Note: Visitors from certain countries might see in-text advertising(underlind words in posts) or pop-under ads.
It is only shown to unregistered visitors or members that haven't made any posts. So you can easily get rid of it.

World-Of-Satellite

Vu solo Pro

Albania

Reply
  #1  
Old 06-07-2017, 21:55 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
periklis6 periklis6 is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 82
Thanks: 176
Thanked 6 Times in 4 Posts
Country: Country Flag
Default Vu solo Pro

Mirembrema te gjitheve!
Mos di dikush se cfare image duhet ti hedh Vu solo pro dhe ku mund ta gjej?Flmn!
Reply With Quote
  #2  
Old 06-07-2017, 23:02 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
balili balili is offline
Senior Member
 
Join Date: Mar 2011
Location: Land of Eagles
Posts: 233
Thanks: 3
Thanked 63 Times in 48 Posts
Country: Country Flag
Default

mund ti hedhesh keto imazhe BlackHole-2.0.9-vusolo_usb ose BlackHole-2.1.0-vusolo_usb_Ferrari_V2 mund ti gjesh dhe ketu ne forum te thredi i vusolo ose mjafton te kerkosh ne google per keto imazhe
Reply With Quote
  #3  
Old 07-07-2017, 00:36 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
periklis6 periklis6 is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 82
Thanks: 176
Thanked 6 Times in 4 Posts
Country: Country Flag
Default

Po ti rrofsh o Balili.
Ihodha BlackHole-2.0.9-vusolo_usb u nis me drite roz dhe kur mbaroi nuk
bente asgje tjeter pervecse fikej e ndizej drita blu.E mbylla nga mbrapa
hoqa usb dhe e hapa prape.Hapet per disa seconda me drite te kuqe dhe
pastaj hapet drita blu.Mbetet ashtu dhe nuk ben gje tjeter.Mos kam bere dicka gabim?
Reply With Quote
  #4  
Old 09-07-2017, 01:24 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
balili balili is offline
Senior Member
 
Join Date: Mar 2011
Location: Land of Eagles
Posts: 233
Thanks: 3
Thanked 63 Times in 48 Posts
Country: Country Flag
Default

nuk te del figura bojqielli me imazhin e blackhole?kur e fut imazhin ne usb me pare duhet ta cpaketosh me vinzip ose winrar dhe ne usb te futesh vetem kartelen qe shkruan vuplus
Reply With Quote
  #5  
Old 09-07-2017, 09:46 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
periklis6 periklis6 is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 82
Thanks: 176
Thanked 6 Times in 4 Posts
Country: Country Flag
Default

Miremengjes Balili.
Pikerisht ate qe me shkruan bera por rrezultati ishte i njejte.
Me c"kuptova une nuk eshte imazhi i duhur.Me dhane dje imazhin e duhur
Openpli nga ai qe e bleva dhe me te njejten procedure qe me the punoi per bukuri.Nqs te nevojitet imazhi i ketij me thuaj ta jap!Faleminderit per
interesimin.
Reply With Quote
  #6  
Old 13-07-2017, 22:45 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
balili balili is offline
Senior Member
 
Join Date: Mar 2011
Location: Land of Eagles
Posts: 233
Thanks: 3
Thanked 63 Times in 48 Posts
Country: Country Flag
Default

po mund te ma nisesh jam i interesuar flm
Reply With Quote
  #7  
Old 13-07-2017, 22:54 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
tani1's Avatar
tani1 tani1 is offline
 
Join Date: Oct 2007
Location: Sat Universe
Posts: 11,283
Thanks: 15,760
Thanked 95,330 Times in 11,199 Posts
Country: Country Flag
Default

Quote:
Originally Posted by balili View Post
po mund te ma nisesh jam i interesuar flm
Mund ta perdoresh pa problem

OpenPLi-4.0-beta-vusolo-20130902_usb
__________________
No Card sharing discussion allowed on this forum.
No Support via PM sistem with questions that can be answered in open forum.
Note: Viewing Pay TV without a valid subscription is illegal.
All the files available here are kept for experimental and educational purpose only.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to tani1 For This Useful Post:
juli13 (13-07-2017), periklis6 (14-07-2017)
  #8  
Old 14-07-2017, 00:56 Translate from English to Italian Translate from English to French Translate from English to German Translate from English to Spanish Translate from English to Dutch Translate from English to Greek Translate from English to Portuguese Translate from English to Russian Translate from English to Russian
periklis6 periklis6 is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 82
Thanks: 176
Thanked 6 Times in 4 Posts
Country: Country Flag
Default

https://www.dropbox.com/s/j3b6ja87as...21215.zip?dl=0
Thjesht nderrojini gjuhen sepse eshte ne greqisht.
Reply With Quote
Reply


Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2006-2016 - Sat Universe