv minannyiotoknak! Sharpman
 

sanyi59

Registered
Messages
43
Szevasz Sharpman(a VIKING) vegyel egy dreamboxot,vagy masat ami tudja aszt...a dolgot, es ezert az arert az egesz magyar csomagot es meg sok masat is tudsz nezni kb 2 evig ,a masik modszerel ami szerintem egszerübb!!!
 

Turkburk

Registered
Messages
2
A Kanári-szigeteken tökéletesen jön az UPC. Csak kártyát kell vinni és megfelelő irányba állítani a tepsit. Azt, hogy mekkora tökörrel jött, nem tudom, nekem már csak néznem kellett. ;)
 

mnz023

Registered
Messages
1
Turburk! Olvastam, hgoy a kanári szigeteken sikerült upc adást fognod. Hol volt ez pontosan? Én tenerifén szeretnék, csak sajnos midnenhol azt mondták, hogy itt nem fog menni...
Esetleg valaki tudna megoldást erre? :)

köszönöm
 
Top